Uživatel nepřihlášen
 

inFamous: Second Son – PS4 žolík v plné síle

Čtvrtek 20.3.2014 15:00 - Autor: Daniel "corfer" Mazura - Rubrika: Recenze Recenze inFamous: Second Son

Sucker Punch pouští do světa inFamous: Second Son. Bude se teď nová konzole od Sony prodávat jako banány?

Stejně jako stěžejní mechanika série inFamous, i můj dojem z téhle super(anti)hrdinské franšízy v sobě mlel dva protipóly a ne a ne se zformovat do rovnovážného názoru. Chtělo to až inFamous: Second Son, abych se konečně rozhodl, zda sérii vyčítat maličkosti a přiklonit se tak na stranu věčných kritiků, nebo naopak drobnosti přehlédnout a přidat se k naivkám, co věří v existenci univerzální objektivity. V celkovém nadhledu jsem měl s inFamous problémy vždy jen v ,,maličkostech“, které ale mně tak titěrné nepřišly a byl jsem proto několikrát nařčen z nadměrné subjektivity, jakkoliv je taková výčitka scestná ve spojení s recenzí. Ani v případě nového inFamous nebudu konat jinak a zhodnotím hru studia Sucker Punch tak moc subjektivně, že budou zase mnozí místo souhlasu mluvit o mém objektivním postoji a jiní, místo toho aby hráli tuhle našlapanou záležitost, opět do krve rozčílí drzost pochvalného názoru. inFamous: Second Son za ten flame ale stojí!

...
Délka: ...
inFamous: Second Son - Oficiální gameplay záběry za zlého Delsina
Kvalita videa »nízkástřední vysoká

Snad se nerozbrečíš, Delsine?

Tak rozsáhlý úvod jsem stvořil proto, že inFamous: Second Son, stejně jako jeho mladší sourozenci, trpí na první dojem, který spoustě hráčů říká: Ode mě ruce pryč, já jsem ta supercool hra, mám hlavního hrdinu s kulichem na hlavě i v posteli a když dojdou nápady, nebojím se vytáhnout výbuchy! Takový je ale v případě Second Son pouze ten prvotní záchvěv a na rovinu říkám, že veškeré aspekty, z nichž jsem měl hrůzu v preview, se nakonec buď povedly, nebo nedopadly vůbec tak špatně, jak se původně zdálo.

,,S pořádným překvapením jsem zůstal přikovaný v židli, když se Delsin zkraje nechová vůbec tak suverénně, jak bych předpokládal."

Jednou z věcí, jež málokdy tituly jako inFamous řeší, je příběh a celková uvěřitelnost děje. Osobně jsem očekával, že hlavní hrdina Delsin Rowe zcela podle svého zjevu nabyde schopností s plnou pusou frajerských hlášek. S pořádným překvapením jsem zůstal přikovaný v židli, když se Delsin zkraje nechová vůbec tak suverénně, jak bych předpokládal. Naopak! Celý úvod, kde se hrdinovi dostane do rukou první schopnost, působí nadmíru dobře a celistvě.

Trochu zamrzí, že se v tomto ohledu hře nedaří držet tempo celou dobu. Veškeré postavy jako by v úvodu sehrály drama, vyšroubovaly situaci a jakmile se to povedlo, začali hrát zcela dle jasně daných pravidel žánru. Delsin, zprvu ustrašený mladík, přepne, začne si své schopnosti užívat a z rukávu mu padá jedna hláška za druhou. Reggie, jeho bratr a původně velmi zarytý odpůrce Delsinových schopností, náhle otočí a rozhodne se svého bratra v užívání schopností podporovat. Všechny tyhle překotné změny nejsou ale dílem scénáristické nedomrlosti. Jde o to, že hlavní příběhová linka je dosti krátká a změny proto nemají dostatečně času na adaptaci.Kouř, neony a torrenty

Jakmile se ponoříte do hry, inFamous: Second Son těží z toho, že právem zapadá do škatulky těch titulů, kde v klidu zapomenete na to, co že se to tam vůbec děje a jen pácháte po městě různou neplechu. Tedy záleží na vás, zda se rozhodnete pomáhat nebo škodit. Mně osobně nešlo o to, abych se vyloženě přiklonil na jednu stranu. Spíše jsem se snažil volit podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, což ale stejně vedlo k tomu, že se z mého Delsina stal padouch s velkým ,,P“.

