Uživatel nepřihlášen
   

FlatOut 4: Total Insanity - totální zmar

Pátek 17.3.2017 15:00 - Autor: "Michal Jonáš" - Rubrika: Recenze Recenze FlatOut 4: Total Insanity

Kdysi tak slavná značka se pokouší o návrat na výsluní destrukčních závodů, i když se svými stvořiteli již nemá nic společného.

Recenzovaná verze: PS4

V herním byznysu je běžný model, že ochranná známka názvu hry nepatří vývojářům, i když ji vymysleli, nýbrž distributorům, kteří platí vývoj a marketing. V tomto případě značku FlatOut sice stvořili a první čtyři úspěšné hry vytvořili ve finském Bugbearu (pamatujete na jejich skvělou prvotinu Rally Trophy?), ale práva na ni vždy bohužel patřila někomu jinému. Ať už to byl jejich vydavatel Empire Interactive či Strategy First, obě zchudlé společnosti nakonec odkoupil jakýsi investiční holding z Anglie, a to včetně všech ochranných známek, což v takovýchto případech bývá jediná cennost, o níž mají investoři zájem. Když nic, tak se známé značky dají alespoň výhodně prodat.

„S FlatOutem 4 šikovní Finové z Bugbearu nemají nic společného."

Přesně takový je případ nyní již osmidílné série FlatOut, která byla po čtyřech titulech Bugbearu odebrána, aby ji nadále rozšiřovala spíše méně zkušená studia. Ano, i v těchto situacích hrají peníze až první roli. To jen na objasněnou, že s FlatOutem 4 již šikovní Finové nemají nic společného. Což je obrovská škoda, protože i současná rozpracovaná verze Wreckfestu, jak se další „FlatOut“ od Bugbearu jmenuje, si hotovou čtyřku namaže na chleba. Celá série FlatOut má uvadající charakter, takže jsme ani nečekali žádné zázraky, ale skutečnost ještě více předčila naše již tak nízká očekávání. Samozřejmě směrem dolů.

Ve francouzské režii

Kdysi slavnou značku si nově pronajal Big Ben Interactive a vývoj zadal domácímu francouzskému studiu Kylotonn. To však nejsou žádní skvělí vývojáři, byť posledním dílem oficiálního WRC se etablovali docela dobře. Ovšem s novým FlatOutem si svoji nic moc pověst znovu rozdrtili na cucky. Čerstvá čtyřka totiž nenabízí v sérii vůbec nic nového a svým pojetím i prezentací evokuje béčkový nízkorozpočtový titul za pár stovek. Snad jediná věc, která se dá vřele pochválit, je našlapaný obsah v bezpočtu typů různých závodů a jízd, které jen tak nedohrajete. Zčásti kvůli jejich velikosti, zčásti kvůli nudě, která tu nastupuje již velice záhy. Okruhové závody se totiž jezdí zhruba od tří do deseti kol (startujete vždy poslední), přičemž jeden okruh bývá na tento žánr docela dlouhý. A pouhý tucet vozů na širé trati se často rozmělní tak, že poslední kola jezdíte již zcela sami.

Přitom nabídka jízd a závodů je dostatečně rozmanitá. Klasické soupeření na trati o první místa v cíli může přikořenit nejen drcení soupeřů ve stylu Burnoutu, ale dokonce použití zbraní typu koulející se miny, magnetických výbušnin či sloupových překážek. Na papíře to nezní špatně, že? Ale to by musela být většina tratí kratších, aby se smečka soupeřů tak rychle nerozutekla. Už o dost nudnější jsou pak jízdy v osamocení s obyčejnými časovkami (vždy jen jedno jediné kolo na čas) a odpočítáváním zbývajícího času s checkpointy. Megalomanství tvůrců, kdy to s velikostí prostředí krapet přehnali, se projevilo také v nejživelnějším režimu destrukčního derby v uzavřených arénách, které jsou zase zbytečně veliké na několik fotbalových hřišť, takže je problém v té rychlosti vůbec do někoho nabourat. I tak se ale jedná o nejzábavnější část celé hry.Řidiče nabít teď!

Tvůrci nezapomněli ani na typický trademark celé série, kterým jsou vystřelovací řidiči. Chválím, že tu řidiči vůbec jsou, protože se tím zvýšila oficiální přístupnost mladším hráčům (což stejně nikoho nezajímá). Létající chlapíci dostali rovnou vlastní herní režim kaskadérských kousků, jenž nabízí 12 disciplín jak pro jednoho hráče pro překonávání skóre, tak i pro partičku až osmi závodníků na jednom gauči, kteří se postupně střídají a soutěží o největší bodový zisk. Všechny minihry mají stejný základ, kdy se rozjedete s autem a ve vhodný okamžik vystřelíte řidiče skrze čelní okno vpřed. Takto boříte kostky dřevěné stavebnice, hrajete kulečník (řidič je místo tága), porážíte kuželky nebo házíte žabky. Na jeden večer slušná zábava, ale druhý už vás to bavit nebude, nota bene když část disciplín autoři jen okopírovali ze starších dílů.

„Online závod jen pro mrzkých 8 účastníků je dnes naprostý výsměch.″

Jestli je gaučový multiplayer ještě použitelný (rozdělená obrazovka zde chybí), úplně zapomenout můžete na ten internetový. Před vydáním hry jsem nikdy nenašel ani jednu seanci a podobně se nikdo ke mně nepřipojil, což by nevadilo, když hra ještě nevyšla. Jenže jediný online závod podle vašich preferencí jen pro mrzkých 8 účastníků je dnes naprostý výsměch a zbytečnost. Snad jen arény mohou být v online hře atraktivní, ale pro klasické závody je i 12 aut málo, natož pouze dvoutřetinový počet v multiplayeru.Kopa závodů pro jednoho

Alespoň, že pro jednoho hráče tu je připraveno závodního vyžití opravdu požehnaně. Výše zmíněné kaskadérské hry jsou hlavní náplní FlatOut režimu, v němž máte za úkol v každé samostatné jízdě s vypůjčeným vozem nasbírat co nejvíce bodů, za něž si odemykáte další z celkových 42 závodů. Už jen sbírání medailí vám v tomto módu zabere pěknou porci času. Ještě delší je trochu uměle postavená kariéra, což je všeho všudy balík 48 turnajů s celkovými 120 závody a jízdami. Zde už body nesbíráte, nýbrž jezdíte o umístění, za něž se vám zpřístupní zase další turnaje. Kariéra je vlastně úplně to samé, jako když si zvolíte rychlý závod a postupně si takto naklikáte různé kombinace tratí, počasí, délek a režimu závodu. Nic jiného v tom nehledejte.

„Na kompletní dokončení kariéry si vyhraďte minimálně 15‒20 hodin.″

Celkový počet závodů v kariéře vypadá působivě, však si na kompletní dokončení vyhraďte minimálně 15‒20 hodin, ale je tu malý podvůdek, protože každá ze zdejších tří tříd automobilů má svoji část kariéry, velmi podobnou těm dvěma ostatním, takže si výše zmíněná čísla můžete vydělit třemi. Každá třída obsahuje vždy 9 smyšlených vozidel, ale kromě vzhledu jsou mezi nimi jen malé rozdíly. Jedna skupina prostě jede rychleji, druhá pomaleji, ale více toho vydrží, nu a třetí je něco mezi. Každé auto v garáži, které si nejdříve musíte za vydělané peníze ze závodů zakoupit, lze vylepšovat a upravovat jeho barvu, zvuk klaksonu a oheň linoucí se z výfuků při aktivaci nitra.

V kolonce tratí najdete různé variace na zapadákovy a opuštěné komplexy amerického typu, vždy ve smyšlených lokacích. Příjemná je občasná změna klimatu, takže jednou jedete za ostrého sluníčka, abyste dále mžourali do hustého lijáku a o kraj dále drkotali zuby v mrazu a sněhové nadílce. Styl lokace je vždy pevně navolený, dynamické počasí ani denní dobu tu samozřejmě nehledejte. Tratí je celkem 20 a už jsem zmínil, že jsou vesměs zbytečně rozlehlé. Na druhou stranu, jejich design rozhodně není špatný, protože jsou plné různých zkratek a odboček, často ve stylu „je to horší, za to delší cesta“. Lokace striktně vycházejí z tradice FlatOutu, takže tu opět narazíte na lesní, pouštní, vesnická a industriální místa, která nejsou moc odlišná od toho, kde se jezdí ve starších dílech.Trať se změní k nepoznání

Znamenitá je ale zničitelnost prostředí, která zřejmě překonává vše, co se ve FlatOutech doposud urodilo. Rozmydlit, rozmasit, rozprášit a roztřískat lze kromě stromů, skal a svodidel prakticky vše, co stojí kolem vozovky. Všude se válí tuny haraburdí, cedule, ploty, stojany a sloupy, načež se vše ochotně drtí pod vašimi koly. To je ta správná „flatoutí“ klasika! Už ale jinde nebývá zvykem, že bleskovou demontáž můžete nabídnout dokonce i lehčím a dřevěným stavbám okolo cesty, přičemž je jedno, jak jsou veliké. Jen se toho nebát a s plynem na podlaze to naprat pěkně do té velké stodoly na seno u trati! Musíte si pouze dávat pozor na výstražně natřené nosníky domů, o něž se rozmasíte zase vy.

„Hra se při strkanicích velice nepříjemně kouše.″

Zničitelnost okolí je opravdu výborná, ale takto vysoko nastavenou laťku se již nepovedlo udržet u poškozování automobilů. Jejich karoserie se po nárazech a bouračkách tak nějak odpudivě šklebí a rolují naprosto podivně, jako kdybyste do marcipánového dortu autíčka bouchli pěstí. Na jízdu to samozřejmě vliv nemá. Ostatně, nejen tratě, ale i vozidla vypadají na dnešní grafické standardy opravdu odpudivě, když je přitom úplně šumák, jestli jsou ještě netknutá nebo rozmašírovaná do šlehačky. Nejde přitom ani o dnešní průměr, protože grafika zůstala ještě někde v pozdních dobách PlayStationu 3, snad kromě jediného rozdílu vyššího rozlišení. Když si dokonce na PlayStation 2 emulátoru pustím stařičký budgetový titul Driven to Destruction, který je novému FlatOutu velice podobný, i tak dostanu šmahem lepší obrázek. A o tom, že stařičké první tři díly FlatOutu jsou stále hezčími kousky, už ani nemluvím.Je mi záhadou, jak mohli v Kylotonnu po celkem pěkném WRC 6 audiovizuál takto zprasit, protože i umělé zvuky motorů jsou naprosto příšerné. Velkým oříškem zřejmě bylo to zničitelné prostředí, protože pouhých 12 autíček na trati se na nenažranosti zas až tak moc nepodepisuje. Navíc se hra při strkanicích velice nepříjemně kouše až do promítání diapozitivů, takže je vlastně ještě dobře, že nejvíce času na dlouhých tratích jezdíte sami. Jenže ani v těchto okamžicích hra nedokáže konstantně udržet alespoň 30 snímků za vteřinu. Když si k tomu připočtete ještě řádně arkádovou a totálně zjednodušenou fyziku jízdy a bouraček, tak je občas dobrý kumšt se jen sám udržet na úzké trati a nevybourat se. Však s nitrem, kdy vozy ve vteřině zrychlí za nějakých 250 km/h, jsou takřka neřiditelné.

Nový FlatOut je vlastně typickým produktem své řady. Vyčpělá značka se dnes už jen ždímá, když slouží jako pozlátko pro ryze obyčejné tituly od levých vývojářů. Odpudivé a záhy nudné závodění s příšernou technickou stránkou spoléhá prakticky jen na sentiment neznalých hráčů, kteří si hru koupí s přesvědčením, že to bude stejně dobré jako první chutné kousky z Finska. Jakkoli čtyřka stále může zaujmout mladší a méně náročné hráče, stejně se nemůžu ubránit dojmu, že je lepší si počkat na hotový Wreckfest od Bugbearu, případně velkou slevu, protože nový FlatOut, směle umístěný ve stejné cenové hladině jako tříáčkové tituly, za to rozhodně nestojí.

FlatOut 4: Total Insanity koupíte na Xzone.cz a GameExpres.sk.

FlatOut 4: Total Insanity na PC, PS4, Xbox OneHodnocení hry
Skóre hry 4 4/10
FlatOut 4: Total Insanity
» Více o hře
Líbí se nám
 • solidní várka tratí s různým počasím
 • zničitelnost prostředí
 • ucházející garáž se třemi třídami vozů
 • rozmanitá nabídka závodních režimů
 • dlouhá kariéra a kaskadérské kousky
Vadí nám
 • minimum invence a nových nápadů
 • odpudivá grafika
 • zoufalá optimalizace
 • zbytečně dlouhé a nudné okruhy
 • mrzký počet aut v závodech
 • odbytá fyzika a jízdní model
 • odfláknutý multiplayer
Verdikt: Šeredná a naprosto obyčejná destrukční závodnička, která dělá dříve slavné značce velkou ostudu. Typický budgetový titul s odfláknutou produkcí se řadí na chvost své série.
Hru ohodnotilo také 6 čtenářů průměrnou známkou 3/10.
PKDMAN (5), plkCRA (5), Esprite (1), reflex24 (5), Xenus (1), M1L4N (1)
(Pro hodnocení musíte být přihlášen)
Tisk  
FlatOut 4: Total Insanity na PC, PS4, Xbox OneScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry FlatOut 4: Total Insanity Screenshot ze hry FlatOut 4: Total Insanity Screenshot ze hry FlatOut 4: Total Insanity Screenshot ze hry FlatOut 4: Total Insanity Screenshot ze hry FlatOut 4: Total Insanity Screenshot ze hry FlatOut 4: Total Insanity Screenshot ze hry FlatOut 4: Total Insanity Screenshot ze hry FlatOut 4: Total Insanity

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář ke článku FlatOut 4: Total Insanity - totální zmar
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
TRUBOR cz    Ja jsem hru koupil za 1250 kc na xbox a po dvou dnech jsem ji vratil zpet. Jednou za rok muzete hru vratit. Za ty penize je to moc drahe a slusela by cena 299 kc. Jsem z teto hry zklamany. Cekal jsem od novych tvurcu uplne jinou hru nez byli ty predesle. Posledni dobou ty hry jsou nejake nedodelane.TRUBOR cztrubor-cz21996    21.3.2017 10:57 TRUBOR cz

Ja jsem hru koupil za 1250 kc na xbox a po dvou dnech jsem ji vratil zpet. Jednou za rok muzete hru vratit. Za ty penize je to moc drahe a slusela by cena 299 kc. Jsem z teto hry zklamany. Cekal jsem od novych tvurcu uplne jinou hru nez byli ty predesle. Posledni dobou ty hry jsou nejake nedodelane.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Tomass182    Za plnou cenu určitě ne, ale časem zkusím :) - Díky za recenziTomass182tomass18255290    18.3.2017 23:28 Tomass182

Za plnou cenu určitě ne, ale časem zkusím :) - Díky za recenzi

Esprite    Stačilo vidět gameplay a vše výše zmíněné bylo poznat. Hrůza.Espriteesprite33929    18.3.2017 13:57 Esprite

Stačilo vidět gameplay a vše výše zmíněné bylo poznat. Hrůza.

Michal Jonáš člen redakce   1x   Fláky začínajících amatérských rockových kapel. Nedá se to poslouchat, ihned jsem to ztlumil.Michal Jonášmichal-jonas71420    18.3.2017 12:15 Michal Jonáš

@ odpověď na komentář od Rounce:Fláky začínajících amatérských rockových kapel. Nedá se to poslouchat, ihned jsem to ztlumil.

Rounce napsal:A co soundtrack hraje tam vůbec neco ?

MORTHSIR   1x   Taky bych to zahrál, u takových her je fuk , jak vypadá grafika.MORTHSIRmorthsir17268    18.3.2017 08:47 MORTHSIR

Taky bych to zahrál, u takových her je fuk , jak vypadá grafika.

Lootmaster    Když to bude zdarma třeba na plusku tak bych zahrál :D ....Lootmasterlootmaster5989    18.3.2017 07:55 Lootmaster

Když to bude zdarma třeba na plusku tak bych zahrál :D ....

Rounce    A co soundtrack hraje tam vůbec neco ?Rouncerounce31752    17.3.2017 20:22 Rounce

A co soundtrack hraje tam vůbec neco ?

Draper    forzu bych si rád zahrál, ale pc by mi to neutáhlo a xbox se mi kupovat zatím nechce :)Draperdraper18948    17.3.2017 19:00 Draper

@ odpověď na komentář od Auvicek:forzu bych si rád zahrál, ale pc by mi to neutáhlo a xbox se mi kupovat zatím nechce :)

Auvicek napsal:Třeba forzu :D

onefootman    Koukam ma jmeno recenzenta, ze by nova posila z konkurencniho webu? ;-)onefootmanonefootman7736    17.3.2017 18:29 onefootman

Koukam ma jmeno recenzenta, ze by nova posila z konkurencniho webu? ;-)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

4xII   1x   jestli je to jako 3 díl což předpokládám je, tak to nikdo nemůže chtít :D4xII4xii71198    17.3.2017 18:19 4xII

@ odpověď na komentář od Gerri:jestli je to jako 3 díl což předpokládám je, tak to nikdo nemůže chtít :D

Gerri napsal:A nebo někdo kdo tu hru chce.

Gerri   2x   A nebo někdo kdo tu hru chce.Gerrigerri20083    17.3.2017 17:43 Gerri

@ odpověď na komentář od 4xII:A nebo někdo kdo tu hru chce.

4xII napsal:1800 kč za to může dát jen kok*t

4xII   2x   1800 kč za to může dát jen kok*t4xII4xii71198    17.3.2017 17:39 4xII

1800 kč za to může dát jen kok*t

Auvicek    Třeba forzu :DAuvicekauvicek29963    17.3.2017 17:37 Auvicek

@ odpověď na komentář od Draper:Třeba forzu :D

Draper napsal:Co mám teda hrát, když je vše odpad :D

Draper    Co mám teda hrát, když je vše odpad :DDraperdraper18948    17.3.2017 17:34 Draper

Co mám teda hrát, když je vše odpad :DKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

lukayson    Je těžké po delší pauze držet krok s hrami jako BeamNG. drive, nebo next car gamelukaysonlukayson3273    17.3.2017 17:16 lukayson

Je těžké po delší pauze držet krok s hrami jako BeamNG. drive, nebo next car game

Cvrnda člen redakce   2x   Ultimate Carnage je zase port dvojky na konzole s trochou obsahu navíc, který byl potom zpětně portován na PC, takže myslím, že to nelze brát podle toho, co je čeho portem. Pořád je to hra, která byla vydaná jako samostatný titul ze série.
Každopádně já sám třeba už Ultimate Carnage ve své době považoval za prapodivný polotovar se spoustu chyb, jehož PC verzi navíc velmi úspěšně likvidovala implementace Games for Windows Live a další zrůdnosti. Už tehdy jsem měl pocit, že jde série do háje a je vážně škoda, že v rukou dalších tvůrců je na tom FlatOut ještě hůř. Snad to BugBear s Wreckfestem napraví, pokud tak do deseti let (optimistický odhad, já vím) opustí Early Access. Když budeme mít štěstí, dočkáme se něčeho, co se aspoň vzdáleně podobá jedničce a dvojce. I když i ten Wreckfest momentálně považuji za hodně nejistou záležitost
Cvrndacvrnda7
    17.3.2017 17:00
Cvrnda

@ odpověď na komentář od Kočičák:Ultimate Carnage je zase port dvojky na konzole s trochou obsahu navíc, který byl potom zpětně portován na PC, takže myslím, že to nelze brát podle toho, co je čeho portem. Pořád je to hra, která byla vydaná jako samostatný titul ze série.
Každopádně já sám třeba už Ultimate Carnage ve své době považoval za prapodivný polotovar se spoustu chyb, jehož PC verzi navíc velmi úspěšně likvidovala implementace Games for Windows Live a další zrůdnosti. Už tehdy jsem měl pocit, že jde série do háje a je vážně škoda, že v rukou dalších tvůrců je na tom FlatOut ještě hůř. Snad to BugBear s Wreckfestem napraví, pokud tak do deseti let (optimistický odhad, já vím) opustí Early Access. Když budeme mít štěstí, dočkáme se něčeho, co se aspoň vzdáleně podobá jedničce a dvojce. I když i ten Wreckfest momentálně považuji za hodně nejistou záležitost

Kočičák napsal:Aháá, díky.
Jenom tak, není head on jenom port ultimate carnage na PSP?

Wast    Aj jaj jaj na PS4 sa to při strkanicích kůše. Bože chran hráče před podobnými produkty.
R. I. P. FlatOut
Wastwast14199
    17.3.2017 16:57
Wast

Aj jaj jaj na PS4 sa to při strkanicích kůše. Bože chran hráče před podobnými produkty.
R. I. P. FlatOut

lolin666    To je škoda, že to je takovej provar mohli tam dát aspoň ten split screen mulťák. Teď už dělají úplný minimum her se split screenem. Bohužel. :(lolin666lolin66641624    17.3.2017 16:55 lolin666

To je škoda, že to je takovej provar mohli tam dát aspoň ten split screen mulťák. Teď už dělají úplný minimum her se split screenem. Bohužel. :(

Kočičák    Aháá, díky.
Jenom tak, není head on jenom port ultimate carnage na PSP?
Kočičákkocicak6571
    17.3.2017 16:45
Kočičák

@ odpověď na komentář od Miky:Aháá, díky.
Jenom tak, není head on jenom port ultimate carnage na PSP?

Miky napsal:FlatOut
FlatOut 2
FlatOut: Ultimate Carnage
FlatOut: Head On
Flatout Wii
FlatOut 3: Chaos & Destruction
Flatout Stuntman
FlatOut 4: Total Insanity

flexo369   1x   2 a UC boli bezpochyby najlepsie diely serie ( jednotka ma AZ tak nezaujala) no som celkom sklamany z najnovsieho dielu ako uz bolo povedane asi uz len zmykaju peniaze zo slavnej znacky velka skoda no horsie ako 3ka to uz byt nemozeflexo369flexo36956411    17.3.2017 16:32 flexo369

2 a UC boli bezpochyby najlepsie diely serie ( jednotka ma AZ tak nezaujala) no som celkom sklamany z najnovsieho dielu ako uz bolo povedane asi uz len zmykaju peniaze zo slavnej znacky velka skoda no horsie ako 3ka to uz byt nemoze

Miky člen redakce   6x   FlatOut
FlatOut 2
FlatOut: Ultimate Carnage
FlatOut: Head On
Flatout Wii
FlatOut 3: Chaos & Destruction
Flatout Stuntman
FlatOut 4: Total Insanity
Mikymiky3
    17.3.2017 15:59
Miky

@ odpověď na komentář od Kočičák:FlatOut
FlatOut 2
FlatOut: Ultimate Carnage
FlatOut: Head On
Flatout Wii
FlatOut 3: Chaos & Destruction
Flatout Stuntman
FlatOut 4: Total Insanity

Kočičák napsal:Kde vzala FlatOut serie 8 her?

Kočičák    Kde vzala FlatOut serie 8 her?Kočičákkocicak6571    17.3.2017 15:55 Kočičák

Kde vzala FlatOut serie 8 her?

Meg.A.Byte.    Tak tak, špatná optimalizace a nedostatek invence je jen třešnička na dortu.
Jaká škoda.
Meg.A.Byte.megabyte3000
    17.3.2017 15:33
Meg.A.Byte.

@ odpověď na komentář od Tom@n:Tak tak, špatná optimalizace a nedostatek invence je jen třešnička na dortu.
Jaká škoda.

Tom@n napsal:To bylo poznat už z videí že to bude odpad :D

Tom@n   15x   To bylo poznat už z videí že to bude odpad :DTom@ntomn10255    17.3.2017 15:18 Tom@n

To bylo poznat už z videí že to bude odpad :D

Zbrojovak   12x   Jak sem psal u novinek, stacilo videt kdo to delaZbrojovakzbrojovak53649    17.3.2017 15:15 Zbrojovak

Jak sem psal u novinek, stacilo videt kdo to dela

ElectroTano   13x   Proč mě to vůbec nepřekvapuje. .ElectroTanoelectrotano18588    17.3.2017 15:14 ElectroTano

Proč mě to vůbec nepřekvapuje. .

Právě vychází

» release list

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Pure Farming 2018

Recenze - 23.3.2018
 
Pure Farming 2018

Z Polska k nám doputoval nadějný zemědělský simulátor nabízející čtyři odlišná prostředí, netradiční plodiny a mnoho dalšího. Uspěl?

 
Přečíst celý článek»Autor: Miky - Platforma: PC a konzole
 
 
O vývoji nového Zingu: Vylepšení homepage, profily a fórum

Bílá barva zatěžující oči je minulostí. Pojďte se seznámit s vývojem zbrusu nového Zingu.

 
 

Mulaka

Recenze - 22.3.2018
 
Mulaka

Po stope mexického zabijáka modliviek.

 
Přečíst celý článek»Autor: romando - Platforma: PC a konzole
 
 
Final Fantasy XV na počítače je skoro fantazií

Ale jenom skoro. Trvalo to sice rok a půl, ale konečně se dočkali i PC hráči. Stálo to čekání tedy za to?

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC
 

Gravel

Recenze - 21.3.2018
 
Gravel

Jak dopadly nové off-road závody od italského studia Milestone, které často tvoří jen průměrné hry?

 
Přečíst celý článek»Autor: Miky - Platforma: PC a konzole