Uživatel nepřihlášen
   

Need for Speed Shift 2: Unleashed – adrenalin z uší

Úterý 29.3.2011 15:00 - Autor: Michal "Mendys" Maliarov - Rubrika: Recenze Recenze Need for Speed Shift 2: Unleashed

Druhý díl akčního ježdění je tu a snaží se nám dokázat, že má na víc. Prošly nové Need for Speed naším testem, nebo mají k simulaci daleko?

...
Délka: ...
Shift 2: Unleashed - Launch Trailer
Kvalita videa »nízkástřední vysoká

Na pokračování závodů Need for Speed Shift jsme čekali netrpělivě, jelikož tu byl jeden velký otazník. Reklamním masážím věřit nechceme, ale nedávná prezentace vypadalo až moc přesvědčivě na to, abychom druhé Shifty ihned zavrhli. Možná to nebude pokořitel Gran Turisma, ale alespoň se skvěle zabavíme. A hlavně nezapomeňte volant.

Ze dna na vrchol

Jak už to tak bývá u her, kde není vyloženě daný příběh, musí tu být alespoň jeho náznak, jinak ježdění do kolečka rychle omrzí. Shift 2 přichází s přepracovanou kariérou a rozhodně musím uznat, že tím správným způsobem. Začínáte jako zelenáč s ošoupaným Fiatem (alespoň tedy u mě, někdo dá přednost Fordu) a před sebou máte dlouhou pouť skrze celkem devět plakátů, nebo kapitol chcete-li. Každá z kapitol pak představuje ještě seznam závodů, jež musíte odjet, abyste se dostali do té další. Nic veskrze nového, ale alespoň to člověka nutí se snažit a nehrát kariéru stylem „tohle je moc těžký, jdu támhle“.Návrat hlásí i tzv. Tiery z předchozího Shiftu, jež rozdělují vozový park i závody na několik kategorií. Je jasné, že s obyčejným Volkswagen Golf GTI těžko obstojíte na trati proti Audi R8 Coupé, Slightly Mad Studios na to však šlo jinak. Pamatujete zoufalství, kdy jste se museli vzdát svého draze vymakaného autíčka, protože další Tier na něj byl zkrátka až moc tuhý? Tomu se podařilo částečně zamezit.

Velkou proměnou totiž prošel tuning a celkové přizpůsobení vašeho vozu. Hra jde vstříc všem, a tak hráči odkojení simulátory přijmou s radostí bohaté možnosti nastavení vašeho auta. Vyškolíte si karosérii, tlumiče, gumy či motor, v každé kategorii vyšponujete výkon a hned jste o něco dále. Obarvíte si svého miláčka třeba na zeleno a k tomu přidáte pár nálepek. To ale mluvím o tuningu. Ještě tu máme desítky nastavení jednotlivých oblastí vozu, od odpružení po tlak v jednotlivých gumách, tření a citlivost volantu. Vyžije se tu každý, to nejpodstatnější však je, že se všechny změny opravdu projeví na trati, kam můžete vyrazit na test hned uprostřed nastavování.  Je příjemné vědět, že má vaše vrtání pod kapotou nějaký reálný důsledek, což se o předchůdci rozhodně říci nedalo. Pokud navíc patříte mezi arkádové jezdce, vůbec do toho šahat nemusíte a spokojíte se se čtyřmi křivkami, jež automaticky nastaví vše za vás.


To bych ale téměř opomenul to podstatné. Díky těmto možnostem nyní můžete vyšponovat vaše auto až o několik Tierů výše, kde už bude soupeřit s podstatně lepší kategorií vozů. Zábrany jsou tak fuč a pokud na svůj Ford Focus ST nedáte dopustit, nic vám nebrání ponechat si jej o něco déle. Za to vývojářům určitě patří velký dík.