Řada příběhových úkolů vám karmu nijak nevychýlí a záleží tak jenom na vás, jak se v jejich rámci chováte. Jsou tu ale mise, jež vyžadují buďto hodného Delsina nebo zlého, a pokud tedy chcete se ,,špatnou“ karmou rozjet ,,správňáckou“ misi, máte smůlu. Abyste svého hrdinu změnili, k tomu je po vzoru starších her ze série město napěchované vedlejšími aktivitami, které nepatrně mění level karmy. Když jich splníte dostatek můžete úplně proměnit svého Delsina a z člověka před nímž ještě včera lidé utíkali, tak uděláte svatouška z řady ,,Mirek Dušín“.

,,Jakmile se ponoříte do hry, inFamous: Second Son těží z toho, že právem zapadá do škatulky těch titulů, kde v klidu zapomenete na to, co že se to tam vůbec děje a jen pácháte po městě různou neplechu."

Obecně platí, že úkoly moc různorodé nejsou, ale to bohatě vynahrazují Delsinovy schopnosti, které se tentokrát neomezují pouze na jedinou sílu. Delsin na začátku sice získá pouze kouř, nespokojí se však pouze s ním a v průběhu hry přijde ještě k dalším zajímavým schopnostem, přičemž ani jedna nepředstavuje takovou ultimátní volbu, která by předchozí postavila na vedlejší kolej.

Začínáte s kouřem, o němž se vědělo dlouho dopředu. Je to schopnost, kterou využijete zejména při frontálním útoku. Obsahuje nejrůznější formy likvidace a jako všechny ostatní síly představuje velmi spektakulární podívanou. Vzpomenete si na mě, až poprvé prolétnete komínem!Další schopností je kupodivu neon. Čekal bych kdeco, ostatně ani kouř není zrovna zbraň, kterou bych obyčejně ve hře používal. Neon jde ale ještě dál, je originální a pohyb po městě díky němu působí tak přirozeně jak jen to jde. Kdybych ho měl k něčemu přirovnat, rozhodně bych si vybavil Saints Row IV, kde všechno jakoby zavánělo cheatem. Jestliže ale Saints Row nedokázalo navodit dojem uvěřitelnosti, inFamous pravě v tomhle vyniká a vnutí vám i skákání po domech ,,přes satelit".

Tím se dostáváme ke schopnosti teleprojekce, která vás učiní například neviditelným, díky čemuž se do inFamous dostává i stealth prvek. Ano, čtete dobře! Když jsem se k téhle schopnosti propracoval, říkal jsem si něco jako: To je ale zbytečnost, to tady v životě nevyužiju. Jak jsem se mýlil, to jsem se dozvěděl v následujících hodinách, kdy jsem schopnost nepřepnul a znovu tvůrce ze Sucker Punch chválil za neuvěřitelnou vyváženost. Tam kde mnozí metají firebally tam Delsin střílí torrenty, hází jeden vtip za druhým a ještě se u toho stíhá tvářit vážně. Prostě paráda!

,,Tam kde mnozí metají firebally tam Delsin střílí torrenty, hází jeden vtip za druhým a ještě se u toho stíhá tvářit vážně. Prostě paráda!"

Krása Seattlu

To všechno je navíc zabaleno do města, které má atmosféru a tvář. Americká centra urbanismu často trpí na to, že je člověk hází do jednoho pytle pod záminkou identicky působící kultury. inFamous je ale příklad perfektně odvedené práce, která nám hází k nohám propracovaný Seattle s řadou nezapomenutelných lokací, které zejména díky famóznímu nasvíceni budete rádi navštěvovat znovu a znovu.

I na takřka dokonalém prostředí, se však najde nějaká ta chybka. Prostředí tedy není zdaleka tak rozsáhlé jak jsme u dnešních sandboxů zvyklí a ve srovnání s takovým GTA V působí jako větší parčík.

,,inFamous je ale příklad perfektně odvedené práce, která nám hází k nohám propracovaný Seattle s řadou nezapomenutelných lokací, které zejména díky famóznímu nasvíceni budete rádi navštěvovat znovu a znovu."Všude zábava

I přestože město není největší, skýtá spoustu možností, jak si vyprofilovat svého hrdinu. Můžete potlačovat demonstrace, rozhánět dealery drog a v neposlední řadě také tvořit stencily. Pokud nevíte, o co se jedná, vězte, že jde o minihru, kde si vyberete šablonu a v neskutečně chytlavé minihře ji sprejujete na zeď. V praxi vám hra doporučí, abyste ovladač chytli jako sprej a pomocí pohybového senzoru jakoby přímo sprejovali na obrazovku. Věřte mi, že se vám tenhle vandalismus jen tak neomrzí.

Mezi další aktivity patři kupříkladu hledání skrytých kamer, nebo likvidace agenta, který se snaží splynout s davem, k čemuž dostanete jeho fotku a perimetr, v němž by se měl nacházet. Některé vedlejší úkoly jsou opravdu originální, jiné jsou tu jenom do počtu. Všechny ale představují větší či menší zábavu.

Kupodivu celá hra nenabízí žádnou úplně jalovou činnost. Všechno má ve světě inFamous pevné místo a i takové vylepšování schopností se neděje skrze nějaké generické úkoly.Lesk a krása na PS4

Málokdo asi není zvědavý na technické zpracování, kterému ještě v posledních týdnech uškodilo vydání srovnávačky finální verze a verze představené před lety na E3. Realita je taková, že se skutečně jedná o záležitost nasvícení. Ve hře jsem totiž zažil několik momentů, kdy grafika vypadala přesně jako v demu na E3 včetně textur a atmosféry. Možná to byl jen můj osobní dojem, já sám jsem ale přesvědčen, že tady na nás žádný podvod nikdo neušil.

Obzvlášť skvěle vizuál působí, když ke slovu přijdou částicové efekty. Každá schopnost z nich čerpá maximum, což se jednak podepisuje na nádherných efektech, jednak na frameratu. Po Thiefovi je inFamous: Second Son další hrou, která má problémy s plynulostí. Nejde o nic hrozného, propady čekejte jen v opravdu vypjatých situacích a věřte autorům, že tyhle minichybky napraví.

,,Obzvlášť skvěle vizuál působí, když ke slovu přijdou částicové efekty. Každá schopnost z nich čerpá maximum, což se jednak podepisuje na nádherných efektech, jednak na frameratu

Must have!"Pro hráčskou obec, která se PS4 dosud vyhýbala, tu je konečně pádný argument, proč konzoli od Sony pořídit. Nechtěli jsme od inFamous: Second Son málo, vyžadovali jsme hru, která bude prodávat konzoli. Dostali jsme mnohem víc!

inFamous: Second Son na PS4Hodnocení hry
Skóre hry 9 9/10
inFamous: Second Son
» Více o hře
Líbí se nám
  • jádro hratelnosti
  • vyváženost schopností
  • postavy
  • nádherný Seattle
  • technické zpracování
  • sprejovací minihra
Vadí nám
  • menší město
  • občasný pokles frameratu
  • scénář ke konci ztrácí dech
Verdikt: Delsin Rowe a parta okolo něj přikvačila na PS4 v takové formě, že si je v jednotném balení pod názvem inFamous: Second Son prostě musíte pořídit. Je jedno, zda máte či nemáte PS4, tohle je totiž důvod konzoli od Sony koupit.
Na Zingu se nachází také 1 uživatelská recenze hry inFamous: Second Son.
Hru ohodnotilo také 88 čtenářů průměrnou známkou 8.5/10.
YurgaAcei (10), Desmond Miles (9), corey26 (10), SamFisher (7), shxrk (8), MelmanCZ (9), marios350z (10), michalss (1), Pospa92 (9), Ľubor Fabian (10), Hodor (10), tomito007 (7), Smejdcz (9), petronelus (8), Filca (9), Killermsik (8), HonzusCZE (9), Woosdy (10), Lootmaster (9), Ssaannkkoo (8), sokolik1144 (9), Cagi (9), xbox (10), Brokarek (7), Angle_face (10), rawneox (10), MateuM (9), theDafli90 (9), Solda (9), iNva (9), Fallon (10), tiberian23 (8), Copyxx92 (10), hxxnxs (1), Sovjet (9), Lucas War (10), Camparos (9), Krylow (8), ramboba (9), Fernet (10), hanocri (8), CZconnor (9), Alangor (7), Kozopes (9), PavelBGamer (10), _marosho_ (5), KorvetakCZ (10), Ratos (9), Jsem zpět (7), Soviet Princess (9), GrimReaperCZ (9), Vincent_Vega (5), s3Cr3 (7), Semuel (8), Deyw (7), jakero (8), Stillson (9), GamerAC (9), Ako Suminoe (5), jesterkacz (10), Faldmen (7), digimaster (10), CzePavel99 (7), Radegastr (8), Exiperus (9), dusty (9), Dw4in (10), hellogin (10), ShaunHastings (7), Alfajk (7), Novisss1 (10), TheUnderground (8), tomdh86 (8), Foxik09 (9), AjikTali (7), Golradir (9), Siny (9), SteveHood (10), jiiirka (9), ChristianeQ (8), SweetL.c.King (8), cernejstri1 (10), Mazuur (9), Bruce Wayne (10), Ados15 (8), Lynch (6), YosheerCz (10), Spartakusovec (10)
Před vydáním hru ohodnotilo 14 čtenářů průměrnou známkou 8.3/10.
Blizz (10), Cole (10), Melmus24 (10), kratos 78 (9), Bastr1 (10), Jarda65 (7), MrGreen (1), Thief-CZ (10), wolffe22cz (10), kotlik (6), hozix (6), Hellierer (9), Horry (9), Miky (9)
(Pro hodnocení musíte být přihlášen)
Tisk  
inFamous: Second Son na PS4Screenshoty ze hry
Screenshot ze hry inFamous: Second Son Screenshot ze hry inFamous: Second Son Screenshot ze hry inFamous: Second Son Screenshot ze hry inFamous: Second Son Screenshot ze hry inFamous: Second Son Screenshot ze hry inFamous: Second Son Screenshot ze hry inFamous: Second Son Screenshot ze hry inFamous: Second Son

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář ke článku inFamous: Second Son – PS4 žolík v plné síle
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
SamFisher    no já ani Infamous SS nedohrál a nějak mě to ani netahá to dohrát.... možná časem. .SamFishersamfisher16017    21.5.2014 17:09 SamFisher

no já ani Infamous SS nedohrál a nějak mě to ani netahá to dohrát.... možná časem. .

rawneox   4x   JJ taky jsem to podcenil ! ! furt jsem si říkal, že nesmim dávat na grafiku a že se musim soustředit na příběh. . pohltilo mě to! ! je ze mně Conduit ! ! :D Hra je TOP ve svym žánru! ! :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Kdo hrál minulý InFamousy, tak bude spokojenej a mile překvapenej :)
EDIT: chtěl jsem dát 9/10 ale srovnával jsem hry v tomto žánru (inFamous, Prototype apod. komiksovky) a neni konkurence, proto za mně dávám 10/10 ! !
rawneoxrawneox17681
    21.5.2014 10:49
rawneox

JJ taky jsem to podcenil ! ! furt jsem si říkal, že nesmim dávat na grafiku a že se musim soustředit na příběh. . pohltilo mě to! ! je ze mně Conduit ! ! :D Hra je TOP ve svym žánru! ! :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Kdo hrál minulý InFamousy, tak bude spokojenej a mile překvapenej :)
EDIT: chtěl jsem dát 9/10 ale srovnával jsem hry v tomto žánru (inFamous, Prototype apod. komiksovky) a neni konkurence, proto za mně dávám 10/10 ! !Komentář byl autorem naposledy upraven 21.5.2014 10:58

Původní verze před úpravami:JJ taky jsem to podcenil ! ! furt jsem si říkal, že nesmim dávat na grafiku a že se musim soustředit na příběh. . pohltilo mě to! ! je ze mně Conduit ! ! :D Hra je TOP ve svym žánru! ! :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Kdo hrál minulý InFamousy, tak bude spokojenej a mile překvapenej :)

Lootmaster   2x   MysteryMen: jsem infamous uplně podcenil.... a hned po zapnutí jsem nechápal jak to mají udělané zběsilé, vtipné, zábavné tuto hru sjedu ještě hodněkrát....Lootmasterlootmaster5989    16.4.2014 07:50 Lootmaster

MysteryMen: jsem infamous uplně podcenil.... a hned po zapnutí jsem nechápal jak to mají udělané zběsilé, vtipné, zábavné tuto hru sjedu ještě hodněkrát....

MysteryMen   2x   lootmaster to je story co. . ? ? parádní hra...MysteryMenmysterymen27248    15.4.2014 15:16 MysteryMen

lootmaster to je story co. . ? ? parádní hra...

Lootmaster   3x   Po dohrání zvyšuji o bodík .... toto je kurňa nátěr ! Tohle je opravdu divoká karta PS 4 ...Lootmasterlootmaster5989    15.4.2014 07:35 Lootmaster

Po dohrání zvyšuji o bodík .... toto je kurňa nátěr ! Tohle je opravdu divoká karta PS 4 ...

Smejdcz   1x   Tak inFamous: Second Son konečně za mnou na obtížnost expert (platinovka na cestě) a musím souhlasit s recenzí, tahle hra je jednoduše epická. Parádní hratelnost, skvělý dabing, ozvučení, schopnosti, dechberoucí vizuální zpracování a dostatek prostoru na vyblbnutí, prostě inFamous jak má být. Jediné, co bych vytknul je občas pokulhávající příběh a scénář postav. Kdo má PS4, tak jasná koupě. Tfíha, to byla jízda :)Smejdczsmejdcz2368    29.3.2014 19:57 Smejdcz

Tak inFamous: Second Son konečně za mnou na obtížnost expert (platinovka na cestě) a musím souhlasit s recenzí, tahle hra je jednoduše epická. Parádní hratelnost, skvělý dabing, ozvučení, schopnosti, dechberoucí vizuální zpracování a dostatek prostoru na vyblbnutí, prostě inFamous jak má být. Jediné, co bych vytknul je občas pokulhávající příběh a scénář postav. Kdo má PS4, tak jasná koupě. Tfíha, to byla jízda :)

Play2dEnd    rawíček :) no vzhledem k tomu, že jsem, aspoň doufám :D nepropásl žádný nový DLC, tak věřím že jsem klóbrc viděl, ale jestli na tobě alá WillyW to nevim :D dlooouho sme spolu netrashovali v LS :)Play2dEndplay2dend15202    27.3.2014 21:46 Play2dEnd

rawíček :) no vzhledem k tomu, že jsem, aspoň doufám :D nepropásl žádný nový DLC, tak věřím že jsem klóbrc viděl, ale jestli na tobě alá WillyW to nevim :D dlooouho sme spolu netrashovali v LS :)

rawneox    Play2dee: :D jj :) už jsi viděl můj novej novej klóbrc alá WillyWonka v GtaOnline? :Drawneoxrawneox17681    27.3.2014 21:31 rawneox

Play2dee: :D jj :) už jsi viděl můj novej novej klóbrc alá WillyWonka v GtaOnline? :DKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Play2dEnd   1x   rawík ... true , vis ze sem na ty hučky :)Play2dEndplay2dend15202    27.3.2014 18:27 Play2dEnd

rawík ... true , vis ze sem na ty hučky :)

rawneox   2x   Play2: to neni Gtačko :Drawneoxrawneox17681    27.3.2014 16:06 rawneox

Play2: to neni Gtačko :DKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Play2dEnd   1x   a ta hučka? :)Play2dEndplay2dend15202    27.3.2014 15:43 Play2dEnd

a ta hučka? :)

Hellierer   1x   Pouze Bundy :)Helliererhellierer6549    27.3.2014 14:51 Hellierer

Pouze Bundy :)

Play2dEnd   1x   jen pro zajímavost, dá se převlíkat? :)Play2dEndplay2dend15202    27.3.2014 13:39 Play2dEnd

jen pro zajímavost, dá se převlíkat? :)

RUDY   1x   Delsin Rowe má aj Facebook. :-)odkaz ]RUDYrudy3807    26.3.2014 23:32 RUDY

Delsin Rowe má aj Facebook. :-)odkaz ]

Ľubor Fabian    skylines : jo dik :)Ľubor Fabianlubor-fabian9332    26.3.2014 22:56 Ľubor Fabian

skylines : jo dik :)

skylines   1x   Ľubor Fabian: Ralph Lauren "trucker vest" ale ta má na zádech obrovskou americkou vlajku co nejde sundat - takovej ten divnej hrubej tisk - u nás se nedá koupit jen dovézt, Levis má moc hezký jeanové vesty a jsou hodně kvalitní ale v podstatě každý lepší obchod s oblečením. Když vlezeš do obchodního domu ve větším městě a ten projdeš tak v podobné vylezeš. Samozřejmě bez potisku. Nebo se mrkni na stránky hry třeba tam mají nějaký obchod jak je tomu už dneska zvykem :Dskylinesskylines11568    26.3.2014 14:20 skylines

Ľubor Fabian: Ralph Lauren "trucker vest" ale ta má na zádech obrovskou americkou vlajku co nejde sundat - takovej ten divnej hrubej tisk - u nás se nedá koupit jen dovézt, Levis má moc hezký jeanové vesty a jsou hodně kvalitní ale v podstatě každý lepší obchod s oblečením. Když vlezeš do obchodního domu ve větším městě a ten projdeš tak v podobné vylezeš. Samozřejmě bez potisku. Nebo se mrkni na stránky hry třeba tam mají nějaký obchod jak je tomu už dneska zvykem :D

Ľubor Fabian   2x   nevite nekdo ci se da kupit takova vesta jako ma hlavnej hrdina nekde ? ? ?Ľubor Fabianlubor-fabian9332    26.3.2014 13:23 Ľubor Fabian

nevite nekdo ci se da kupit takova vesta jako ma hlavnej hrdina nekde ? ? ?

Ryutak   2x   Moje hodnocení je trochu lepší Prototype 2, ale hezká muzika ve hře vůbec nevynikne, super schopnosti prakticky totožné. Příběh dobrý a pochopitelný, v ostatních hrách jako tahle to moc pochopit nejde a máte mezery v příběhu. Hezká grafika a vedlejší mise nejsou ani těžké ani lehké, takže jen tak neomrzí. I když se na většinu vykašlete. Líbila se mi funkce dobra a zla, a že nebyla přeplácaná, i když v bojích jste si na to museli dávat za dobráka pozor. Sečteno podtrženo 8/10Ryutakryutak7540    26.3.2014 11:54 Ryutak

Moje hodnocení je trochu lepší Prototype 2, ale hezká muzika ve hře vůbec nevynikne, super schopnosti prakticky totožné. Příběh dobrý a pochopitelný, v ostatních hrách jako tahle to moc pochopit nejde a máte mezery v příběhu. Hezká grafika a vedlejší mise nejsou ani těžké ani lehké, takže jen tak neomrzí. I když se na většinu vykašlete. Líbila se mi funkce dobra a zla, a že nebyla přeplácaná, i když v bojích jste si na to museli dávat za dobráka pozor. Sečteno podtrženo 8/10

RUDY   4x   Super fan trailer. [ odkaz ]RUDYrudy3807    25.3.2014 16:11 RUDY

Super fan trailer. [ odkaz ]

Brokarek    Mě by to na mojí 440GT, DC 5500 2, 8 ghz a 4 gb Ram mělo naprosto neběžet a podle Youtubu to ani na podobných věcech moc neběží, ale kamrád co má slabší grafiku a čtyřjádro (notebook) to zas prej hrál naprosto plynule, tak nevím.Brokarekbrokarek13979    24.3.2014 18:43 Brokarek

Mě by to na mojí 440GT, DC 5500 2, 8 ghz a 4 gb Ram mělo naprosto neběžet a podle Youtubu to ani na podobných věcech moc neběží, ale kamrád co má slabší grafiku a čtyřjádro (notebook) to zas prej hrál naprosto plynule, tak nevím.

vajajo    Brokarek: Metro LL není vůbec náročné. Na mém starém Pc (9800GT) to jelo krásně.vajajovajajo13735    24.3.2014 18:04 vajajo

Brokarek: Metro LL není vůbec náročné. Na mém starém Pc (9800GT) to jelo krásně.

Brokarek    Jo, na Xbox vždycky zapomínám :D Třeba jsem teďka s někým diskutoval o Watch Dogs a až v ten moment jsem si po půl roce uvědomil, že to můžu smažit na Xku :D
No snad se to povede. Dost rád bych si to zahrál.
Brokarekbrokarek13979
    24.3.2014 17:22
Brokarek

Jo, na Xbox vždycky zapomínám :D Třeba jsem teďka s někým diskutoval o Watch Dogs a až v ten moment jsem si po půl roce uvědomil, že to můžu smažit na Xku :D
No snad se to povede. Dost rád bych si to zahrál.

Malasnikov    Brok: Jak jako ze na to nemas zelezo? Vsak Last Light je i na Xbox360 ne? Ja to taky nehral na PC ale na PS3 (v ramci PS+ zdarma) a musim rict ze i na tehle generaci konzoli to vypada moc krasne. Na PC jsem hral Metro 2033 ale to me moc nebavilo. Last Light je stokrat lepsi :)Malasnikovmalasnikov16453    24.3.2014 17:13 Malasnikov

Brok: Jak jako ze na to nemas zelezo? Vsak Last Light je i na Xbox360 ne? Ja to taky nehral na PC ale na PS3 (v ramci PS+ zdarma) a musim rict ze i na tehle generaci konzoli to vypada moc krasne. Na PC jsem hral Metro 2033 ale to me moc nebavilo. Last Light je stokrat lepsi :)

Brokarek   1x   To už jsem zkoušel :D A naprosto neuvěřitelná hra. Ale bohužel nemám Pýes 3 a nikoho kdo by mi ho půjčil, takže tak :DBrokarekbrokarek13979    24.3.2014 16:48 Brokarek

To už jsem zkoušel :D A naprosto neuvěřitelná hra. Ale bohužel nemám Pýes 3 a nikoho kdo by mi ho půjčil, takže tak :D

rawneox    Broky, vyzkoušej The Last of Us :-) :thumbup:rawneoxrawneox17681    24.3.2014 16:40 rawneox

Broky, vyzkoušej The Last of Us :-) :thumbup:

Brokarek    Malas: Já naprosto zbožňuju knižní verzi, ale na Last light nemám železo : / Ale zahrát bych si to sakra chtěl. Postapo mám rád. Líbil (ale ne bavil) se mi Fallout, hrál jsem i The Fall atd. , ale Metro je takovou nedosažitelnou metou :DBrokarekbrokarek13979    24.3.2014 15:46 Brokarek

Malas: Já naprosto zbožňuju knižní verzi, ale na Last light nemám železo : / Ale zahrát bych si to sakra chtěl. Postapo mám rád. Líbil (ale ne bavil) se mi Fallout, hrál jsem i The Fall atd. , ale Metro je takovou nedosažitelnou metou :D

MysteryMen   1x   vajajo... právě naopak.... )MysteryMenmysterymen27248    24.3.2014 13:45 MysteryMen

vajajo... právě naopak.... )

Play2dEnd   1x   Contra baby! ! ! Rambo v modrych a cervenych gatich! !Play2dEndplay2dend15202    24.3.2014 11:10 Play2dEnd

Contra baby! ! ! Rambo v modrych a cervenych gatich! !Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

MORTHSIR   1x   raw: Krasne to casy... :-)MORTHSIRmorthsir17268    24.3.2014 08:56 MORTHSIR

raw: Krasne to casy... :-)

rawneox   1x   Malasnik: u Alana je ta atmosfera dobrá (dle videí) , nevěděl jsem že je to hratelnostně na pytel. . no jen že o tom kluci hodně mluvili. . a k sega mega drive. . Sonic - klasika (; . . moje srdcovka byla Marko's Magic Football :thumbup: sice byl i na Super Nintendu ale dostal jsem ho k vánocům na segu, tak jsem to pařil na MegaDrive :) u toho jsem se i tenkrát bál :-D tvl to byl rok 1995 (mě bylo asi 8) :Drawneoxrawneox17681    23.3.2014 23:44 rawneox

Malasnik: u Alana je ta atmosfera dobrá (dle videí) , nevěděl jsem že je to hratelnostně na pytel. . no jen že o tom kluci hodně mluvili. . a k sega mega drive. . Sonic - klasika (; . . moje srdcovka byla Marko's Magic Football :thumbup: sice byl i na Super Nintendu ale dostal jsem ho k vánocům na segu, tak jsem to pařil na MegaDrive :) u toho jsem se i tenkrát bál :-D tvl to byl rok 1995 (mě bylo asi 8) :D

Informace o hře

 

Právě vychází

» release list

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
God of War – dojmy z hraní

V porovnání s chystaným restartem série působí předešlé díly jako obyčejné demoverze.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: Konzole
 

Far Cry 5 – dojmy z hraní

Preview - 19.3.2018
 
Far Cry 5 – dojmy z hraní

Jaké jsou naše dojmy z několikahodinového hraní open-world střílečky Far Cry 5?

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole
 
 
Kobky plné chaosu – deskovka

Nechte se zlákat do smrdutých cel, z nichž může vyjít pouze jeden vítěz.

 
 

Ve víru věků – deskovka

Speciál - 16.3.2018
 
Ve víru věků – deskovka

Budujte své impérium a zanechejte odkaz budoucím generacím.

 
 
 
Assassin’s Creed: Origins - Kletba faraonů

Théby a Údolí králů. Přesně tam nás pošle v pořadí druhé DLC pro Assassin’s Creed: Origins. Stojí ale nové dobrodružství za to?

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole