Uživatel nepřihlášen

Podpořte Zing.cz a pomozte nám se zlepšit

Úterý 23.5.2017 18:20 - Autor: - Rubrika: Speciály Speciál Podpořte Zing.cz a pomozte nám se zlepšit

Představujeme vám pilotní verzi našeho donate systému, o který jste si psali. Nově i přes bankovní účet.

(Původně vydáno: Úterý 2.5.2017 14:00) 23. června letošního roku oslaví Zing.cz již sedmé narozeniny. Právě před sedmi lety jsme dokončovali přípravy a psali první články pro připravovaný časopis Zing.cz. Naším cílem bylo vytvořit herní magazín, který vás bude každý den informovat o aktuálním dění v herním světě, ve kterém si přečtete mimo jiné recenze jednotlivých nově vycházejících her. A tento cíl byl splněn. V průběhu sedmi let se Zing.cz stal významným webem, který si oblíbily tisíce hráčů. Z některých čtenářů píšících zprvu jen velice zajímavé komentáře se s postupem času stali redaktoři, kteří nám svými blogovými články přispívají do specializované sekce. I díky vám se nám tedy podařilo vybudovat silnou redaktorskou komunitu, jejíž články atakují i desetitisícovou hranici zobrazení.

Vzrůstající počet návštěvníků webu Zing.cz je pro nás motivací k tomu, abychom se neustále zlepšovali. Letos jsme se například rozhodli se ještě více zaměřit i na méně očekávané hry a nabídnout vám jejich recenze. Od ledna jste si tak mohli přečíst téměř 60 recenzí, a kdybychom k tomu měli započítat i herní novinky, zavaří se nám mozkové závity. Za váš zájem a podporu, které si samozřejmě velmi ceníme, se vás snažíme odměnit, a proto pravidelně pořádáme soutěže o hry a další ceny včetně konzolí PlayStation 4, které se nám pro vás podařilo získat. I v tomto chceme nadále pokračovat a umožnit vám vyhrát další zajímavé a hodnotné dárky.

Před časem jsme našim čtenářům v článku slíbili, že na Zingu nebudou žádné otravné reklamy přehrávající zvuk a blokující obsah. Během několika měsíců by tyto reklamy měly z našeho webu vymizet úplně. Příjmy z reklamy jsou však to jediné, co pokrývá náklady na naší redakci. Nedávno jsme se proto pustili do boje s Adblockem, ovšem výsledky tohoto boje budou patrné až za několik měsíců. Proto jsme začali přemýšlet, jak dál, a ke slovu přišel stále populárnější donate systém. Já sám jsem se mu dost dlouho bránil – první návrhy jsme probírali již před více než rokem. Poté, co vzrostl zájem o donate systém také z vaší strany (psali jste si o něj v komentářích, v desítkách emailů a soukromých zprávách), jsme se rozhodli, že to zkusíme.

Pilotní verze donate systému

Dnešním dnem vám představujeme náš donate systém. Jedná se o pilotní verzi, která není z důvodu EET a dalších zákonných podmínek umístěna na webu Zing.cz. Aby mohly být platby z kreditní karty řádně evidovány a zdaněny, naleznete donate systém v našem obchodě Xzone.cz jako digitální produkt. Minimální částku jsme nastavili na 25 Kč. Pokud nám budete chtíti přispět více, stačí v košíku navýšit počet položek na víc kusů a částka se znásobí. V poznámce u objednávky můžete vyplnit svou přezdívku na Zingu, abychom věděli, kdo přesně nám přispěl. Všem, kteří svůj nick při platbě uvedou, poděkujeme formou speciálních článků, které budou v budoucnu vycházet.

Při platbě přijímáme kreditní karty Visa, VisaElectron, MasterCard a Maestro. Zaplatit můžete i bez nutnosti registrace na Zing.czPlatební bránu poskytuje ČSOB, nikoliv Xzone s.r.o.

Příspěvek je zcela dobrovolný, ale každá koruna nám pomůže v tom, aby byl Zing ještě lepším magazínem.

Pokud nechcete přispívat přes kreditní kartu a raději byste zvolili platbu bankovním účtem, tak číslo našeho účtu je 273627327/0300 - nemusíte se nikde registrovat. Vzkaz pro redakci (kupříkladu vaší přezdívku na Zingu) napište do poznámky u platby. Účet je u ČSOB a příjemcem je Zing s.r.o. Pokud nemáte bankovní účet, lze zaplatit také na kterékoliv pobočce ČSOB.

Jaké výhody má donate systém?

V současné době budou peníze vybrané formou donate systému použity na rozšíření obsahu. Pokud uvidíme, že máte o tento druh přispívání zájem, máme již vymyšleno pár zajímavostí, které chceme našim přispěvatelům přinést. Výhody se budou dále odvíjet právě od toho, jak bude donate systém úspěšný. Pro naše přispěvatele připravíme speciální odznaky, které se budou zobrazovat u všech vašich komentářů. Každý tedy hned uvidí, že právě vy jste Zing.cz svým příspěvkem podpořili. Odznaků bude několik, odvíjet se budou podle částky, kterou nám přispějete. O podrobnostech vás budeme informovat později. V souvislosti s tím bychom rádi spustili speciální stránku, takzvanou síň slávy, kde bude přehled přispěvatelů. Budeme vám chtít touto cestou v budoucnu veřejně poděkovat před dalšími čtenáři Zingu. Zvažujeme i další možnosti, jako je vypnutí reklamy na Zingu či další výhody pro naše pravidelné přispěvatele. Vše však bude záležet na tom, jak moc bude o donate systém na Zingu zájem.

Uvažujeme také o tričkách a dalším oblečení s naším logem. Na nich by bylo logo Zingu společně s nějakým chytlavým textem, který společně s vámi vymyslíme. Trička a další věci budou vyrobeny z velice kvalitního materiálu, tak, aby vám dlouho vydržely.

Pokud máte i vy nápady na dárky či další výhody pro naše přispěvatele, neváhejte se s námi o ně podělit. Využít k tomu můžete komentáře pod tímto článkem, můj e-mail nebo soukromou zprávu. Vše naleznete na mém profilu.

Obavy ze zneužití údajů vaší karty nemusíte mít, platba probíhá přes ČSOB. Vše je bezpečné.

Kam vaše peníze půjdou?

Všechny peníze, které od vás tímto způsobem vybereme, budou po zdanění sloužit výhradně pro Zing.cz. Každou korunu využijeme pro zlepšení a zkvalitnění obsahu publikovaného na Zingu. Za peníze od vás budeme schopni napsat ještě více článků a novinek, které pro vás každý den připravujeme. Navíc budeme mít možnost se ještě podrobněji podívat na hry, které vás zajímají, ať už jde o velké AAA tituly nebo malé, ale často chytlavé jednohubky od nezávislých tvůrců, které jiné magazíny často trestuhodně přehlížejí. A to my v žádném případě nechceme, už mnohokrát jsme si ověřili, že i o menší a méně výrazné hry je u našich čtenářů zájem.

Pokud se donate systém osvědčí, plánujeme pravidelně živě streamovat hraní nových her a psát pro vás tematické speciály a další články, včetně rozhovorů s osobnostmi herního světa.

• Podrobnější pokrytí her, které vás zajímají.

• Zaměření na velké AAA tituly i menší počiny od nezávislých tvůrců, které jiné magazíny často přehlížejí.

• Pravidelné živé streamování nových her.

• Tematické speciály a další články.

• Rozhovory s osobnostmi herního světa.

Pokud máte nějaké otázky, nebojte se zeptat. Nikoho nenutíme nám přispět, ale každá koruna nám pomůže v tom, aby byl Zing ještě lepším magazínem.

Děkujeme všem, kteří nás podpoří. Za redakci Zing.cz šéfredaktor Michal "Miky" Burian.

Poskytnutý příspěvek je považován za dar ve smyslu §2055 a násl. Zákona č.89/2012, Občanský zákoník, nezakládá obdarovanému žádnou povinnost poskytnout dárci jakékoliv protiplnění a bude obdarovaným plně využit na darovaný účel.

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk  
Štítky: zing
Další aktuální články
 
Warhammer 40,000: Space Wolf – vlčí smečka zasahuje

Warhammer 40,000: Space Wolf – vlčí smečka zasahuje

Pondělí 29.5.2017 16:30 - Na počítače si našel cestu mobilní titul z universa Warhammer. Jak vypadají první krůčky na nové platformě? Přečíst celý článek »

0 komentářů | PC | Autor: Riley
Nejzajímavější a nejdůležitější události týdne - 22. až 28. května

Nejzajímavější a nejdůležitější události týdne - 22. až 28. května

Neděle 28.5.2017 18:00 - Plnohodnotné odhalení Far Cry 5, odklad Red Dead Redemption 2 a Get Even, kampaň Call of Duty: WWII bez hratelných Němců, cinematic trailer Gwentu, masivní… Přečíst celý článek »

3 komentáře | PC, PS4, Xbox One | Autor: Cvrnda
Seasons after Fall – čtvero ročních dob po francouzsku

Seasons after Fall – čtvero ročních dob po francouzsku

Neděle 28.5.2017 13:27 - Probuďte s liškou Strážce ročních období a pomozte jim zachránit starodávný les. Přečíst celý článek »

5 komentářů | PC, PS4, Xbox One | Autor: barlow

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář ke článku Podpořte Zing.cz a pomozte nám se zlepšit
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
dopitapetr    OK, díky. :thumbup:dopitapetrdopitapetr5480    24.5.2017 08:57 dopitapetr

@ odpověď na komentář od Miky:OK, díky. :thumbup:

Miky napsal:Posílat můžeš kdykoliv, pokud ale pošleš až začátkem června, tak tvůj příspěvek nebude zveřejněn v článku v červnu, ale až v červenci. Jinými slovy, donate bude spuštěn pořád, takže přispívat můžeš klidně každý měsíc.

Miky člen redakce   2x   Posílat můžeš kdykoliv, pokud ale pošleš až začátkem června, tak tvůj příspěvek nebude zveřejněn v článku v červnu, ale až v červenci. Jinými slovy, donate bude spuštěn pořád, takže přispívat můžeš klidně každý měsíc.Mikymiky3    24.5.2017 08:49 Miky

@ odpověď na komentář od dopitapetr:Posílat můžeš kdykoliv, pokud ale pošleš až začátkem června, tak tvůj příspěvek nebude zveřejněn v článku v červnu, ale až v červenci. Jinými slovy, donate bude spuštěn pořád, takže přispívat můžeš klidně každý měsíc.

dopitapetr napsal:Do kdy nejpozději se ty peníze můžou poslat? Moc rád vám něco přispěju, ale musím počkat do výplaty. :-D

dopitapetr    Do kdy nejpozději se ty peníze můžou poslat? Moc rád vám něco přispěju, ale musím počkat do výplaty. :-Ddopitapetrdopitapetr5480    24.5.2017 08:42 dopitapetr

Do kdy nejpozději se ty peníze můžou poslat? Moc rád vám něco přispěju, ale musím počkat do výplaty. :-D

Miky člen redakce   1x   V současné době ne. Každý měsíc zveřejníme, kolik nám návštěvníci přispěli a co s penězi uděláme. Peníze mám na starost přímo já, sám určím, co s nimi uděláme. Jak píšu v článku nahoře, peníze investuji do svých autorů, kteří píšou články. Dále budeme častěji streamovat hry a chceme i zajímavé tématické články.Mikymiky3    23.5.2017 21:01 Miky

@ odpověď na komentář od bounty[cz]:V současné době ne. Každý měsíc zveřejníme, kolik nám návštěvníci přispěli a co s penězi uděláme. Peníze mám na starost přímo já, sám určím, co s nimi uděláme. Jak píšu v článku nahoře, peníze investuji do svých autorů, kteří píšou články. Dále budeme častěji streamovat hry a chceme i zajímavé tématické články.

bounty[cz] napsal:Transparentní bankovní účet?

bounty[cz]    Transparentní bankovní účet?bounty[cz]bountycz8364    23.5.2017 20:57 bounty[cz]

Transparentní bankovní účet?

Miky člen redakce   1x   Já moc nepiju, tak leda prokouřil. To víš, cigára jsou drahý :-) Ne, teď vážně. Všechny peníze, které nám návštěvníci poslali, jsou stále na našem účtu. Budeme s nimi nakládat tak, jak je psáno v článku.Mikymiky3    23.5.2017 19:24 Miky

@ odpověď na komentář od Wa4lock:Já moc nepiju, tak leda prokouřil. To víš, cigára jsou drahý :-) Ne, teď vážně. Všechny peníze, které nám návštěvníci poslali, jsou stále na našem účtu. Budeme s nimi nakládat tak, jak je psáno v článku.

Wa4lock napsal:Miky to už prochlastal tak posílejte znova :-D

Wa4lock    Miky to už prochlastal tak posílejte znova :-DWa4lockwa4lock31906    23.5.2017 19:21 Wa4lock

Miky to už prochlastal tak posílejte znova :-D

Miky člen redakce    To bohužel nelze, jak jde o digitální produkt, tak lze jen přes e-shop, případně bankovním převodem.Mikymiky3    12.5.2017 12:41 Miky

@ odpověď na komentář od MORTHSIR:To bohužel nelze, jak jde o digitální produkt, tak lze jen přes e-shop, případně bankovním převodem.

MORTHSIR napsal:Lze prispet i osobne v kamenné prodejne Xzone? ? Beztak tam mám namíreno pro hru, tak bych to vzal jednim vrzem. :)

MORTHSIR    Lze prispet i osobne v kamenné prodejne Xzone? ? Beztak tam mám namíreno pro hru, tak bych to vzal jednim vrzem. :)MORTHSIRmorthsir17268    12.5.2017 12:11 MORTHSIR

@ odpověď na komentář od Miky:Lze prispet i osobne v kamenné prodejne Xzone? ? Beztak tam mám namíreno pro hru, tak bych to vzal jednim vrzem. :)

Miky napsal:Dobrý den, příspěvky formou sms v současné době neumožňujeme. Minimálně jde 25 Kč přes kreditní kartu (Xzone) , kterou lze násobit, případně potom libovolnou částku přes bankovní účet.

Miky člen redakce    Dobrý den, příspěvky formou sms v současné době neumožňujeme. Minimálně jde 25 Kč přes kreditní kartu (Xzone) , kterou lze násobit, případně potom libovolnou částku přes bankovní účet.Mikymiky3    12.5.2017 11:38 Miky

@ odpověď na komentář od Shamboody:Dobrý den, příspěvky formou sms v současné době neumožňujeme. Minimálně jde 25 Kč přes kreditní kartu (Xzone) , kterou lze násobit, případně potom libovolnou částku přes bankovní účet.

Shamboody napsal:Dobrý den, chci se zeptat: nešla by nějaká menší částka poslat z mobilu jako dárcovská sms. ? ?

Shamboody    Dobrý den, chci se zeptat: nešla by nějaká menší částka poslat z mobilu jako dárcovská sms. ? ?Shamboodyshamboody18336    12.5.2017 11:36 Shamboody

Dobrý den, chci se zeptat: nešla by nějaká menší částka poslat z mobilu jako dárcovská sms. ? ?

Miky člen redakce    U nás achievementy nemáme, ale máme místo nich body, které získáváte za přihlášení na Zing každý den, za komentáře a další aktivitu na webu. V dohledné době budeme více streamovat i my :-)

Mám dojem, že lze zaplatit i bez účtu na Xzone (bez registrace) . Sumu jde navýšit násobky 25 Kč.
Mikymiky3
    10.5.2017 08:04
Miky

@ odpověď na komentář od ipqm:U nás achievementy nemáme, ale máme místo nich body, které získáváte za přihlášení na Zing každý den, za komentáře a další aktivitu na webu. V dohledné době budeme více streamovat i my :-)

Mám dojem, že lze zaplatit i bez účtu na Xzone (bez registrace) . Sumu jde navýšit násobky 25 Kč.

ipqm napsal:Ach škoda, účet na Zingu som si založil kvôli Indianovi, nakoľko tá stránka bola spojená s ním, čo znamenalo nutnosť mať Zing účet, ak som chcel sa zapájať do streamu a mať achievementy (aj tie sú fuč) .

Na Xzone účet nemám a neviem či ide platiť i bez neho s možnosťou navýšiť sumu ale radšej použijem prevod cez bankový účet.

ipqm    Ach škoda, účet na Zingu som si založil kvôli Indianovi, nakoľko tá stránka bola spojená s ním, čo znamenalo nutnosť mať Zing účet, ak som chcel sa zapájať do streamu a mať achievementy (aj tie sú fuč) .

Na Xzone účet nemám a neviem či ide platiť i bez neho s možnosťou navýšiť sumu ale radšej použijem prevod cez bankový účet.
ipqmipqm4972
    10.5.2017 02:06
ipqm

@ odpověď na komentář od Miky:Ach škoda, účet na Zingu som si založil kvôli Indianovi, nakoľko tá stránka bola spojená s ním, čo znamenalo nutnosť mať Zing účet, ak som chcel sa zapájať do streamu a mať achievementy (aj tie sú fuč) .

Na Xzone účet nemám a neviem či ide platiť i bez neho s možnosťou navýšiť sumu ale radšej použijem prevod cez bankový účet.

Miky napsal:Dobrý den, jak píšu v článku, spustili jsme pilotní verzi donate systému, abychom si ověřili, kolik návštěvníků Zingu má zájem nám přispět. Jakmile vyhodnotíme, co a jak, tak se rozhodneme pro další vylepšení donate systému. Vypnutí reklamy na určitou dobu za určité peníze také zvažujeme, ale tohle není tak úplně náš hlavní cíl. Nechtěli jsme riskovat, že investujeme do úprav pro donate a ten se následně nevyplatí.

Každý, kdo nám pošle peníze, může do poznámek - buď při objednávce na Xzone nebo do poznámky při platbě z účtu, uvést svou přezdívku na Zingu a klidně i nějaký vzkaz pro redakci. Pokud bude chtít někdo přispět ze zahraničí, můžeme mu poslat speciální číslo účtu pro tyto případy. - ale přes obchod Xzone není limitován, tam může přispět skutečně z kteréhokoliv koutu země, jen musí mít příslušnou kreditní kartu.

Indian TV nebyl náš projekt, pouze jsme se s ním na začátku spojili, ale v průběhu několika let se rozcházela naše vize a dohodli jsme se spolupráci ukončit. Pokud vám tedy jde o to, jak to s Indianem bude dál, obraťte se prosím na ně.

To se naprogramovat dá. V současné době to děláme tak, že pokud mažeme nějaký komentář, samozřejmě smažeme i ty, co na něj odpovídaly. Snažíme se rovněž návštěvníky informovat (prostřednictvím soukromé zprávy) , proč byl jejich komentář smazán. Přiznávám, že občas na to zapomenu, ale polepším se. V poslední době ale těch komentářů moc nemažeme.

Miky člen redakce    Dobrý den, jak píšu v článku, spustili jsme pilotní verzi donate systému, abychom si ověřili, kolik návštěvníků Zingu má zájem nám přispět. Jakmile vyhodnotíme, co a jak, tak se rozhodneme pro další vylepšení donate systému. Vypnutí reklamy na určitou dobu za určité peníze také zvažujeme, ale tohle není tak úplně náš hlavní cíl. Nechtěli jsme riskovat, že investujeme do úprav pro donate a ten se následně nevyplatí.

Každý, kdo nám pošle peníze, může do poznámek - buď při objednávce na Xzone nebo do poznámky při platbě z účtu, uvést svou přezdívku na Zingu a klidně i nějaký vzkaz pro redakci. Pokud bude chtít někdo přispět ze zahraničí, můžeme mu poslat speciální číslo účtu pro tyto případy. - ale přes obchod Xzone není limitován, tam může přispět skutečně z kteréhokoliv koutu země, jen musí mít příslušnou kreditní kartu.

Indian TV nebyl náš projekt, pouze jsme se s ním na začátku spojili, ale v průběhu několika let se rozcházela naše vize a dohodli jsme se spolupráci ukončit. Pokud vám tedy jde o to, jak to s Indianem bude dál, obraťte se prosím na ně.

To se naprogramovat dá. V současné době to děláme tak, že pokud mažeme nějaký komentář, samozřejmě smažeme i ty, co na něj odpovídaly. Snažíme se rovněž návštěvníky informovat (prostřednictvím soukromé zprávy) , proč byl jejich komentář smazán. Přiznávám, že občas na to zapomenu, ale polepším se. V poslední době ale těch komentářů moc nemažeme.
Mikymiky3
    9.5.2017 18:55
Miky

@ odpověď na komentář od ipqm:Dobrý den, jak píšu v článku, spustili jsme pilotní verzi donate systému, abychom si ověřili, kolik návštěvníků Zingu má zájem nám přispět. Jakmile vyhodnotíme, co a jak, tak se rozhodneme pro další vylepšení donate systému. Vypnutí reklamy na určitou dobu za určité peníze také zvažujeme, ale tohle není tak úplně náš hlavní cíl. Nechtěli jsme riskovat, že investujeme do úprav pro donate a ten se následně nevyplatí.

Každý, kdo nám pošle peníze, může do poznámek - buď při objednávce na Xzone nebo do poznámky při platbě z účtu, uvést svou přezdívku na Zingu a klidně i nějaký vzkaz pro redakci. Pokud bude chtít někdo přispět ze zahraničí, můžeme mu poslat speciální číslo účtu pro tyto případy. - ale přes obchod Xzone není limitován, tam může přispět skutečně z kteréhokoliv koutu země, jen musí mít příslušnou kreditní kartu.

Indian TV nebyl náš projekt, pouze jsme se s ním na začátku spojili, ale v průběhu několika let se rozcházela naše vize a dohodli jsme se spolupráci ukončit. Pokud vám tedy jde o to, jak to s Indianem bude dál, obraťte se prosím na ně.

To se naprogramovat dá. V současné době to děláme tak, že pokud mažeme nějaký komentář, samozřejmě smažeme i ty, co na něj odpovídaly. Snažíme se rovněž návštěvníky informovat (prostřednictvím soukromé zprávy) , proč byl jejich komentář smazán. Přiznávám, že občas na to zapomenu, ale polepším se. V poslední době ale těch komentářů moc nemažeme.

ipqm napsal:Mám jeden nápad. Nebolo by dobré alebo najlepšie keď niekto prispeje nejakú alebo resp. tú minimálnu čiastku, tak by mohol byť oslobodený od reklám na jeden mesiac a mať nejaký bonusový prístup k niečomu a potom znovu po skončení si znovu zaplatiť alebo predĺžiť na jeden rok (minimálne) ale samozrejme za 12 násobnú čiastku. Tie reklamy mi strašne ťažia procesor i RAMku, nakoľko som na netbooku a tam je zastaralý Intel Atom a jeden javascript ho vie vystreliť strašne hore ale ani na stolnom PC to nebola sranda a musím si nejako šetriť každú energiu s neho ak nechcem aby mi trhali videa. Na iPade sa nezobrazujú reklamy s dôvodu nekompatibility :-( až na pozadie a stále mi dáva mobilný režim a keď to prepnem na desktop, dá ma to na začiatok stránky.

Inak dá sa rozpoznať podľa reálneho mena s účtu, čo prispiel a podľa účtu tu, kde má vyplnené tiež reálne meno i adresu, že je to on a je aj možnosť zo zahraničia (ak nieto sleduje túto stránku aj napr. s ameriky) platiť?

Ešte jedna vec, založil som si tu účet kvôli Indianovi (tá relácia) , ako to s ním?

Jo a tie komentáre, nedalo by sa naprogramovať, že ak sa zmaže jeden, tak to automaticky zmaže aj tie, čo odpovedali na ten konkrétny a cez anotáciu budú upozornení na to, že už ho nemajú s toho dôvodu.

ipqm    Mám jeden nápad. Nebolo by dobré alebo najlepšie keď niekto prispeje nejakú alebo resp. tú minimálnu čiastku, tak by mohol byť oslobodený od reklám na jeden mesiac a mať nejaký bonusový prístup k niečomu a potom znovu po skončení si znovu zaplatiť alebo predĺžiť na jeden rok (minimálne) ale samozrejme za 12 násobnú čiastku. Tie reklamy mi strašne ťažia procesor i RAMku, nakoľko som na netbooku a tam je zastaralý Intel Atom a jeden javascript ho vie vystreliť strašne hore ale ani na stolnom PC to nebola sranda a musím si nejako šetriť každú energiu s neho ak nechcem aby mi trhali videa. Na iPade sa nezobrazujú reklamy s dôvodu nekompatibility :-( až na pozadie a stále mi dáva mobilný režim a keď to prepnem na desktop, dá ma to na začiatok stránky.

Inak dá sa rozpoznať podľa reálneho mena s účtu, čo prispiel a podľa účtu tu, kde má vyplnené tiež reálne meno i adresu, že je to on a je aj možnosť zo zahraničia (ak nieto sleduje túto stránku aj napr. s ameriky) platiť?

Ešte jedna vec, založil som si tu účet kvôli Indianovi (tá relácia) , ako to s ním?

Jo a tie komentáre, nedalo by sa naprogramovať, že ak sa zmaže jeden, tak to automaticky zmaže aj tie, čo odpovedali na ten konkrétny a cez anotáciu budú upozornení na to, že už ho nemajú s toho dôvodu.
ipqmipqm4972
    9.5.2017 18:42
ipqm

Mám jeden nápad. Nebolo by dobré alebo najlepšie keď niekto prispeje nejakú alebo resp. tú minimálnu čiastku, tak by mohol byť oslobodený od reklám na jeden mesiac a mať nejaký bonusový prístup k niečomu a potom znovu po skončení si znovu zaplatiť alebo predĺžiť na jeden rok (minimálne) ale samozrejme za 12 násobnú čiastku. Tie reklamy mi strašne ťažia procesor i RAMku, nakoľko som na netbooku a tam je zastaralý Intel Atom a jeden javascript ho vie vystreliť strašne hore ale ani na stolnom PC to nebola sranda a musím si nejako šetriť každú energiu s neho ak nechcem aby mi trhali videa. Na iPade sa nezobrazujú reklamy s dôvodu nekompatibility :-( až na pozadie a stále mi dáva mobilný režim a keď to prepnem na desktop, dá ma to na začiatok stránky.

Inak dá sa rozpoznať podľa reálneho mena s účtu, čo prispiel a podľa účtu tu, kde má vyplnené tiež reálne meno i adresu, že je to on a je aj možnosť zo zahraničia (ak nieto sleduje túto stránku aj napr. s ameriky) platiť?

Ešte jedna vec, založil som si tu účet kvôli Indianovi (tá relácia) , ako to s ním?

Jo a tie komentáre, nedalo by sa naprogramovať, že ak sa zmaže jeden, tak to automaticky zmaže aj tie, čo odpovedali na ten konkrétny a cez anotáciu budú upozornení na to, že už ho nemajú s toho dôvodu.

Strec    Tak studentik, kterej za peníze koupí hru... to mu pak vyjde nastejno a nemusí makat rukama :D.
Byla doba, kdy jsem sám chodil na brigádu a peníze šli převážně do auta a pak do her na ktery jsem šetřil. Takže pro studentíka s volnym časem dobry + i nějaká ta brigáda by se tam určitě vlezla. Ale samozřejmě proti finanční odměně je to pořád jinde.
Jakmile se stane člověk závyslej sám na sebe, nebo někdo je na něm závyslej, tak je už potřeba nějaká životní podpora i toho člověka. Pokud je zájem, aby vytrval, práce ho i bavila a motivovala. Věčně žít jen o hrách nejde a to teď nemluvím pouze o finanční stránce, ale i časové. S přibývajícím věkem a povinnostma je čas dražší a utíká někdy až nepříjemně rychle.
Strecstrec4311
    9.5.2017 14:47
Strec

@ odpověď na komentář od Lazy:Tak studentik, kterej za peníze koupí hru... to mu pak vyjde nastejno a nemusí makat rukama :D.
Byla doba, kdy jsem sám chodil na brigádu a peníze šli převážně do auta a pak do her na ktery jsem šetřil. Takže pro studentíka s volnym časem dobry + i nějaká ta brigáda by se tam určitě vlezla. Ale samozřejmě proti finanční odměně je to pořád jinde.
Jakmile se stane člověk závyslej sám na sebe, nebo někdo je na něm závyslej, tak je už potřeba nějaká životní podpora i toho člověka. Pokud je zájem, aby vytrval, práce ho i bavila a motivovala. Věčně žít jen o hrách nejde a to teď nemluvím pouze o finanční stránce, ale i časové. S přibývajícím věkem a povinnostma je čas dražší a utíká někdy až nepříjemně rychle.Komentář byl autorem naposledy upraven 9.5.2017 15:15

Původní verze před úpravami:Tak studentik, kterej za peníze koupí hru... to mu pak vyjde nastejno a nemusí makat rukama :D.
Byla doba, kdy jsem sám chodil na brigádu a peníze šli převážně do auta a pak do her na ktery jsem šetřil. Takže pro studentíka s volnym časem dobry + i nějaká ta brigáda by se tam určitě vlezla.

Lazy napsal:Studentik s kupou volneho casu pujde radsi na brigadu kde mu zaplati :D

Miky člen redakce   9x   Krásné, zmrzlé dopoledne. Rozjela se tady diskuzní debata ohledně rozpočtu Zingu. V posledních letech se toho hodně změnilo. Lokální distributoři jsou v jiné situaci než dříve, nemají již tolik peněz na reklamu, což se projevuje na našich výdělcích. Bohužel se také změnily podmínky mediálních společností, včetně reklam od Googlu. To vše mělo negativní dopad na rozpočet webů včetně Zingu.

Zing je v současné době nastaven tak, aby neprodělával. Především já nechci, aby majitel do webu sypal peníze. To by také jednoho dne mohl Zing skončit, majitele by přestalo bavit dotovat projekt – takových případů nalezneme mnoho. Takto máme existenci zajištěnou. Je pravda, že se snažíme, abychom navýšili rozpočet a mohli našim autorům dát odměnu mimo hry jako takové i ve finanční podobě, které si po právu zaslouží.

Na plný úvazek jsem na Zingu pouze já. Ostatní redaktoři píšou ze své dobré vůle, hry na recenze si vybírají a originální hra jim poté zůstane. Krom toho se pro ně snažím zajistit různé bonusy (roční PS Plus a Xbox Live Gold) a také finanční odměny. Peněz bohužel není tolik, abych mohl odměnit všechny. Není pravda, že by všichni dělali zadarmo, respektive jen za hry.

Donate jsme se rozhodli spustit z toho důvodu, abychom mohli navýšit rozpočet a dát autorům peníze, které si po právu zaslouží. Nechci si z nich zvýšit já své peníze, které za práci dostávám, ale opravdu odměnit jednotlivé redaktory, kteří píšou články.

K dnešnímu dni již máme dvouciferný počet přispívajících návštěvníků Zingu, kteří v součtu přispěli několik tisíc korun. Pro někoho to není nic, ale pro nás jsou tohle peníze, které nám pomohou se zlepšit a motivovat naše redaktory k dalšímu psaní.

Zing má solidní návštěvnost, ale zároveň velké procento lidí má zapnutý Adblock, což nám velmi škodí.

Opravdu děkuji všem, kteří nám přispěli a v budoucnu přispějí. Vážím si vaší pomoci, je vidět, že vám na Zingu záleží, což mě hřeje u srdce a motivuje k další práci.
Mikymiky3
    9.5.2017 11:07
Miky

Krásné, zmrzlé dopoledne. Rozjela se tady diskuzní debata ohledně rozpočtu Zingu. V posledních letech se toho hodně změnilo. Lokální distributoři jsou v jiné situaci než dříve, nemají již tolik peněz na reklamu, což se projevuje na našich výdělcích. Bohužel se také změnily podmínky mediálních společností, včetně reklam od Googlu. To vše mělo negativní dopad na rozpočet webů včetně Zingu.

Zing je v současné době nastaven tak, aby neprodělával. Především já nechci, aby majitel do webu sypal peníze. To by také jednoho dne mohl Zing skončit, majitele by přestalo bavit dotovat projekt – takových případů nalezneme mnoho. Takto máme existenci zajištěnou. Je pravda, že se snažíme, abychom navýšili rozpočet a mohli našim autorům dát odměnu mimo hry jako takové i ve finanční podobě, které si po právu zaslouží.

Na plný úvazek jsem na Zingu pouze já. Ostatní redaktoři píšou ze své dobré vůle, hry na recenze si vybírají a originální hra jim poté zůstane. Krom toho se pro ně snažím zajistit různé bonusy (roční PS Plus a Xbox Live Gold) a také finanční odměny. Peněz bohužel není tolik, abych mohl odměnit všechny. Není pravda, že by všichni dělali zadarmo, respektive jen za hry.

Donate jsme se rozhodli spustit z toho důvodu, abychom mohli navýšit rozpočet a dát autorům peníze, které si po právu zaslouží. Nechci si z nich zvýšit já své peníze, které za práci dostávám, ale opravdu odměnit jednotlivé redaktory, kteří píšou články.

K dnešnímu dni již máme dvouciferný počet přispívajících návštěvníků Zingu, kteří v součtu přispěli několik tisíc korun. Pro někoho to není nic, ale pro nás jsou tohle peníze, které nám pomohou se zlepšit a motivovat naše redaktory k dalšímu psaní.

Zing má solidní návštěvnost, ale zároveň velké procento lidí má zapnutý Adblock, což nám velmi škodí.

Opravdu děkuji všem, kteří nám přispěli a v budoucnu přispějí. Vážím si vaší pomoci, je vidět, že vám na Zingu záleží, což mě hřeje u srdce a motivuje k další práci.

Lazy    Studentik s kupou volneho casu pujde radsi na brigadu kde mu zaplati :DLazylazy34358    9.5.2017 08:55 Lazy

@ odpověď na komentář od Strec:Studentik s kupou volneho casu pujde radsi na brigadu kde mu zaplati :D

Strec napsal:Pro studentíka nebo jedince s kupou volnyho času může být hra zdarma príma odměna a ještě se nějak ukáže "anonymně" na internetu, něco vytvoří a ukáže světu. Ale pro dospělého jedince je tohle spíš charita, koníček a to i v případě hry zdarma (tedy té kopie, kterou musí řádně zrecenzovat) .

Kupříkladu, takový recenzent pak dostane hru, která stojí za houby (třeba jen tím, že mu nesedne) a musí z ní udělat nějaký výstup. Věnovat tomu čas, sepsat to a pokud možno to zhodnotit jaká ta hra je bez zbytečných přikrášlení ať negativních či kladných... a to vše vlastně bez nároku na odměnu. Pokud má daný člověk trochu pocit odpovědnosti, tak to sepíše, tedy tomu věnuje svůj volný čas. Teď si vezmeme logiku, že hra je tedy ODMĚNA... v tom případě u "špatné hry" pro recenzenta to je prostě PRÁCE bez nároku na odměnu.
Se pak nedivím, že dost recenzí nebylo, není a nebude.
Nevím, co zdeší recenzenti dělají (práce/škola) nebo jak na tom jsou. A je mi to fuk. Ale časem se nakupí okolnosti jako právě ta fulltime práce, rodina, rosrůstající se rodina... a to jsou ty lepší změny v životě. A to si postupně ukrajuje z volného času a jen jedna z konkrétně jmenovaných je finančním přínosem. Aby časem někteří nepřehodnotili priority a nešli hledat štěstí jinde. Ze hry zdarma a na dobry slovo recenzent nemůže žít věčně.
Tolik k tomu, když se tu začal probírat "plat" recenzentů. A k mému překvapení, že to je z finanční stránky zřejmě nic.

Lootmaster   1x   By mě zajímalo kdo by dal The Order nad pět bodů kdyby to měl platit :D .... . resp. kdyby se hodnotila cena uměrně obsahu.Lootmasterlootmaster5989    9.5.2017 06:52 Lootmaster

By mě zajímalo kdo by dal The Order nad pět bodů kdyby to měl platit :D .... . resp. kdyby se hodnotila cena uměrně obsahu.

Marcus    Upřímně. Takový přístup je poměrně normální, že za recenzi dostanou tu hru. Ale je to tak u menších stránek. Opravdu ne u stránek jako je Hrej, Games. cz nebo třeba Eurogamer. cz. To by bylo dost absurdní a Zing je si myslím srovnatelně velký.Marcusmarcus8    9.5.2017 06:38 Marcus

@ odpověď na komentář od Strec:Upřímně. Takový přístup je poměrně normální, že za recenzi dostanou tu hru. Ale je to tak u menších stránek. Opravdu ne u stránek jako je Hrej, Games. cz nebo třeba Eurogamer. cz. To by bylo dost absurdní a Zing je si myslím srovnatelně velký.

Strec napsal:Pro studentíka nebo jedince s kupou volnyho času může být hra zdarma príma odměna a ještě se nějak ukáže "anonymně" na internetu, něco vytvoří a ukáže světu. Ale pro dospělého jedince je tohle spíš charita, koníček a to i v případě hry zdarma (tedy té kopie, kterou musí řádně zrecenzovat) .

Kupříkladu, takový recenzent pak dostane hru, která stojí za houby (třeba jen tím, že mu nesedne) a musí z ní udělat nějaký výstup. Věnovat tomu čas, sepsat to a pokud možno to zhodnotit jaká ta hra je bez zbytečných přikrášlení ať negativních či kladných... a to vše vlastně bez nároku na odměnu. Pokud má daný člověk trochu pocit odpovědnosti, tak to sepíše, tedy tomu věnuje svůj volný čas. Teď si vezmeme logiku, že hra je tedy ODMĚNA... v tom případě u "špatné hry" pro recenzenta to je prostě PRÁCE bez nároku na odměnu.
Se pak nedivím, že dost recenzí nebylo, není a nebude.
Nevím, co zdeší recenzenti dělají (práce/škola) nebo jak na tom jsou. A je mi to fuk. Ale časem se nakupí okolnosti jako právě ta fulltime práce, rodina, rosrůstající se rodina... a to jsou ty lepší změny v životě. A to si postupně ukrajuje z volného času a jen jedna z konkrétně jmenovaných je finančním přínosem. Aby časem někteří nepřehodnotili priority a nešli hledat štěstí jinde. Ze hry zdarma a na dobry slovo recenzent nemůže žít věčně.
Tolik k tomu, když se tu začal probírat "plat" recenzentů. A k mému překvapení, že to je z finanční stránky zřejmě nic.

23cicer   1x   Strec - zkratka ujeta predstava, ze za praci dostanes materialni odmenu a jeste ke vsemu se jedna o hru ( (:23cicer23cicer7279    9.5.2017 04:03 23cicer

Strec - zkratka ujeta predstava, ze za praci dostanes materialni odmenu a jeste ke vsemu se jedna o hru ( (:Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.czKomentář byl autorem naposledy upraven 9.5.2017 04:09

Původní verze před úpravami:Strec - zkratka ujeta predstava, ze za praci dostanes materialni odmenu a jeste ke vsemu jde o hru ( (:

Strec   1x   Pro studentíka nebo jedince s kupou volnyho času může být hra zdarma príma odměna a ještě se nějak ukáže "anonymně" na internetu, něco vytvoří a ukáže světu. Ale pro dospělého jedince je tohle spíš charita, koníček a to i v případě hry zdarma (tedy té kopie, kterou musí řádně zrecenzovat) .

Kupříkladu, takový recenzent pak dostane hru, která stojí za houby (třeba jen tím, že mu nesedne) a musí z ní udělat nějaký výstup. Věnovat tomu čas, sepsat to a pokud možno to zhodnotit jaká ta hra je bez zbytečných přikrášlení ať negativních či kladných... a to vše vlastně bez nároku na odměnu. Pokud má daný člověk trochu pocit odpovědnosti, tak to sepíše, tedy tomu věnuje svůj volný čas. Teď si vezmeme logiku, že hra je tedy ODMĚNA... v tom případě u "špatné hry" pro recenzenta to je prostě PRÁCE bez nároku na odměnu.
Se pak nedivím, že dost recenzí nebylo, není a nebude.
Nevím, co zdeší recenzenti dělají (práce/škola) nebo jak na tom jsou. A je mi to fuk. Ale časem se nakupí okolnosti jako právě ta fulltime práce, rodina, rosrůstající se rodina... a to jsou ty lepší změny v životě. A to si postupně ukrajuje z volného času a jen jedna z konkrétně jmenovaných je finančním přínosem. Aby časem někteří nepřehodnotili priority a nešli hledat štěstí jinde. Ze hry zdarma a na dobry slovo recenzent nemůže žít věčně.
Tolik k tomu, když se tu začal probírat "plat" recenzentů. A k mému překvapení, že to je z finanční stránky zřejmě nic.
Strecstrec4311
    9.5.2017 02:23
Strec

@ odpověď na komentář od Lazy:Pro studentíka nebo jedince s kupou volnyho času může být hra zdarma príma odměna a ještě se nějak ukáže "anonymně" na internetu, něco vytvoří a ukáže světu. Ale pro dospělého jedince je tohle spíš charita, koníček a to i v případě hry zdarma (tedy té kopie, kterou musí řádně zrecenzovat) .

Kupříkladu, takový recenzent pak dostane hru, která stojí za houby (třeba jen tím, že mu nesedne) a musí z ní udělat nějaký výstup. Věnovat tomu čas, sepsat to a pokud možno to zhodnotit jaká ta hra je bez zbytečných přikrášlení ať negativních či kladných... a to vše vlastně bez nároku na odměnu. Pokud má daný člověk trochu pocit odpovědnosti, tak to sepíše, tedy tomu věnuje svůj volný čas. Teď si vezmeme logiku, že hra je tedy ODMĚNA... v tom případě u "špatné hry" pro recenzenta to je prostě PRÁCE bez nároku na odměnu.
Se pak nedivím, že dost recenzí nebylo, není a nebude.
Nevím, co zdeší recenzenti dělají (práce/škola) nebo jak na tom jsou. A je mi to fuk. Ale časem se nakupí okolnosti jako právě ta fulltime práce, rodina, rosrůstající se rodina... a to jsou ty lepší změny v životě. A to si postupně ukrajuje z volného času a jen jedna z konkrétně jmenovaných je finančním přínosem. Aby časem někteří nepřehodnotili priority a nešli hledat štěstí jinde. Ze hry zdarma a na dobry slovo recenzent nemůže žít věčně.
Tolik k tomu, když se tu začal probírat "plat" recenzentů. A k mému překvapení, že to je z finanční stránky zřejmě nic.

Lazy napsal:jj to sem nekde pochytil, ale snad jen za to nikdo delat v dnesni dobe nebude :D vzdyt kdyby treba ani ty hry nedostaly, tak by nebyly ani recenze a zing by to mohl zabalit :D hra prece recenzenta neuzivy! !

Lazy   1x    :-DLazylazy34358    8.5.2017 22:44 Lazy

@ odpověď na komentář od BackPa: :-D

BackPa napsal:Tak třeba si někdo nemůže dovolit koupit tu hru. A pokuď je to hra, na kteoru se fakt těší a baví ho, tak mu to může stačit.

BackPa    Tak třeba si někdo nemůže dovolit koupit tu hru. A pokuď je to hra, na kteoru se fakt těší a baví ho, tak mu to může stačit.BackPabackpa1775    8.5.2017 22:39 BackPa

Tak třeba si někdo nemůže dovolit koupit tu hru. A pokuď je to hra, na kteoru se fakt těší a baví ho, tak mu to může stačit.

Marcus   3x   Hlavně to není tak dávno co se Zing tady pyšnil, jak jsou druhý nejlepší nebo co herní server v ČR. A ještě tady žebrají o peníze od svých čtenářů a neplatí skoro nic svým redaktorům. To mi na tom přijde nejabsurdnější :DMarcusmarcus8    8.5.2017 21:47 Marcus

@ odpověď na komentář od FireWolf:Hlavně to není tak dávno co se Zing tady pyšnil, jak jsou druhý nejlepší nebo co herní server v ČR. A ještě tady žebrají o peníze od svých čtenářů a neplatí skoro nic svým redaktorům. To mi na tom přijde nejabsurdnější :DKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

FireWolf napsal:Asi vím, o čem konkrétně mluvíš :D Já tam byl rok? Možná o něco více.

Jinak by ale Zing fakt měl dávat i peněžní odměnu za recenze, přece jen to vyžaduje čas a úsilí.

TiELK   3x   V první řadě ať vysype kasičku majitel a pak až uživatelé, pokud dneska na něco nemám tak zavírám krám. Kolik je měsíční příjem z reklamy ?TiELKtielk42024    8.5.2017 21:45 TiELK

V první řadě ať vysype kasičku majitel a pak až uživatelé, pokud dneska na něco nemám tak zavírám krám. Kolik je měsíční příjem z reklamy ?

Lazy    Tjn :DLazylazy34358    8.5.2017 21:12 Lazy

@ odpověď na komentář od FireWolf:Tjn :D

FireWolf napsal:Já když se tohle dozvěděl, tak mě to taky zaskočilo :D Jsem si tenkrát říkal, kdo by sakra dělal ve svém volném čase zadarmo něco takového :D

23cicer   4x   Pracovat za hry je celkem úchylné ( (: relativně i samodestruktivní. .23cicer23cicer7279    8.5.2017 21:05 23cicer

Pracovat za hry je celkem úchylné ( (: relativně i samodestruktivní. .

FireWolf   1x   Já když se tohle dozvěděl, tak mě to taky zaskočilo :D Jsem si tenkrát říkal, kdo by sakra dělal ve svém volném čase zadarmo něco takového :DFireWolffirewolf28784    8.5.2017 21:03 FireWolf

@ odpověď na komentář od Lazy:Já když se tohle dozvěděl, tak mě to taky zaskočilo :D Jsem si tenkrát říkal, kdo by sakra dělal ve svém volném čase zadarmo něco takového :D

Lazy napsal:No vidis rikas by mel davat a ja to bral jako hotovou vec :D

Lazy    No vidis rikas by mel davat a ja to bral jako hotovou vec :DLazylazy34358    8.5.2017 20:58 Lazy

@ odpověď na komentář od FireWolf:No vidis rikas by mel davat a ja to bral jako hotovou vec :D

FireWolf napsal:Asi vím, o čem konkrétně mluvíš :D Já tam byl rok? Možná o něco více.

Jinak by ale Zing fakt měl dávat i peněžní odměnu za recenze, přece jen to vyžaduje čas a úsilí.

Právě vychází

» release list

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Warhammer 40,000: Space Wolf – vlčí smečka zasahuje

Na počítače si našel cestu mobilní titul z universa Warhammer. Jak vypadají první krůčky na nové platformě?

 
Přečíst celý článek»Autor: Riley - Platforma: PC
 
 
Nejzajímavější a nejdůležitější události týdne - 22. až 28. května

Plnohodnotné odhalení Far Cry 5, odklad Red Dead Redemption 2 a Get Even, kampaň Call of Duty: WWII bez hratelných Němců, cinematic trailer Gwentu,…

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Seasons after Fall – čtvero ročních dob po francouzsku

Probuďte s liškou Strážce ročních období a pomozte jim zachránit starodávný les.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 
 
Steel Division: Normandy 44 - kvalita z druhé světové

Paradox Interactive se po úspěšné expanzi do vesmíru opět vrací do zajetých kolejí. Povede se mu v nich stejně jako při jeho výletu mimo zemský…

 
Přečíst celý článek»Autor: ThainDegu - Platforma: PC
 
 
Drawn to Death – ručně malované, totálně šílené

Velké množství hráčů si od Drawn to Death drželo odstup díky extravagantnímu zpracování. Bylo to právem?

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: Konzole