Už mě to driftování nebaví

To jsem ale trochu odbočil. Ještě jsme si nepověděli, co na té trati vůbec budeme dělat. Návrat hlásí všechny oblíbené disciplíny. Pojedeme klasický závod, budeme soutěžit na čas a chybět nemůže ani oblíbený drift. Zatímco první dvě disciplíny zůstávají věrné předchůdci, drift podstoupil pořádný facelifting. Kromě upraveného ovládání a pocitu z auta, které nyní více odpovídá realitě, se pozměnila i práce kamery. Ta totiž nyní sleduje boční jízdu auta z postranního okénka a hráč tak má mnohem větší přehled o tom, kam driftuje. O to více, pokud využívá pohled z kokpitu.Najdeme tu i speciální rubriky, kde jsou závody jednotlivých světových značek, speciálů nebo zajímavé souboje dvou výrobců. Žhavou novinkou jsou závody v noci, kde je vidět sotva na pár metrů a hráč se tak spoléhá spíše na reflexy a znalost trati, než na ukazatele a vlastní oči. V pomalejších autech se to ještě dá zvládnout, když ale nasednete do Fordu GT, je to peklo. Trochu mě iritovalo známkování mého snažení. Body zkušeností dostáváte za každý pšouk na trati, ať už jste se vecpali mezi úvodní dvojici, nebo někoho poslali do hodin mimo trať. Je samozřejmé, že museli tvůrci nějak vměstnat do hry systém odměn, které si postupně odemykáte, neustále naskakující číslice XP ale dávají Shiftu 2 nepříjemně silnou vůni arkády. Ještě, že se to neprojevuje v tom nejdůležitějším – modelu řízení.


Veškerou šílenost za volantem můžete vzít i online, a to díky inovovanému Autologu, jenž byl poprvé představen v Hot Pursuit. Nebudeme tady zmiňovat, nakolik cool věcička to je, všichni to jistě už ví. Kromě stěny novinek tu tak najdete oblíbené nápovědy Autologu, kde se vám vysmívají kamarádi. Každá trať a každá disciplína se totiž automaticky zapisuje do vašeho archívu, a pokud jste zajeli lepší čas, než kdokoliv jiný, můžete se tím pochlubit v online žebříčku. Ty jdou třídit jak dle oblasti, tak národnosti. Až se tedy zvednete na dostatečnou národní úroveň, můžete se směle vydat do světa. Autolog je bezesporu skvělým nápadem, který o hodně prodlužuje herní dobu a zájem o hru poté, co člověk ukončí kariéru. Přece si nemůžete dovolit, aby byl soused o tři setiny vteřiny rychlejší!

Je to pták? Je to letadlo? Ne, je to cákanec na helmě

Řekl jsem si, že si závodní zážitek v Shiftu 2: Unleashed zaslouží zvláštní pozornost. Už jen proto, že je jako hlavní devíza hry omývána pořád dokola. Spousta lidí (dle mých odhadů nejspíše fanoušci GT5) si stěžují na nereálný zážitek z prvního Shiftu. Auto se klepe, všude něco lítá a člověk tak nemá chvíli na to, aby si na silnici zaplaval. Pravdou ale je, že tak opravdové závody vypadají. Shift 2 to navíc pozvedává na úplně jinou úroveň. Přidává totiž pohled nejen z kokpitu, ale i přímo z helmy závodníka. Tím se uřezává další značná část výhledu a člověk tak pochopí, nakolik těžká je práce řidiče. K tomu se přidá ještě několik milých efektů, jako je rozostření obrazu při vysokých rychlostech, automatické natáčení hlavy do zatáčky, opět pro lepší přehled závodníka, a v neposlední řadě občasné plivance vody či špíny na okně.Musím také uklidnit neustálé debaty o klepajících se vozech a uvést věci na pravou míru. Kamera simuluje klepání helmy, potažmo hlavy, nikoliv auta samotného. I přesto, že se to může občas zdát matoucí, vůz se klepe minimálně a pouze reaguje na setrvačnost a gravitaci, což je v pořádku. Celkový zážitek řízení auta je však převeden na obrazovky bravurně. Při vysokých rychlostech má člověk opravdový strach a když se řítíte ve dvousetkilometrové rychlosti do zatáčky, zatímco z obou stran na vás doléhají soupeři, budete děkovat bohu za dvojité plenky. Pocit z rychlosti je tu zkrátka nepopsatelný, a pokud mohu soudit dle sebe, natrhává zadní vrátka většině současných simulátorů.


Od závodního zážitku se obloukem přesouváme k obtížnosti, která je zde esencí rozdílu mezi arkádou a simulací. Obtížnosti jsou celkem tři, ty se ale spojují s modelem řízení a vytváří tak docela dost kombinací pro téměř jakéhokoliv závodníka. Můžete tak mít jednoduchou obtížnost, ale profesionální jízdní model. Nebo naopak. Zatímco obtížnost odpovídá za umělou inteligenci soupeřů a jednotlivé časy, model řízení se věnuje samotnému vozu. Dobré je, že si nezávisle na modelu můžete sami upravit veškeré maličkosti, od pomocníků při zatáčení a brždění až po kontrolu trakce a stability. Rozdíl tu je a je zatraceně znát. Jako zkušený závodník jsem po chvíli normální obtížnosti a normálního jízdního modelu přešel na Elite. To je zde špičkou ledovce a představuje opravdový zážitek z řízení. Pomocné atributy jsou kompletně vypnuty a model poškození naopak úplný, při kterém vám může i špatné najetí do první začátky ukončit závod rozmašírovaným výfukem, usmrcenou převodobkou nebo prasklou gumou. I umělá inteligence pobrala dostatek rozumu, aby se uměla přizpůsobit situaci. Někteří jezdci vám nic nedarují a tlačí se dopředu co to dá, jiní jsou opatrnější a bojí se i sebemenšího škrábance na karosérii. Díky tomu je zážitek různorodý a nikdy nevíte, co od toho šílence před vámi čekat.

Možnosti úprav a nastavení vozů

Ihned podotýkám, že je ve vašem nejlepším zájmu využívat při hraní Shift 2 volant. Při spojení volantu a modelu Elite už totiž končí veškerá sranda a pokud bych měl být opravdu kritický, rozdíl mezi hrou a realitou je tu značně malý. Pokud si navíc správně nastavíte volant a snížíte odezvu na minimum, zážitek je dokonalý. Nebudu se tu rozplývat nad nádherou toho a toho, každý si musí hru vyzkoušet sám a hráči, zvyklí na GT5 a plavání po silnici nejspíše nebudou spokojeni ani tady. Já jsem však nesrovnával jízdní model Shiftu 2 ani tak s konkurencí, jako s opravdovou jízdou (pro účely recenze jsem na chvíli nasedl alespoň do té Škodovky). Pro mě tedy Shift 2 předvedl požitek z jízdy na jedničku.

Gumy létají, jiskry srší

Celkovému závodnímu zážitku se přizpůsobuje i vizuální ztvárnění. Osobně ale kladu větší důraz na malé detaily a celkový dojem, než kvalitu textur a ostrost zpětných zrcátek. Shift 2 se snaží spojit opravdové řízení s akčním a adrenalinovým stylem a dle všeho se mu to náramně daří. Při osedlání těch rychlejších vozů není problém propotit celý závod. Srdce vám buší a adrenalin nastupuje pod krkem. Pokud ze začátku kariéry budete jen kroutit hlavou z rychlosti, nezoufejte. Napřed se musíte dostat o něco výše, aby nastoupila ta pravá akce. Jelikož využívám zásadně pohledu z kokpitu, musím pochválit detailně zpracované interiéry většiny vozů, na které je radost pohledět. Téměř stejná radost, jako na vozy samotné. Ty už takovými extrémními detaily neoplývají a je vidět určité zjednodušení, stále se ale drží v mezích kvality a své oblíbence zajisté poznáte. Potěší bohatý výběr tratí, kde nechybí žádná světoznámá, pro našince pak hlavně Brněnský okruh. I vozový park se nám pěkně rozrostl a nabízí i mnohé modely v několika verzích (klasické, zavodní atd.). Jedinou výtku bych směroval k některým bodykitům, tedy úpravám karosérie, které se vyloženě nepovedly a přetvářejí nádherné vozy na hrůzostrašné patlaniny. Jejich aplikování je naštěstí čistě na vás. Hra nezapomíná ani na milé detaily, jako jsou fešné pomocnice v minišortkách před startem nebo aktivní okolí trati, kde budete rozmazané textury stromů hledat jen těžko.Soundtrack je brilantní a vývojářům se vskutku podařilo namixovat ideální kombinaci. Najdete tu především akční rockové skladby, ale také epické mixy, jež hře skvěle sedí. Ať si kdo chce říká co chce, epická hudba zkrátka k akčním závodům patří. Kapitolou samou pro sebe je zvuková stránka. Zvukaři odvedli velký kus práce a milovníci burácejících motorů a kvílejících pneumatik si zajisté pošmáknou. Nízké bassy Aston Martin V8 Vantage mi znějí v uších ještě teď. Proto těch pár chyběk u některých vozů s radostí prominu.

Tomu říkám jízda!

Dobře, řekněme si to narovinu. Shift 2 není simulátor v pravém slova smyslu a každý se špetkou rozumu to pochopí. Je to kříženec mezi simulátorem a arkádou, což dokazuje nejen propracovaným tuningem, ale i možností přizpůsobit si hru tak, jak chcete. Právě díky tomu dokáže vyhovět oběma skupinám a pokud jen trochu přivřete oči, budete jej milovat. Požitek ze závodění totiž nabízí bezkonkurenční, a o to jde především. No ne?

...
Délka: ...
NFS Shift 2: Unleashed – Zpomalené gameplay záběry
Kvalita videa »nízkástřední vysoká

