Uživatel nepřihlášen
    

The Elder Scrolls: Legends - dojmy z karetního zápasení

Sobota 6.5.2017 14:00 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Speciály Speciál The Elder Scrolls: Legends

Stojí karetní hra ze světa The Elder Scrolls za váš čas a zájem, nebo jde jen o prostou snahu využít aktuální trend?

Šestý díl fantasy ságy The Elder Scrolls je sice v nedohlednu, ale to ještě neznamená, že Bethesda značku nijak nevyužívá. Právě naopak. Jednak tu máme MMORPG The Elder Scrolls Online, na jehož rozšíření Morrowind se již brzy podíváme v samostatném článku. Jednak tu máme karetní hru The Elder Scolls: Legends. Ta nedávno opustila fázi betatestování, a tak jsem se jako člověk, který již má s karetními hrami určitou zkušenost, rozhodl podívat tomuto počinu na zoubek a podělit se o své dojmy. Na Zingu sice neděláme recenze free-to-play titulů, ale to neznamená, že těm opravdu kvalitním nevěnujeme pozornost. A Legends mezi ty kvalitní počiny rozhodně patří.

Kdysi jsem byl karbaník jako ty

Zprvu jsem The Elder Scrolls: Legends považoval jen za snahu Bethesdy chytit se aktuálního trendu. Zatímco v minulosti musel mít každý v herním průmysl svou MOBA hru, teď musí mít kdekdo svou karetní hru. Ke svému velkému překvapení jsem však záhy zjistil, že můj předpoklad je mylný a že tenhle karetní pokus má rozhodně co nabídnout. Na první pohled vypadá jako klon Hearthstone od Blizzardu a jemu podobných. Na herní ploše se vždy utkají dva hráči se svými balíčky karet, které postupně vykládají s cílem bojovat proti kartám protivníka a postupně snížit jeho zdraví na nulu. Oba přitom omezuje nejen náhodné rozdávání karet, ale i postupně narůstající množství magicky, takže na rozdíl třeba od Gwent: The Witcher Card Game nelze hned vyložit cokoliv, co máte zrovna v ruce.

Legends však tuto známou formuli zajímavým způsobem obohacují. Nejvýraznějším rozdílem je určitě fakt, že herní plocha je rozdělená na dvě poloviny. V zásadě tedy bojujete na dvou frontách naráz. Můžete si vybrat, do jaké části plochy umístíte právě vykládanou kartu, přičemž pravá polovina hrací desky má tu výhodu, že na většinu karet, které na ni umístíte, nelze zpravidla během jednoho kola útočit. I když samozřejmě jsou způsoby, jak se i jich ihned zbavit. S kartami každopádně většinou útočíte jen na ty karty protivníka, které jsou na stejné straně, případně na protivníka jako takového. Hra také zajímavým způsobem kompenzuje situaci, kdy začínáte jako druzí. Pak máte k dispozici prsten, díky němuž lze až ve třech kolech navýšit aktuální množství magicky o jeden bod. Díky těmto herním prvkům se The Elder Scrolls: Legends zajímavým způsobem odlišují od konkurence a navíc dávají obrovský prostor taktizování.Netradiční prvek představuje také pětice run, které obklopují avatar hráče. Za každých 5 ztracených bodů zdraví vám ubude jedna runa a v ten moment hra automaticky vytáhne z vašeho balíčku jednu z určité kategorie karet. Buď se taková karta zařadí mezi ostatní, které máte zrovna v ruce, nebo ji v případě, že má vlastnost Prophecy, můžete rovnou vyložit. Už jsem několikrát zažil, že systém run drasticky zvrátil průběh zápasu. Když máte štěstí, můžete tímto způsobem proti nepříteli rázem využít několik opravdu účinných karet. A když máte ještě větší štěstí a k tomu i větší či menší schopnosti, můžete díky tomu vyhrát i jinak ztracený zápas.

Hraní je tak často dost napínavé. A nejen díky runám. Výjimečné nejsou ani případy, kdy někdo prohraje zápas, který se po většinu času vyvíjí v jeho prospěch, protože příliš rychle vystřílí všechny karty a trumfy, které mu hra rozdá, zatímco protivník trpí postupnou ztrátu zdraví a mezitím syslí účinné karty, eventuálně schopné vyvolat zatraceně účinná komba. I v tomto ohledu se vám tedy nabízí dost prostoru pro taktizování. A samozřejmě i pro pošklebování, jež můžete vyjádřit za pomoci relativně pestré nabídky různých hlášek. Její součástí je i pochvala, omluva nebo uznání vlastní chyby, ale ruku na srdce - kdo by je využíval, když můžete protivníka neustále bombardovat posměšky?Khajiit nic nezahrál

V jednotlivých dílech The Elder Scrolls si vždy vytvoříte postavu, přičemž máte mimo jiné na výběr z četných ras. Legends svým způsobem umožňují něco podobného. Váš avatar totiž není jen pouhou ozdobou. S každým z nich je spojena příslušnost k určité rase a od ní se odvíjí dodatečné odměny, které získáte za postup po úrovních. Nabídka avatarů a ras je věrná sérii The Elder Scrolls, a tak máte na výběr z několika postav patřících k Nordům, Imperiálům, High Elfům, Bretonům, Khajiitům, Redguardům a dalším. A když vám počáteční volba nebude vyhovovat, můžete prostě zvolit něco jiného, stejně jako lze střídat vaše tituly. Některé jsou k dispozici už od začátku, jiné získáte za splnění určitých činností a výzev.

Zdaleka největším překvapením je ale kvalita singleplayerové kampaně. Nehodnocený i hodnocený PvP multiplayer je základ, a proto jsem od PvE hry jednoho hráče nic neočekával, už proto, že jde o free-to-play hru. Kampaň je však dost návyková a jednotlivé zápasy proti umělé inteligenci dohromady slepuje ucházející příběh. Podmínky v zápasech se navíc často mění, občas musíte provést volbu, díky níž získáte nějakou kartu, a celkově jde o skvělý způsob, jak hráči postupně představit všechny základní mechanismy. Jistým bonusem je pak fakt, že je příběh vyprávěn za pomoci jednoduchých cut-scén a všechny dialogy jsou dostatečně kvalitně nadabované. Přidejte k tomu solidní vizuální zpracování celé hry a výborný hudební doprovod a dostanete netradiční, ale po všech směrech kvalitní a zábavné dobrodružství ze světa The Elder Scrolls. Já jsem strávil hraním singleplayeru několik hodin v kuse, což už se mi poslední dobou běžně nestává. Nutno přitom podotknout, že je celá kampaň přístupná zcela zdarma a bez čekání.Jakmile skončíte se základním singleplayerem, který se rozprostírá přes tři akty, budete mít dost dobrou výchozí pozici pro vstup do multiplayerových klání. The Elder Scrolls: Legends jsou celkově velmi štědrým titulem, možná jde o vůbec nejštědřejší karetní hru, s jakou jsem se setkal. Během průchodu kampaní tudíž snadno nahromadíte velké množství karet, ze kterých bez potíží sestavíte dostatečně využitelné balíčky. Minimum karet v jednom balíčku je 50 (maximum je 70) a rozhodně se nedá říct, že byste měli po několika odehraných hodinách problém tohoto počtu dosáhnout. Právě naopak, nejspíš nebudete vědět, co vybrat dřív, a obrovské množství karet a jejich typů, kategorií, hodnot a schopností té nerozhodnosti určitě napomůže. Některé karty můžete dokonce při postupu po úrovních vylepšovat. Někdy dojde k vylepšení automaticky, jindy máte na výběr ze dvou alternativ.

Nejde však jen o samotné karty. Za vyhrávání zápasů, plnění denních úkolů a postup po úrovních dostáváte i solidní množství herní měny, drahokamy na craftování nových karet nebo celé balíčky. Já se kupříkladu rozhodl šetřit na dodatečné singleplayerové dobrodružství The Fall of the Dark Brotherhood. Příběhy mimo základní, výše popsanou kampaň totiž nejsou hned přístupné, takže je musíte koupit buď za herní, nebo reálnou měnu. A rozhodně se nedá říct, že bych kvůli první možnosti musel hrát desítky hodin. Dokonce jsem si mohl dovolit nekupovat žádné další balíčky karet, protože i s tím, co jsem ve hře průběžně dostával, jsem si bohatě vystačil. Možnost kupovat balíčky karet a další obsah za skutečné peníze, která samozřejmě nesmí chybět, jsem dosud vůbec nebral v potaz, protože jsem neměl nejmenší důvod za cokoliv platit.Nech mě hádat. Někdo ti ukradl balíček

The Elder Scrolls: Legends obsahují i mód Arena. Výměnou za nevelké množství herní měny získáte vstupenku do arény, v níž budete postupně zápolit proti živým hráčům nebo protivníkům ovládaným umělou inteligencí, což stojí obzvlášť za pozornost. Z nabízených karet si postupně sestavíte nový balíček a s jeho pomocí stoupáte po žebříčku až k poslednímu nepříteli. Pokud tedy před jeho dosažením třikrát neprohrajete, pak budete muset začínat zase od nuly, takže si musíte znovu koupit vstupenku. Je to risk, ale zároveň výzva a odměny z Areny mohou být dost velké. Jde o dobrý způsob, jak rychle získat značné množství herní měny a balíčků, zároveň se v Areně můžete snadno seznámit s kartami, které jinak nepoužíváte. Já sám tomuto hernímu módu příliš nepropadl, ale uznávám, že je Arena zajímavě vymyšlená a pojatá. Když jste dostatečně schopní, můžete z ní vytěžit opravdu dost. V opačném případě byste měli mít dost vlasů, abyste si měli co trhat, až utrpíte fatální porážku těsně před koncem.

Herní náplň má tedy rozhodně co nabídnout. Vývojáři by ale rozhodně měli více zapracovat na matchmakingu. Podobně jako v konkurenčních titulech zdejší systém příliš neřeší, kdo je začínající zelenáč a kdo zkušený matador, a tak spojuje hráče hlava nehlava. Na druhou stranu musím uznat, že matchmaking pracuje opravdu rychle a soupeře vám téměř vždy najde za několik vteřin.Větším problémem je ale fakt, že pro hraní PC verze potřebujete nainstalovaný Bethesda.net Launcher. Upřímně řečeno, nebýt toho, že jsem Launcher stahoval kvůli hraní uzavřené bety Quake Champions (o níž zatím nelze příliš mluvit), o Legends bych nejspíš hned tak nezavadil. Zatím jsem s tímto programem neměl problémy a nemám nic proti existenci většího množství klientů, protože monopol Steamu by byl spíš na škodu, ale čeho je moc, toho je příliš. Už tak tu máme spoustu klientů, tak proč přidávat další? Zvlášť když Bethesda.net Launcher neslouží k ničemu jinému než k hraní několika free-to-play her a ke stažení a spuštění modovacích nástrojů pro Fallout 4 a Skyrim: Special Edition.

Jestli ale nemáte k různým klientům extrémní averzi, pak myslím, že byste měli stažení a použití Bethesda.net Launcheru přetrpět (v opačném případě lze sáhnout po verzi na iPad nebo si počkat na mobilní verzi). Čekal jsem obyčejnou karetní hru a dočkal jsem se chytlavého počinu, který dělá dojem, že tvůrci často zapomínali, že vlastně vyvíjí free-to-play titul. Je vážně obdivuhodné, co všechno vám hra může nabídnout, aniž byste do ní investovali jediný reálný cent.

The Elder Scrolls: Legends je tak hrou, která vybízí spíše k investování času než peněz. A ani toho času ve výsledku nemusíte investovat tolik, abyste si dobře zahráli, a to jak v multiplayeru, tak v singleplayeru, jehož kvalita, přínos a chytlavost jsou podle mého názoru v oblasti karetních titulů takřka výjimečné. Legends navíc v rámci možností dobře využívají prvky světa The Elder Scrolls, takže si na své mohou přijít i zanícení fanoušci téhle RPG série. Bethesdě a studiu Dire Wolf Digital se zkrátka podařilo vytvořit chytlavou, kvalitní a propracovanou karetní hru, která je mimo jiné jedním z mála příkladů toho, jak dělat pořádné free-to-play tituly.


The Fall of the Dark Brotherhood

Cena: 7,99 eur / 1000 zlatých (herní měna) za každý jeden akt, případně 19,99 eur za všechny tři akty nebo 13,99 eur za 2. a 3. akt, když už 1. akt vlastníte

První a zatím jediné příběhové rozšíření The Elder Scrolls: Legends se zaměřuje na tématiku oblíbeného Temného bratrstva. Vše je rozdělené do tří aktů, respektive do tří map, přičemž už ta první nabízí dvě dost zajímavé kapitoly. V příběhu, v němž máte za úkol infiltrovat Temné bratrstvo, opět nechybí trocha toho rozhodování a samotné zápasy proti umělé inteligenci mohou být i na normální obtížnost docela výzva. Nejzajímavější věcí na tomto rozšíření však není ani tak obtížnost zápasů, která se odvíjí spíše od vámi použitého balíčku karet, jako spíš jejich podstata a podmínky. Hratelnost je velmi často zajímavými způsoby obměňována, takže musíte často zkoušet jinou taktiku.Od základní příběhové kampaně se The Fall of the Dark Brotherhood liší i poněkud nelineárním postupem. Tentokrát neabsolvujete jeden povinný zápas za druhým, na speciální mapě si můžete mnohdy vybrat, s jakým protivníkem se vypořádáte dřív. Dokonce nechybí ani obdoba vedlejších úkolů. Za zmínku stojí i nové karty. Za každou výhru získáte novou kartu, často v až třech kopiích, a některé z nich mohou být za správné situace dost šikovné. Rozhodně doporučuji v případě zájmu našetřit alespoň 1000 zlatých na první akt, jehož dohrání vám může zabrat i pár hodin, a pustit se do nového příběhu. Hlavně se nenechte odradit, když vám nějaký protivník bude dělat problémy. Odměna může stát za to, ať už od tohohle rozšíření čekáte zajímavý děj, nové karty, výzvu nebo nutnost ochránit prasátko s mašlí. I na to při hraní dojde.

Tisk  
The Elder Scrolls: Legends na PC, iPadScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry The Elder Scrolls: Legends Screenshot ze hry The Elder Scrolls: Legends Screenshot ze hry The Elder Scrolls: Legends Screenshot ze hry The Elder Scrolls: Legends Screenshot ze hry The Elder Scrolls: Legends Screenshot ze hry The Elder Scrolls: Legends Screenshot ze hry The Elder Scrolls: Legends Screenshot ze hry The Elder Scrolls: Legends
Další aktuální články
 
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Středa 21.2.2018 18:18 - Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání stálo za to. Přečíst celý článek »

3 komentáře | PC, PS4, Xbox One | Autor: Honzas4400
Fe

Fe

Středa 21.2.2018 14:00 - Prozkoumejte v kůži roztomilého tvora všechny záhady podivuhodného pralesa. Přečíst celý článek »

2 komentáře | PC, PS4, Xbox One, Switch | Autor: barlow
The Station

The Station

Úterý 20.2.2018 16:35 - Nová, tajuplná adventura The Station nás zavede do nedaleké budoucnosti. Jak moc se tento výlet na orbitální stanici povedl, se dočtete v dnešní sci-fi recenzi. Přečíst celý článek »

3 komentáře | PC, PS4, Xbox One | Autor: ROYALFOX

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář ke článku The Elder Scrolls: Legends - dojmy z karetního zápasení
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Mikuláš111    Zdravím mám problém po instalaci z google play se mi hra sice spustí , ale při načítání se mi sekne v 70% nějak tak a nic s tím nemůžu udělat ani reinstal nepomohl mám NVIDIA shield k1Mikuláš111mikulas11173454    29.6.2017 19:04 Mikuláš111

Zdravím mám problém po instalaci z google play se mi hra sice spustí , ale při načítání se mi sekne v 70% nějak tak a nic s tím nemůžu udělat ani reinstal nepomohl mám NVIDIA shield k1

Paulus Poetry    Hraji na Nvidia Shield tabletu a občas mi hra také spadne, ale stačí opět spustit a postup při hraní je zachován. Ono se s tím muselo počítat, že hra bude mít takovéto problémy. Ale není to nic co by mě mělo odradit. Uvidíme do budoucna, jestli se této hře budu věnovat až oficiálně spustí Gwent na mobilu. To bude těžké :)Paulus Poetrypaulus-poetry66313    8.5.2017 20:09 Paulus Poetry

@ odpověď na komentář od BionicD:Hraji na Nvidia Shield tabletu a občas mi hra také spadne, ale stačí opět spustit a postup při hraní je zachován. Ono se s tím muselo počítat, že hra bude mít takovéto problémy. Ale není to nic co by mě mělo odradit. Uvidíme do budoucna, jestli se této hře budu věnovat až oficiálně spustí Gwent na mobilu. To bude těžké :)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

BionicD napsal:Tak postup přesunout jde, ale na S7 se mi to neustále vypíná, takže to můžu hrát jen na PC prozatím.

ALTR    můj Žebříček:
HS
legends
Gwent

Gwent je poslední jen proto ze jde o úplně jinou karetní hru.

Legends je "velmi inspirovaný" HSkem ale baví to moc... hlavně pro to ze je to nový, prekvapko na skoro vybranou hru atd. .
ALTRaltr71848
    8.5.2017 20:05
ALTR

můj Žebříček:
HS
legends
Gwent

Gwent je poslední jen proto ze jde o úplně jinou karetní hru.

Legends je "velmi inspirovaný" HSkem ale baví to moc... hlavně pro to ze je to nový, prekvapko na skoro vybranou hru atd. .Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

BionicD    Tak postup přesunout jde, ale na S7 se mi to neustále vypíná, takže to můžu hrát jen na PC prozatím.BionicDbionicd4206    8.5.2017 18:05 BionicD

@ odpověď na komentář od Paulus Poetry:Tak postup přesunout jde, ale na S7 se mi to neustále vypíná, takže to můžu hrát jen na PC prozatím.

Paulus Poetry napsal:Řekl bych že určitě, protože si budeš muset vytvořit účet. Myslím si, že i v menu hry je funkce obnovení účtu, takže s tím by neměl být problém.

Pragon23    Faerie je fakt dobrá, mám odehraných pár hodin a až vyjde na android tak budu pokračovat. Ale na muj vkus moc komplexni, uz hraju třetim rokem HS a nechce se mne znovu učit od nuly u faerie.Pragon23pragon2310261    8.5.2017 15:13 Pragon23

Faerie je fakt dobrá, mám odehraných pár hodin a až vyjde na android tak budu pokračovat. Ale na muj vkus moc komplexni, uz hraju třetim rokem HS a nechce se mne znovu učit od nuly u faerie.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Paulus Poetry    Řekl bych že určitě, protože si budeš muset vytvořit účet. Myslím si, že i v menu hry je funkce obnovení účtu, takže s tím by neměl být problém.Paulus Poetrypaulus-poetry66313    8.5.2017 12:23 Paulus Poetry

@ odpověď na komentář od BionicD:Řekl bych že určitě, protože si budeš muset vytvořit účet. Myslím si, že i v menu hry je funkce obnovení účtu, takže s tím by neměl být problém.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

BionicD napsal:Taky zkusím tu Faerii, když budu hrát na PC, přesune se mi postup na mobil? :)

BionicD    Taky zkusím tu Faerii, když budu hrát na PC, přesune se mi postup na mobil? :)BionicDbionicd4206    8.5.2017 11:45 BionicD

Taky zkusím tu Faerii, když budu hrát na PC, přesune se mi postup na mobil? :)

BionicD    Mám přístup do uzavřené bety Gwentu, je to komplikovanější než v Zaklínači a je tam mnohem více neutrálních karet, ale asi mě ty karetní hry moc nebaví, HS teda vůbec. Zkusím tohle a uvidím.BionicDbionicd4206    8.5.2017 11:34 BionicD

@ odpověď na komentář od Paulus Poetry:Mám přístup do uzavřené bety Gwentu, je to komplikovanější než v Zaklínači a je tam mnohem více neutrálních karet, ale asi mě ty karetní hry moc nebaví, HS teda vůbec. Zkusím tohle a uvidím.

Paulus Poetry napsal:Také jsem zkoušel tuto hru v betě a mě se naopak líbila moc. I kampaň byla zpracována hezky. Hearthstone se mi nelíbí právě kvůli té dětské stylizaci. A to jsem na hrách od Blizardu vyrůstal. Každopádně si počkám na Gwent, ke kterému mám mnohem blíže.

Paulus Poetry    Paráda, tak jsem si na android stáhl Faerii a odehrál jsem tutoriál. Hra je skvělá a jiná než jiné karetní hry. Zpracování také moc hezké. Jo a je komplet v češtině ;) Krásný bonusPaulus Poetrypaulus-poetry66313    7.5.2017 21:36 Paulus Poetry

Paráda, tak jsem si na android stáhl Faerii a odehrál jsem tutoriál. Hra je skvělá a jiná než jiné karetní hry. Zpracování také moc hezké. Jo a je komplet v češtině ;) Krásný bonusKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

ALTR    Tak ještě ze není standardem aby nefungovalo označení textu.

Jinak Legends zatim rozporuplny. Me se naopak ta kampaň nějak nezdá. Beru ji jako zbytečně dlouhý tutorial.

Zajímavá by byla kdyby měla obtížnost.
ALTRaltr71848
    7.5.2017 14:06
ALTR

@ odpověď na komentář od Raylo™:Tak ještě ze není standardem aby nefungovalo označení textu.

Jinak Legends zatim rozporuplny. Me se naopak ta kampaň nějak nezdá. Beru ji jako zbytečně dlouhý tutorial.

Zajímavá by byla kdyby měla obtížnost.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Raylo™ napsal:Ani lenost, ani narizeni. Dneska se proste uz tak nejak pocita s tim, ze kdyz si chces neco najit, tak si to behem tech tri vterin do Googlu napises sam.

Raylo™    Ani lenost, ani narizeni. Dneska se proste uz tak nejak pocita s tim, ze kdyz si chces neco najit, tak si to behem tech tri vterin do Googlu napises sam.Raylo™raylo37553    7.5.2017 13:52 Raylo™

@ odpověď na komentář od ALTR:Ani lenost, ani narizeni. Dneska se proste uz tak nejak pocita s tim, ze kdyz si chces neco najit, tak si to behem tech tri vterin do Googlu napises sam.

ALTR napsal:to neni odpoved ;-)

je to lenost redaktora nebo se to nesmí?
pokud to prvni tak to pisu jako vytku, pokud to druhy tak holt co nadelam....

Robin_CZ    wow tu Faerii jdu zkusit, dík za tip! :)Robin_CZrobin_cz12542    7.5.2017 13:10 Robin_CZ

wow tu Faerii jdu zkusit, dík za tip! :)

ALTR   1x   to neni odpoved ;-)

je to lenost redaktora nebo se to nesmí?
pokud to prvni tak to pisu jako vytku, pokud to druhy tak holt co nadelam....
ALTRaltr71848
    7.5.2017 12:51
ALTR

@ odpověď na komentář od Pragon23:to neni odpoved ;-)

je to lenost redaktora nebo se to nesmí?
pokud to prvni tak to pisu jako vytku, pokud to druhy tak holt co nadelam....

Pragon23 napsal:odkaz ]

Pragon23   1x   odkaz ]Pragon23pragon2310261    7.5.2017 12:08 Pragon23

@ odpověď na komentář od ALTR:odkaz ]Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

ALTR napsal:na HS odkaz, na GWENTa odkaz ale na recenzovanou ne? ? ? ! ! !
ach jo :-)

edit> ahah tak odkay neni ani na jednu y nich ... :-)
to je nejaky narizeni, ze odkaz na hru nesmi byt v clanku? ? ?

ALTR    na HS odkaz, na GWENTa odkaz ale na recenzovanou ne? ? ? ! ! !
ach jo :-)

edit> ahah tak odkay neni ani na jednu y nich ... :-)
to je nejaky narizeni, ze odkaz na hru nesmi byt v clanku? ? ?
ALTRaltr71848
    7.5.2017 08:33
ALTR

na HS odkaz, na GWENTa odkaz ale na recenzovanou ne? ? ? ! ! !
ach jo :-)

edit> ahah tak odkay neni ani na jednu y nich ... :-)
to je nejaky narizeni, ze odkaz na hru nesmi byt v clanku? ? ?

jamesfreeze   1x   TESL jsem hrál chvilku v betě, ale mmt hraji betu GWENTu, to je zatím nejlepšíjamesfreezejamesfreeze57998    6.5.2017 21:40 jamesfreeze

TESL jsem hrál chvilku v betě, ale mmt hraji betu GWENTu, to je zatím nejlepší

Paulus Poetry    Uhm o Faeria jsem včera zaslechl. Škoda, že je jen na PC a iPad. Možná bude časem i na iPhone. To bych si zahrál určitě. Takové hry mám rád na telefonu, než sedět u PC. Každopádně ta hra vypadá zajímavě :)Paulus Poetrypaulus-poetry66313    6.5.2017 21:01 Paulus Poetry

Uhm o Faeria jsem včera zaslechl. Škoda, že je jen na PC a iPad. Možná bude časem i na iPhone. To bych si zahrál určitě. Takové hry mám rád na telefonu, než sedět u PC. Každopádně ta hra vypadá zajímavě :)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Cipi    TESL není špatný. Hrál jsem ho už od bety, ale nyní jsem objevil Faeria a to je prostě bomba věc, která zatím nemá konkurenci.Cipicipi45763    6.5.2017 17:49 Cipi

TESL není špatný. Hrál jsem ho už od bety, ale nyní jsem objevil Faeria a to je prostě bomba věc, která zatím nemá konkurenci.

Paulus Poetry   2x   Také jsem zkoušel tuto hru v betě a mě se naopak líbila moc. I kampaň byla zpracována hezky. Hearthstone se mi nelíbí právě kvůli té dětské stylizaci. A to jsem na hrách od Blizardu vyrůstal. Každopádně si počkám na Gwent, ke kterému mám mnohem blíže.Paulus Poetrypaulus-poetry66313    6.5.2017 15:34 Paulus Poetry

Také jsem zkoušel tuto hru v betě a mě se naopak líbila moc. I kampaň byla zpracována hezky. Hearthstone se mi nelíbí právě kvůli té dětské stylizaci. A to jsem na hrách od Blizardu vyrůstal. Každopádně si počkám na Gwent, ke kterému mám mnohem blíže.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Amoonra    Hrál jsem, ale abych řekl pravdu tak mě více baví Hearthstone. Nevím zda to je tím, že v něm mam dosti rozsáhlou kolekci karet a více nahraného času (teď cca 3500 vyhraných her) , ale prostě mi tato hra moc nezaujala. Zkoušel jsem ji na Ipadu, UI celkově ujde, ale více se mi líbí ten "dětský" vzhled HS. A taky k ES universu nemam moc blízko, to mam blíže k blizzardu.Amoonraamoonra11414    6.5.2017 14:48 Amoonra

Hrál jsem, ale abych řekl pravdu tak mě více baví Hearthstone. Nevím zda to je tím, že v něm mam dosti rozsáhlou kolekci karet a více nahraného času (teď cca 3500 vyhraných her) , ale prostě mi tato hra moc nezaujala. Zkoušel jsem ji na Ipadu, UI celkově ujde, ale více se mi líbí ten "dětský" vzhled HS. A taky k ES universu nemam moc blízko, to mam blíže k blizzardu.

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (52 příspěvků), RAM rada! (43 příspěvků), Jaký monitor? (20 příspěvků), Pomoc prosím: Nejdou mi barvy na Windows 10 (8 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12145 příspěvků), Rozdávání klíčů! (6 příspěvků), Ocenění sestavy z roku 2012 (5 příspěvků), STEAM -všechno sem (7091 příspěvků), HRA - ABECEDA HRANÝCH HER (29 příspěvků), Čeština ve hrách?! (74 příspěvků), Humble bundle -vše sem (614 příspěvků)

Informace o hře

 

Právě vychází

» release list

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Fe

Recenze - 21.2.2018
 
Fe

Prozkoumejte v kůži roztomilého tvora všechny záhady podivuhodného pralesa.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 

The Station

Recenze - 20.2.2018
 
The Station

Nová, tajuplná adventura The Station nás zavede do nedaleké budoucnosti. Jak moc se tento výlet na orbitální stanici povedl, se dočtete v dnešní…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole
 
 
Kingdom Come: Deliverance a jeho easter eggy

Jaké vtípky, zajímavosti a kuriozity se podařilo najít v prvních dnech po vydání očekávaného českého RPG?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Pillars of Eternity II: Deadfire – fotoseriál z bety veľkolepého RPG

Dobrodružná výprava á la Robinson Crusoe.

 
Přečíst celý článek»Autor: romando - Platforma: PC a konzole