Uživatel nepřihlášen
   

Far Cry 3: Blood Dragon – když nostalgie udeří

Úterý 30.4.2013 18:00 - Autor: Michal "Mendys" Maliarov - Rubrika: Recenze Recenze Far Cry 3: Blood Dragon

Ubisoft po skvělém akčním titulu Far Cry 3 trochu překvapil a uvolnil extravagantní datadisk jménem Blood Dragon, který vydá za celou novou hru. Jak je na tom obsahově?

Recenze z hraní PC verze.

V herním průmyslu mimo jistot a propadáků nechybí další neméně důležitá sekce, a sic zcela bláznivé, šílené a nostalgické projekty, které mají za úkol především udeřit maximální mírou absurdity a přesně mířené parodie. Do stejného pytle můžeme hodit i nový výtvor Ubisoftu jménem Blood Dragon, což je vlastně datadisk ke třetímu dílu série Far Cry. Až na zachovalé herní principy a strukturu však s původním titulem nemá absolutně nic společného, a pokud nebudete tak přísní, vydá za téměř celou novou hru. Navíc s kupou fórků, zocelených béčkovým humorem akčňáků osmdesátých let.

...
Délka: ...
Far Cry 3: Blood Dragon - Odhalení
Kvalita videa »nízkástřední vysoká

Zachraň svět, dostaň holku

Blood Dragon ihned po úvodu vyhází na stůl všechna esa. Milovníci pravých béček i filmových hitů minulosti, kdy Arnie a Sly dokázali ještě napočítat šedivé vlasy na prstech jedné ruky, budou v sedmém nebi. Tak umělecky vytvořený koktejl všemožných odkazů, parodií a vtípků se totiž opravdu nevidí každý den. Přitom člověk nemusí být fanouškem něčeho konkrétního, aby postřehl neustálé fórky a porozuměl jim. Napříč hrou tak naleznete bezpočet odkazů na známé filmy či hry, jako je Terminátor, Vetřelci, Tron či Komando. Titul si navíc utahuje i z herního průmyslu jako takového, ať už jde o automatické uzdravování či nekonečné tutoriály.

Napůl člověk, napůl kyborg a obecně klučina do nepohody s nevyčerpatelnou zásobou drsných hlášek.

Dokonce i příběh je silně cítit parodií. Ten se odehrává v alternativním roce 2007, kdy je svět zdevastován atomovou válkou a lidé se snaží vyhrabat z popela a ruin. Kybernetická společnost Omega Force pozvedává armádu, aby na vzdáleném ostrově nalezla tajemnou biologickou zbraň, která ji pomůže ovládnout svět. A nebylo by to pořádné béčko, kdyby se do akce nevložil „Komando/Terminátor/já nevím co všechno ještě“ hrdina, seržant Rex Power Colt (kterého nadaboval herec Michael Biehn), veterán vietnamské války. Napůl člověk, napůl kyborg a obecně klučina do nepohody s nevyčerpatelnou zásobou drsných hlášek. Není to však jen obyčejná mise. Rexe čeká bývalý velitel, hladovějící po moci a řádně krvavá pomsta. A samozřejmě nechybí ani uber-cool parťák Spider (nebo Sub-Zero, jak chcete). Prostě všechno, co musí být přítomno v kvalitním bijáku se Stevenem Seagalem.Neonová příroda, a tak vůbec

Jak jsem poznamenal v úvodu, struktura hry zůstává beze změny. K mání máte jeden ostrov, velikostí shodný s tím největším ostrovem z původního Far Cry 3. Nejedná se o bůhvíjak obří plochu, na dovádění ale bohatě stačí. Mapa je samozřejmě poseta důležitými objekty a základnami, stejně jako hustou džunglí, savanou a sítí silnic. Rádiové věže nahradily hlídkové stanice Omega, které samozřejmě opět můžete zabírat a rozšiřovat si tak síť pro rychlocestování. Rudě červený paprsek, vystřelující do nebe, se změní na zelený a vy máte zase o barák víc.

Pod tlustou vrstvou neonů se skrývá stará dobrá hratelnost třetího dílu, okořeněná několika novými prvky.

