Uživatel nepřihlášen
   

Monster Energy Supercross

Čtvrtek 22.2.2018 14:00 - Autor: "Michal Jonáš" - Rubrika: Recenze Recenze Monster Energy Supercross

Další do party motokrosové série MXGP změnil rajón a míří za moře.

Hráli jsme na: PC

Pátý díl motokrosové řady MUD/MXGP od italského studia Milestone tak trochu odbočuje mimo nastolený proud, protože je poprvé celý věnován výhradně severoamerickému šampionátu halového motokrosu a nikoli světovému mistrovství v motokrosu pod širým nebem, jako tomu bylo doposud. Milánští už ani neví, kdejakou minoritní licenci by kde pobrali, a tak se dohodli s promotérem série AMA Monster Energy Supercross a vlastně na klíč pro něj celkem rychle vytvořili oficiální hru, jež má ale co nabídnout prakticky jen zámořskému publiku.

Gravel má přednost

Spíše menší studio hlavně finišuje svůj pilotní letošní titul Gravel a tak na další motokrosovou hru vyčlenilo jen malý tým, který navíc ani neměl moc času na vývoj. Ten pořádně započal až s vydáním minulé MXGP3 - The Official Motocross Videogame v květnu minulého roku. Za osm až deset měsíců tak vznikl další motorkářský kousek, jenž zákonitě čerpá z hotového vzoru nepovedeného MXGP3 (naše recenze 4/10) jak to jen jde, což je i na nové hře bohužel jasně patrné.

„Hra stabilně běží na 60 FPS v docela obstojné grafice.“

Jako druhý vydaný titul studia je Monster Energy Supercross taktéž postavený na licencovaném enginu Unreal 4, a pokud si pamatujete, tak minule se s ním v MXGP3 vývojáři ještě dost prali. Letos je na druhý pokus vidět, že náročnější SDK unrealu již tvůrci celkem pochopili, protože hra stabilně běží na 60 FPS v docela obstojné grafice, která na přiložených snímcích z hraní PC verze působí v pohybu trochu hůře, než je tomu doopravdy. Grafika se nastavuje již přímo ve hře a dříve také nebylo zvykem, že v menu můžete rejdit s myší. Takže kvalita obrazu a stabilní snímkování jsou dva velké dřívější úkoly, jež letos v Milestone konečně dokázali uspokojivě vyřešit.
Všude to hnědne

Hra ovšem oproti minulým, šířeji pojatým dílům, ztrácí po obsahové stránce. Však má na dnešní dobu vskutku kolibří velikost pouze 10 GB! Když pominu prostý fakt, že je nám Evropanům nějaké severoamerické mistrovství celkem buřt, tak hra často působí, jako byste stále drandili po jediné trati. Všech 17 lokací skutečného mistráku ze sezóny 2017 sice nezní vyloženě špatně, ale potíž je v tom, že jsou si všechny velmi podobné. Vždy se jedná o nezajímavý a neatraktivní noční vnitřek stadionu či arén, kam je navezena hnědá hlína a z ní vystavěny tratě, které se napříč všemi lokacemi vinou velmi podobně. Jedinou světlou výjimkou je Daytona na Floridě, kde se jezdí přímo uvnitř slavného silničního oválu, takže je tato trať díky protažení odlišná od té záplavy osvětlené hnědky všude jinde.

„Kvůli licenci je nyní střídmější nabídka motocyklů.“

Jedním z největších lákadel nového supercrossu má být zbrusu nový editor tratí. Modelářem se můžete stát na PC, PS4 a X1, později přicházející verze pro Switch jej bohužel obsahovat nebude. Nějakých 80 modulů, jež umisťujete do vnitřku 8 šablon stadionů sice pokrývá docela široké možnosti realizace, jenže co je to platné, když ovládání editoru není zrovna přehledné a intuitivní, navíc ve výsledku každopádně stejně vždy vyleze zase ta uniformní hnědka mezi tribunami, jakých je zbytek hry plný. Takže mi celý editor přijde trochu zbytečný, protože v rámci her typu MXGP či nedej bože MotoGP by dával větší smysl. Nicméně i přesto kvituji tu možnost kreativního vyřádění, pokud na to má někdo z hráčů vlohy a potřebnou trpělivost.
Převlečený kabátec

Jelikož Monster Energy Supercross široce vychází z posledního MXGP3, tak samozřejmě přebírá jeho nabídku herních režimů a možností, prakticky jen s minimálními změnami danými odlišnou licencí motorsportu. Kromě časovky a jednoho závodu zmíním jednoroční šampionát v kůži jednoho ze 64 reálných jezdců, jejichž obličeje vypadají hodně amatérsky, takže se ani nevidím, že je tvůrci při jízdách a závodech raději ukryli pod helmy a brýle. Kvůli licenci je nyní střídmější i nabídka motocyklů, pročež půl tucet značek nabídne celkem jen 12 unikátních modelů motorek, protože se soutěž jezdí ve dvou kubaturách (250 a 450 ccm) a mnozí jezdci sedlají stejné typy krosek.

Kvůli jinak slabšímu obsahu je velká škoda, že hra neobsahuje nejslabší disciplínu KTM Junior, a tak v kariéře ani nezačínáte úplně od píky, ale rovnou od prostředního šampionátu dvěstěpadesátek. I kariéra je to samé co minule, snad jen možnosti přizpůsobení vlastního jezdce a motocyklu skrze různé části oblečení a povrchových dílů jsou viditelně rozmanitější než kdy dříve. Každý závodní víkend může mít jen jediný hlavní závod, nebo také komplet sestavu pěti jízd od kvalifikace přes rozřazovačky (heaty) až k finále proti dalším 21 jezdcům na startu. V Americe se supercross nejezdí na kola, ale na časový limit, pročež ve hře nemile překvapí, že si délku závodu nemůžete svobodně nastavit, nýbrž se musíte spokojit s trojicí předvoleb na 5, 10 a 15 minut. Po uplynutí se pak ještě dojíždějí dvě finálová kola.

„Občas někomu doskočíte na hlavu.“

Pět obtížnostních stupínků umělých jezdců bohatě stačí, když nejnižší je opravdu extrémně lehký, zatímco vrcholný zase citelně tužší než stejná pozice v minulém MXGP3, jež bylo obecně o něco lehčí. Umělou inteligenci tvůrci použili právě z MXGP3, což na řádově užších tratích s utáhlejšími zatáčkami (linie trati se totiž musí vejít do uzavřeného prostoru, a tak jsou dráhy fest zauzlované) znamená mnohdy naprosto úsměvné držkopády vás i všech okolo, protože závodníci neznají brzdu a do čtyřmetrové škvíry mezi nafukovací bránou se třeba po startu chtějí všichni nacpat přesně v ten samý okamžik.

Občas někomu doskočíte na hlavu, někdo jiný vám zase předním kolem namasíruje záda, ale obecně je hra k padání hodně benevolentní a jako totál arkáda vám dovolí s motorkou drtivé manévry, při kterých byste v reálu plachtili vzduchem bez řidítek. Dráhy jsou značené desítkami nafukovacích buřtů, které létají vzduchem snad výše, než jakýkoli jezdec a kolikrát se mi stalo, že mne taková plachtící reklama zezadu srazila z motorky. Pády jsou ale hbité a prakticky okamžitě vás hra opět vhodí nazpět na vozovku.
Nic do hloubky

Stroje si tentokrát nenastavíte, přitom daleko více zamrzí, že nejde přizpůsobit ovládání, protože citlivost analogových páček ovladače pro zatáčení je přehnaná, vlastně stejně jako přemrštěný brzdný účinek, který také nelze nijak zkorigovat. Pouze přiřazení tlačítek je dovoleno měnit, jinak po stránce řízení lautr nic. Musím ale pochválit nejen dobře zvolené úhly kamer při jízdě, ale hlavně kupodivu funkční a zajímavý pohled z první osoby zpoza řidítek, jenž není tak ucukaný, jako bývá jinde obvyklé.

„S vývojem hry měli pomáhat dva přední američtí závodníci.“

Multiplayer se sice již definitivně zbavil zastaralé platformy RakNet, když je tato část nyní integrována přímo do enginu hry, ale jednak chybí rozdělená obrazovka a jednak pouhý jeden obyčejný závod pro mrzkých 12 účastníků je na dnešní dobu silně zastaralá záležitost, kterou online prakticky nikdo nejezdí. Navíc v době psaní recenze Milestonu vypadávaly servery na celé hodiny (asi nebyly stavěné na šílenou zátěž naráz připojených dvaceti hráčů) a připojit se jen do žebříčku trvalo klidně i čtvrt hodiny. Hra se dost často při načítání lobby kouše, přičemž nahrávání nejde nijak zrušit. Buďto se musíte obrnit velkou trpělivostí a čekat, nebo pomůže jen restart celé hry skrze správce úloh.

V zajetých kolejích

Jakkoli s vývojem hry měli pomáhat dva přední američtí závodníci Ralph Sheheen a Ryan Dungey, na jízdě to nijak znát není, což jsem ovšem očekával, protože onehdy Sébastien Loeb své vlastní hře také nijak nepomohl. Aby v Miláně ukutili akurátní simulátor, na to prostě kapacity nemají. Většinou jejich tituly nepřelezou ani padesát, sto tisíc prodaných kusů, ale jelikož si všechno tvůrci vydávají sami, levně tvoří na shodném základě a ani za licence nemusejí skoro nic platit, asi se jim to stále vyplácí.

Kromě povedeného MotoGP 17 je to s posledními hrami studia stále ta samá falešná písnička. Pokud nemáte moc velké nároky, tak prosím, však to nebývají vyložené propadáky, ale stále platí, že za cenu AAA hry dostanete přinejlepším průměrný produkt nevalných produkčních kvalit. A přesně to samé platí pro skoro zbytečný Monster Energy Supercross, jenž nás v Evropě nedokáže ničím oslovit a svoji váhu má snad jen pro zámořské fandy tamního supercrossu. V historii se ale i tak Monster Energy Supercross řadí mezi ty lepší kousky, protože poslední pokusy o supercross jako MX vs. ATV: Encore z roku 2015 a Yamaha Supercross z roku 2009 jsou podstatně horší zbastleniny.

Monster Energy Supercross koupíte v obchodech Xzone.cz a GameExpres.sk.

Monster Energy Supercross na PC, PS4, Xbox One, SwitchHodnocení hry
Skóre hry 5 5/10
Monster Energy Supercross
» Více o hře
Líbí se nám
  • slušná a rychlá grafika
  • přizpůsobení jezdce a motorky
  • funkční kamera z 1. osoby
  • zajímavá trať v Daytoně
  • editor tratí
Vadí nám
  • méně strojů a jezdců než dříve
  • neatraktivní zámořská licence
  • nepřizpůsobitelné ovládání
  • ukrutné zvuky motorek
  • chabý multiplayer
Verdikt: Prakticky jen přeznačená MXGP3 napasovaná do americké licence, která doufá v přízeň zejména zámořského publika. Monster Energy Supercross není vyložený propadák, ani extra hra, nýbrž další z plejády tuctových titulů od Italů, kteří preferují kvantitu na kvalitou.
Hru ohodnotili také 3 čtenáři průměrnou známkou 7.3/10.
Micronex (7), hanz917 (7), Draper (8)
(Pro hodnocení musíte být přihlášen)
Tisk  
Monster Energy Supercross na PC, PS4, Xbox One, SwitchScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Monster Energy Supercross Screenshot ze hry Monster Energy Supercross Screenshot ze hry Monster Energy Supercross Screenshot ze hry Monster Energy Supercross Screenshot ze hry Monster Energy Supercross Screenshot ze hry Monster Energy Supercross Screenshot ze hry Monster Energy Supercross Screenshot ze hry Monster Energy Supercross

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář ke článku Monster Energy Supercross
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
dopitapetr    S těmi zvuky aut u Gravel naplno souhlasím. Tam jsou udělané a zachycené hodně dobře.dopitapetrdopitapetr5480    4.3.2018 00:26 dopitapetr

@ odpověď na komentář od Michal Jonáš:S těmi zvuky aut u Gravel naplno souhlasím. Tam jsou udělané a zachycené hodně dobře.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Michal Jonáš napsal:Ta věta, kterou zmiňujete, je tam přesně pro takové experty, co nepoznají nadsázku a ironii. Děkuji, že se aspoň jeden nachytal. Opravdu tak blbej, že bych nevěděl o helmách a brýlích, nejsem, to mi můžete v klidu věřit (projel jsem např. VOR E 500 na krosové trati v Novém Jičíně a obojí jsem kupodivu měl) . Ironie proto, protože v tiskových zprávách Milestone tvrdili, jak všechny obličeje fotili (to dělali do MotoGP 17) , ale evidentně to zde není pravda. A o zvucích píšu v komentáři níže. Nicméně, pokud vám znějí dobře, evidentně za minimum peněz a času udělali v Milestone dobrou práci...

Micronex    Díky za info :) Ale stojím si za tím, že MotoGP 17 zněla skvěle a v tu chvíli je mi celkem jedno, jestli jsou zvuky nahrané v reálu nebo udělané uměle.Micronexmicronex6967    3.3.2018 21:52 Micronex

Díky za info :) Ale stojím si za tím, že MotoGP 17 zněla skvěle a v tu chvíli je mi celkem jedno, jestli jsou zvuky nahrané v reálu nebo udělané uměle.

Michal Jonáš člen redakce    TT Isle of Man: Ride on the Edge dělají ve francouzském Kylotonnu v Paříži na základě jejich příšerné hry Motorcycle Club z roku 2014. Hra tak nemá s Milestone nic společného, snad jen pouze vydavatele Big Ben také z Francie, jenž Milestonu dříve vydával v Evropě některé jejich tituly.Michal Jonášmichal-jonas71420    3.3.2018 17:41 Michal Jonáš

@ odpověď na komentář od dopitapetr:TT Isle of Man: Ride on the Edge dělají ve francouzském Kylotonnu v Paříži na základě jejich příšerné hry Motorcycle Club z roku 2014. Hra tak nemá s Milestone nic společného, snad jen pouze vydavatele Big Ben také z Francie, jenž Milestonu dříve vydával v Evropě některé jejich tituly.

dopitapetr napsal:TT Isle of Man vypadá taky celkem dobře. Na YouTube jsou nějaké gameplay videa a celkem mě to překvapilo.

Michal Jonáš člen redakce    Ta věta, kterou zmiňujete, je tam přesně pro takové experty, co nepoznají nadsázku a ironii. Děkuji, že se aspoň jeden nachytal. Opravdu tak blbej, že bych nevěděl o helmách a brýlích, nejsem, to mi můžete v klidu věřit (projel jsem např. VOR E 500 na krosové trati v Novém Jičíně a obojí jsem kupodivu měl) . Ironie proto, protože v tiskových zprávách Milestone tvrdili, jak všechny obličeje fotili (to dělali do MotoGP 17) , ale evidentně to zde není pravda. A o zvucích píšu v komentáři níže. Nicméně, pokud vám znějí dobře, evidentně za minimum peněz a času udělali v Milestone dobrou práci...Michal Jonášmichal-jonas71420    3.3.2018 17:35 Michal Jonáš

@ odpověď na komentář od hanz917:Ta věta, kterou zmiňujete, je tam přesně pro takové experty, co nepoznají nadsázku a ironii. Děkuji, že se aspoň jeden nachytal. Opravdu tak blbej, že bych nevěděl o helmách a brýlích, nejsem, to mi můžete v klidu věřit (projel jsem např. VOR E 500 na krosové trati v Novém Jičíně a obojí jsem kupodivu měl) . Ironie proto, protože v tiskových zprávách Milestone tvrdili, jak všechny obličeje fotili (to dělali do MotoGP 17) , ale evidentně to zde není pravda. A o zvucích píšu v komentáři níže. Nicméně, pokud vám znějí dobře, evidentně za minimum peněz a času udělali v Milestone dobrou práci...Komentář byl autorem naposledy upraven 3.3.2018 17:47

Původní verze před úpravami:Ta věta, kterou zmiňuješ, je tam přesně pro takové experty, co nepoznají nadsázku a ironii. Děkuji, že se aspoň jeden nachytal. Opravdu tak blbej, že bych nevěděl o helmách a brýlích, nejsem, to mi můžeš v klidu věřit (projel jsem např. VOR E 500 na krosové trati v Novém Jičíně a obojí jsem kupodivu měl) . Ironie proto, protože v tiskových zprávách Milestone tvrdili, jak všechny obličeje fotili (to dělali do MotoGP 17) , ale evidentně to zde není pravda. A pravdu o zvucích píšu v komentáři níže. Nicméně, pokud vám znějí dobře, evidentně za minimum pěněz a času udělali v Milestone dobrou práci...

hanz917 napsal:Odjezdil jsem kompletní kariéru (250 West+East a 450) a i když hra není dokonalá (klasika Milestone) , tak mě baví a některé výtky pana recenzenta jsou poměrně úsměvné.
Například, že obličeje vypadají amatérsky, takže se nediví, že při jízdě je raději schovali pod helmu a brýle. Vy jste pane Jonáši někdy viděl jezdce motokrosu jezdit bez helmy a ochranných brýlí? :-D Nebo výtky, které již zmínil Micronex. . obzvláště , , ukrutné zvuky motorek". Mě teda přijde, že zrovna zvuky motorů jsou tady udělané dost věrohodně. ;)

Michal Jonáš člen redakce    Milestone pro tuto hru využili skoro celé jádro a engine z MXGP3, což znamená, že použili stejné samply, pouze upravené v software REV podle instrukcí od promotéra AMA. Žádné zvuky pro tuto hru živě nenahrávali. V kódu jsou ostatně použity naprosto stejné zvukové knihovny. Jelikož získali licenci takřka zadarmo a měli málo času, najmutí externistů či cesta do zámoří by se nevyplatila. Ani jeden motocykl tak nemá svůj reálný zvuk, nýbrž pouze uměle upravený sampl ze specializované, placené databáze SoundSnap. Podobné to je u MotoGP 17 (viz. můj koment tam) , živě zachycené zvuky aut má až vlajková hra Gravel. Tam to dělali externí zvukaři z německého Dynamedionu. Ale jako odborník do motocyklů toto všechno zcela určitě dávno víš...Michal Jonášmichal-jonas71420    3.3.2018 17:24 Michal Jonáš

@ odpověď na komentář od Micronex:Milestone pro tuto hru využili skoro celé jádro a engine z MXGP3, což znamená, že použili stejné samply, pouze upravené v software REV podle instrukcí od promotéra AMA. Žádné zvuky pro tuto hru živě nenahrávali. V kódu jsou ostatně použity naprosto stejné zvukové knihovny. Jelikož získali licenci takřka zadarmo a měli málo času, najmutí externistů či cesta do zámoří by se nevyplatila. Ani jeden motocykl tak nemá svůj reálný zvuk, nýbrž pouze uměle upravený sampl ze specializované, placené databáze SoundSnap. Podobné to je u MotoGP 17 (viz. můj koment tam) , živě zachycené zvuky aut má až vlajková hra Gravel. Tam to dělali externí zvukaři z německého Dynamedionu. Ale jako odborník do motocyklů toto všechno zcela určitě dávno víš...

Micronex napsal:"neatraktivní zámořská licence"
"ukrutné zvuky motorek"

/Mimochodem; vyčítat hře která zpracovává supercross, že je to jen samé hnědé bláto, je asi jako vyčítat fifě, že se vždycky hraje na zelenym plácku.
Nemám co dodat, recenzent je jistě odborník na motorky.

Micronex    IOM TT už mám předobjednáno, to je pro fanouška motorek prostě povinnost :)Micronexmicronex6967    23.2.2018 20:07 Micronex

IOM TT už mám předobjednáno, to je pro fanouška motorek prostě povinnost :)

dopitapetr    TT Isle of Man vypadá taky celkem dobře. Na YouTube jsou nějaké gameplay videa a celkem mě to překvapilo.dopitapetrdopitapetr5480    23.2.2018 15:59 dopitapetr

@ odpověď na komentář od AdamoK:TT Isle of Man vypadá taky celkem dobře. Na YouTube jsou nějaké gameplay videa a celkem mě to překvapilo.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

AdamoK napsal:Doufam, ze se jim alespon ten Gravel podari, i kdyz i tady mam celkem obavy z jizdniho modelu.
A co se tyce Supercrossu, tak nas Evropany to asi moc brat nebude, spise to je delane pro hrace z USA.

PS: Chtelo by to jeste recku na TT Isle of Man.

hanz917    TT vychází až šestého března, takže času dost do recenze. :) :-Dhanz917hanz91763705    23.2.2018 15:31 hanz917

@ odpověď na komentář od AdamoK:TT vychází až šestého března, takže času dost do recenze. :) :-D

AdamoK napsal:Doufam, ze se jim alespon ten Gravel podari, i kdyz i tady mam celkem obavy z jizdniho modelu.
A co se tyce Supercrossu, tak nas Evropany to asi moc brat nebude, spise to je delane pro hrace z USA.

PS: Chtelo by to jeste recku na TT Isle of Man.

AdamoK    Doufam, ze se jim alespon ten Gravel podari, i kdyz i tady mam celkem obavy z jizdniho modelu.
A co se tyce Supercrossu, tak nas Evropany to asi moc brat nebude, spise to je delane pro hrace z USA.

PS: Chtelo by to jeste recku na TT Isle of Man.
AdamoKadamok65115
    22.2.2018 19:54
AdamoK

Doufam, ze se jim alespon ten Gravel podari, i kdyz i tady mam celkem obavy z jizdniho modelu.
A co se tyce Supercrossu, tak nas Evropany to asi moc brat nebude, spise to je delane pro hrace z USA.

PS: Chtelo by to jeste recku na TT Isle of Man.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.czKomentář byl autorem naposledy upraven 23.2.2018 14:59

Původní verze před úpravami:Doufam, ze se jim alespon ten Gravel podari, i kdyz i tady mam celkem obavy z jizdniho modelu.
A co se tyce Supercrossu, tak nas Evropany to asi moc brat nebude, spise to je delane pro hrace z USA.

zebrostroj74    Nevím jestli je zrovna Unreal pro takový typ hry nejlepší.zebrostroj74zebrostroj7473044    22.2.2018 19:09 zebrostroj74

Nevím jestli je zrovna Unreal pro takový typ hry nejlepší.

T-800   1x   Jen přečtu název Milestone, hned se směju. Je to škoda, kdyby negenerovali kvanta průměrných až podprůměrných her a zaměřili se na jednu hru pořádně, věřím, že by dokázali udělat kvalitní závodní titul.T-800t-80029649    22.2.2018 17:30 T-800

Jen přečtu název Milestone, hned se směju. Je to škoda, kdyby negenerovali kvanta průměrných až podprůměrných her a zaměřili se na jednu hru pořádně, věřím, že by dokázali udělat kvalitní závodní titul.

Draper    Tak psali, že si pozvali všechny jezdce na skenování obličeje tak nevím jak se jim podařili nebo ne.Draperdraper18948    22.2.2018 16:10 Draper

Tak psali, že si pozvali všechny jezdce na skenování obličeje tak nevím jak se jim podařili nebo ne.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Anciabl    Milestone v akci s dalším polotovárkem :D Ani rohlík bych od nich nekoupilAnciablanciabl21472    22.2.2018 16:00 Anciabl

Milestone v akci s dalším polotovárkem :D Ani rohlík bych od nich nekoupil

hanz917   2x   Odjezdil jsem kompletní kariéru (250 West+East a 450) a i když hra není dokonalá (klasika Milestone) , tak mě baví a některé výtky pana recenzenta jsou poměrně úsměvné.
Například, že obličeje vypadají amatérsky, takže se nediví, že při jízdě je raději schovali pod helmu a brýle. Vy jste pane Jonáši někdy viděl jezdce motokrosu jezdit bez helmy a ochranných brýlí? :-D Nebo výtky, které již zmínil Micronex. . obzvláště , , ukrutné zvuky motorek". Mě teda přijde, že zrovna zvuky motorů jsou tady udělané dost věrohodně. ;)
hanz917hanz91763705
    22.2.2018 15:44
hanz917

Odjezdil jsem kompletní kariéru (250 West+East a 450) a i když hra není dokonalá (klasika Milestone) , tak mě baví a některé výtky pana recenzenta jsou poměrně úsměvné.
Například, že obličeje vypadají amatérsky, takže se nediví, že při jízdě je raději schovali pod helmu a brýle. Vy jste pane Jonáši někdy viděl jezdce motokrosu jezdit bez helmy a ochranných brýlí? :-D Nebo výtky, které již zmínil Micronex. . obzvláště , , ukrutné zvuky motorek". Mě teda přijde, že zrovna zvuky motorů jsou tady udělané dost věrohodně. ;)

Draper    Nevím já hrál naposled mxgp 2 a tohle mě celkem baví, chybí tam ty venkovní tratě, ale zase potěšil editor a možnost sdílení tratí. Jediné mínus, klesání fps na ps4 při větším množství závodníků na obrazovce.Draperdraper18948    22.2.2018 14:42 Draper

Nevím já hrál naposled mxgp 2 a tohle mě celkem baví, chybí tam ty venkovní tratě, ale zase potěšil editor a možnost sdílení tratí. Jediné mínus, klesání fps na ps4 při větším množství závodníků na obrazovce.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Micronex   2x   "neatraktivní zámořská licence"
"ukrutné zvuky motorek"

/Mimochodem; vyčítat hře která zpracovává supercross, že je to jen samé hnědé bláto, je asi jako vyčítat fifě, že se vždycky hraje na zelenym plácku.
Nemám co dodat, recenzent je jistě odborník na motorky.
Micronexmicronex6967
    22.2.2018 14:42
Micronex

"neatraktivní zámořská licence"
"ukrutné zvuky motorek"

/Mimochodem; vyčítat hře která zpracovává supercross, že je to jen samé hnědé bláto, je asi jako vyčítat fifě, že se vždycky hraje na zelenym plácku.
Nemám co dodat, recenzent je jistě odborník na motorky.Komentář byl autorem naposledy upraven 22.2.2018 15:28

Původní verze před úpravami:"neatraktivní zámořská licence"
"ukrutné zvuky motorek"

Nemám co dodat, recenzent je jistě odborník na motorky.

dopitapetr    Ani se tomu nízkému hodnocení moc nedivím. Hru jsem nehrál, ale tím, že to Milestone ani moc neprezentovali, tím dávali jasně najevo, že veškeré své úsilí věnovali do Gravel, na který se upřímně hodně těším a věřím mu, a že tohle zkrátka nebude nic moc.dopitapetrdopitapetr5480    22.2.2018 14:31 dopitapetr

Ani se tomu nízkému hodnocení moc nedivím. Hru jsem nehrál, ale tím, že to Milestone ani moc neprezentovali, tím dávali jasně najevo, že veškeré své úsilí věnovali do Gravel, na který se upřímně hodně těším a věřím mu, a že tohle zkrátka nebude nic moc.

Právě vychází

» release list

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
God of War – dojmy z hraní

V porovnání s chystaným restartem série působí předešlé díly jako obyčejné demoverze.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: Konzole
 

Far Cry 5 – dojmy z hraní

Preview - 19.3.2018
 
Far Cry 5 – dojmy z hraní

Jaké jsou naše dojmy z několikahodinového hraní open-world střílečky Far Cry 5?

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole
 
 
Kobky plné chaosu – deskovka

Nechte se zlákat do smrdutých cel, z nichž může vyjít pouze jeden vítěz.

 
 

Ve víru věků – deskovka

Speciál - 16.3.2018
 
Ve víru věků – deskovka

Budujte své impérium a zanechejte odkaz budoucím generacím.

 
 
 
Assassin’s Creed: Origins - Kletba faraonů

Théby a Údolí králů. Přesně tam nás pošle v pořadí druhé DLC pro Assassin’s Creed: Origins. Stojí ale nové dobrodružství za to?

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole