Uživatel nepřihlášen
   

Far Cry 3 – jaká je definice šílenství?

Středa 21.11.2012 18:01 - Autor: Michal "Mendys" Maliarov - Rubrika: Recenze Recenze Far Cry 3

Po dlouhém čekání se na naše monitory konečně dostává třetí pokračování oblíbené série Far Cry. Zvládne trojka vymazat neduhy druhého dílu a uspět?

Recenze z hraní Xbox 360 a PC verze

První Far Cry z dílen Cryteku byl unikátním titulem, který se ve své době stal grafickým benchmarkem pro mnoho titulů v blízké herní budoucnosti. Možná právě proto byl druhý díl velkým zklamáním, především kvůli neuvěřitelně nudnému příběhu a obřímu sandboxu, který však zel prázdnotou a stereotypem. Ubisoft se tak rozhodl vrátit se do tropů a především znovuzrodit atmosféru prvního dílu. Savanu nahradila džungle, mutanty šílený Vaas. A všechno to zatraceně dobře funguje.

...
Délka: ...
Far Cry 3 - Příběhový trailer
Kvalita videa »nízkástřední vysoká

Za přáteli na konec světa

Nejspíše každý, kdo hrál druhý díl, si během běhání řekl, že příběh lovce, hledajícího teroristu, nebude problém předčít. Lepší by bylo prakticky cokoliv a Ubisoft se rozhodl vydat na osobnější stezku, což mu uznáváme. Osobní příběhy vždy mají něco do sebe a člověk má tendencí se s hrdinou více sžít. Právě to mě čekalo i zde, kde jsem se navlékl do potřepaných džín Jasona Brodyho. Ten si se svými kamarády užívá tropických krás ostrova v Pacifiku, který během volného pádu vypadá jako ráj na zemi. Jak už to tak ale bývá, turisty čeká tvrdý dopad na zem, kde se zaplétají do prodeje drog, obchodování s otroky a nepopsatelných zvěrstev. Ostrovu totiž vládne Vaas, šílený a nepředvídatelný vůdce, kterému není radno zkřížit cestu. Jak ale později zjišťujeme, Vaas je pouze pěšák a nad situací drží svou železnou pěst ten nejvyšší. Příběh se v mnohém opírá o současné reálie a příšerné situace, kdy jsou turisté drženi jako rukojmí, popravy jsou na denním pořádku a místní obyvatelé žijí v neustálém strachu o svůj život. Částečně proto se Far Cry 3 bere vážněji, než jeho předchůdce a jakýkoliv jiný podobně zaměřený titul, co ostatně jen přidává na atmosféře.Jasonovi, neboli vám, se daří z tábora uniknout. Ostatní přátelé jsou však roztroušení po ostrově. Mučeni, vymáháni a psychicky zdrceni. Jason je však zcela obyčejný klučina z USA. Neumí střílet, neví, čeho jsou žoldáci schopni a už vůbec nemá mozek na to, aby vymýšlel zlotřilý plán pomsty. Naštěstí tu není sám, mezi obyvateli se najde mnoho přívrženců odboje, kterým Vaas není zrovna dvakrát sympatický, a jsou to právě kontakty, kteří vám pomohou dostat se zpět na nohy. Zjistit, co ve vás je a postaví vás na cestu bojovníka. Ve vašich žilách totiž teče krev hrdiny a vy to brzy zjistíte na vlastní kůži.

Jason pomalu ale jistě podléhá psychologickému nátlaku z událostí a stává se nelítostným a chladnokrevným zabijákem.

Příběh skvěle podává postupné zlepšování vaší postavy, kdy se z jehňátka vyklubete na ostříleného bojovníka, který dokáže sejmout nožem tři vojáky najednou. Jak však postupně zachraňujete své přátele, Vaas ztrácí trpělivost a pohyb po ostrově se stává opravdu nebezpečným. Navíc Jason pomalu ale jistě podléhá psychologickému nátlaku z událostí a stává se nelítostným a chladnokrevným zabijákem. Toho si samozřejmě všímají i vaši přátelé a proměna hlavního hrdiny je skvěle vytyčena. Z větší části proto, že Jason neustále ve hře mluví a interakce s prostředím je tak o ždibec působivější a realističtější. Je to jako podílet se na filmovém thrilleru, který závisí na vás.


Krásy ostrova jsou vám u nohou

Přesun z poloprázdné savany zpět na tropický ostrov hře opravdu prospěl. I samotný pohyb po ostrově je nyní mnohem zábavnější a pestrost prostředí neunudí po první hodině hraní. K variabilitě velkým dílem přispívá přidání několika inovací do struktury hry. Vrací se samozřejmě nepovinné mise, útoky na nepřátelská opevnění a záchrana místních obyvatel, což máme v živé paměti ještě z předchůdce. Mise se většinou nesou v duchu „odstraň tamtoho“ či „zachraň tohohle“, většinou se ale odehrávají v odlišných situacích a nejedná se tak neustále o to samé. Místní kmen, se kterým i příběhově přijdete do styku, pro vás má také své vlastní výzvy, kterými zocelujete schopnosti a bojového ducha. Ty už jsou podstatně zajímavější a soustředí se na umění používat luk a „cítit“ džungli kolem sebe.

Jedinou možností, jak si zvýšit limit pro nošení zbraní, nábojů a vybavení, vyrobit si fešnou peněženku či batoh pro rozličné cetky, je totiž lov.

Zdaleka nejdůležitějším prvkem je však lov, který v poslední době zažívá boom popularity a dostává se prakticky do každé druhé hry. Ostrov je tu velký živoucí ekosystém, a abyste přežili, musíte mít oči na stopkách. Narazit lze na mnoho rozličných druhů zvěře, od zcela nevinných (prase, pštros, jelen) až po ty agresivní (tygr, žralok, krokodýl). Jejich lov má velký význam především z hlediska výroby inventáře a vybavení, což je další nový prvek ve hře. Jedinou možností, jak si zvýšit limit pro nošení zbraní, nábojů a vybavení, vyrobit si fešnou peněženku či batoh pro rozličné cetky, je totiž lov. Musíte nasbírat požadované množství kožešin a rostlin, aby vám byla umožněna výroba. Hrát lze samozřejmě i bez toho, pak se ale připravte na to, že si s jednou zbraní a pár náboji moc neškrtnete. Na lov je dobré vyrazit co nejdříve, protože se hra stane velmi rychle dost tuhá, a to především kvůli nedostatku nábojů a vybavení, které nemáte kde nést.Naštěstí je lov, stejně jako přepadávání konvojů a opevnění Vaasových žoldáků, zábavnou záležitostí. Hra totiž nabízí velmi pohodlné a intuitivní ovládání, postava se pohybuje realisticky a svižně, přeskočit lze prakticky cokoliv a vůbec je celková interakce hráče s prostředím provedena na jedničku. Systém krytí je intuitivní a i když se dostanete do úzkých, ovládání vás nezklame. Za velké plus považuju stealth prvky, které jsou do hry implementovány. Ve vyšší trávě se lze kdykoliv schovat, prakticky každá zbraň disponuje možností namontovat tlumič a tichý postup je tu životně důležitý. Nepřátelé totiž křižují celým ostrovem a vy v zásadě nikdy nevíte, kdy na někoho narazíte. Útoky na opevnění pak musí být obzvláště opatrné, protože jediný spuštěný poplach k vám nažene džípy z širého okolí. Nepřátelé jsou navíc dost inteligentní a v závislosti na své profesi útočí rozličným způsobem. Ostřelovači se schovávají a vyhledávají vás optikou, těžkooděnci jdou tělo na tělo, obyčejný vojáci se schovávají v okolí a snaží se vás trefit.

Za vše ve hře dostáváte body zkušeností, které využíváte v RPG stromu schopností. Ten je dělen na tři větve a nabízí široké možnosti výběru, od unikátních způsobů zabíjení a pohybu v prostředí až po umění zacházet s jednotlivými typy zbraní. Každý si tu najde něco pro sebe a vývoj každého hráče se tak bude podstatně lišit.

Mapa se vám postupně otevírá až tehdy, kdy vyhledáte a zneškodníte rušičky na věžích, rozesetých po ostrově.

Přestřelky jsou zábavné a velmi živé, ekosystém ostrova se navíc postará o to, aby byly potyčky nepředvídatelné. Hned několikrát jsem narazil na situaci, kdy jsem se schoval za objekt a snažil se rychle přebít. Po zaslechnutí divných skřeků a vykouknutí jsem zjistil, že byli vojáci napadeni smečkou divokých psů Dingo, které se postarali o to, abych měl čas nasednout do nejbližšího džípu a rozmáznout je všechny po silnici. Vojáci a kožešiny v jednom, dvě mouchy jednou ranou. Právě kombinace slušné AI a živého světa ostrova dělá ze hry velmi osvěžující záležitost, která neunudí. Pokud si totiž budete chtít odpočinout od příběhu, můžete se vrhnout na lov, sbírání artefaktů či hledání truhel. Ach ano, málem bych zapomněl. Mapa se vám postupně otevírá až tehdy, kdy vyhledáte a zneškodníte rušičky na věžích, rozesetých po ostrově. Ty vám taky odemykají volně dostupné zbraně a v obchodech, takže doporučuji vyrazit na lov věží co nejdříve.


Do akce s tím, co chci

O možnosti výroby rozličných tašek, rozšiřujícího inventáře a léků jsem se již zmínil, je tedy načase se trochu rozepsat o zbraních. Ty tu hrají velkou roli a po výrobě pouzder dokážete unést až čtyři najednou, nepočítaje granáty, molotovy a výbušniny. To se možná zdá jako moc, vězet ale, že náboje končí rychle a častokrát se mi stávalo, že jsem skončil uprostřed džungle s jedním zásobníkem. A to nechcete. Postupné odemykání nových oblastí vám na mapu přidává body rychlocestování, pravda je ale taková, že cesta džípem krajinou je dostatečně zábavná a vzrušující, abyste teleportaci používali opravdu jen v krajních případech. Jak jsem řekl dříve, nikdy nevíte, na co narazíte.

Každá zbraň podléhá modifikaci v závislosti na své kategorii, namontovat můžete tlumič, zvětšený zásobník, optiku a několik dalších serepetiček, takže si můžete své vybavení přizpůsobit svému stylu hraní i jednotlivým misím.

Zbraní i přibližovadel v garáži je spousta. Inventář je rozdělen na kategorie pistolí, samopalů, SMGček, ostřelovaček či raketometů, všechny zbraně se vám postupem času odemykají a mnoho z nich se stává dokonce zdarma přístupných. Stačí jen plnit mise a více se podílet na bezpečí ostrova. To se rozhodně hodí, protože sesbírat dostatečný obnos peněz dá sakra velkou práci a vezmeme-li v úvahu, že všechno tu něco stojí, je opravdu lepší vybavení „vyhrávat“. Každá zbraň podléhá modifikaci v závislosti na své kategorii, namontovat můžete tlumič, zvětšený zásobník, optiku a několik dalších serepetiček, takže si můžete své vybavení přizpůsobit svému stylu hraní i jednotlivým misím. Nechybí ani obligátní luk, který můžete obdařit několika druhy šípů. Zkrátka, pokryti jsou všichni, ať už máte rádi Rambo styl nebo tichošlápka.Po herní mapě, a že se jedná o velkou herní oblast, rozdělenou do několika menších ostrovů a ostrůvků, se lze pohybovat mnoha způsoby. Pěší tůry se hodí pro badatele, jinak ale není problém naskočit do auta, džípu, čtyřkolky či buginy. Na vodě vás přivítají lodě a skútry a narazíte i na několik unikátních kousků, jako je například rogalo. A pokud se náhodou potřebujete někam dostat urychleně, stačí skočit přes teleport.

Více lidí, více zábavy

Singleplayer však není jediným místem pro zábavu, Far Cry 3 je doslova napěchován herním obsahem. Perfektním nápadem bylo zahrnutí kooperačního režimu pro čtyři hráče, který má svůj vlastní příběh. Ten lze projet buď online, nebo offline s dalším hráčem na rozdělené obrazovce. Příběh se v určitých bodech dotýká toho singleplayerovýho, soustředí se ale spíše na osudy čtyř postav, kteří byli shodou náhod spojeni do týmu. A všichni chtějí pomstu. Rozhodně tu nebudu roztrubovat perly kooperačního režimu, dodám ale, že se jedná o skvěle zpestření hlavní příběhové linky. A navíc s kamarády.


Plnohodnotný multiplayer je paradoxně tím nejslabším článkem titulu, jelikož nepřináší prakticky nic nového a z řady ven vybočujícího. Kromě standardních herních módů, jako je deathmatch či týmový boj, je jediným světlým místem editor map. Díky tomu lze vytvořit svou vlastní interaktivní oblast, napěchovat ji harampádím a obšťastnit komunitu svým výtvorem. Jsem si jistý, že se časem dočkáme velmi povedených map, v současné době ale vše teprve začíná. Dejte domu čas.

Do tropů na dovolenou

Rockstar nedávno řekl, že na konci životního cyklu konzolí vychází ty nejlepší hry a po dovolené na ostrově Rook nelze, než souhlasit. Pestrobarevné a jasné prostředí je po druhém dílu velmi osvěžující, navíc vše běží stabilně a bez záseků. Obzvláštní péče byla věnována postavám a modelům zbraní, které excelují takřka na plné čáře. Far Cry 3 ale boduje hlavně v malých detailech, jako jsou bohatě zarostlé džungle, krystalicky čisté pláže či slunce, prosvitající skrze listí. Pohyb na ostrově je prostě zážitkem, který dělá projížďky džípem mnohem zábavnější, než v případě pouště.Limitace konzolí jsou bohužel jasně vidět a i když Ubisoft odvedl skvělou práci s texturami, především jejich viditelné naskakování v dálce občas dokáže zkazit náladu. Je to vidět hlavně při plachtění rogalem, případně rychlé jízdě, dějte se tak však hlavně ve chvílích, kdy je na obrazovce moc objektů najednou. Naštěstí se to dá přehlédnout, především díky smyslu pro detail, který přivádí ostrov k životu. PC verze, kterou jsme měli možnost taktéž vyzkoušet, je navíc skvěle optimalizovaná a texturové nedostatky bez problémů stírá.

Postava Vaase je ve Far Cry 3 stejně důležitá, jako Joker v Temném rytíři a pokud by se udíleli herní Oscary, bez debat by jich dostal celou kupu.

Kapitolou samou pro sebe jsou herecké výkony a dabing, který je bezprecedentní. Hlavní hrdina mluví, má strach i zlobu a hráč se s ním dokáže bez problémů ztotožnit. Všichni přátelé doplňují psychologické drama rovným dílem a věčně zhulený Dr. Earnhardt skvěle ředí depresi humorem. A Vaas? Jeho postava je ve Far Cry 3 stejně důležitá, jako Joker v Temném rytíři a pokud by se udíleli herní Oscary, bez debat by jich dostal celou kupu. Herec Michael Mando, který postavě propůjčil vizáž i hlas, odvedl obří kus práce a jak řekl jeden z našich věrných čtenářů, Vaas je magor, kterého prostě budete milovat.

Soundtrack se drží karibské nálady stejně, jako epických instrumentálů ve vypjatých momentech. Přestřelky i příběhové zvraty jsou dobře podtrhnuty hudbou a jediné, co mě trochu otravovalo, jsou havajské melodie v autech, které jdou naštěstí vypnout. Naopak určité momenty, jako je vypalování marihuany za doprovodu Boba Marleyho, nemají chybu.


Peklo v ráji

Far Cry 3 nepředstavuje žádný zvrat ani revoluci na poli sandboxových titulů. Už velká odbočka od druhého dílu však znamená nekompromisní plus a s přihlédnutím k zábavné náplni nelze, než výlet na ostrov doporučit. Příběh, který se z velké části opírá o reálnou situaci ve světě, je napínavý a osobní. Herní svět plný výzev a zábavných misí, nečekaných situací a nebezpečné zvěře. Když je zábavné už jen křižovat ostrov v džípu, je jasné, že byla sandboxová struktura navržena správně. K tomu si přidejte parádní kooperaci a multiplayer na nudnou hoďku a máte před sebou slušně nabitý balíček, který za ty peníze jednoznačně stojí. Titul rozhodně není bez chyb, jedná se ale o jeden z nejpovedenějších sandboxů v letošním roce a především toužebně očekávaný návrat série tak, jak ji známe a máme rádi.

Far Cry 3 na PC, PS3, Xbox 360Hodnocení hry
Skóre hry 9 9/10
Far Cry 3
» Více o hře
Líbí se nám
  • napínavý příběh
  • živé prostředí
  • variabilní mise a úkoly
  • lov
  • přizpůsobivý inventář
  • podrobný RPG systém
  • velmi pěkné grafické pozlátko
  • Vaas
Vadí nám
  • menší grafické bugy konzolí
  • multiplayer bez jiskry
Verdikt: Far Cry 3 přichází právě včas, aby nám v zimní večery nabídlo neopakovatelný výlet do tropů. Příběh intrikuje, prostředí baví a Vaas švihá jednu perlu za druhou, díky čemuž ve hře nelze najít moc opravdu viditelných nedostatků, které by shazovaly výsledný zážitek. Tohle si zkrátka musíte zažít.
Hru ohodnotilo také 619 čtenářů průměrnou známkou 8.9/10.
Lewak88 (8), DannyFreedom (10), G.a.m.e.r .65 (10), honzabudinsky (10), Ranny (9), melish1945 (10), Ultimate7th (10), Jirikovac (10), studna261 (10), Milkin (9), vvejlup98 (10), Echt (7), B.R.U.T.U.S. (9), ajatim (9), Toxik (10), luke skywalker (10), Bogi_cze (10), RadSBrno (10), Balthasar (10), pajmič (9), Greddy (9), megajar (9), Dementos (9), Meky171 (10), bErRishTO (9), urbi.j (8), Davo (10), tirpit (10), Ajaxis (10), Kratas (9), Freddie (9), Warfaryn (10), FELZETh (6), Havlacio123 (10), dcreep45 (10), katexP (10), Mine (10), typas (10), zidpadne (10), set-upper (10), largo (10), Strec (9), fja_ (8), Dalaren (9), adax61 (9), theo (10), Robert1106 (10), corey26 (10), _Gamer_ (10), Virus (9), Dr.Killjoy (10), Praky (10), Voky-17 (10), Dare (10), SHIT222 (10), paladinky971 (8), sebinka13 (10), soldierXXXX (9), Marw_von_CZ (10), Petroň (10), mac12352 (9), kikikimikiki (5), SairusCz (10), martan777 (8), Steelman (10), Nojmi (9), HouseCZ (10), Moonis (9), seety (8), HoloCron (10), Pashtikar (10), BaNaNaLoL (10), SAWYER92 (10), john619 (9), DepešákDom (10), jirotkap (9), Anmare (9), KET312 (10), Ctira.d (10), PetasCzech (10), Rocky6740 (10), Altair 98 (10), Denny (9), Milord (9), connor2 (10), CRYPT (8), Garriken (10), Vrbis01 (10), aSsAsSiNuS (9), Ycos (9), Voldemort999 (10), BenderXCZ (10), ELhonzo (9), Joker_The (10), skaldacz8 (9), MajklH (10), jakuba (10), Ferrar (10), 666juri666 (10), Malasnikov (10), espana (10), BionicD (9), Král Prcu (5), Bunhead (10), RUDY (7), Damián (10), Lukas1412 (10), FesakSX (9), Mazarox (9), ostrostrelec (9), Lemmy_Kilmister (6), rosi33 (10), Keeper (10), Roklik (CZ) (10), Lumicko (9), F.gery (10), Blizz (9), Smejdcz (9), hanis93 (10), DarkDriver (9), hej7mi (10), Snickerska (10), mongos (9), GROWLING (8), martyEF (9), Luciferka (10), D.Josefi (10), Ladny (10), Vendelin74 (9), Killermsik (9), RockMax (8), Rikin (10), Matt888 (10), FAKEing (10), Enemy_001 (9), king z hajku (10), Novrt (9), kratos 78 (9), warmanager (9), hudi11 (7), TheGreendroid (10), Veritas (9), mesi9 (9), koldycj (10), Szczigi (9), cizon (9), Pato8 (9), MarkCZ (9), Jiřan (10), Mustaffa (10), FrankySVK (10), MaMbaCZ (10), Desmond Miles (8), RecreesCZ (6), Ramms+ein (10), jokercz (10), skylines (9), Ssaannkkoo (10), Ka3el (10), gheorgen (9), Atom123 (9), adamiskos (9), Garrosh (9), ltr33 (8), versace186 (10), Škorpion (7), Bonpar (8), Faraon (10), Fandus (10), LanceCZ (10), LoWier (10), Icarus (9), Wojki (9), Bams (9), Marian3p3 (10), FanFan (8), mirrko (10), SAMES (7), Desmond000 (9), DavrosCZ (10), StrikerTH (10), tRUPRECHT (9), selda (8), Majkl23 (9), Lucas War (10), cameelek (10), Chepa (8), Toldo (7), ILayme (9), Skallagrim (10), Killer198 (9), avalanchedisc (9), Gody92 (10), BlackJoint (9), dandde91 (9), Rivers25 (9), Sirooo69 (10), Jarda65 (9), B.Urban06 (10), ungroundable (8), čikolas1234 (9), AmID34D (10), Džanek (10), Elmania5770 (8), Ballack (7), Bela (9), UrbiCZ (10), ELjano (9), KrytaCZ (8), Brokarek (6), lenuska28 (10), kins101 (10), snajx (9), dragonfly9 (10), KillerVistaCZ (9), Medi (8), VolfganCz (10), Davelek (8), 22psycho779 (10), ACzeMiky (10), TheRockM (10), Legrion (9), Louis_Vuitton (10), CryForceX (8), geobbu (6), Zoliis (9), bhaal (10), GTA 5 Fan (9), Adamsr (9), kurny31 (7), Slon (9), Ice Golem (10), JB (9), kony97 (10), Damaj (9), fikus679 (10), Balerion (10), HardCZ (9), iToast (10), George522 (8), DizzyLizzie (9), Big Boss (8), darkramm88 (10), Inii (10), Hodor (10), Akimoto (10), Lukaseagle (10), Blodex (10), dusty (10), gocek.tigr (9), Coloradak (8), Micvan (9), Fildus (9), balcy (10), IILucia (9), Marador (10), hadik (9), Moody7822 (9), pasik64 (10), opletalpa (9), holydead (9), gawlo (9), Farky (9), Kajinek (9), burcha (8), TheGamesCZ (10), stalkertwo (10), Luke015 (9), BůhOnty (8), Equinoxik (10), japol (10), Nick (9), CZ_Sniper_CZ (8), Taugor (8), HonzusCZE (9), Assasin (10), StrikerXxX (9), netwoR (10), Raxel (9), JonikCZ (10), myscho (7), okick (8), restepik (9), Ľubor Fabian (10), AsuraCzech (8), lockdread (8), D0oMeX (9), Zainex (10), GTAmaniak (10), LucyferEwill (8), stihac10 (8), Terorek (8), -OverLord- (8), MrXPlayCZ (10), kinghome (10), road8 (10), Vojta33 (9), Selphie (9), Will (9), czghost98 (6), EliminatorCzech (9), LuckyBaal (9), JakER (9), zmrzlinar22 (10), Gazzy (9), Thief-CZ (10), bart201 (10), mlok1911 (9), Norbi001 (7), Agalloch (9), Aveline (10), Lord Soup (7), chelseacz (10), MelmanCZ (9), wolffe22cz (10), killer159357 (9), Kubajzna (10), frank britva (10), th0ca (7), Pakey (9), taurus (10), Nonarn (9), ShaunHastings (9), HrobarHoubarCZ (9), Coffee CZ (8), Conchar (9), Jirulka (10), SOPIM (9), Hoot (9), Mach (10), Mordred (8), petronelus (9), Kubas (10), Tallerorangutan (8), lukezamek111 (9), Kesl (10), Eliot2 (10), Feny (9), Deyw (7), Johny M. (7), gumadzus (10), tomito007 (9), shifty205 (9), sticka (9), kijař (10), marten02 (9), Danalth (10), Jencl (9), zoltan chivay (9), ExS1200 (10), TwoFace (9), Lord Snow (7), Darneth (8), Mirekb44 (9), Hagimo (9), s3Cr3 (8), Spinder (10), NintendoNES (9), beeturbo30 (9), SgtCepickaCZE (10), DwaneDibbley (6), hRDLA (9), Scarto (6), Bruce Wayne (10), 0martas0 (9), Spiker (10), marios350z (10), Langoš (10), Le Magnifique (6), Alphonse800 (8), Ardis (9), Horry (10), Angle_face (10), hruska (6), Mopidu (8), Tiberius92x (10), DNKovic (8), Missty (9), Milaninho (10), brzeskap (9), CzechNeverEnd (10), Aster (10), nero (10), tiny (9), Satyr15 (8), caukyy (9), Ijacek.007 (9), booker (10), Alcatras (7), MagicFiberCZ (8), Raverin (9), pol4mi (10), Ondrej_V (9), yugo (6), kubakonek (8), CrazyF1ZZ (10), hxxnxs (6), Zani (9), Game_Sis (10), Doomsday (9), cactus.cz (9), G4rgamel (8), NanashiSVK (9), Filip02373 (9), Man1akCZ (10), SvkAmen (10), Tarik (10), danur078 (9), Ananas (10), CZconnor (9), RedMasterSK (10), fordzy (10), Sovjet (9), Raiden-CZ (9), Ghost_ (10), FFCZ (10), Rascal (7), 23cicer (8), Smirnow (9), TheBalcy (9), Bayernfan (10), Tejkr (9), Rezet (9), Soviet Princess (8), Anarchy (10), BlackMount (10), TheDrifT3r_Cz (10), Aiden Pearce (10), Parasit (10), Kalňas (9), Bart12 (10), midder (6), Skutecny.David (9), Stenlly69 (8), KaerMorhen (9), Phill002 (8), HermiCZ (8), franklin (9), obivan568 (8), Ernomin (10), Ripper (8), TomiX7 (8), stuntman (1), Alangor (8), Phillios191 (8), droxi (9), AstyCZ (8), Marrino (9), semtexiiik (10), Logzor (10), pierce (10), Colony (8), johnnytp (10), fatush1 (9), Kedamirek (10), Chalpe00 (10), SHELDYxD (10), Tom666 (9), steragery (9), Thunders (9), Kakttus (9), Call of duty (10), Adam-PacIn (10), SamFisher (9), danny-v (8), _marosho_ (8), NoIdea (9), Lord_Of_Warez (3), FranCop (7), GoOdTiMe (7), obembe (8), Jason77 (9), vietcock (9), liMonster_Dejv (9), fallanga (8), Jacob's (9), MachujaNapitchi (9), CarolineKrny (9), Geralt z Rivie (8), Pessurczech (9), Matthew.8 (9), Mrkrikajs (8), Neznamy (10), Nikol (10), Vincent_Vega (3), Lazy (9), TGPCZ (9), Parkysis (8), Ramen (9), joseph (10), Pepe1986 (8), Balldur (9), xHanys (9), Vejce (10), Newls (7), AeSko (8), Dager31CZ (9), PetrX (7), Ondra Kenway (8), Gunslinger (9), havlajs (8), Ako Suminoe (1), dartomis (9), Jendus (8), AviaRa (9), Vlken69 (9), phoeb83 (10), navvrat (10), davidkkk (9), CrownCz (9), jesterkacz (6), Maty (9), svubax (9), Behavioralista (9), killjezor (8), Jayshee (9), Sofťáček (8), Nero Angelo (10), GamerAC (9), MORTHSIR (7), CZMARTY7 (10), CzePavel99 (8), Faldmen (9), TorreS (9), Katie008 (9), S3RiOUS (9), Kill3r 367 (10), Darkzur (8), JANSULOVSKY (9), Michal Assassin (9), waclaw78 (7), Mollo (10), BackPa (9), JamalenkoCZ (10), Snow2 (10), Palnus (9), geniuz_ (9), Blackhand47XD (7), tifosinko (9), terrka (9), adalas (9), Mates99 (9), Zack (8), M1L4N (8), DesmondCZE (10), matroš (3), Thorn1991 (7), Metro2035 (8), CasH1Scz (9), golema123 (8), draggo (9), Stepping Razor (9), Smoli12 (8), Modras (10), dantegamer (7), bananomet (3), Daemonix (9), Daniel65911 (10), Kope (6), Barfilm (7), Bargud (7), šuplík (9), predator.cz (9), Holy99 (10), Pisstol (9), milhoused (8), Unmar (8), Drazerak (8), hanz917 (9), trenge (8), AdamoK (9), eVe-CZ (9), Fidasku (10), ashhollywood (9), rtep (8), plkCRA (8), Mavecz (9), JackTwoFace (8), Ersagon (10), Kenik (8), blockhead (8), Carljack (8), SweetL.c.King (9), Epicek (9), barlow (9), Jimmy_T (10), Foxik09 (9), Vojtech1141 (8), Golradir (9), Tasty Dumpling (8), Greca (10), Czkerim (9), Notd (9), Raylo™ (9), Xenus (1), jiiirka (8), Riley (8), HappyLima (7), reflex24 (9), ChristianeQ (8), Mafian11102000 (10), WeirdWorm (8), kubahaslerka (7), Kedamir (10), Marculino (10), Godxon 1 (8), YosheerCz (10), Mr.Lolendo (6), SteveHood (10), KeerGeek (9), Frezen9 (8), Atlantis (9), PCmaster race (9), Marven (9), Pepo888 (10), Krmitko (8), warloss (9), Remder (7), GJKTPeacekeeper (10)
Před vydáním hru ohodnotilo 71 čtenářů průměrnou známkou 9.5/10.
Vlastimil91 (9), PlayerOfGame (9), Geneve (9), hatsky (9), ACR27 (10), hamer12 (10), pepino (9), tomasakcizur (10), kened94 (10), HonzysKISS (10), hozix (10), Hades47 (7), war100 (10), Ryor (9), martindubovy (10), Feďa15 (9), Cecik (10), Xenus (1), pingi7 (10), hujmulokop (9), Melmus24 (8), Bartman007 (10), Echosword (9), KiKca (9), PsychoGamer (9), Ilidary (10), connor (9), Marven (10), Dubos (10), GUNSERKER (9), Jerronymo (10), OlikCZ (9), sokolik1144 (10), Petroun (10), Copyxx (10), Doominnoo (10), Pupik (9), FallenExitus (10), Smuky (10), niksons (10), Dr0m3dAr (9), damik (10), Jack043 (10), ondra7cz (10), Lootmaster (9), Ko0bantee (10), TomMaster (9), Desertman (10), Kenedz68 (10), tomi2k9 (10), ondra109 (10), D3VL3R (10), Battleman17 (10), krkus (10), Kenik (10), feldisko (9), Mr.Triboni (10), LordOfDav11 (10), Fejfi (9), Daniel65911 (10), Trongix (10), blazen730 (10), RIDDICK113 (10), Xpert (10), Ornell (10), Play (9), gigik (10), Dweight (10), RED & WHITE (10), MILDAman-3000 (10), Redpoint1 (6)
(Pro hodnocení musíte být přihlášen)
Tisk  
Štítky: far cry 3, Ubisoft
Far Cry 3 na PC, PS3, Xbox 360Screenshoty ze hry
Screenshot ze hry Far Cry 3 Screenshot ze hry Far Cry 3 Screenshot ze hry Far Cry 3 Screenshot ze hry Far Cry 3 Screenshot ze hry Far Cry 3 Screenshot ze hry Far Cry 3 Screenshot ze hry Far Cry 3 Screenshot ze hry Far Cry 3

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář ke článku Far Cry 3 – jaká je definice šílenství?
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
ACzeMiky   3x   Bože to je ubohost :D... Nejdřív se nějakej konzolista hádá a vymejšlí si bullshity, že je PC mrtvá platforma a jak je na nic a oni se tu dokonce hádají mezi sebou i ti konzolisti :D...ACzeMikyaczemiky13579    14.7.2013 19:44 ACzeMiky

Bože to je ubohost :D... Nejdřív se nějakej konzolista hádá a vymejšlí si bullshity, že je PC mrtvá platforma a jak je na nic a oni se tu dokonce hádají mezi sebou i ti konzolisti :D...

Malasnikov    Tak jako já jsem s tím na PS3 žádnej problém neměl, takže pokud to není Xboxem tak pak jedině leností přemýšlet.Malasnikovmalasnikov16453    13.7.2013 21:28 Malasnikov

Tak jako já jsem s tím na PS3 žádnej problém neměl, takže pokud to není Xboxem tak pak jedině leností přemýšlet.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Elmania5770   2x   Malasnikov přestaň mlít hovna, když tomu nerozumíš, na ps3 to zadáváš rovnako do Uplay a Julien ten klíč zadáč ve hře v přihlašování do účtu Ubisoftu. ve hře je to myslim v extras -enter key nebo tak něco přes Uplay...Elmania5770elmania57707440    13.7.2013 15:37 Elmania5770

Malasnikov přestaň mlít hovna, když tomu nerozumíš, na ps3 to zadáváš rovnako do Uplay a Julien ten klíč zadáč ve hře v přihlašování do účtu Ubisoftu. ve hře je to myslim v extras -enter key nebo tak něco přes Uplay...

Malasnikov    Prodej ten shit Xbox360 a kup si PS3, tam budeš hned vědět kam ho zadat.Malasnikovmalasnikov16453    13.7.2013 10:49 Malasnikov

Prodej ten shit Xbox360 a kup si PS3, tam budeš hned vědět kam ho zadat.

Julien    Ahoj lidi, mam FarCry3 na xbox . mam originální klíč všechno, ale nevím kde se regnout kam klíč vlozit a jak to udelat všechno. Máte nekdo nejaký zkušenosti stím? jestli jo pomoz te díky. :)Julienjulien20812    13.7.2013 02:08 Julien

Ahoj lidi, mam FarCry3 na xbox . mam originální klíč všechno, ale nevím kde se regnout kam klíč vlozit a jak to udelat všechno. Máte nekdo nejaký zkušenosti stím? jestli jo pomoz te díky. :)

Malasnikov   1x   Přesněji... Far Cry 3 walkthroughMalasnikovmalasnikov16453    18.2.2013 20:38 Malasnikov

Přesněji... Far Cry 3 walkthrough

martin2133    Vendelin74: to taky ale nemůžeme vědět, spousta lidí má něco, ale musíš si umět poradit ;-) Zkus si dát google a zadat Far Cry 3 návodmartin2133martin213312997    18.2.2013 19:28 martin2133

Vendelin74: to taky ale nemůžeme vědět, spousta lidí má něco, ale musíš si umět poradit ;-) Zkus si dát google a zadat Far Cry 3 návod

Vendelin74    Vy asi nemáte od 3 let nádor na mozku jako já který tlačí na hlavní nervové mozkové centrum proto mam problémi proto mam epilepsii a musel chodit do pomocné školy já se za to nestydim ale co budu si hol nák muset poradit .Vendelin74vendelin7417393    18.2.2013 17:09 Vendelin74

Vy asi nemáte od 3 let nádor na mozku jako já který tlačí na hlavní nervové mozkové centrum proto mam problémi proto mam epilepsii a musel chodit do pomocné školy já se za to nestydim ale co budu si hol nák muset poradit .

Vendelin74    Pod 6 mi není ale kudy jít když dole sou 2 obněnci a pak útočníci obrněnec zleva chci ho odlákat a ani se nehne je jak přikovanej obrněnec z prava ten de k molu a poschodech nahoru odkud sem přišel takže když vyjdu z úkrytu uvydí mně ten zleva + útočníci skočim do vody na začátku to vyplaší stráž to mam lést po stěnach jako drákula ? ?Vendelin74vendelin7417393    18.2.2013 16:52 Vendelin74

Pod 6 mi není ale kudy jít když dole sou 2 obněnci a pak útočníci obrněnec zleva chci ho odlákat a ani se nehne je jak přikovanej obrněnec z prava ten de k molu a poschodech nahoru odkud sem přišel takže když vyjdu z úkrytu uvydí mně ten zleva + útočníci skočim do vody na začátku to vyplaší stráž to mam lést po stěnach jako drákula ? ?

Rikin    už to hraju potřetíRikinrikin17467    18.2.2013 15:09 Rikin

už to hraju potřetí

Malasnikov   2x   Coloradek: You welcome :)
A mimochodem... po dohrání příběhu sice po příběhové stránce na ostrově "skončíš" (nebudu spoilerovat) . Ale hra ti i přesto nabídne volnej pohyb po ostrově pokud budeš chtít. Takže budeš mít plno prostoru pro dohrání vedlejších misí a posbírání sběratelskýh předmětů všeho druhu :) Tak se nemusíš bát že bys "omylem" dohrál příběh a na něco zapoměl. Tohle mi ve Far Cry 2 hodně chybělo, ten konec mě pěkně nasral.

martin2133: Jono, většina současných her se hraje sama. Zapneš hru a máš stoprocentní jistotu že hru za několik hodin dohraješ. Regenerace zdraví a ukládání hry každej desátej krok je sice fajn, ale hra pak ztrácí ten pravej herní zážitek a tu atmosféru kde se bojíš co na tebe vyskočí za dalším rohem. Kde sou ty doby Segy MegaDrive kdy sem málokterou hru dohrál :D Žádný ukládání a 5 životů na celou hru :D Kdo nezažil tak neví jak vypadá hardcore gaming. Pak i na PSone sem byl pěkně dlouhou dobu bez paměťové karty...tam už sem sice hry dohrával ale musel sem si rezervovat dostatek času a chtělo to nervy z oceli, protože pokud sem hru chtěl dohrát tak sem nemohl hru vypnout a zkusit to jindy.

PS: Pokud si budete chtít někdo zahrát Far Cry 3 co-op tak PSN nick mám stejnej jako nick tady.
Malasnikovmalasnikov16453
    18.2.2013 14:19
Malasnikov

Coloradek: You welcome :)
A mimochodem... po dohrání příběhu sice po příběhové stránce na ostrově "skončíš" (nebudu spoilerovat) . Ale hra ti i přesto nabídne volnej pohyb po ostrově pokud budeš chtít. Takže budeš mít plno prostoru pro dohrání vedlejších misí a posbírání sběratelskýh předmětů všeho druhu :) Tak se nemusíš bát že bys "omylem" dohrál příběh a na něco zapoměl. Tohle mi ve Far Cry 2 hodně chybělo, ten konec mě pěkně nasral.

martin2133: Jono, většina současných her se hraje sama. Zapneš hru a máš stoprocentní jistotu že hru za několik hodin dohraješ. Regenerace zdraví a ukládání hry každej desátej krok je sice fajn, ale hra pak ztrácí ten pravej herní zážitek a tu atmosféru kde se bojíš co na tebe vyskočí za dalším rohem. Kde sou ty doby Segy MegaDrive kdy sem málokterou hru dohrál :D Žádný ukládání a 5 životů na celou hru :D Kdo nezažil tak neví jak vypadá hardcore gaming. Pak i na PSone sem byl pěkně dlouhou dobu bez paměťové karty...tam už sem sice hry dohrával ale musel sem si rezervovat dostatek času a chtělo to nervy z oceli, protože pokud sem hru chtěl dohrát tak sem nemohl hru vypnout a zkusit to jindy.

PS: Pokud si budete chtít někdo zahrát Far Cry 3 co-op tak PSN nick mám stejnej jako nick tady.Komentář byl autorem naposledy upraven 18.2.2013 14:25

Původní verze před úpravami:Coloradek: You welcome :)
A mimochodem... po dohrání příběhu sice po příběhové stránce na ostrově "skončíš" (nebudu spoilerovat) . Ale hra ti i přesto nabídne volnej pohyb po ostrově pokud budeš chtít. Takže budeš mít plno prostoru pro dohrání vedlejších misí a posbírání sběratelskýh předmětů všeho druhu :) Tak se nemusíš bát že bys "omylem" dohrál příběh a na něco zapoměl. Tohle mi ve Far Cry 2 hodně chybělo, ten konec mě pěkně nasral.

martin2133: Jono, většina současných her se hraje sama. Zapneš hru a máš stoprocentní jistotu že hru za několik hodin dohraješ. Regenerace zdraví a ukládání hry každej desátej krok je sice fajn, ale hra pak ztrácí ten pravej herní zážitek a tu atmosféru kde se bojíš co na tebe vyskočí za dalším rohem. Kde sou ty doby Segy MegaDrive kdy sem málokterou hru dohrál :D Žádný ukládání a 5 životů na celou hru :D Kdo nezažil tak neví jak vypadá hardcore gaming. Pak i na PSone sem byl pěkně dlouhou dobu bez paměťové karty...tam už sem sice hry dohrával ale musel sem si rezervovat dostatek času.

PS: Pokud si budete chtít někdo zahrát Far Cry 3 co-op tak PSN nick mám stejnej jako nick tady.

Coloradak   1x   FC3 je opravdu hodně lehká hra, jinak mě hodně baví, je dobré že nemusím plnit mise a hledat relikvie nebo vybírat bedny, zatím jsem ještě příběhovou linku nedohrál, ale už se blížím ke konci, snažím se vše splnit, všechny úkoly i nepoviné atd.Coloradakcoloradak14957    18.2.2013 13:48 Coloradak

FC3 je opravdu hodně lehká hra, jinak mě hodně baví, je dobré že nemusím plnit mise a hledat relikvie nebo vybírat bedny, zatím jsem ještě příběhovou linku nedohrál, ale už se blížím ke konci, snažím se vše splnit, všechny úkoly i nepoviné atd.

martin2133   1x   Malasnikov: já se ještě prokousávam FC3 protože nemám tolik času, ale zatím bez problému :-) Jo jo Pandora Tomorrow byla pěkná výzva, škoda, že už dneska jsou hry dělaný jak pro pitomce se mi zdá někdy :-Dmartin2133martin213312997    18.2.2013 13:37 martin2133

Malasnikov: já se ještě prokousávam FC3 protože nemám tolik času, ale zatím bez problému :-) Jo jo Pandora Tomorrow byla pěkná výzva, škoda, že už dneska jsou hry dělaný jak pro pitomce se mi zdá někdy :-D

Coloradak   1x   Malasnikov: vypnul jsem jak si mi poradil všechny ikony co šli a nakonec jsem ty dvě relikvie opravdu našel, opravdu jsem je v té změti ikonek původně přehlédl. Asi by mě to nenapadlo samotného s těma ikonama, díky mocColoradakcoloradak14957    18.2.2013 13:19 Coloradak

Malasnikov: vypnul jsem jak si mi poradil všechny ikony co šli a nakonec jsem ty dvě relikvie opravdu našel, opravdu jsem je v té změti ikonek původně přehlédl. Asi by mě to nenapadlo samotného s těma ikonama, díky moc

Malasnikov   1x   Coloradek: Na mapě určitě jsou (teda pokud si koupil všechny mapy, ale vzhledem ktomu že ti chybí jenom 2 relikvie tak určitě jo) , ale budou schovaný pod nějakou jinou ikonkou. Nebo možná si přehlídl nějaký v moři, tam taky bývají. Zkus vypnout nepotřebný ikony na mapě tak aby tam zůstali jenom ikony relikvií (nejsem si jistej jestli to jde přesně takhle ale vypnout tam některý jdou) . Mě taky pomohlo najíždění na ikony ostatních věcí a míst a když s tím kurzorem tak trochu pohneš tak pokud je pod tou ikonou schovaná ikona relikvie tak ti to na ni najede. Držim palce ať je najdeš :)Malasnikovmalasnikov16453    18.2.2013 13:11 Malasnikov

Coloradek: Na mapě určitě jsou (teda pokud si koupil všechny mapy, ale vzhledem ktomu že ti chybí jenom 2 relikvie tak určitě jo) , ale budou schovaný pod nějakou jinou ikonkou. Nebo možná si přehlídl nějaký v moři, tam taky bývají. Zkus vypnout nepotřebný ikony na mapě tak aby tam zůstali jenom ikony relikvií (nejsem si jistej jestli to jde přesně takhle ale vypnout tam některý jdou) . Mě taky pomohlo najíždění na ikony ostatních věcí a míst a když s tím kurzorem tak trochu pohneš tak pokud je pod tou ikonou schovaná ikona relikvie tak ti to na ni najede. Držim palce ať je najdeš :)

Coloradak    Mám 118 relics a chybí mi poslední 2, na mapě ale nejsou zobrazené, neví někdo kde je najít?Coloradakcoloradak14957    18.2.2013 12:42 Coloradak

Mám 118 relics a chybí mi poslední 2, na mapě ale nejsou zobrazené, neví někdo kde je najít?

Malasnikov    martin2133: Far Cry 3 je fakt lehká hra. Dohrál sem na střední obtížnost na 100% (takže platinová trofej) a to bez jedinýho záseku. Multiplayer si už docela dobře dávám, level něco přes 40. Kooperativní kampaň všechny kapitoly dohrány několikrát, taky na střední obtížnost (včetně High Tides) . A teď plánuju si singl dat znova na těžkou obtížnost.
Pro některý jako je Vendelin74 je ale jednodušší se zeptat než přemýšlet, nebo prostě hrát dokud na to sám nepřijde. Chtěl bych ho vidět dohrát bez jakékoliv pomoci například Splinter Cell: Pandora Tomorrow. To byl docela záhul to dohrát :D
Malasnikovmalasnikov16453
    18.2.2013 12:23
Malasnikov

martin2133: Far Cry 3 je fakt lehká hra. Dohrál sem na střední obtížnost na 100% (takže platinová trofej) a to bez jedinýho záseku. Multiplayer si už docela dobře dávám, level něco přes 40. Kooperativní kampaň všechny kapitoly dohrány několikrát, taky na střední obtížnost (včetně High Tides) . A teď plánuju si singl dat znova na těžkou obtížnost.
Pro některý jako je Vendelin74 je ale jednodušší se zeptat než přemýšlet, nebo prostě hrát dokud na to sám nepřijde. Chtěl bych ho vidět dohrát bez jakékoliv pomoci například Splinter Cell: Pandora Tomorrow. To byl docela záhul to dohrát :D

martin2133   1x   Že by se u Far Cry 3 někdo zasekl ? Není možná, opravdu bych se nedivil kdyby jsi řekl Atlantis nebo Broken Sword, tam jsem se také zasekával když mi bylo tak osum nebo jinou adventuru, ale Far Cry ? Namáhej trošku mozkový závity ;-)martin2133martin213312997    18.2.2013 10:54 martin2133

Že by se u Far Cry 3 někdo zasekl ? Není možná, opravdu bych se nedivil kdyby jsi řekl Atlantis nebo Broken Sword, tam jsem se také zasekával když mi bylo tak osum nebo jinou adventuru, ale Far Cry ? Namáhej trošku mozkový závity ;-)

Malasnikov    Vendelin74: Tobě poradim jenom jediný, přestaň hrát hry a začni se věnovat něčemu jinýmu. Hry nejsou pro tebe. Nikdy sem ještě neviděl nikoho na hry tak blbýho, sorry že to musim říct. Radši ti doporučuju začít se učit srozumitelný psaní. Pokud ti ale je tak pod 6 let tak to tě omlouvá a všechno co sem napsal beru zpět.Malasnikovmalasnikov16453    18.2.2013 10:37 Malasnikov

Vendelin74: Tobě poradim jenom jediný, přestaň hrát hry a začni se věnovat něčemu jinýmu. Hry nejsou pro tebe. Nikdy sem ještě neviděl nikoho na hry tak blbýho, sorry že to musim říct. Radši ti doporučuju začít se učit srozumitelný psaní. Pokud ti ale je tak pod 6 let tak to tě omlouvá a všechno co sem napsal beru zpět.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Vendelin74    Ahoj tet si nevim tuplově rady sem v jeskyni u toho dvojníka a na všech stranach hlídky tak nevim jak se dostat tam kam se potřebuju zbraně tam nemam ani nůž mohu házet jen kamení poradte prosim .Vendelin74vendelin7417393    18.2.2013 09:05 Vendelin74

Ahoj tet si nevim tuplově rady sem v jeskyni u toho dvojníka a na všech stranach hlídky tak nevim jak se dostat tam kam se potřebuju zbraně tam nemam ani nůž mohu házet jen kamení poradte prosim .

Rikin    u mě je to v pohodě ale rozumím někdy to dost blbne ale jinak je to nejsupernější hra jakou jsem kdy hrálaRikinrikin17467    14.2.2013 15:06 Rikin

u mě je to v pohodě ale rozumím někdy to dost blbne ale jinak je to nejsupernější hra jakou jsem kdy hrála

Vendelin74    To sem i injekci na sprint si dam a stejně to nepřeskořim zůstanu trčet pod římsou na kousku skáli udělam 2 kroky a sem dole chci vyskočit sem dole .Vendelin74vendelin7417393    14.2.2013 15:01 Vendelin74

To sem i injekci na sprint si dam a stejně to nepřeskořim zůstanu trčet pod římsou na kousku skáli udělam 2 kroky a sem dole chci vyskočit sem dole .

HonzysKISS    Musíš být rychlý :DHonzysKISShonzyskiss8642    14.2.2013 14:36 HonzysKISS

Musíš být rychlý :D

Vendelin74    Teť mam jiný problém jak je 3 díl kompasu navim kudy se dostat z chrámu ten se hroutí římsa po které běžim taky a abych to přeskočil tak mi tam překáží sloup mněl sem prozkoumat důl a ten mně zaved ke 3 části kompasu jak ven čert ví . :(Vendelin74vendelin7417393    14.2.2013 13:44 Vendelin74

Teť mam jiný problém jak je 3 díl kompasu navim kudy se dostat z chrámu ten se hroutí římsa po které běžim taky a abych to přeskočil tak mi tam překáží sloup mněl sem prozkoumat důl a ten mně zaved ke 3 části kompasu jak ven čert ví . :(

Vendelin74    Čau už to mam hotové povedlo se to oni byli schovaný tak že nešli najítVendelin74vendelin7417393    14.2.2013 13:41 Vendelin74

Čau už to mam hotové povedlo se to oni byli schovaný tak že nešli najít

HonzysKISS    Ten bod zmizí, protože by se mělo objevit (jak to vysvětlit) kolečko a v tom kolečku (na minimapce) máš najít mrtvolu ne? :DHonzysKISShonzyskiss8642    13.2.2013 18:53 HonzysKISS

Ten bod zmizí, protože by se mělo objevit (jak to vysvětlit) kolečko a v tom kolečku (na minimapce) máš najít mrtvolu ne? :D

Vendelin74    Tam po mně chtějí vyfotit přepadlé piráty ale sou tam 3 body 2 sou dole a 1 nahoře když jdu nahoru tak bod zmizí a je taky dole a naopak tak nevim co stim .Vendelin74vendelin7417393    13.2.2013 17:40 Vendelin74

Tam po mně chtějí vyfotit přepadlé piráty ale sou tam 3 body 2 sou dole a 1 nahoře když jdu nahoru tak bod zmizí a je taky dole a naopak tak nevim co stim .

HonzysKISS    Vendelin74: To bude tím, že když přijdeš na ten bod, tak v tom bodě máš najít mrtvolu piráta. Pokud jsem ti rozuměl dobře...HonzysKISShonzyskiss8642    13.2.2013 15:09 HonzysKISS

Vendelin74: To bude tím, že když přijdeš na ten bod, tak v tom bodě máš najít mrtvolu piráta. Pokud jsem ti rozuměl dobře...

Malasnikov    Vendelin74: Rád bych pomohl, ale vůbec tvé otázce nerozumim.Malasnikovmalasnikov16453    13.2.2013 14:36 Malasnikov

Vendelin74: Rád bych pomohl, ale vůbec tvé otázce nerozumim.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Vendelin74    Čau lidi nevíte jak mam najít piráty a vyfotit je ? když se neustále přesouvají body běžim k 1 a najednou je na druhé straně tak zas musim zpět a nemůžu se hnout z místa poraďte prosim díky .Vendelin74vendelin7417393    13.2.2013 14:06 Vendelin74

Čau lidi nevíte jak mam najít piráty a vyfotit je ? když se neustále přesouvají body běžim k 1 a najednou je na druhé straně tak zas musim zpět a nemůžu se hnout z místa poraďte prosim díky .

Právě vychází

» release list

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Ve víru věků – deskovka

Speciál - 16.3.2018
 
Ve víru věků – deskovka

Budujte své impérium a zanechejte odkaz budoucím generacím.

 
 
 
Assassin’s Creed: Origins - Kletba faraonů

Théby a Údolí králů. Přesně tam nás pošle v pořadí druhé DLC pro Assassin’s Creed: Origins. Stojí ale nové dobrodružství za to?

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 
 
Feudal Alloy – dojmy z hraní

Chopte se meče a akvárka, jdou se rozbíjet stroje!

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 
 
Wolfenstein 2: The Freedom Chronicles – The Deeds of Captain Wilkins

Jak se povedl poslední pokus o vytvoření dodatečného obahu pro Wolfenstein 2: The New Colossus?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 

Q.U.B.E. 2

Recenze - 13.3.2018
 
Q.U.B.E. 2

Pokračování indie hry Q.U.B.E. na sebe nechalo čekat více jak šest let. Má ovšem druhý díl co nabídnout?

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole