Uživatel nepřihlášen

Redakce Zing

Své náměty či dotazy nám pište na  

Zing pro vás připravují

Miky Michal Burian
Šéfredaktor, Zing.cz
Přezdívka: Miky

Michalovi je 27 let a na internetu vystupuje pod přezdívkou Miky. Na Zingu zastává roli šéfredaktora a tím pádem řídí chod celého webu i redakce. Dříve jste ho mohli zahlédnout také na jiných webech, jako je například Doupě či Hratelně. Kromě psaní novinek a článků nepohrdne velmi dobrou strategií, akčními tituly a závodními hrami. Již od útlého věku sleduje bedlivě Need for Speed scénu a vše okolo toho publikuje na své fanouškovské stránce. Co však vynechává a pokouší se obejít obloukem je RPG žánr, jenž zrovna není jeho šálkem kávy. Ve volném čase se věnuje zejména kamarádům, mírnému sportování a samozřejmě také hrám.

Cvrnda Martin Cvrček
Zástupce šéfredaktora, Zing.cz
Přezdívka: Cvrnda

Martin Cvrček je zástupcem šéfredaktora a na Zingu se pohybuje už od jeho založení. Ve hrách není příliš vybíravý, nejraději ale vidí pořádný příběh, inteligentní design nebo chytlavý multiplayer a mezi jeho nejoblíbenější žánry patří především akční hry a RPG. Ačkoliv je ochotný hrát na čemkoliv, zdaleka nejvíce času tráví na PC. Práci, od které někdy utíká do sídel českých herních vývojářů, v nichž se tváří, že pracuje, mu občas ztěžují jeho pochybné morální zásady. Kvůli nim dochází k čím dál častějšímu opovržení nad aktivitou velkých herních společností a vydavatelů, což má za následek čím dál větší zaměření na nezávislé tvůrce a indie scénu.

Filca Filip Němec
Redaktor, Zing.cz
Přezdívka: Filca

Filip se specializuje na vše, co se točí kolem konzolí a je mu úplně jedno, jestli zrovna hraje na Xboxu, PlayStationu nebo čemkoli od Nintenda. Ani žánrově mu není nic cizí, přesto nejraději má akční adventury, přičemž jeho herní srdce bije pro sérii Uncharted. O hrách píše téměř deset let a můžete ho znát z nejrůznějších českých webů. V minulosti působil také jako producent a moderátor českých herních pořadů Check.point a Power Up. A pokud zrovna zoufale nečeká na třetí Half-Life, věnuje se požárnímu sportu či jiným sportovním aktivitám.

thaindegu Ondřej Zeman
Redaktor, Zing.cz
Přezdívka: thaindegu

Ondra má 25 let. Pro Zing píše převážně recenze. Za svou krátkou recenzentskou karieru prošel již řadu kvalitních i nekvalitních titulů. Na PC hraje již od útlého věku. V současné době se specializuje převážně na indie sféru, kterou je naprosto fascinován. Občas ale zabrousí i do vod AAA titulů. Nikdy neodmítne hru s kvalitním příběhem.

Daniel Mazura – corfer
Denis Rus – rusák
Jan Kalný – Honzas4400
Milan Votava – Fakus
Pavel Vařenka – ElementGamer
Vojtěch Zikán – Riley
Karel Kališ – Aluc4rd
Ivan Jeziorek – killjezor

... a mnoho dalších, kterým tímto děkujeme.