Opomenu-li příběhové mise, které vám s trochu nadsázky zaberou pět hodin čistého času, samozřejmě nesmí chybět fůra nepovinných úkolů a výzev. Můžete hledat potřebné vědce, chránit důležité osoby, zneškodňovat a sabotovat nepřátelské základny či jednoduše vyrazit na lov. K mání je samozřejmě několik druhů dopravních prostředků, abyste nemuseli pelášit po ostrově pěšky. Právě v takových chvílích začínáte chápat, proč má vůbec Blood Dragon v názvu Far Cry 3, se kterým na první pohled nemá mnoho společného. Pod tlustou vrstvou neonů se totiž skrývá stará dobrá hratelnost třetího dílu, okořeněná několika novými prvky.


Pokud vás totiž začne nudit klasická akce, můžete se zabavit rozličnými fígly. Na ostrově kromě obyčejných zvířat, oblepených neony, nechybí zbrusu nový druh. Jedná se o krvavé draky, kteří jsou extrémně nebezpeční a silní. Povětšinou je lepší se jim vyhnout, Rex má však schopnost je odlákat a částečně i ovládat. Z každého nepřítele totiž nyní můžete vytrhnout jeho biosrdce (peníze prostě nebyly dost cool). Po nasbírání dostatečného počtu můžete srdci pohazovat a draci vyrazí tam, kam dopadne. Jistě vám nemusím připomínat, že si tak můžete hrát na schovávanou a poštvat nebezpečné tvory proti armádě Omega. Draci pak většinou vyrabují celou základnu, sežerou co se dá a odejdou. Kvalitní prácička. Ostatní zvířata slouží klasicky k lovu, je to ale především jejich neopakovatelný neonový styl, který láká k procházkám přírodou. Až si půjdete zaplavat a vystartuje po vás neonový žralok, dáte mi za pravdu.Podobnou strukturu misí doplňuje již beztak kvalitní inventář. Ten prakticky žádných změn nedoznal, většina inovací se totiž povětšinou týká vizuální podoby. Opět si lze po světě kupovat a vylepšovat zbraně, k čemuž slouží nákupní automaty. K dostání je přes deset kousků skvěle vymodelovaných zbraní, které pod futuristickou podobnou skrývají staré dobré kvéry. Nechybí samopal, brokovnice, odstřelovačka, pistole a další chuťovky, které si postupem času obohatíte o rozličné vybavení. Dokupovat lze optiky, větší zásobníky, stabilizátory či výbušné náboje. Zkrátka si vzpomeňte na to, co nabízel originál, obalte vrstvou neonů a budete vědět, o čem je řeč.

Bonusové body pro odemykání vybavení si budete moci obstarat hledáním VHS kazet, televizí či poznámek vědců.

Potěší změna systému schopností, které už nebudete vybírat ze stromu dovedností. Většina schopností z originálu už bude odemčena ze začátku, což je příjemný bonus, ostatní se odemknou automaticky po dosažení nové úrovně. Podobný krok se zdá být pochopitelný, vezmeme-li v úvahu rozsah celé hry. Bonusové body pro odemykání vybavení si navíc budete moci obstarat hledáním VHS kazet, televizí či poznámek vědců. To v případě, že vás omrzí lov.


Tron vs Terminátor

Jedním z největších trumfů titulu je rozhodně stylizace. Vývojáři se snažili obalit Blood Dragon kabátkem osmdesátých let a napěchovali hru vším, co se jen dalo. Šílení roboti, dinosauři střílející lasery, vojáci, kteří jako by z oka vypadli skupině Daft Punk, či neony, které jsou přítomny prakticky ve všem. Zážitek doplňují tradiční animované komiksy a elektronická (a jiná) hudba osmdesátých let. Ze hry si odnesete opravdu nezapomenutelný feeling, který se jen násobí v případě, že jste tu dobu osobně zažili, případně o ni zavadili více, než současná mládež. Jedinou výtku bych směřoval k celkovému tónu, který je laděn do tmavých nočních barev. Jasný den tu nezažijete, což je rozhodně škoda. Na druhou stranu to lze pochopit, neony jsou přece jen lépe vidět ve tmě.

Ubisoft dokázal propůjčit hře opravdu perfektně sedící náturu, která opodstatňuje většinu šíleností a bizarností, na které během cesty narazíte.

Vizuál je však pouze součástí výsledného chutného dezertu. Lví podíl na úspěchu a prezentaci má dabing a zvuková stránka. Nejen Michael Biehn odvádí svůj výkon perfektně, ve hláškách nechybí četné odkazy na hollywoodské filmy té doby, a pokud vám to náhodou nestačí, připravte se na solidní dávku originálního humoru. Ať už jde o hlášky hlavního hrdiny či perfektně parodované tutoriály v podání vašeho pomocníka s umělou inteligencí, nezřídka kdy jsem se válel smíchy. Ubisoft dokázal propůjčit hře opravdu perfektně sedící náturu, která opodstatňuje většinu šíleností a bizarností, na které během cesty narazíte. Stačí se níže podívat na pár „informačních tipů“ během hraní.

Trefa do černého

Ohodnotit Far Cry 3: Blood Dragon je opravdu nadlidský úkol, a to jednoduše proto, že stále nevíme, zda se jedná o datadisk k titulu, nebo mini-titul, využívající základy jiného titulu. A teď si to rozmotejte. Ať už přijmete hru jakkoliv, jedná se o osvěžující a perfektně stylizovaný kousek plný skvělé akce, originálního humoru a tuny odkazů na známé filmy a hry, které potěší každého fanouška tvorby osmdesátých let. Blood Dragon je prostě kvalitní popcornová oddychovka, která potěší smysly i duši. Jen ji neberte moc vážně.

Far Cry 3: Blood Dragon na PC, PS3, Xbox 360Hodnocení hry
Skóre hry 8 8/10
Far Cry 3: Blood Dragon
» Více o hře
Líbí se nám
  • maximální volnost
  • různorodé mise a výzvy
  • unikátní stylizace
  • parádní dabing a ozvučení
  • tuna vtípků a odkazů
  • bohatý obsah (na datadisk)
Vadí nám
  • neustálá tma
  • minimum opravdových inovací
  • krátkost (na plnou hru)
Verdikt: Nudí vás moderní a nudné střílečky, které neustále dokola opakují ověřené principy a postupy? Pak pro vás bude Blood Dragon vysvobozením. Skvělá akční sci-fi, postavená na stabilních základech hitu Far Cry 3, která těží především ze své bizarnosti a neotřelosti. Dobrá nálada jistotou.
Hru ohodnotilo také 109 čtenářů průměrnou známkou 8/10.
prudislav_cz (10), B.R.U.T.U.S. (9), LanceCZ (9), lenuska28 (9), cybertoxic (10), Luky604 (9), Cybotron (8), RCS339 (10), Bogi_cze (7), Anmare (8), corey26 (8), pasik64 (10), urbi.j (9), Bela (9), Lynch (6), Cecik (10), frgoli (9), cameelek (9), rawneox (9), Toldo (6), Gametypek (9), Louis_Vuitton (8), CryForceX (7), Adamsr (9), blade1991 (6), Martinrush (9), Balerion (6), matvija75 (10), Rascal (7), gocek.tigr (9), Akimoto (9), skylines (7), feraris256 (8), hozix (9), Fildus (8), skaldacz8 (8), Doominnoo (10), Luke015 (8), stalkertwo (8), netwoR (9), Ľubor Fabian (10), MarkCZ (9), kinghome (8), czghost98 (8), LuckyBaal (8), petronelus (7), Zlobo (9), Sedli14 (6), wolffe22cz (8), Mustaffa (7), DizzyLizzie (7), ShaunHastings (8), Silchas Zmar (7), Danalth (10), Lelanka (8), ExS1200 (10), GamerAC (8), Hagimo (3), NintendoNES (8), Cvrnda (8), Tom666 (8), beeturbo30 (9), Fosňák (9), hxxnxs (2), NanashiSVK (10), danur078 (8), Dubisek (6), Moppy (6), fordzy (9), Man1akCZ (4), Anarchy (10), Aiden Pearce (10), Parasit (9), Ijacek.007 (10), AviaRa (8), Faldmen (7), Bargud (7), havlajs (3), Tarik (8), killjezor (9), ElectroTano (9), CzePavel99 (8), Dr.Killjoy (8), BackPa (10), MartasZLA (10), SteveHood (3), bananomet (10), Daemonix (10), šuplík (8), predator.cz (9), Pisstol (8), milhoused (6), Alfajk (8), Drazerak (8), SweetL.c.King (8), Fidasku (8), Filip02373 (9), Modras (8), Carljack (6), Foxik09 (9), Vojtech1141 (7), M1L4N (7), Kirkes21 (10), fatush1 (8), RastyK2 (8), Xenus (1), Sutom (8), Theogreel (6), johnk2 (9)
Před vydáním hru ohodnotili 4 čtenáři průměrnou známkou 7.5/10.
Kenedz68 (8), SAMES (2), FAKEing (10), tommystreet (10)
(Pro hodnocení musíte být přihlášen)
Tisk  
Far Cry 3: Blood Dragon na PC, PS3, Xbox 360Screenshoty ze hry
Screenshot ze hry Far Cry 3: Blood Dragon Screenshot ze hry Far Cry 3: Blood Dragon Screenshot ze hry Far Cry 3: Blood Dragon Screenshot ze hry Far Cry 3: Blood Dragon Screenshot ze hry Far Cry 3: Blood Dragon Screenshot ze hry Far Cry 3: Blood Dragon Screenshot ze hry Far Cry 3: Blood Dragon Screenshot ze hry Far Cry 3: Blood Dragon

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář ke článku Far Cry 3: Blood Dragon – když nostalgie udeří
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
rawneox   2x   tak proč jsi dal 9/10? trochu nechápurawneoxrawneox17681    7.2.2016 16:16 rawneox

tak proč jsi dal 9/10? trochu nechápu

Vojtech1141    Dal bych 11/10.Vojtech1141vojtech114138905    7.2.2016 15:14 Vojtech1141

Dal bych 11/10.

rawneox   4x   njn, když nostalgie udeří :Drawneoxrawneox17681    21.6.2014 10:05 rawneox

njn, když nostalgie udeří :D

MartasZLA   1x    :-DMartasZLAmartaszla867    21.6.2014 09:45 MartasZLA

:-D

rawneox   4x   Keeper: ty jsi byl asi rok a půl v kómatu. . už je to pasè ten článek :)rawneoxrawneox17681    21.6.2014 09:37 rawneox

Keeper: ty jsi byl asi rok a půl v kómatu. . už je to pasè ten článek :)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Keeper    Ratos: Nebylo to ani tak cool dabovat jednim hlasem, jako spis to byly za komunistu nelegalne nahravane filmy z nemeckych televiznich kanalu po domacku nadabovane, aby tomu kazdy rozumnel. . :)Keeperkeeper7130    21.6.2014 02:21 Keeper

Ratos: Nebylo to ani tak cool dabovat jednim hlasem, jako spis to byly za komunistu nelegalne nahravane filmy z nemeckych televiznich kanalu po domacku nadabovane, aby tomu kazdy rozumnel. . :)

Julien    Ahoj lidi, mam FarCry3 na xbox . mam originální klíč všechno, ale nevím kde se regnout kam klíč vlozit a jak to udelat všechno. Máte nekdo nejaký zkušenosti stím? jestli jo pomoz te díky. :)Julienjulien20812    13.7.2013 02:10 Julien

Ahoj lidi, mam FarCry3 na xbox . mam originální klíč všechno, ale nevím kde se regnout kam klíč vlozit a jak to udelat všechno. Máte nekdo nejaký zkušenosti stím? jestli jo pomoz te díky. :)

Balerion    Já nevim, mě to přišlo lehce uhozený.Balerionbalerion20603    30.6.2013 21:23 Balerion

Já nevim, mě to přišlo lehce uhozený.

martinlezec    je to docela fajn hra :Dmartinlezecmartinlezec18721    5.5.2013 19:33 martinlezec

je to docela fajn hra :D

rawneox    Ratos : :Drawneoxrawneox17681    2.5.2013 14:10 rawneox

Ratos : :DKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

rawneox   1x   Morthsir : takovou jsem našel jako malej a než jswm ji stačil vložit do videa tak přišli naši, zjistili to a už jsem ji neviděl. . až pak ve videopujčovně ;)rawneoxrawneox17681    2.5.2013 14:09 rawneox

Morthsir : takovou jsem našel jako malej a než jswm ji stačil vložit do videa tak přišli naši, zjistili to a už jsem ji neviděl. . až pak ve videopujčovně ;)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

BRUNO cz    nej byly preklady jako: asshole-prdelní díra, apod. :-DBRUNO czbruno-cz6787    2.5.2013 13:11 BRUNO cz

nej byly preklady jako: asshole-prdelní díra, apod. :-D

MORTHSIR    Ratos: yesMORTHSIRmorthsir17268    2.5.2013 11:55 MORTHSIR

Ratos: yes

Ratos   1x   morthsir-vsak ty jsou nejlepsi:)Ratosratos11417    2.5.2013 10:40 Ratos

morthsir-vsak ty jsou nejlepsi:)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Andrea    Ratos jo to bejvávaly doby! Rozmazany obraz 6 kopie, zvuk šuměl ale hltali jsme to jak o život! Zlaty 80tky. .Andreaandrea14123    2.5.2013 10:21 Andrea

Ratos jo to bejvávaly doby! Rozmazany obraz 6 kopie, zvuk šuměl ale hltali jsme to jak o život! Zlaty 80tky. .

MORTHSIR    Ja bych mel mit nejaky lechtivejsi tituly s jednim hlasem, ale to uz sem odbocil.... :-DMORTHSIRmorthsir17268    2.5.2013 10:16 MORTHSIR

Ja bych mel mit nejaky lechtivejsi tituly s jednim hlasem, ale to uz sem odbocil.... :-D

Ratos    rawneox-jo tech mam vice, driv to bylo cool-ze celej film daboval jeden daber;) perla je tango a cash :)Ratosratos11417    2.5.2013 10:11 Ratos

rawneox-jo tech mam vice, driv to bylo cool-ze celej film daboval jeden daber;) perla je tango a cash :)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

MORTHSIR   1x   rawneox: ano je :thumbup:MORTHSIRmorthsir17268    2.5.2013 09:59 MORTHSIR

rawneox: ano je :thumbup:

rawneox   1x   Morthsir : no neni to lahoda pane jahoda ? :D
Ratos : ja mam T1 v němčině a česky to dabuje jen jeden člověk :)
rawneoxrawneox17681
    2.5.2013 09:46
rawneox

Morthsir : no neni to lahoda pane jahoda ? :D
Ratos : ja mam T1 v němčině a česky to dabuje jen jeden člověk :)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Chipsonator    Ratos: Jj, já už mám naštěstí 16 a tuhe srandu dokáži pobrat :DChipsonatorchipsonator7091    2.5.2013 09:00 Chipsonator

Ratos: Jj, já už mám naštěstí 16 a tuhe srandu dokáži pobrat :D

Ratos   1x   rawneox-terminatora 1, 2 mam jeste originalne na vhs:) nejlepsi akcnaky vsech dob...Ratosratos11417    2.5.2013 08:44 Ratos

rawneox-terminatora 1, 2 mam jeste originalne na vhs:) nejlepsi akcnaky vsech dob...Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Ratos   1x   chapu ze decka kterym je patnact to nemuzou pobrat, ja takovou srandu uvitam. Je to hafo silenost:)Ratosratos11417    2.5.2013 08:41 Ratos

chapu ze decka kterym je patnact to nemuzou pobrat, ja takovou srandu uvitam. Je to hafo silenost:)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

MORTHSIR   2x   Demo vyzkouseno a telo poteseno. . jdu do toho.... at si rika kdo chce, co chce.... tohle ma sakra koule ! ! ! !MORTHSIRmorthsir17268    2.5.2013 08:40 MORTHSIR

Demo vyzkouseno a telo poteseno. . jdu do toho.... at si rika kdo chce, co chce.... tohle ma sakra koule ! ! ! !

Ratos    to se prodava jen digitalne? Uvazuji o koupi je to fakt prdel...Ratosratos11417    2.5.2013 08:34 Ratos

to se prodava jen digitalne? Uvazuji o koupi je to fakt prdel...Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Andrea    Scorpi diky. :thumbup:Andreaandrea14123    2.5.2013 08:18 Andrea

Scorpi diky. :thumbup:

Silent    Protože ty potvory které popisoval Mendys v recenzi, se jmenují Blood dragons.Silentsilent2464    2.5.2013 08:01 Silent

Protože ty potvory které popisoval Mendys v recenzi, se jmenují Blood dragons.

Abakanius    Alfajk: Ne, není to pecka. Řekl bych, že tě to baví jen kvůli nádechu nostalgie. Není divu, proč to Ubisoft pojmenoval jako FC3: Blood Dragon.Abakaniusabakanius16093    2.5.2013 05:54 Abakanius

Alfajk: Ne, není to pecka. Řekl bych, že tě to baví jen kvůli nádechu nostalgie. Není divu, proč to Ubisoft pojmenoval jako FC3: Blood Dragon.

ScorpionMK11   1x   Andrea - Nope. Je to stand-alone dlc :)ScorpionMK11scorpionmk116223    2.5.2013 05:21 ScorpionMK11

Andrea - Nope. Je to stand-alone dlc :)

Andrea    Jen dotaz, je potreba mit i FC3 nebo ten datadisc jede i bez toho, demo bylo fajn. Dik za info. 8-)Andreaandrea14123    1.5.2013 23:57 Andrea

Jen dotaz, je potreba mit i FC3 nebo ten datadisc jede i bez toho, demo bylo fajn. Dik za info. 8-)

rawneox   2x   Stáhl jsem trial na psn a doporučuju každýmu kdo pamatuje Terminatora na VHS :) je to fakt fu*kin dobrý a ty odkazy na arkady z 80' & 90' jsou k nezaplacení. . nostalgie z toho stříká všema barvama a za ty 3-4 stovky to stojí. . rozhodně kupuju! pecka! a recenze to vystihla bezvadně. .rawneoxrawneox17681    1.5.2013 22:42 rawneox

Stáhl jsem trial na psn a doporučuju každýmu kdo pamatuje Terminatora na VHS :) je to fakt fu*kin dobrý a ty odkazy na arkady z 80' & 90' jsou k nezaplacení. . nostalgie z toho stříká všema barvama a za ty 3-4 stovky to stojí. . rozhodně kupuju! pecka! a recenze to vystihla bezvadně. .Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (50 příspěvků), RAM rada! (43 příspěvků), Jaký monitor? (19 příspěvků), Pomoc prosím: Nejdou mi barvy na Windows 10 (8 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12145 příspěvků), Rozdávání klíčů! (6 příspěvků), Ocenění sestavy z roku 2012 (5 příspěvků), STEAM -všechno sem (7091 příspěvků), Všeobecný pokec o PC HW, novinky atď. (109 příspěvků), HRA - ABECEDA HRANÝCH HER (29 příspěvků), Čeština ve hrách?! (74 příspěvků)

Informace o hře

 

Právě vychází

» release list

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

The Station

Recenze - 20.2.2018
 
The Station

Nová, tajuplná adventura The Station nás zavede do nedaleké budoucnosti. Jak moc se tento výlet na orbitální stanici povedl, se dočtete v dnešní…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole
 
 
Kingdom Come: Deliverance a jeho easter eggy

Jaké vtípky, zajímavosti a kuriozity se podařilo najít v prvních dnech po vydání očekávaného českého RPG?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Pillars of Eternity II: Deadfire – fotoseriál z bety veľkolepého RPG

Dobrodružná výprava á la Robinson Crusoe.

 
Přečíst celý článek»Autor: romando - Platforma: PC a konzole
 

Andor – deskovka

Speciál - 18.2.2018
 
Andor – deskovka

Hranice Andoru ohrožují temné síly a pouze čtveřice hrdinů může království pomoci.

 
 
 
Resident Evil 7: Gold Edition

Pokud vás minula návštěva bažinatého jihu USA, máte novou příležitost v kompletní edici.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole