Uživatel nepřihlášen
   

Dojmy z otevřené PC bety Call of Duty: WWII

Pátek 6.10.2017 18:05 - Autor: Vojtěch "Riley" Zikán - Rubrika: Speciály Speciál Call of Duty: WWII

Call of Duty se již za měsíc podívá zpátky na bojiště druhé světové války, přičemž se snaží zlepšit si reputaci u PC hráčů. Jak betatest zapůsobil na nás?

Pro Zing píšu již tři roky převážně články o sérii Call of Duty, se kterou mám bohaté zkušenosti. Hrál jsem všechny vydané díly, znám dobře herní mechanismy a samotné fungování značky. Přesto mé nadšení upadá a místo euforie, kterou jsem prožíval léta zpátky, si nyní spíše klepu na čelo. Značka Call of Duty ušla dlouhou cestu a ne ve všem šla správným směrem. Když tedy společnost Activision oznámila, že se série vrací zpět ke kořenům, zůstal jsem radši při zemi a snažil se potlačit prvotní nadšení. Call of Duty se sice může vrátit, kam chce, ale multiplayer má již několik let nastavená pravidla, která musí dodržovat. Otevřená beta na PC mi dala příležitost, abych si otestoval, zda mě WWII zaujme či zklame a podkope už tak vratkou víru v tuto značku. Zde vám tak přináším mé pocity po několika hodinách hraní.

Zpátky ve službě

Stát opět nohama pevně na zemi, aniž by kolem mě po stěnách neskákalo uřvané dítě, je skvělý pocit. Zpočátku jsem si připadal docela nemotorně, ale nakonec jsem se do toho dostal. Jediné, co mě asi trápilo, je krátký běh, ale to jsem zřejmě jen rozmazlený z Black Ops 3, kde byl neomezený sprint. Ovládání zbraní je jednoduché a některé kousky naprosto postrádají jakýkoliv zpětný ráz. Výjimkou je útočná puška M1941, která místy docela kopala. Žádná ze současných zbraní mi nepřišla příliš silná, Sledgehammer Games se snad konečně naučili balancovat zbraně a výbavu. Dost mě mrzí, že jsem si nenašel společnou řeč s poloautomatickými puškami, jelikož každý používá hlavně samopaly a útočné pušky, proti kterým nemám velkou šanci. A také odstřelovačky! Nevím proč, ale v tomhle díle jsou snipeři dost velcí parchanti. Čekal jsem, že díky zasazení do druhé světové války budou hráči používat odstřelovačky trošku více "takticky" a nebudou dělat tzv. quickscope v zákopech a v těsných prostorách.Nahrazení Create-a-Class systému Divizemi mi sice trošku svazuje ruce, ale jedná o zajímavý nápad. Jednotlivé schopnosti postav mají něco do sebe, ale já si nejvíce oblíbil Infantry divizi a výpad s bajonetem. Je zábava střetnout se s nepřítelem na schodech a prudce na něj naběhnout ostřím. Vznětlivé broky u Expeditionary mě zase moc nepotěšily, jelikož brokovnice získaly na síle a potkat hráče s brokovnicí začne být po několika smrtích dost frustrující.

Basic Trainings jsou ve své podstatě absolutně stejné jako perky. Jejich negativem je fakt, že pro sebe berou některé již zavedené prvky, např. přebíjení při běhu, což šlo dříve i bez speciální schopnosti. Scorestreaky nejsou narozdíl od předchozích dílů tolik přehnané, skoro s ničím jsem neměl výrazný problém. Maximálně plamenomet místy drásal moje nervy, ale to je opravdu to nejmenší.Mapy samy o sobě nejsou špatné. Nejvíce mě zaujalo Point Du Hoc a Aachen, jelikož obě mapy sází na něco jiného - boj v úzkých prostorách versus přestřelky na střední až velkou vzdálenost. Mapy jsou však obecně malé a od Call of Duty nic jiného bohužel nečekám. Na zbrusu nový mód War jsem se hodně těšil a neodcházím zklamaný. Při opravování mostu či eskortě tanku není nic příjemného, když každou chvíli schytáte kulku od odstřelovače, ale vnáší to do hry více hráčů novou výzvu a hlavně důvod ke spolupráci s ostatními. Avšak o týmové práci povím něco níže.

Engine starší než Metuzalém

Musím si velice pochválit ozvučení hry, hlavně co se týče výbuchů. Exploze granátu či dopad shozené bomby je jako pohlazení po duši. Avšak ozvučení zbraní není nejlepší a v Advanced Warfare se mi líbilo více. Okolní zvuky a prostředí celkově dodávají zápasu skvělou atmosféru. Zvlášť na mapě Point Du Hoc, kde každou chvíli explodují protiletadlové projektily a padají letadla. Silně mě ale iritovaly neustálé výkřiky postav. Tohle je věc, která mě štvala už v předešlých dílech, kdy musel můj charakter neustále vykřikovat, co dělá a koho kde vidí. Zvlášť když se s utlumeným Type 100 přikrádám k blízkému bunkru a ten idiot zařve "Ten hajzl je uvnitř!" a prozradí mě. Z toho určitě budou muset mít radost eSport hráči, na které je tenhle díl hodně zaměřený.Hodně se mi líbí, že když chci hrát s přáteli, tak nemusím zbytečně dlouho čekat, než se hra uráčí mě spojit. Hrál jsem s několika lidmi a snadno nás to spojilo do jedné lobby. Totéž platí o vyhledávání zápasů. Novou hru mi vyhledávač najde do několika sekund a samotná stabilita serverů je slušná. Sice se nejedná o finální verzi, ale poslední díly mají tak příšerné servery, až je to k pláči. Doufám tedy, že jim tohle vydrží i po vydání plné hry, i když síťový kód má rozhodně své mouchy, kvůli nimž může být hraní i navzdory stabilním serverům a rychlému vyhledávání dost nepříjemné a nepřesné. WWII hodně sází na vzájemnou komunikaci hráčů a bude odměňovat týmovou práci. Bude zábava sledovat, jak se to ve hře projeví, jelikož komunita Call of Duty je natolik toxická, že se jedná o skoro utopickou představu tvůrců.

Nyní se však dostávám k nejhorší části beta testování - optimalizaci. Jo, ta je opravdu dost špatná a nebýt nových driverů od Nvidie, tak bych si ani nezahrál. I když mi po většinu času následně běžela hra dobře, místy se začala nelogicky lagovat a na mapách Aachen nebo při operaci Breakout mi spadly až na 12fps. Na vysoké detaily jsem tedy radši zanevřel a hrál jsem radši na nejnižší nastavení. Můj počítač není nejmladší, ale komponenty splňuji minimální požadavky. Fakt, že Black Ops 3, které vypadá po grafické stránce líp a běží mi také o dost líp, je hodně špatný. Chápu, že se jedná o beta verzi a dost věcí je nestabilních, ale Call of Duty na PC v posledních letech dost trpělo a bojím se, že do vydání se to o moc nezlepší. Tak či onak, optimalizace je příšerná a shodují se na tom i kolegové z redakce vystupující pod přezdívkami Honzas4400 a Cvrnda.Jaké jsou ztráty, pane?

Pro mnoho lidí je kontroverzní záležitostí přítomnost žen a vojáků tmavé barvy pleti, a to i v řadách Osy, ale mně je celé tohle nějak ukradené. Věděl jsem, že multiplayer je nastavený jinak než kampaň a že historická autenticita jde stranou ve prospěch hratelnosti a kosmetických záležitostí. Rozumím tomu, že lidé budou toto rozebírat ještě dlouho, ale rozhodně se nejedná o nějaký závažný problém. Ani za nic. Call of Duty trpí o dost závažnějšími věcmi než ženou tmavé pleti v uniformě Wehrmachtu. Špatná optimalizace, netcode, mikrotransakce, absence výrazných změn v hratelnosti či zastaralý engine mluví samy za sebe.

Beta Call of Duty: WWII mě utvrdila v tom, že se nejedná o špatnou hru, ale k dokonalosti má daleko. Alespoň co se týče multiplayeru. Ano, dokázal bych u toho zabít dost hodin, stejně jako u Black Ops 3, ale neměl bych z toho takové nadšení jako u Call of Duty 4: Modern Warfare nebo nejlíp Modern Warfare 2. Call of Duty trápí zejména špatná technická stránka (alespoň na PC) a nevýrazné novinky v hratelnosti. Rok co rok začínáte od nuly, odemykáte nové kamufláže, vylepšujete zbraně a snažíte se dosáhnout až na maximální prestige. Za několik měsíců vychází další díl s totožným postupem a za rok další. No co, plná verze hry vychází již 3. listopadu a já doufám, že nakonec budu mile překvapen.

Tisk  
Call of Duty: WWII na PC, PS4, Xbox OneScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Call of Duty: WWII Screenshot ze hry Call of Duty: WWII Screenshot ze hry Call of Duty: WWII Screenshot ze hry Call of Duty: WWII Screenshot ze hry Call of Duty: WWII Screenshot ze hry Call of Duty: WWII Screenshot ze hry Call of Duty: WWII Screenshot ze hry Call of Duty: WWII
Další aktuální články
 
TT Isle of Man

TT Isle of Man

Úterý 20.3.2018 14:45 - Oficiální hra nejtěžšího motocyklového závodu planety přetéká adrenalinem. Přečíst celý článek »

7 komentářů | PC, PS4, Xbox One | Autor: Michal Jonáš
God of War – dojmy z hraní

God of War – dojmy z hraní

Pondělí 19.3.2018 16:01 - V porovnání s chystaným restartem série působí předešlé díly jako obyčejné demoverze. Přečíst celý článek »

33 komentářů | PS4 | Autor: Filca
Far Cry 5 – dojmy z hraní

Far Cry 5 – dojmy z hraní

Pondělí 19.3.2018 12:00 - Jaké jsou naše dojmy z několikahodinového hraní open-world střílečky Far Cry 5? Přečíst celý článek »

47 komentářů | PC, PS4, Xbox One | Autor: ROYALFOX

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář ke článku Dojmy z otevřené PC bety Call of Duty: WWII
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Norbi001   1x   Pleteš si pojmy s dojmy. Oni si je opravdu brali, ale jako kořist. Suvenýr. Ne aby je používali. Kdyby je viděl nějaký německý velitel, tak by je okamžitě poslal před zeď. A to, že nacisté používali francouzké tanky neznamená, že používali i ruské samopaly. A prosím.... Wikipedie jako informační zdroj? Opravdu? A další... jak tedy obhájíš (tohle osobně jsem neviděl a tak to nemohu potvrdit na 100%) japonské zbraně v rukou němců? Člověk tam HLEDÁ MP40ku. Opravdu? Vážně? Co to má být? To není náhodně nastavené zbraně. Aby měl až každý 10tý němec MP40ku a jinak samé PPSh-41 není normální. To měli pojmenovat vylodění na ruské frontě.

Za tohle chtějí 60 euro? Za 3 hodiny hraní?
Norbi001norbi00117630
    4.11.2017 09:48
Norbi001

@ odpověď na komentář od Riley:Pleteš si pojmy s dojmy. Oni si je opravdu brali, ale jako kořist. Suvenýr. Ne aby je používali. Kdyby je viděl nějaký německý velitel, tak by je okamžitě poslal před zeď. A to, že nacisté používali francouzké tanky neznamená, že používali i ruské samopaly. A prosím.... Wikipedie jako informační zdroj? Opravdu? A další... jak tedy obhájíš (tohle osobně jsem neviděl a tak to nemohu potvrdit na 100%) japonské zbraně v rukou němců? Člověk tam HLEDÁ MP40ku. Opravdu? Vážně? Co to má být? To není náhodně nastavené zbraně. Aby měl až každý 10tý němec MP40ku a jinak samé PPSh-41 není normální. To měli pojmenovat vylodění na ruské frontě.

Za tohle chtějí 60 euro? Za 3 hodiny hraní?

Riley napsal:Na jednu stranu to má své opodstatnění. Němci při dobývání Sovětského svazu sbírali sovětské zbraně. Buď je používali přímo na východní frontě či je poslali zpátky do Německa a následně se využili na jiných frontách. To samé dělali i v jiných zemích (např. Francie) . V téhle fázi války navíc začínalo pomalu téct Třetí říši do bot a používali všechno, co jim přišlo pod ruku. Citace z wikipedie: "Samopal byl oblíbenou kořistí vojáků Wehrmachtu, kteří ho oceňovali zejména v boji zblízka. Proto byl zaveden i v německé armádě jako MP 717 (r) – „r“ v označení znamená russisch („ruský“) – případně překomorován na náboj 9 mm Luger, upraven na používání zásobníku z MP 40 a označen jako MP 41. " Jediná věc, která je jako pěst na oko, je fakt, že kromě pár vzácných kusů jí používá každý třetí Němec. Ale to je zase problém toho, ýe většina NPC má náhodně nastavené zbraně a vývojáři se snažili o nějakou pestrost, ačkoliv to nebylo zrovna nejcyhtřejší.

Riley člen redakce    Na jednu stranu to má své opodstatnění. Němci při dobývání Sovětského svazu sbírali sovětské zbraně. Buď je používali přímo na východní frontě či je poslali zpátky do Německa a následně se využili na jiných frontách. To samé dělali i v jiných zemích (např. Francie) . V téhle fázi války navíc začínalo pomalu téct Třetí říši do bot a používali všechno, co jim přišlo pod ruku. Citace z wikipedie: "Samopal byl oblíbenou kořistí vojáků Wehrmachtu, kteří ho oceňovali zejména v boji zblízka. Proto byl zaveden i v německé armádě jako MP 717 (r) – „r“ v označení znamená russisch („ruský“) – případně překomorován na náboj 9 mm Luger, upraven na používání zásobníku z MP 40 a označen jako MP 41. " Jediná věc, která je jako pěst na oko, je fakt, že kromě pár vzácných kusů jí používá každý třetí Němec. Ale to je zase problém toho, ýe většina NPC má náhodně nastavené zbraně a vývojáři se snažili o nějakou pestrost, ačkoliv to nebylo zrovna nejcyhtřejší.Rileyriley22147    3.11.2017 20:37 Riley

@ odpověď na komentář od Norbi001:Na jednu stranu to má své opodstatnění. Němci při dobývání Sovětského svazu sbírali sovětské zbraně. Buď je používali přímo na východní frontě či je poslali zpátky do Německa a následně se využili na jiných frontách. To samé dělali i v jiných zemích (např. Francie) . V téhle fázi války navíc začínalo pomalu téct Třetí říši do bot a používali všechno, co jim přišlo pod ruku. Citace z wikipedie: "Samopal byl oblíbenou kořistí vojáků Wehrmachtu, kteří ho oceňovali zejména v boji zblízka. Proto byl zaveden i v německé armádě jako MP 717 (r) – „r“ v označení znamená russisch („ruský“) – případně překomorován na náboj 9 mm Luger, upraven na používání zásobníku z MP 40 a označen jako MP 41. " Jediná věc, která je jako pěst na oko, je fakt, že kromě pár vzácných kusů jí používá každý třetí Němec. Ale to je zase problém toho, ýe většina NPC má náhodně nastavené zbraně a vývojáři se snažili o nějakou pestrost, ačkoliv to nebylo zrovna nejcyhtřejší.

Norbi001 napsal:Tak ohledně té historické přesnosti.... . Právě jsem viděl jednu z prvních misí a z němců tam padaji PPSh-41.... :D Oni jsou fakt nepoučitelní. Prasata tupý.

Norbi001   1x   Tak ohledně té historické přesnosti.... . Právě jsem viděl jednu z prvních misí a z němců tam padaji PPSh-41.... :D Oni jsou fakt nepoučitelní. Prasata tupý.Norbi001norbi00117630    3.11.2017 10:49 Norbi001

Tak ohledně té historické přesnosti.... . Právě jsem viděl jednu z prvních misí a z němců tam padaji PPSh-41.... :D Oni jsou fakt nepoučitelní. Prasata tupý.

Micronex    Tak nech sa páčí :) ja se na tenhle díl taky docela těšil, ale je to pro mě strašný zklamáníMicronexmicronex6967    9.10.2017 12:13 Micronex

@ odpověď na komentář od jiiirka:Tak nech sa páčí :) ja se na tenhle díl taky docela těšil, ale je to pro mě strašný zklamáníKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

jiiirka napsal:Viděl jsem trailer a vypadá to skvěle. Otázka je jestli to fakt skvělý bude, jestli jo tak to urcite dohraju víckrát. Navíc budu hrát splitscreen s kámošem (mp+zombies) . Je to i tak drahý, ale tohle cod nevynecham. :)

jiiirka    Viděl jsem trailer a vypadá to skvěle. Otázka je jestli to fakt skvělý bude, jestli jo tak to urcite dohraju víckrát. Navíc budu hrát splitscreen s kámošem (mp+zombies) . Je to i tak drahý, ale tohle cod nevynecham. :)jiiirkajiiirka73081    9.10.2017 10:56 jiiirka

@ odpověď na komentář od Micronex:Viděl jsem trailer a vypadá to skvěle. Otázka je jestli to fakt skvělý bude, jestli jo tak to urcite dohraju víckrát. Navíc budu hrát splitscreen s kámošem (mp+zombies) . Je to i tak drahý, ale tohle cod nevynecham. :)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Micronex napsal:Předobjednat si hru za 1500 kvůli pár hodinám sp ze kterého si navíc neviděl ani minutu, to je fakt super. .

Micronex   1x   Předobjednat si hru za 1500 kvůli pár hodinám sp ze kterého si navíc neviděl ani minutu, to je fakt super. .Micronexmicronex6967    9.10.2017 10:40 Micronex

@ odpověď na komentář od jiiirka:Předobjednat si hru za 1500 kvůli pár hodinám sp ze kterého si navíc neviděl ani minutu, to je fakt super. .Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

jiiirka napsal:V betě jsem strávil 20 minut a to jsem se ani nedostal do hry. Za to může můj starší počítač. Předobjednal jsem si to na PS4 kvůli singlu a snad budu spokojen :)

jiiirka    V betě jsem strávil 20 minut a to jsem se ani nedostal do hry. Za to může můj starší počítač. Předobjednal jsem si to na PS4 kvůli singlu a snad budu spokojen :)jiiirkajiiirka73081    9.10.2017 09:57 jiiirka

V betě jsem strávil 20 minut a to jsem se ani nedostal do hry. Za to může můj starší počítač. Předobjednal jsem si to na PS4 kvůli singlu a snad budu spokojen :)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

MoRt8    Skoda, ze Wolf nema multiplayer. Ten pocit ze strelby je v novejch dilech hrozne navykovej. Skoda, ze to neriskli. Jasnej potencialni COD killer. A ke COD. Problem tyhle serie je uz nekolik let stejnej. Teda ono jich je vic, ale co se tyce MP, tak za mne je problem cislo jedna ten, ze cela hra, map designem pocinaje a spawn systemem konce, je udelana tak, aby naprosto kazdej i slepej a jednorukej autista v kazdem zapase alespon na chvili uspel. Mapy jsou stupidni koridory, ve kterych se takrka neda minout a nepratele jsou neustale vsude okolo vas. Vysledkem je, ze mate neustale nekoho v zadech, nepratele se vam rodi do zad, vy se rodite do zad jim a kazdej i to sebevetsi nemehlo si par fragu udela. Kdyz k vam k tomu jeste pridaj plamenomerny brokovnice a vymazou recoil, neni co resit. Call of Duty se povedla jedna celkem bizarni vec. Obcas kdysi clovek narazil na hru, ktera mela skill latku tak vysoko, ze to bylo vylozene frustrujici. CoD sundalo skill strop az tak nizko, ze dosahlo toho samyho efektu. Bylo asi prilis naivni myslet si, ze navrat do minulosti sam o sobe vyresi vsechny problemy. Pridejte do tohohle jetpacky a je to to samy jako v poslednich letech.MoRt8mort88219    9.10.2017 07:28 MoRt8

Skoda, ze Wolf nema multiplayer. Ten pocit ze strelby je v novejch dilech hrozne navykovej. Skoda, ze to neriskli. Jasnej potencialni COD killer. A ke COD. Problem tyhle serie je uz nekolik let stejnej. Teda ono jich je vic, ale co se tyce MP, tak za mne je problem cislo jedna ten, ze cela hra, map designem pocinaje a spawn systemem konce, je udelana tak, aby naprosto kazdej i slepej a jednorukej autista v kazdem zapase alespon na chvili uspel. Mapy jsou stupidni koridory, ve kterych se takrka neda minout a nepratele jsou neustale vsude okolo vas. Vysledkem je, ze mate neustale nekoho v zadech, nepratele se vam rodi do zad, vy se rodite do zad jim a kazdej i to sebevetsi nemehlo si par fragu udela. Kdyz k vam k tomu jeste pridaj plamenomerny brokovnice a vymazou recoil, neni co resit. Call of Duty se povedla jedna celkem bizarni vec. Obcas kdysi clovek narazil na hru, ktera mela skill latku tak vysoko, ze to bylo vylozene frustrujici. CoD sundalo skill strop az tak nizko, ze dosahlo toho samyho efektu. Bylo asi prilis naivni myslet si, ze navrat do minulosti sam o sobe vyresi vsechny problemy. Pridejte do tohohle jetpacky a je to to samy jako v poslednich letech.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Norbi001   1x   Přesně. To bude stotisíckrát uvěřitelnější "historie" než u BF a COD. A co víc... bude to mít parádní příběh a ne bambilión skriptů jako Volání dutých.Norbi001norbi00117630    7.10.2017 23:35 Norbi001

@ odpověď na komentář od six feet under:Přesně. To bude stotisíckrát uvěřitelnější "historie" než u BF a COD. A co víc... bude to mít parádní příběh a ne bambilión skriptů jako Volání dutých.

six feet under napsal:ještě že bude Wolfenstein, nejlepší hra roku

six feet under    ještě že bude Wolfenstein, nejlepší hra rokusix feet undersix-feet-under11476    7.10.2017 22:37 six feet under

ještě že bude Wolfenstein, nejlepší hra roku

Norbi001   1x   Asi tak. Už jenom to, že se ředitel Sladgehammeru sešel s nějakou tou feministickou děv*ou a div se tam nevykousli za to, že jsou tam ženy v mulťáku. Někde o tom byl přímo článek. Myslim, že jmenovitě to byla Anita.Norbi001norbi00117630    7.10.2017 18:51 Norbi001

@ odpověď na komentář od Micronex:Asi tak. Už jenom to, že se ředitel Sladgehammeru sešel s nějakou tou feministickou děv*ou a div se tam nevykousli za to, že jsou tam ženy v mulťáku. Někde o tom byl přímo článek. Myslim, že jmenovitě to byla Anita.

Micronex napsal:Nesváděl bych to na dobu, tohle je čistě jejich dementní rozhodnutí. . Feminacistky budou ječet stejně kvůli něčemu vždycky a nevšimnul jsem si, že by černoušci brečeli, že musí hrát za bílý

Micronex   3x   Nesváděl bych to na dobu, tohle je čistě jejich dementní rozhodnutí. . Feminacistky budou ječet stejně kvůli něčemu vždycky a nevšimnul jsem si, že by černoušci brečeli, že musí hrát za bílýMicronexmicronex6967    7.10.2017 18:32 Micronex

@ odpověď na komentář od Corvus:Nesváděl bych to na dobu, tohle je čistě jejich dementní rozhodnutí. . Feminacistky budou ječet stejně kvůli něčemu vždycky a nevšimnul jsem si, že by černoušci brečeli, že musí hrát za bílý

Corvus napsal:Jo, doba je příliš korektní a tak se raději do mulťáku vrznou všechny rasy, ženy a odstraní se hákový kříž. My se prostě jednou zalkneme tím, že se budeme bát mít vlastní názor nebo prezentovat věci tak ja jsou (byly) . Je to hnus :-(

Corvus   1x   Jo, doba je příliš korektní a tak se raději do mulťáku vrznou všechny rasy, ženy a odstraní se hákový kříž. My se prostě jednou zalkneme tím, že se budeme bát mít vlastní názor nebo prezentovat věci tak ja jsou (byly) . Je to hnus :-(Corvuscorvus13394    7.10.2017 17:34 Corvus

@ odpověď na komentář od Norbi001:Jo, doba je příliš korektní a tak se raději do mulťáku vrznou všechny rasy, ženy a odstraní se hákový kříž. My se prostě jednou zalkneme tím, že se budeme bát mít vlastní názor nebo prezentovat věci tak ja jsou (byly) . Je to hnus :-(

Norbi001 napsal:Hodina bičování jich samotných a jejich příbuzných by je ihned napravila. A kdyby to osekali, tak by to spoustu lidí potěšilo. Možná stejný počet, né-li vyšší, než by jich ztratili. Aspoň by ubylo těch nerozvinutejch chrchlů 9ti letejch, který jsou stejně rakovinou týhle hry. A u singlu? To chci opravdu vidět, jestli to opravdu dodrží, stejně jako se s tím rádoby dušoval Battlefield. Tam taky mleli hubou co se týče autentičnosti, ja kto nebude realistický apod. Ale ten mulťák je prostě prakticky stejnej jako singl. To je taky důvod proč je lepší. Nemáš tam zasraný kolimátory na zbraních, na kterých ani nebyly a máš tam hezky zbraně tak jak jsou. To že s ostřelovací puškou musíš zasáhnout nepřítele dvakrtá je věc druhá, ale rozhodně bych se musel pozvracet, kdybych viděl kolimátor na Martini-Henry a dalších zbraních. Fakt bych je nejraději zlynčoval za to co udělali s mulťákem. A vsadím se se klidně, že zkurví i singl. Viz vrchol jejich naprosté debility.... . a to jest hákový kříž v singlu být může, ale v mulťáku ne. Vrchol jejich debility a méněcennosti. Jsou to sráčové a morální nuly.

Norbi001    To obdivuji. Já to dokázal zapnout, zahrát si jednu hru a už jsem šel zvracet. Netrvalo to ani 3 minuty.Norbi001norbi00117630    7.10.2017 16:56 Norbi001

@ odpověď na komentář od zimmerhead:To obdivuji. Já to dokázal zapnout, zahrát si jednu hru a už jsem šel zvracet. Netrvalo to ani 3 minuty.

zimmerhead napsal:5 minut, tak dlouho jsem to vydrzel hrat

zimmerhead    5 minut, tak dlouho jsem to vydrzel hratzimmerheadzimmerhead12493    7.10.2017 16:52 zimmerhead

5 minut, tak dlouho jsem to vydrzel hrat

Norbi001   1x   Hodina bičování jich samotných a jejich příbuzných by je ihned napravila. A kdyby to osekali, tak by to spoustu lidí potěšilo. Možná stejný počet, né-li vyšší, než by jich ztratili. Aspoň by ubylo těch nerozvinutejch chrchlů 9ti letejch, který jsou stejně rakovinou týhle hry. A u singlu? To chci opravdu vidět, jestli to opravdu dodrží, stejně jako se s tím rádoby dušoval Battlefield. Tam taky mleli hubou co se týče autentičnosti, ja kto nebude realistický apod. Ale ten mulťák je prostě prakticky stejnej jako singl. To je taky důvod proč je lepší. Nemáš tam zasraný kolimátory na zbraních, na kterých ani nebyly a máš tam hezky zbraně tak jak jsou. To že s ostřelovací puškou musíš zasáhnout nepřítele dvakrtá je věc druhá, ale rozhodně bych se musel pozvracet, kdybych viděl kolimátor na Martini-Henry a dalších zbraních. Fakt bych je nejraději zlynčoval za to co udělali s mulťákem. A vsadím se se klidně, že zkurví i singl. Viz vrchol jejich naprosté debility.... . a to jest hákový kříž v singlu být může, ale v mulťáku ne. Vrchol jejich debility a méněcennosti. Jsou to sráčové a morální nuly.Norbi001norbi00117630    7.10.2017 15:50 Norbi001

@ odpověď na komentář od Corvus:Hodina bičování jich samotných a jejich příbuzných by je ihned napravila. A kdyby to osekali, tak by to spoustu lidí potěšilo. Možná stejný počet, né-li vyšší, než by jich ztratili. Aspoň by ubylo těch nerozvinutejch chrchlů 9ti letejch, který jsou stejně rakovinou týhle hry. A u singlu? To chci opravdu vidět, jestli to opravdu dodrží, stejně jako se s tím rádoby dušoval Battlefield. Tam taky mleli hubou co se týče autentičnosti, ja kto nebude realistický apod. Ale ten mulťák je prostě prakticky stejnej jako singl. To je taky důvod proč je lepší. Nemáš tam zasraný kolimátory na zbraních, na kterých ani nebyly a máš tam hezky zbraně tak jak jsou. To že s ostřelovací puškou musíš zasáhnout nepřítele dvakrtá je věc druhá, ale rozhodně bych se musel pozvracet, kdybych viděl kolimátor na Martini-Henry a dalších zbraních. Fakt bych je nejraději zlynčoval za to co udělali s mulťákem. A vsadím se se klidně, že zkurví i singl. Viz vrchol jejich naprosté debility.... . a to jest hákový kříž v singlu být může, ale v mulťáku ne. Vrchol jejich debility a méněcennosti. Jsou to sráčové a morální nuly.

Corvus napsal:Nevím proč by se singl neměl držet historie jak je to jen možné. Ostatně i mulťák by na tom byl dobře, nebýt hráčů, kteří každoročně sérii dření a kteří (podle mého názoru) VYŽADUJÍ, aby v mulťáku bylo to či ono. Zkusil jsem si představit kdyby vývojáři osekali COD o všechny ty prvky, které za ty roky vybujeli a rozmnožili se. Co by zbylo? Naprosto hard core osekané jádro, které by z dnešního úhlu pohledu bylo pro mnoho hráčů chuďoučké, toporné, s pár nudnými zbraněmi, na které si nemohou nic "našroubovat". Jsem toho názoru, že vývojáři pouze krmí hráče tím, co od COD chtějí především. Je to smutné, ale pravděpodobně převažuje kupní síla právě takových lidí. Nechápejte mě špatně: také bych byl rád, aby se mulťák držel přísně historie. Osobně bych nic jako mulťák s nějakým běháním po zdi nehrál :-) Bohužel by to ale po těch letech dřenění značky a obrovské variability kombinovat všechno se vším, zlomilo v roce 2017 autorům vaz. Jsem si poměrně dost jistý, že pokud by udělali razantní stopku a mulťák by byl čistě historický a držel by se modelu (řekněme) 2005 (Call of Duty 2) , tak jim mnohem početnější skupiny hráčů přestanou COD kupovat. Čili si za to můžete sami. Dá se říct. Nechápu jak někdo vůbec mohl čekat, že si autoři mulťák v roce 2017 dovolí osekat o všechny ty výdobytky, píčovinky na zbraně, variabilitu postav. Snad jste si proboha nemysleli, že tam nedají ženské a tmavou barvu pleti... podle mě nainvní představa, i když bych samozřejmě byl rád, aby vývojáři měli koule na to hru osekat na jádro a dát nám druhou světovou nejen v singlu, ale i v mulťáku. Co se týče singlu, nevidím důvod, proč by se neměl držet historie. Singl je úplně o něčem jiném. Stav multiplayeru je dán požadavky dnešních hráčů, kteří by nadávali, že si támhle Maruška nemůže zahrát za ženské pohlaví a támhle Bertík za černocha. Jinde by se Lojzik rozčílil, že se tahá s posranou garandkou a nemůže si na ni přišroubovat zhola nic a po čtyřech, pěti výstřelech musí zastavit a přebít :-D Prostě takhle si hráče vychovali a hráči jsou dnes zmlsaní až hanba. Málokdo si troufne ubírat obsah a osekávat. Na to nikdo nemá koule a je to veliká škoda. Doba je příliš korektní.

HruLeX   1x   Stačilo mi sledovat půl hodiny stream a už mi bylo jasné, že tento díl je mnohem horší než tituly starší víc jak 5 roků. Za tu dobu co dělají jednu hru stále dokola, tak bych čekal že to nejlepší komunita ocenila použíjí i tady. Grafikou od sebe ani daleko nemají. :DHruLeXhrulex9622    7.10.2017 14:36 HruLeX

Stačilo mi sledovat půl hodiny stream a už mi bylo jasné, že tento díl je mnohem horší než tituly starší víc jak 5 roků. Za tu dobu co dělají jednu hru stále dokola, tak bych čekal že to nejlepší komunita ocenila použíjí i tady. Grafikou od sebe ani daleko nemají. :D

Mr.Lolendo   1x   Já ty sráč3 nechápu. Mají dnes tolik prachů že by si mohly vytvořit sto nových herních enginu a nejsou ani schopni investovat a vytvořit jede nový.
Takový BattleField hraje naprosto jinou ligu jako by byl z daleké budoucnosti.
Pokud chcete aby COD byla sračk0u tak předobjednávejte a kupujte.
Mr.Lolendomrlolendo10723
    7.10.2017 12:51
Mr.Lolendo

Já ty sráč3 nechápu. Mají dnes tolik prachů že by si mohly vytvořit sto nových herních enginu a nejsou ani schopni investovat a vytvořit jede nový.
Takový BattleField hraje naprosto jinou ligu jako by byl z daleké budoucnosti.
Pokud chcete aby COD byla sračk0u tak předobjednávejte a kupujte.

Corvus   1x   Nevím proč by se singl neměl držet historie jak je to jen možné. Ostatně i mulťák by na tom byl dobře, nebýt hráčů, kteří každoročně sérii dření a kteří (podle mého názoru) VYŽADUJÍ, aby v mulťáku bylo to či ono. Zkusil jsem si představit kdyby vývojáři osekali COD o všechny ty prvky, které za ty roky vybujeli a rozmnožili se. Co by zbylo? Naprosto hard core osekané jádro, které by z dnešního úhlu pohledu bylo pro mnoho hráčů chuďoučké, toporné, s pár nudnými zbraněmi, na které si nemohou nic "našroubovat". Jsem toho názoru, že vývojáři pouze krmí hráče tím, co od COD chtějí především. Je to smutné, ale pravděpodobně převažuje kupní síla právě takových lidí. Nechápejte mě špatně: také bych byl rád, aby se mulťák držel přísně historie. Osobně bych nic jako mulťák s nějakým běháním po zdi nehrál :-) Bohužel by to ale po těch letech dřenění značky a obrovské variability kombinovat všechno se vším, zlomilo v roce 2017 autorům vaz. Jsem si poměrně dost jistý, že pokud by udělali razantní stopku a mulťák by byl čistě historický a držel by se modelu (řekněme) 2005 (Call of Duty 2) , tak jim mnohem početnější skupiny hráčů přestanou COD kupovat. Čili si za to můžete sami. Dá se říct. Nechápu jak někdo vůbec mohl čekat, že si autoři mulťák v roce 2017 dovolí osekat o všechny ty výdobytky, píčovinky na zbraně, variabilitu postav. Snad jste si proboha nemysleli, že tam nedají ženské a tmavou barvu pleti... podle mě nainvní představa, i když bych samozřejmě byl rád, aby vývojáři měli koule na to hru osekat na jádro a dát nám druhou světovou nejen v singlu, ale i v mulťáku. Co se týče singlu, nevidím důvod, proč by se neměl držet historie. Singl je úplně o něčem jiném. Stav multiplayeru je dán požadavky dnešních hráčů, kteří by nadávali, že si támhle Maruška nemůže zahrát za ženské pohlaví a támhle Bertík za černocha. Jinde by se Lojzik rozčílil, že se tahá s posranou garandkou a nemůže si na ni přišroubovat zhola nic a po čtyřech, pěti výstřelech musí zastavit a přebít :-D Prostě takhle si hráče vychovali a hráči jsou dnes zmlsaní až hanba. Málokdo si troufne ubírat obsah a osekávat. Na to nikdo nemá koule a je to veliká škoda. Doba je příliš korektní.Corvuscorvus13394    7.10.2017 09:05 Corvus

Nevím proč by se singl neměl držet historie jak je to jen možné. Ostatně i mulťák by na tom byl dobře, nebýt hráčů, kteří každoročně sérii dření a kteří (podle mého názoru) VYŽADUJÍ, aby v mulťáku bylo to či ono. Zkusil jsem si představit kdyby vývojáři osekali COD o všechny ty prvky, které za ty roky vybujeli a rozmnožili se. Co by zbylo? Naprosto hard core osekané jádro, které by z dnešního úhlu pohledu bylo pro mnoho hráčů chuďoučké, toporné, s pár nudnými zbraněmi, na které si nemohou nic "našroubovat". Jsem toho názoru, že vývojáři pouze krmí hráče tím, co od COD chtějí především. Je to smutné, ale pravděpodobně převažuje kupní síla právě takových lidí. Nechápejte mě špatně: také bych byl rád, aby se mulťák držel přísně historie. Osobně bych nic jako mulťák s nějakým běháním po zdi nehrál :-) Bohužel by to ale po těch letech dřenění značky a obrovské variability kombinovat všechno se vším, zlomilo v roce 2017 autorům vaz. Jsem si poměrně dost jistý, že pokud by udělali razantní stopku a mulťák by byl čistě historický a držel by se modelu (řekněme) 2005 (Call of Duty 2) , tak jim mnohem početnější skupiny hráčů přestanou COD kupovat. Čili si za to můžete sami. Dá se říct. Nechápu jak někdo vůbec mohl čekat, že si autoři mulťák v roce 2017 dovolí osekat o všechny ty výdobytky, píčovinky na zbraně, variabilitu postav. Snad jste si proboha nemysleli, že tam nedají ženské a tmavou barvu pleti... podle mě nainvní představa, i když bych samozřejmě byl rád, aby vývojáři měli koule na to hru osekat na jádro a dát nám druhou světovou nejen v singlu, ale i v mulťáku. Co se týče singlu, nevidím důvod, proč by se neměl držet historie. Singl je úplně o něčem jiném. Stav multiplayeru je dán požadavky dnešních hráčů, kteří by nadávali, že si támhle Maruška nemůže zahrát za ženské pohlaví a támhle Bertík za černocha. Jinde by se Lojzik rozčílil, že se tahá s posranou garandkou a nemůže si na ni přišroubovat zhola nic a po čtyřech, pěti výstřelech musí zastavit a přebít :-D Prostě takhle si hráče vychovali a hráči jsou dnes zmlsaní až hanba. Málokdo si troufne ubírat obsah a osekávat. Na to nikdo nemá koule a je to veliká škoda. Doba je příliš korektní.Komentář byl autorem naposledy upraven 7.10.2017 09:12

Původní verze před úpravami:Nevím proč by se singl neměl držet historie jak je to jen možné. Ostatně i mulťák by na tom byl dobře, nebýt hráčů, kteří každoročně sérii dření a kteří (podle mého názoru) VYŽADUJÍ, aby v mulťáku bylo to či ono. Zkusil jsem si představit kdyby vývojáři osekali COD o všechny ty prvky, které za ty roky vybujeli a rozmnožili se. Co by zbylo? Naprosto hard core osekané jádro, které by z dnešního úhlu pohledu bylo pro mnoho hráčů chuďoučké, toporné, s pár nudnými zbraněmi, na které si nemohou nic "našroubovat". Jsem toho názoru, že vývojáři pouze krmí hráče tím, co od COD chtějí především. Je to smutné, ale pravděpodobně převažuje kupní síla právě takových lidí. Nechápejte mě špatně: také bych byl rád, aby se mulťák držel přísně historie. Osobně bych nic jako mulťák s nějakým běháním po zdi nehrál :-) Bohužel by to ale po těch letech dřenění značky a obrovské variability kombinovat všechno se vším, zlomilo v roce 2017 autorům vaz. Jsem si poměrně dost jistý, že pokud by udělali razantní stopku a mulťák by byl čistě historický a držel by se modelu (řekněme) 2005 (Call of Duty 2) , tak jim mnohem početnější skupiny hráčů přestanou COD kupovat. Čili si za to můžete sami. Dá se říct. Nechápu jak někdo vůbec mohl čekat, že si autoři mulťák v roce 2017 dovolí osekat o všechny ty výdobytky, píčovinky na zbraně, variabilitu postav. Snad jste si proboha nemysleli, že tam nedají ženské a tmavou barvu pleti... podle mě nainvní představa, i když bych samozřejmě byl rád, aby vývojáři měli koule na to hru osekat na jádro a dát nám druhou světovou nejen v singlu, ale i v mulťáku. Co se týče singlu, nevidím důvod, proč by se neměl držet historie. Singl je úplně o něčem jiném. Stav multiplayeru je dán požadavky dnešních hráčů, kteří by nadávali, že si támhle MAruška nemůže zahrát za ženské pohlaví a támhle Bertík za černocha. Jinde by se Lojzik rozčílil, že se tahá s posranou garandkou a nemůže si na ni přišroubovat zhola nic a po pěti výstřelech musí zastvait a přebít :-D Prostě takhle si hráče vychovali a ti jsou zmlsaní. Málokdo si troufne ubírat obsah a osekávat. Na to nikdo nemá koule a je to škoda.

Warpo   1x   Tohle stojí 1599, - ? ? ? Já bych to přirovnal k Free to Play. Hrál jsem 20 minut a dál už jsem to nedal. Herní katastrofa.Warpowarpo7341    7.10.2017 07:45 Warpo

Tohle stojí 1599, - ? ? ? Já bych to přirovnal k Free to Play. Hrál jsem 20 minut a dál už jsem to nedal. Herní katastrofa.

Draper   2x   Zajímavé názory, že bych sáhl rači po Battlefrontu 2? :DDraperdraper18948    7.10.2017 01:56 Draper

Zajímavé názory, že bych sáhl rači po Battlefrontu 2? :DKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

udh333   1x   Nevím no , ja nehral zadny COD od MW3 a přišlo mi to jako fajn odreagovačka :) u War modu jsem se docela bavil.udh333udh33373885    6.10.2017 22:45 udh333

Nevím no , ja nehral zadny COD od MW3 a přišlo mi to jako fajn odreagovačka :) u War modu jsem se docela bavil.

Cokovenecek   2x   Přišlo mi to jako laciná F2P hra. SP může být samozřejmě jiný. Já se však více těším na příští díl CoD, Treyarch jsou nejlepší tým, který teď na CoD maká.Cokovenecekcokovenecek73104    6.10.2017 22:17 Cokovenecek

Přišlo mi to jako laciná F2P hra. SP může být samozřejmě jiný. Já se však více těším na příští díl CoD, Treyarch jsou nejlepší tým, který teď na CoD maká.

RobotFish   9x   Skusil som a vydrzal som tento grc hrat 30 minut. To myslia vazne? Mne to pride ako F2P hra a to bez srandy. 60 € za toto je az neuveritelne. Len lutujem ze sa najdu blazni, ktori aj takyto paskvil podporia a tak tu mame kazdy rok jednu srajdu za druhou.RobotFishrobotfish6297    6.10.2017 22:09 RobotFish

Skusil som a vydrzal som tento grc hrat 30 minut. To myslia vazne? Mne to pride ako F2P hra a to bez srandy. 60 € za toto je az neuveritelne. Len lutujem ze sa najdu blazni, ktori aj takyto paskvil podporia a tak tu mame kazdy rok jednu srajdu za druhou.

Norbi001   10x   Tahle beta je pro mě vrchol humusu. Tohle chtějí nazývat hrou? Jak se tu už psalo. Zbraně bez zpětného rázu, černý ženský v nacistických uniformách, který maji kolimátory na MP40ce, to ani nekomentujhu a nezajímá mne, že to je multiplayer. Tak to mají vydat jako samostatnou část pod názvem alternativní druhá světová. Multiplayer by měl odpovídat singlu. Co bude příští aktualizace? Termovizory na Thompsonech 1958? Protože já se vsadim, že tyhle dvě věci by tam narvali s ledovým klidem. I přes to, že by to v druhé světové nemělo co dělat. To, že opět se někdo zakempí s brokovnicí a zápalnými náboji, to ani nekomentuji, protože sám jsem dělal to samé na jistém místě u mapy Carentan :D . Prostě jedno zklamání za druhým. Opravdu se obávám o hru jednoho hráče. Jestli tam budou předvádět stejný hovadiny jako v mulťáku, tak to teda bude "dokonalý". A to jsem uvažoval i o koupi. Ale BETA mě vyléčila. Další šmejd pro děti. Multiplayer je totální znásilnění historie. Mohou si podat s Bugfieldem ruce.Norbi001norbi00117630    6.10.2017 19:54 Norbi001

Tahle beta je pro mě vrchol humusu. Tohle chtějí nazývat hrou? Jak se tu už psalo. Zbraně bez zpětného rázu, černý ženský v nacistických uniformách, který maji kolimátory na MP40ce, to ani nekomentujhu a nezajímá mne, že to je multiplayer. Tak to mají vydat jako samostatnou část pod názvem alternativní druhá světová. Multiplayer by měl odpovídat singlu. Co bude příští aktualizace? Termovizory na Thompsonech 1958? Protože já se vsadim, že tyhle dvě věci by tam narvali s ledovým klidem. I přes to, že by to v druhé světové nemělo co dělat. To, že opět se někdo zakempí s brokovnicí a zápalnými náboji, to ani nekomentuji, protože sám jsem dělal to samé na jistém místě u mapy Carentan :D . Prostě jedno zklamání za druhým. Opravdu se obávám o hru jednoho hráče. Jestli tam budou předvádět stejný hovadiny jako v mulťáku, tak to teda bude "dokonalý". A to jsem uvažoval i o koupi. Ale BETA mě vyléčila. Další šmejd pro děti. Multiplayer je totální znásilnění historie. Mohou si podat s Bugfieldem ruce.

flexo369    jedine co tam bolo na normalnej urovni bola asi optimalizacia. . ale bodaj by aj nie pri tej grafike... spravanie sa zbrani a celkovo gameplay nic mocflexo369flexo36956411    6.10.2017 18:59 flexo369

jedine co tam bolo na normalnej urovni bola asi optimalizacia. . ale bodaj by aj nie pri tej grafike... spravanie sa zbrani a celkovo gameplay nic moc

kajny18   1x   Me to bavilo a predobjednavku rusit nehodlam :Dkajny18kajny185539    6.10.2017 18:42 kajny18

Me to bavilo a predobjednavku rusit nehodlam :D

Micronex    Stáhnul jsem betu, hodinu hrál, potkal tři cheatery, odinstaloval. Servery stojí za starou bačkoru, zaznamenávání hitů otřesný, optimalizace špatná, mapy šíleně malý, zbraně téměř bez recoilu, uječený cernosky všude okolo jsou jenom třešnička na dortu...Nechápu jak by tohle mohlo mířit na e-sport, ta hra dělá všechno pro to, aby i co největší noob nebyl mrtvej co pět vteřin.

Jo a to, že se hráči mohou těšit na pěknou nálož DLCcek za nemálo peněz a mikrotransakce ve hře, jsem skoro zapomněl.
Micronexmicronex6967
    6.10.2017 18:26
Micronex

Stáhnul jsem betu, hodinu hrál, potkal tři cheatery, odinstaloval. Servery stojí za starou bačkoru, zaznamenávání hitů otřesný, optimalizace špatná, mapy šíleně malý, zbraně téměř bez recoilu, uječený cernosky všude okolo jsou jenom třešnička na dortu...Nechápu jak by tohle mohlo mířit na e-sport, ta hra dělá všechno pro to, aby i co největší noob nebyl mrtvej co pět vteřin.

Jo a to, že se hráči mohou těšit na pěknou nálož DLCcek za nemálo peněz a mikrotransakce ve hře, jsem skoro zapomněl.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.czKomentář byl autorem naposledy upraven 6.10.2017 18:42

Původní verze před úpravami:Stáhnul jsem betu, hodinu hrál, potkal tři cheatery, odinstaloval. Servery stojí za starou bačkoru, zaznamenávání hitů otřesný, optimalizace špatná, mapy šíleně malý, zbraně téměř bez recoilu...Nechápu jak by tohle mohlo mířit na e-sport, ta hra dělá všechno pro to, aby i co největší noob nebyl mrtvej co pět vteřin.

Znalec her   1x   No zrušil jsem předobjednávku na X-zone, za 1 500 Kč to opravdu nestojí, počkám, kolik bude map, kolik to bude hrát lidí a jak to zlevní. :gun: :-) :gun: Design map tragický, kam se to hrabe na MW, ta mapa Burgundský les to je humus...Znalec herznalec-her14741    6.10.2017 18:23 Znalec her

No zrušil jsem předobjednávku na X-zone, za 1 500 Kč to opravdu nestojí, počkám, kolik bude map, kolik to bude hrát lidí a jak to zlevní. :gun: :-) :gun: Design map tragický, kam se to hrabe na MW, ta mapa Burgundský les to je humus...

Právě vychází

» release list

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

TT Isle of Man

Recenze - 20.3.2018
 
TT Isle of Man

Oficiální hra nejtěžšího motocyklového závodu planety přetéká adrenalinem.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
God of War – dojmy z hraní

V porovnání s chystaným restartem série působí předešlé díly jako obyčejné demoverze.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: Konzole
 

Far Cry 5 – dojmy z hraní

Preview - 19.3.2018
 
Far Cry 5 – dojmy z hraní

Jaké jsou naše dojmy z několikahodinového hraní open-world střílečky Far Cry 5?

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole
 
 
Kobky plné chaosu – deskovka

Nechte se zlákat do smrdutých cel, z nichž může vyjít pouze jeden vítěz.

 
 

Ve víru věků – deskovka

Speciál - 16.3.2018
 
Ve víru věků – deskovka

Budujte své impérium a zanechejte odkaz budoucím generacím.