Uživatel nepřihlášen

Profil uživatelky Viwa Repulsive

Viwa Repulsive Viwa Repulsive

Žena, 24 let, Vsetín
Registrovaná od 21.5.2016

LEVEL 16
LEVEL 16800
847
LEVEL 17850
?

Poslat soukromou zprávu  

PlayStation Network PSN: MsRepulsive Steam Steam: MsRepulsive

Databáze her: https://www.databaze-her.cz/uzivatele/marcia-m/ YouTube kanál: https://www.youtube.com/user/MsRepulsive Twitch kanál: https://www.twitch.tv/msrepulsive

http://viwa-repulsive.zing.cz/ (blog na Zingu) http://msrepulsive.tumblr.com/

Jsem optimista, flegmatik, zvrhlík a závislák, co se rád odreaguje ve hrách, jsou pro mě posledních pár let největším koníčkem, odpočinkem, zábavou a uměním.

Jmenuju se Marcela, v herním světě mi říkají Dizzie, Roaan, Viwa, Repulsivka nebo slečna Repulzivní. Fyzicky mám 24, mentálně tak 16 a pocházím z Valašska.

Od 17.1.2014 se k mým hráčským chvílím přidalo pravidelné přispívání videi na můj YouTube kanál, kde naleznete kompletní průchody převážně příběhovými a hororovými hrami, různé ukázky z her a nově i amatérský měsíčník Herní Novinky. Později se přidalo i streamování a nějak mě to ne a ne omrzet. Jen toho času už není tolik, kolik by člověk potřeboval :).

Celý říjen 2017 si dávám přestávku od natáčení a budu se věnovat pravidelnému, téměř každodennímu streamovacímu maratonu hororovek, které se bez zaplého mikrofonu a webky neodvážím zahrát. Jsem zkrátka velký strašpytel, a to na mě hororové filmy, které mimochodem patří k mému nejoblíbenějšímu žánru, většinou nefungují.

Hraju na:
PCPC
PS4PS4
AndroidAndroid
Java
Web

Top hry podle uživatele Viwa Repulsive

Observer8/10

Přátelé uživatele Viwa Repulsive

Kdo má uživatele Viwa Repulsive mezi přáteli

Nástěnka uživatele Viwa Repulsive

Vzkaz pro uživatele Viwa Repulsive
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala: