Uživatel nepřihlášen
   

Farming Simulator 17

Pátek 28.10.2016 18:57 - Autor: - Rubrika: Recenze Recenze Farming Simulator 17

Krůček po krůčku k dokonalosti. Stačí to?

Recenzovaná verze: PlayStation 4

Někdo by řekl, že jde o okrajovou zábavu pro úzkou skupinku hráčů, která se vyžívá v obdělávání polí – orání, kultivování, setí, postřik a sklizeň. Opak je pravdou. Farming Simulator se s každým dílem stává populárnější, což dokládá i větší zájem ze strany dalších vydavatelů, kteří se snaží svézt na vlně zájmu a vytvořit pořádnou konkurenci pro Farming Simulator ze Švýcarska. Pro nás hráče je to pochopitelně plus, všichni se budou muset více snažit a navzájem se předbíhat, aby nás dokázali zaujmout a přesvědčit, že právě jejich hra je tou nejlepší volbou.

O tom ale tenhle článek není, dnes se podíváme na zoubek Farming Simulatoru 17, který tento týden vyšel na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Amerika trochu jinak

Před dvěma roky jsme se ve Farming Simulatoru 15 dostali do severského prostředí, které z mého pohledu bylo takové nicneříkající a s příchodem map vytvořených komunitou šlo rychle stranou. Druhá oficiální lokalita byla zase zasazena do Severní Ameriky s obrovskými poli. Ani jedna z map nebyla zrovna tou pravou, obě postrádaly svého ducha. Jedinou zajímavou mapou byla Sosnovka v doprovodné expanzi. Tu ve spolupráci s autory hry stvořila komunita, což bylo na první pohled vidět.

U Farming Simulatoru 17 se to rozhodli vývojáři ze švýcarského studia GIANTS Software změnit a ukázat početné komunitě, že i oni dokážou vytvořit mapu, která za něco stojí. Tím pokusem je lokalita pojmenovaná Goldcrest Valley. Vcelku se jim to povedlo, i když některé věci by si zasloužily více péče, stejně jako ostatní novinky. Pokud by vám mapa Goldcrest Valley nevyhovovala, tak druhou možností je právě Sosnovka, alespoň do té doby, než vyjdou mapy od komunity.Goldcrest Valley je opět zasazena do Severní Ameriky, ovšem na odlehlý malebný venkov s jedním městečkem. V blízkosti vaší farmy se nacházejí menší pole, tři z nich vám hned na začátku patří, zatímco o kousek dál jsou delší lány. Tři malá pole vám na nějaký čas budou stačit. Začínáte totiž s několika starými zemědělskými stroji, které mají své nejlepší dny dávno za sebou. Čeká vás trojice starých a nevýkonných traktorů, malý kultivátor, prorezlá sečka, vrzající malý vlek a kombajn, který se při sklizni obilí pořádně zapotí i na malém poli.

Pokud vám připadá, že si stěžuji, tak tomu tak není. Právě vidina lepších, silnějších a větších strojů vás žene kupředu, abyste vydělali peníze a mohli si je dopřát. To ale bude nějaký čas trvat. Proto jsem vzal zavděk možnost si modernější zemědělskou techniku jednoduše půjčit, zaplatit stanovený poplatek a poté vrátit. Sice se to tolik nevyplatí, ale peníze lze vydělat i jinak.

Konečně jiné dobrovolné úkoly

Ve Farming Simulatoru 17 je totiž zajímavá novinka v podobě odlišných úkolů. V dřívějších dílech byly dobrovolné mise hodně špatně vytvořené. Fungovaly tak, že vám jednou za čas hra oznámila, že pro vás má někdo práci. Vy jste se potom s požadovaným strojem museli dostavit na místo a kupříkladu posekat trávník nebo odvést nějakou tu paletu. To byl problém, nejprve jste si museli tyhle stroje koupit. Výdělek nebyl zrovna největší, tím pádem se to moc nevyplatilo. V dnes recenzované hře jsou úkoly řešeny mnohem rozumnějším způsobem.

Pole, která vám nepatří, vlastní jiní zemědělci. Ti jsou ochotni vám pole za určitou cenu prodat. S koupí nemusíte spěchat. Každý majitel pole pro vás má jednoduché mise. Stačí kliknout na ikonku u každého pole a zahájit příslušnou misi – posekat ho, kultivovat, zaset nebo popráškovat. K misi dostanete potřebné vybavení, což je skvělá příležitost, jak si vyzkoušet stroje, které si chcete teprve koupit nebo půjčit. Navíc za každou dobře odvedenou práci získáte respekt majitele pole, který postupně snižuje cenu pole, a také již zmíněný obnos peněz, který se v začátcích velmi hodí.Bohužel zde přichází známý nešvar celé série. Tvůrci nedokážou novinku dotáhnout do zdárného konce. U těchto úkolů je to skutečnost, že s kombajnem na jeden zásobník posečete celé velké pole. Přitom by vám hra vedle pole mohla postavit traktor s vlekem nebo kamion s návěsem a vy byste obilí do vleku vysypali. Farming Simulator 17 by poté získal na realistickém dojmu, který z velké části postrádá. Stejně tak by nebylo od věci, kdybyste na polích viděli pracovat ostatní farmáře.

Krávy, ovce a prasata

To platí i u přepravy zvířat. Je hezké mít možnost převést na svou farmu zakoupená zvířata – nově můžete chovat i prasata. Celé to ale sráží nesmyslné automatické naložení zvířat na valník. Funguje to tak, že si obstaráte traktor, zapojíte k němu příslušný valník a dojedete k obchodu se zvířaty. Tam si vyberete počet krav, prasat nebo ovcí a zmáčknete tlačítko, že si je sami odvezete na statek. A zázrakem máte zvířata naložena. Druhou možností je si za příplatek nechat zvířata dovést.

Stejný problém vidím u nedomyšlených vlaků. Vývojáři slibovali, že usnadní přepravu obilí a dřeva. Už se ale neobtěžovali zmínit pouhé dvě na sobě nezávislé tratě. Každým vlakem se dostanete vždy jen do určitého místa, kde buď můžete náklad prodat, nebo přeložit na svůj vlek/návěs, se kterým ale musíte na nádraží přijet. Došlo tedy jen k mírnému usnadnění celé přepravy. Abyste vždy prodali vypěstované plodiny za co nejlepší cenu, stejně budete muset jezdit po celé mapě. To je v singleplayeru často otravné, ve hře více hráčů už to tolik nevadí.Menší detaily potěší

Teď jsem si trochu postěžoval, pojďme obrátit malinko list. Potěšily mě menší detaily, které zahřejí srdíčko každého farmáře a přispějí k větší spokojenosti. Na mysli mám větší množství nastavení, kdy si můžete sami určit, kolikrát musíte pohnojit, postříkat nebo popráškovat pole, abyste z něho získali co nejlepší úrodu. Nebo zda vámi najatý pracovník bude osivo do secího stroje doplňovat automaticky za vaše peníze či mu ho budete vozit. To samé platí o spotřebě nafty. Všechna tato nastavení ovlivňují cenu, kterou budete muset pracovníkům za vykonanou práci zaplatit. Samozřejmostí je potom volba rychlého/pomalého růstu plodin, zrychlení času nebo vypnutí špíny na strojích, abyste je nemuseli umývat.

Na první pohled potěší také umělá inteligence, která se tolik nezasekává za překážkami. Pokud něco bude stát pracovníkovi v cestě, tak vás hra na to upozorní. Mapy jsou k tomu přizpůsobeny, pracovník totiž potřebuje k otočení dost místa, což u komunitních map bude jistě problém, stejně jako v minulosti. AI vás stále potřebuje. Aby pracovník například posekal pole, musíte nejprve s kombajnem přijet na pole a pracovníka zapnout. Farming Simulatoru by prospěl nějaký manažer této práce, kdy by AI dokázala mnohem více – dojet na pole a z pole.Grafika by mohla být lepší

Výhrady mám bohužel také ke grafickému zpracování. To nepatří mezi to nejhorší, zamrzí ale horší detaily na objektech v dálce a opravdu viditelné doskakování textur. To je patrné především na poli, kdy vám před traktorem doskakují textury půdy/plodin. Jednoduše vás to praští do očí. Nejvíce v konzolových verzích, u PC to není tak viditelné.

Krůček po krůčku k dokonalosti?

Ve Farming Simulatoru 17 je vidět posun k lepšímu oproti staršímu dílu. Jde ale o malé krůčky, které narušují výše zmíněné nedostatky. Kdyby si v GIANTS Software dali více záležet na novinkách, tak to mohlo být mnohem lepší. I přesto nabízí Farming Simulator 17 komplexní zemědělství a stranou často opomíjené lesnictví. Je hezké, že můžeme chovat prasata a pěstovat slunečnici nebo sóju, ale chtělo by to něco víc. Nesplaví to ani větší výběr strojů (Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Challenger, Zetor nebo Tatra).

Zejména nováčky potom potěší mnohem propracovanější a delší tutoriál, který vám ukáže a vysvětlí vše potřebné, a zkušené farmáře zase alespoň na chvilku příjemně nadchne rádio se stanicemi zaměřující se na country, pop a rock. Jen škoda, že písniček je málo a velmi rychle se obehrají.

Potěší ale možnost koupit traktor nebo kombajn a přidat mu různá vylepšení. Ty se u traktoru týkají motoru, přídavných kol a předního nakladače. Tenhle upgrade jsem využil zejména v moment, kdy můj traktor neutáhl větší pluh. Nemusel jsem kupovat nový traktor, stačilo vylepšit ten stávající a přidat mu výkon.Pokud od Farming Simulatoru 17 očekáváte pohodovou arkádu, u které nemusíte tolik přemýšlet, tak ji dostanete. Pro lepší hodnocení by to chtělo více novinek nebo alespoň zlepšení těch stávajících, včetně modelu poškození, který ve hře neexistuje. Nemohu se zbavit dojmu, že vývojáři jednoduše počítají s tím, že komunita se o nedostatky postará, stejně jako to udělala u předchozích dílů. To nově může i u PS4 a Xbox One verzích, které vůbec poprvé podporují modifikace, jen je musí v GIANTS Software schválit. Už v den vydání jich bylo pár ke stažení, další budou přibývat.

Pro letošní rok to stačí, konkurence v podobě Farm Expertu 2017 má sice lepší fyziku a zpracování jízdy jako v simulátoru Spintires, ale postrádá to nejdůležitější: zábavnou hratelnost. Tu Farming Simulator 17 má dost dobře vyladěnou a já se ani po 20 odehrávaných hodinách nenudím.

V příštím roce vyjdou další dva konkurenti - na začátku roku Pure Farming 17 a na konci potom Cattle and Crops. Minimálně Cattle and Crops vypadá na zajímavou hru, stojí za ní šikovní lidé, kteří vytvářeli modifikace právě do Farming Simulatoru.

Farming Simulator 17 koupíte v našich obchodech Xzone.cz a GameExpres.sk.

Redakce Zing.cz hraje na notebooku ASUS GL552.

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Farming Simulator 17 na PC, PS4, Xbox OneHodnocení hry
Skóre hry 7 7/10
Farming Simulator 17
» Více o hře
Líbí se nám
 • mapa konečně působí dobrým dojmem
 • hromada nových strojů, nové plodiny a zvířata
 • možnost si toho hodně nastavit
 • propracovanější tutoriál
 • podpora modifikací nejen na PC, ale také na PS4 a Xboxu One
 • možnost vybrat si pohlaví postavy a barvu košile
Vadí nám
 • horší grafika
 • viditelné naskakování textur
 • nedotažené novinky - převoz zvířat, vlak a rádio
 • stále velká arkáda
 • české titulky pouze v PC verzi
Verdikt: Farming Simulator 17 po vzoru svého o dva roky staršího bratříčka pokračuje v nastoleném směru. Novinek je bohužel málo a ještě jim vývojáři nevěnovali takovou péči. Přesto celek nezklame, je zábavný a dokáže vás na dlouhé hodiny vytrhnout z reality.
Hru ohodnotilo také 9 čtenářů průměrnou známkou 7.8/10.
Akrubek (9), TimjabCZ (10), hergiy (5), Phenonmen (9), ori63 (7), skoalud (8), Peter (8), skyw84 (6), Remder (8)
Před vydáním hru ohodnotil 1 čtenář známkou 9/10.
Phenonmen (9)
(Pro hodnocení musíte být přihlášen)
Tisk  
Farming Simulator 17 na PC, PS4, Xbox OneScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Farming Simulator 17 Screenshot ze hry Farming Simulator 17 Screenshot ze hry Farming Simulator 17 Screenshot ze hry Farming Simulator 17 Screenshot ze hry Farming Simulator 17 Screenshot ze hry Farming Simulator 17 Screenshot ze hry Farming Simulator 17 Screenshot ze hry Farming Simulator 17

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář ke článku Farming Simulator 17
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
ori63    Souhlasím s recenzí hrál jsem to sice na pc ale těch 7/10 je zasloužených docela mě to bavilo ještě bych tam pár věcí vylepšil jako například vzhled charakteru který si vytvoříte na začátku hry ale jinak v celku zábavná hra která dokáže za rozumnou cenu pobavit na hodně dlouho uvidím až bude ve slevě na xzone pro ps4 a možná si to za těch 700 koupím uvidíme uvidíme líbilo se mi množství strojů je to muj první farming simulátor to přiznávám ale dá se to hrát a myslím si že by to bylo super pro děti do škol aby si to ozkoušeli je to zajímavá hra která má co nabídnout tak že super má sice některé technické i obsahové nedostatky ale ruku na srdce která dnešní hra nemá :D :Dori63ori636258    9.11.2016 23:12 ori63

Souhlasím s recenzí hrál jsem to sice na pc ale těch 7/10 je zasloužených docela mě to bavilo ještě bych tam pár věcí vylepšil jako například vzhled charakteru který si vytvoříte na začátku hry ale jinak v celku zábavná hra která dokáže za rozumnou cenu pobavit na hodně dlouho uvidím až bude ve slevě na xzone pro ps4 a možná si to za těch 700 koupím uvidíme uvidíme líbilo se mi množství strojů je to muj první farming simulátor to přiznávám ale dá se to hrát a myslím si že by to bylo super pro děti do škol aby si to ozkoušeli je to zajímavá hra která má co nabídnout tak že super má sice některé technické i obsahové nedostatky ale ruku na srdce která dnešní hra nemá :D :D

Zlobo   1x   Přesně! Občas se chci od určitých her odreagovat a tohle je na to jak dělané. Stejně tak jako Euro Truck Simulátor. Ikdyz i u takových her se člověk dokáže pořádně vytočit. Hlavně když jsem včera kacel strom s chtěl ho pak dát na náves...

Jinak bych to jako 100% označil za arkádu. Simulátor určitě ne.
Zlobozlobo11281
    29.10.2016 20:18
Zlobo

@ odpověď na komentář od Miky:Přesně! Občas se chci od určitých her odreagovat a tohle je na to jak dělané. Stejně tak jako Euro Truck Simulátor. Ikdyz i u takových her se člověk dokáže pořádně vytočit. Hlavně když jsem včera kacel strom s chtěl ho pak dát na náves...

Jinak bych to jako 100% označil za arkádu. Simulátor určitě ne.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Miky napsal:Já tu cenu vidím v pořádku, mám nahráno přes 30 hodin. U Farming Simulatoru 14 mám přes 100 hodin. Když porovnám cenu a počet odehraných hodin, tak je to v pořádku.

to Gerri: Taky jsem to nechápal, pak jsem si hru zahrál a baví mě. Je to zvláštní, člověk pořád dělá to samé a prostě ho to baví.

Rounce   1x   Já hraju tady hry od samotnýho začátku od verze 2008 a furt mě to baví hrát. Dřív byl jenom SimTractor to byly časy. Navíc na ETS 2 mám přes 300hodin a hraju to taky furtRouncerounce31752    29.10.2016 18:25 Rounce

@ odpověď na komentář od Gerri:Já hraju tady hry od samotnýho začátku od verze 2008 a furt mě to baví hrát. Dřív byl jenom SimTractor to byly časy. Navíc na ETS 2 mám přes 300hodin a hraju to taky furt

Gerri napsal:Tohle sem nikdy nepochopil jak to nekoho muze bavit. Stejne tak ty ostatni idiotsky simulatory. Tohle je totalni upadek.

MartasZLA    To je jako já u ETS2 taky jsem to začal hrát z čisté krize v lednu 2013 a hraju to dodnes :-)MartasZLAmartaszla867    29.10.2016 18:04 MartasZLA

@ odpověď na komentář od Miky:To je jako já u ETS2 taky jsem to začal hrát z čisté krize v lednu 2013 a hraju to dodnes :-)

Miky napsal:Já tu cenu vidím v pořádku, mám nahráno přes 30 hodin. U Farming Simulatoru 14 mám přes 100 hodin. Když porovnám cenu a počet odehraných hodin, tak je to v pořádku.

to Gerri: Taky jsem to nechápal, pak jsem si hru zahrál a baví mě. Je to zvláštní, člověk pořád dělá to samé a prostě ho to baví.

Miky člen redakce   1x   Já tu cenu vidím v pořádku, mám nahráno přes 30 hodin. U Farming Simulatoru 14 mám přes 100 hodin. Když porovnám cenu a počet odehraných hodin, tak je to v pořádku.

to Gerri: Taky jsem to nechápal, pak jsem si hru zahrál a baví mě. Je to zvláštní, člověk pořád dělá to samé a prostě ho to baví.
Mikymiky3
    29.10.2016 17:33
Miky

@ odpověď na komentář od Wast:Já tu cenu vidím v pořádku, mám nahráno přes 30 hodin. U Farming Simulatoru 14 mám přes 100 hodin. Když porovnám cenu a počet odehraných hodin, tak je to v pořádku.

to Gerri: Taky jsem to nechápal, pak jsem si hru zahrál a baví mě. Je to zvláštní, člověk pořád dělá to samé a prostě ho to baví.

Wast napsal:Není to špatná hra, ale ne hra pro každého. Čeština v PC verzi potěší ALE.... V podstatě je to budgetová hra prodávaná za přemrštěnou cenu. Cenovku bych viděl 299 kč u PC a konzole 599 kč.

Gerri   4x   Tohle sem nikdy nepochopil jak to nekoho muze bavit. Stejne tak ty ostatni idiotsky simulatory. Tohle je totalni upadek.Gerrigerri20083    29.10.2016 17:02 Gerri

Tohle sem nikdy nepochopil jak to nekoho muze bavit. Stejne tak ty ostatni idiotsky simulatory. Tohle je totalni upadek.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Wast   2x   Není to špatná hra, ale ne hra pro každého. Čeština v PC verzi potěší ALE.... V podstatě je to budgetová hra prodávaná za přemrštěnou cenu. Cenovku bych viděl 299 kč u PC a konzole 599 kč.Wastwast14199    29.10.2016 16:22 Wast

Není to špatná hra, ale ne hra pro každého. Čeština v PC verzi potěší ALE.... V podstatě je to budgetová hra prodávaná za přemrštěnou cenu. Cenovku bych viděl 299 kč u PC a konzole 599 kč.

KamilZ    Myslel jsem spíše simulátor farmaření, včetně nějaké ekonomilky, plánování atd, nejen řízení strojů (nehrál jsem to, takže nevím poměr jednotlivých složek) .
I když teď se dívám, že podle WiKi se pod pojem arkáda se vejde i hra jako Atomix, takže se tam už snad vejde cokoli :-)odkaz ]
KamilZkamilz54152
    29.10.2016 10:46
KamilZ

Myslel jsem spíše simulátor farmaření, včetně nějaké ekonomilky, plánování atd, nejen řízení strojů (nehrál jsem to, takže nevím poměr jednotlivých složek) .
I když teď se dívám, že podle WiKi se pod pojem arkáda se vejde i hra jako Atomix, takže se tam už snad vejde cokoli :-)odkaz ]

Miky člen redakce    Komplexní je, ale že by to byl simulátor co se týče řízení strojů, to není.Mikymiky3    29.10.2016 10:17 Miky

@ odpověď na komentář od KamilZ:Komplexní je, ale že by to byl simulátor co se týče řízení strojů, to není.

KamilZ napsal:Není FS spíše simulace nebo sandbox než arkáda? I když vlastně přesně nevím, co je to arkáda, já pod tím mám zafixované něco spíše primitivního, co není komplikované, ale vyžaduje postřeh, rychlost atd. FS mi z popisu všech možností připadá celkem komplexní.

KamilZ    Není FS spíše simulace nebo sandbox než arkáda? I když vlastně přesně nevím, co je to arkáda, já pod tím mám zafixované něco spíše primitivního, co není komplikované, ale vyžaduje postřeh, rychlost atd. FS mi z popisu všech možností připadá celkem komplexní.KamilZkamilz54152    29.10.2016 10:11 KamilZ

Není FS spíše simulace nebo sandbox než arkáda? I když vlastně přesně nevím, co je to arkáda, já pod tím mám zafixované něco spíše primitivního, co není komplikované, ale vyžaduje postřeh, rychlost atd. FS mi z popisu všech možností připadá celkem komplexní.

Holy99   1x   --Schůze vývojářů na základě feedbacku ze zingu--

#páni nám napsali tyto negativa:

-horší grafika
-viditelné naskakování textur
-nedotažené novinky - převoz zvířat, vlak a rádio
-stále velká arkáda
-české titulky pouze v PC verzi

@horší grafiku opraví moddeři
@s naskakováním textur se nějak popereme, že jo, Lojzo!
@vyladění převozu zvířat, vlaku a rádia - možná v příští verzi, případně doladí moddeři
@stále velká arkáda? -> :D, určitě lžou, jelikož náš produkt je bezkonkurenční!
@konzolisté mají smůlu

$$$ Zatímco moddeři v zákoutí: Hele vole, svůj simulátor už máme ve vývoji, takže blbečky ze sebe budeme dělat jenom do té doby, než to finálně vyjde, pak jim to přestaneme podporovat a úroveň se vrátí zpět do ročníku 2012 muhahahah.
Holy99holy9956189
    29.10.2016 01:17
Holy99

--Schůze vývojářů na základě feedbacku ze zingu--

#páni nám napsali tyto negativa:

-horší grafika
-viditelné naskakování textur
-nedotažené novinky - převoz zvířat, vlak a rádio
-stále velká arkáda
-české titulky pouze v PC verzi

@horší grafiku opraví moddeři
@s naskakováním textur se nějak popereme, že jo, Lojzo!
@vyladění převozu zvířat, vlaku a rádia - možná v příští verzi, případně doladí moddeři
@stále velká arkáda? -> :D, určitě lžou, jelikož náš produkt je bezkonkurenční!
@konzolisté mají smůlu

$$$ Zatímco moddeři v zákoutí: Hele vole, svůj simulátor už máme ve vývoji, takže blbečky ze sebe budeme dělat jenom do té doby, než to finálně vyjde, pak jim to přestaneme podporovat a úroveň se vrátí zpět do ročníku 2012 muhahahah.

MigelCz    Recenze se mi líbila jen bych nesouhlasil ohledně těch vlaků, že vývojáři nezmínili, že se bude jezdit pouze po dvou tratích a budou se střetávat jen na jednom místě, protože o tom psali už tak měsíc před vydánim. Jinak vývojáři ví, že nemají konkurenci a je to chyba. Jediná hra co by to mohla změnit je Cattle and Corpse. Pure Farming určitě nic extra nepředvede, už jen v tý realističnosti pokulhává víc než Farming sim17, protože ještě nikdy jsem neviděl kombajn co sklízí ve 20km/hMigelCzmigelcz38152    28.10.2016 23:24 MigelCz

Recenze se mi líbila jen bych nesouhlasil ohledně těch vlaků, že vývojáři nezmínili, že se bude jezdit pouze po dvou tratích a budou se střetávat jen na jednom místě, protože o tom psali už tak měsíc před vydánim. Jinak vývojáři ví, že nemají konkurenci a je to chyba. Jediná hra co by to mohla změnit je Cattle and Corpse. Pure Farming určitě nic extra nepředvede, už jen v tý realističnosti pokulhává víc než Farming sim17, protože ještě nikdy jsem neviděl kombajn co sklízí ve 20km/h

Rounce    Takové odpich by ten traktor musel zagumovat :-D Doporučuju zajít na ofik stránku do ModHubu a tam stáhnout všechny 4Real Moduly hru to posune blíž k realuRouncerounce31752    28.10.2016 20:42 Rounce

@ odpověď na komentář od EvilFunCore:Takové odpich by ten traktor musel zagumovat :-D Doporučuju zajít na ofik stránku do ModHubu a tam stáhnout všechny 4Real Moduly hru to posune blíž k realuKomentář byl autorem naposledy upraven 28.10.2016 21:20

Původní verze před úpravami:Takové odpich by ten traktor musel zagumovat :-D

EvilFunCore napsal:Nitro :-D

EvilFunCore    Nitro :-DEvilFunCoreevilfuncore55332    28.10.2016 20:37 EvilFunCore

@ odpověď na komentář od Rounce:Nitro :-D

Rounce napsal:Mě se teda eště moc nezdá jak ten traktor nebo auto po ujetí pár metrů najednou rychle vystřelí dopředu a pak jede normálně

Rounce   1x   Mě se teda eště moc nezdá jak ten traktor nebo auto po ujetí pár metrů najednou rychle vystřelí dopředu a pak jede normálněRouncerounce31752    28.10.2016 20:34 Rounce

Mě se teda eště moc nezdá jak ten traktor nebo auto po ujetí pár metrů najednou rychle vystřelí dopředu a pak jede normálně

Informace o hře

 

Právě vychází

» release list

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Gravel

Recenze - 21.3.2018
 
Gravel

Jak dopadly nové off-road závody od italského studia Milestone, které často tvoří jen průměrné hry?

 
Přečíst celý článek»Autor: Miky - Platforma: PC a konzole
 

TT Isle of Man

Recenze - 20.3.2018
 
TT Isle of Man

Oficiální hra nejtěžšího motocyklového závodu planety přetéká adrenalinem.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
God of War – dojmy z hraní

V porovnání s chystaným restartem série působí předešlé díly jako obyčejné demoverze.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: Konzole
 

Far Cry 5 – dojmy z hraní

Preview - 19.3.2018
 
Far Cry 5 – dojmy z hraní

Jaké jsou naše dojmy z několikahodinového hraní open-world střílečky Far Cry 5?

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole
 
 
Kobky plné chaosu – deskovka

Nechte se zlákat do smrdutých cel, z nichž může vyjít pouze jeden vítěz.