Nepřehlédněte

-> Grafické rozdíly maximálního a minimálního nastavení

-> Grafické rozdíly na PC, PS3 a X360

-> Elite mód v akci

-> EA stoplo vývoj Need for Speed: Shift 3

Need for Speed Shift 2: Unleashed na PC, PS3, Xbox 360Hodnocení hry
Skóre hry 8 8/10
Need for Speed Shift 2: Unleashed
» Více o hře
Líbí se nám
 • kombinace arkády a simulace
 • bezkonkurenční závodní zážitek
 • kamera v helmě
 • bohaté možnosti nastavení vozů
 • skvělý soundtrack
 • variabilní nabídka vozů i tratí
Vadí nám
 • některé bodykity
 • arkádové bodové hodnocení
 • fanboys konkurence, kteří hru stejně sprzní
 • nepovedené zvuky u některých aut
 • otravné ječení převodovky u některých sériovek
Verdikt: Shift 2 sliboval hodně a splnil toho dost. Dorazil závodní zážitek, dorazil propracovanější tuning a dorazil i skvělý Autolog. Dorazil našlapaný soundtrack a dorazily chytré závody. Tak co chcete víc? Tisícovka aut je tady všem ukradená.
Na Zingu se nachází také 1 uživatelská recenze hry Need for Speed Shift 2: Unleashed.
Hru ohodnotilo také 169 čtenářů průměrnou známkou 7.6/10.
Tomaso (7), *Kmotr* (8), fja_ (8), Madhead (9), joker1 (8), koks (9), corey26 (5), Ferry (8), machy81 (1), Lelllek (8), Rocket (10), Podo (8), TunniQ (9), Presario (9), aston9martin (9), ChiLLi_Master (7), Raxlly (9), Robert1106 (9), Flestr (6), Buddha (9), Hades47 (5), Michalek.13 (8), rupak (10), drone (8), Silverine (9), RockMax (7), jakil (9), TrojisCZ (9), ExBee (9), Marek_Tvrdy (10), Geneve (2), tommystreet (8), Lizaby (8), marten01 (8), BaresdaKilla (7), Doom351 (8), gigik (10), wolflegion (7), LordOfDav11 (9), Tomy (8), Cabadaj (7), dorostCZ (7), Warfaryn (8), Ctira.d (7), Javo26 (8), Alcatraz (7), stuntman (8), itomas (8), kopiha (1), petralexbinar (1), Infinity (7), lojkis17 (10), Cole (8), Houskič (10), svoboda00000 (9), Fella (7), Adios (9), Cinky (9), Zinzin (8), mrtvola369 (10), Hammers (8), Ferrar (9), SmH83 (7), HermikCZ (10), Vlastimil91 (9), obivan568 (7), JakER (9), nero (9), Skapco (7), BREAKER (10), Snorlax (7), Atom123 (9), Voky-17 (10), Cmoud94 (8), strasiak (7), Zdendys (8), hozix (10), RadSBrno (8), SpriteCZ (8), R@bi@k (8), Dacyn (1), tudiiik (7), Nomad845 (7), JKoB (7), Toldo (4), SABOTEURCZ2012 (7), ThifferX (8), Dominikl (1), Antidox (8), sokolik1144 (10), Sidha (9), Balthasar (8), Dave.Michal (7), jirotkap (8), BRUNO cz (10), Pato8 (6), SAWYER92 (8), Meky171 (8), andrew931 (6), stihac10 (7), hitman8001 (8), LuckyBaal (8), Ramms+ein (10), skylines (6), Desmond000 (5), kufr (7), standik2001 (10), Brokarek (5), GoOdTiMe (8), pasik64 (8), Szczigi (8), Luke015 (9), Tejklicz (8), luko8525 (7), JonikCZ (9), fighter08 (9), Icarus (8), The_Darkness2 (1), Phase (9), Veronique (6), frank britva (7), tiberian23 (6), Novisss1 (4), th0ca (8), petlos69 (9), marten02 (8), NintendoNES (7), Milouch Drake (4), G4rgamel (8), Ghost_ (10), Parasit (9), negR (1), KaerMorhen (6), ADONETTI (9), golema123 (8), Rikin (6), Conty (7), Runforged (9), Addsky (9), dopitapetr (7), Petr-34 (8), ALCATRAAAZ (9), Starsflash (9), FastLane (8), Fildus (8), OMG&WTF (1), TGPCZ (10), N.Gin (8), Transsiberia (9), Proximus (9), Nitrocide (9), FLATLINERS (9), Ellips (9), steragery (6), HFAF (9), RaFaaanek (7), Abarth (9), adalas (7), M1L4N (6), Ferry76 (9), AudioLabs (9), hanz917 (9), skyw84 (7), Cvrnda (7), DEADMAU5 (10), Vlken69 (6), ViaVia (9), eVe-CZ (7), Sketchy (8)
Před vydáním hru ohodnotilo 10 čtenářů průměrnou známkou 8.8/10.
Bogi (9), Electro (8), indi (10), LucyferEwill (10), Al-Muhambad (9), asty11 (9), Axon (5), D3VL3R (9), Kubas (10), Jirikovac (9)
(Pro hodnocení musíte být přihlášen)
Tisk  
Need for Speed Shift 2: Unleashed na PC, PS3, Xbox 360Screenshoty ze hry
Screenshot ze hry Need for Speed Shift 2: Unleashed Screenshot ze hry Need for Speed Shift 2: Unleashed Screenshot ze hry Need for Speed Shift 2: Unleashed Screenshot ze hry Need for Speed Shift 2: Unleashed Screenshot ze hry Need for Speed Shift 2: Unleashed Screenshot ze hry Need for Speed Shift 2: Unleashed Screenshot ze hry Need for Speed Shift 2: Unleashed Screenshot ze hry Need for Speed Shift 2: Unleashed

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář ke článku Need for Speed Shift 2: Unleashed – adrenalin z uší
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Buddha    výborně vypadá doufám že bude i dobrá na hraní :-DBuddhabuddha5976    9.5.2011 20:00 Buddha

výborně vypadá doufám že bude i dobrá na hraní :-D

JakER    Ctira. d: Já moc odbře vím co je to přítlak. Ale u aut jako je například Zonda je to skoro až zbytečné. Vždyť to auto je již teď jedno z nejaerodynamičtějších!JakERjaker2265    20.4.2011 21:42 JakER

Ctira. d: Já moc odbře vím co je to přítlak. Ale u aut jako je například Zonda je to skoro až zbytečné. Vždyť to auto je již teď jedno z nejaerodynamičtějších!

Ctira.d    Jaker: nevím jestli si slyšel o přítlaku. Aerodynamika je fajn na minimání odpor, ale je ti prd platná, když ti auto nedrží na cestě. Proto jsou na autech křídla a difuzory, které auto přilepí k vozovce.Ctira.dctirad458    4.4.2011 23:46 Ctira.d

Jaker: nevím jestli si slyšel o přítlaku. Aerodynamika je fajn na minimání odpor, ale je ti prd platná, když ti auto nedrží na cestě. Proto jsou na autech křídla a difuzory, které auto přilepí k vozovce.

Razorlól    kedy sa odomknu tie posledne zavody ? mam 16lvlRazorlólrazorlol865    3.4.2011 00:53 Razorlól

kedy sa odomknu tie posledne zavody ? mam 16lvl

LucyferEwill    No ja ted jako koukam co jsi tim vsim myslel ? ? ? Az tva odpoved mi napovedela ? ? ? Jsem rad ze jsem se nezblaznil a nikde jsem o Rallycrossu neslysel.LucyferEwilllucyferewill4878    30.3.2011 17:15 LucyferEwill

No ja ted jako koukam co jsi tim vsim myslel ? ? ? Az tva odpoved mi napovedela ? ? ? Jsem rad ze jsem se nezblaznil a nikde jsem o Rallycrossu neslysel.

Rocket    je promin jsem si nevsiml tý silnice :-)Rocketrocket5300    30.3.2011 16:06 Rocket

je promin jsem si nevsiml tý silnice :-)

Rocket    pro lucyferewill: se koukni na obrázek [ odkaz ] ;-) ;-)Rocketrocket5300    30.3.2011 16:04 Rocket

pro lucyferewill: se koukni na obrázek [ odkaz ] ;-) ;-)

Champion    "Verdikt: ... Tisícovka aut je tady všem ukradená. " Naprosto souhlasim... Líbí se mi, že tu je nejen Skyline R34 ale i R33. A velmi mi překvapil jedničkovej golf, ale stejně s nimi asi jezdit nebudu. Jako vždy pojedu se svými oblíbenými nissany Z a GT-R... možná nějakou Audi a tim končim.Championchampion1615    30.3.2011 14:10 Champion

"Verdikt: ... Tisícovka aut je tady všem ukradená. " Naprosto souhlasim... Líbí se mi, že tu je nejen Skyline R34 ale i R33. A velmi mi překvapil jedničkovej golf, ale stejně s nimi asi jezdit nebudu. Jako vždy pojedu se svými oblíbenými nissany Z a GT-R... možná nějakou Audi a tim končim.

RiskyNet    Kubas: No kluci už to měli včera právě doma normálně z obchodu, dost obchodů už hru mělo skladem tak je prostě prodávají.RiskyNetriskynet5373    30.3.2011 11:06 RiskyNet

Kubas: No kluci už to měli včera právě doma normálně z obchodu, dost obchodů už hru mělo skladem tak je prostě prodávají.

LucyferEwill    Rocket ? ? ? Jakej Rallycross co to tadz meles ? ? ? ? Uz se te ptam tendle mesic po druhe ? ? ? ?LucyferEwilllucyferewill4878    30.3.2011 10:56 LucyferEwill

Rocket ? ? ? Jakej Rallycross co to tadz meles ? ? ? ? Uz se te ptam tendle mesic po druhe ? ? ? ?

Miky člen redakce    to Playman: Abych to vysvětlil, zápor s fanboys konkurencí je pouze takové menší píchnutí do vosího hnízda a rozhodně tento zápor neovlivnil celkové hodnocení hry. Jde o to, že nám vadí názor některých hráčů.Mikymiky3    30.3.2011 10:30 Miky

to Playman: Abych to vysvětlil, zápor s fanboys konkurencí je pouze takové menší píchnutí do vosího hnízda a rozhodně tento zápor neovlivnil celkové hodnocení hry. Jde o to, že nám vadí názor některých hráčů.

Playman    -fanboys konkurence, kteří hru stejně sprzní ? ! Tento zápor jsem v recenzi nepochopil, samozřejmě že se najde opět tupé stádo fanboys, kteří budou házet na hru jenom špínu ale proč je toto u záporu v recenzi? ! Nechápu.Playmanplayman62    29.3.2011 22:58 Playman

-fanboys konkurence, kteří hru stejně sprzní ? ! Tento zápor jsem v recenzi nepochopil, samozřejmě že se najde opět tupé stádo fanboys, kteří budou házet na hru jenom špínu ale proč je toto u záporu v recenzi? ! Nechápu.

ComTK    @JakER: Dobře řečeno :-D ;-) naprosto souhlasim :-)ComTKcomtk2719    29.3.2011 22:16 ComTK

@JakER: Dobře řečeno :-D ;-) naprosto souhlasim :-)

Rocket    chci se zeptat jestli je tam ten slibovanej rallycross ? ?Rocketrocket5300    29.3.2011 20:49 Rocket

chci se zeptat jestli je tam ten slibovanej rallycross ? ?

joker1    Chtělo by to volant.... xDjoker1joker15246    29.3.2011 20:24 joker1

Chtělo by to volant.... xD

JakER    Některé bodykity jsou otřesné. V tom musím 100% souhlasit. Jak někdo dokáže takhle zprznit auto? Chápu, aerodynamika u podobných závodů hraje prim, ale když už je auto již tak dokonale aerodynamické, tak proč tam strkat křídlo o velikosti plážového lehátka a difusor jak radlice na sníh?JakERjaker2265    29.3.2011 19:37 JakER

Některé bodykity jsou otřesné. V tom musím 100% souhlasit. Jak někdo dokáže takhle zprznit auto? Chápu, aerodynamika u podobných závodů hraje prim, ale když už je auto již tak dokonale aerodynamické, tak proč tam strkat křídlo o velikosti plážového lehátka a difusor jak radlice na sníh?

LucyferEwill    je to jen otazka zvyku presne jako u Grid taky mi to kdysi neslo a pak se me zdalo ze je to super neboj to se naucisLucyferEwilllucyferewill4878    29.3.2011 17:54 LucyferEwill

je to jen otazka zvyku presne jako u Grid taky mi to kdysi neslo a pak se me zdalo ze je to super neboj to se naucis

D3VL3R    Dirfty jsou neovladatelné :gun: zlatý GRIDD3VL3Rd3vl3r1061    29.3.2011 17:40 D3VL3R

Dirfty jsou neovladatelné :gun: zlatý GRID

LucyferEwill    Presne tohle jsem cekal uz se tesim az zahodim Shift 1 a rozjedu Shift 2 uzjen chvilicku doufam 8-)LucyferEwilllucyferewill4878    29.3.2011 15:31 LucyferEwill

Presne tohle jsem cekal uz se tesim az zahodim Shift 1 a rozjedu Shift 2 uzjen chvilicku doufam 8-)

winkja    dostane tento dil CZ title (třeba časem) ...? jinak v tuningu budu jak neplavec ve vodě : /winkjawinkja119    29.3.2011 15:30 winkja

dostane tento dil CZ title (třeba časem) ...? jinak v tuningu budu jak neplavec ve vodě : /

Kubas    nahoře máš znaky PC, PS3, X360Kubaskubas1703    29.3.2011 15:25 Kubas

nahoře máš znaky PC, PS3, X360

Mendys    -R. I. P- : testovány byly obě konzolové verze. Pokud bych měl srovnávat, verze pro Xbox360 se mi zdála graficky o něco lepší.Mendysmendys5    29.3.2011 15:23 Mendys

-R. I. P- : testovány byly obě konzolové verze. Pokud bych měl srovnávat, verze pro Xbox360 se mi zdála graficky o něco lepší.

Kubas    RiskyNet : je jenom v předobědnávce u nás se prodává až od 1. dubna ;-) -R. I. P. - : vidíš pod jakým článkem ty komentáře sou? ?Kubaskubas1703    29.3.2011 15:22 Kubas

RiskyNet : je jenom v předobědnávce u nás se prodává až od 1. dubna ;-) -R. I. P. - : vidíš pod jakým článkem ty komentáře sou? ?

-R.I.P-    nějak mi uniklo o jakou verzi se jedná ? . .-R.I.P-rip1029    29.3.2011 15:13 -R.I.P-

nějak mi uniklo o jakou verzi se jedná ? . .

RiskyNet    Aby nepadlo když už se hra běžně prodává :) Dík za článekRiskyNetriskynet5373    29.3.2011 15:12 RiskyNet

Aby nepadlo když už se hra běžně prodává :) Dík za článek

Kubas    Tu hru kupuju a hned jak vyjde mega se na to těším díky za velmi kvalitní a brzkou recenzi! ! ! :-) :dance: :-DKubaskubas1703    29.3.2011 15:04 Kubas

Tu hru kupuju a hned jak vyjde mega se na to těším díky za velmi kvalitní a brzkou recenzi! ! ! :-) :dance: :-D

Miky člen redakce    Došlo k menším změnám u EA, embargo již padlo, tak nač čekatMikymiky3    29.3.2011 15:02 Miky

Došlo k menším změnám u EA, embargo již padlo, tak nač čekat

ChristianeQ    mazec tak rychle jsem vaší recenzi nečekal:)ChristianeQchristianeq1706    29.3.2011 15:00 ChristianeQ

mazec tak rychle jsem vaší recenzi nečekal:)

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (52 příspěvků), RAM rada! (43 příspěvků), Jaký monitor? (21 příspěvků), Pomoc prosím: Nejdou mi barvy na Windows 10 (8 příspěvků), Rozdávání klíčů! (6 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12145 příspěvků), Ocenění sestavy z roku 2012 (5 příspěvků), STEAM -všechno sem (7091 příspěvků), HRA - ABECEDA HRANÝCH HER (29 příspěvků), Čeština ve hrách?! (74 příspěvků), Humble bundle -vše sem (614 příspěvků)

Informace o hře

 

Právě vychází

» release list

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Fe

Recenze - 21.2.2018
 
Fe

Prozkoumejte v kůži roztomilého tvora všechny záhady podivuhodného pralesa.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 

The Station

Recenze - 20.2.2018
 
The Station

Nová, tajuplná adventura The Station nás zavede do nedaleké budoucnosti. Jak moc se tento výlet na orbitální stanici povedl, se dočtete v dnešní…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole
 
 
Kingdom Come: Deliverance a jeho easter eggy

Jaké vtípky, zajímavosti a kuriozity se podařilo najít v prvních dnech po vydání očekávaného českého RPG?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Pillars of Eternity II: Deadfire – fotoseriál z bety veľkolepého RPG

Dobrodružná výprava á la Robinson Crusoe.

 
Přečíst celý článek»Autor: romando - Platforma: PC a konzole