Uživatel nepřihlášen
    

Co budeme dělat o svátcích

Sobota 23.12.2017 12:00 - Autor: "Redakce" - Rubrika: Speciály Speciál Co budeme dělat o svátcích

Najdeme si čas na nějaké hry nebo se budeme jen cpát cukrovím? A co budete dělat vy?

V redakci jsme si položili jednoduchou otázku: Co budeme dělat o svátcích? Najdou si vůbec členové Zingu čas na milované hry, nebo budou trávit vánoční čas s rodinou a blízkými? Odpovědi každého z nás naleznete níže. Budeme rádi, když se s námi v komentářích podělíte se svým plánem.

Michal Burian

Na svátky klidu, míru a pohody se strašně moc těším. Končící rok jsem měl totiž dost perný. V osobním životě mě hodně zaměstnalo vyřizování hypotéky a stěhování do vlastního baráku a jeho následné vylepšování. Do toho roční dcerka o sobě dává čas od času pořádně vědět a vyžaduje stále více pozornosti, což je fajn, ale občas zároveň otrava a zdržování od práce (nevýhoda, když máte kancelář doma). Mám tak spoustu herních restů, které bych rád v následujících týdnech eliminoval. Už dnes ale vím, že se mi to úplně nepodaří. Loni jsem si plánoval to samé a za svátky jsem odehrál jen pár hodin. Nezbylo než to dohnat v lednu.

Pokud se tedy vše vyvede a nestane se něco neočekávaného (neohlášená návštěva dokážete pořádně zbořit plány), tak čas od času se podívám do prosluněného a písčitého Egypta, abych na Xboxu One X dohrál Assassin's Creed: Origins. Na PlayStationu 4 Pro potom zapnu first-person střílečku Wolfenstein 2: The New Colossus, kde jsme téměř u konce, a na počítači si chci pořádně zahrát českou strategii Mashinky a možná se najde čas i na nedávná rozšíření pro Euro Truck Simulator 2 a American Truck Simulator.

Když času bude víc, tak se vrátím k psychologické výpravě Hellblade: Senua’s Sacrifice, rozehraju přídavek The Frozen Wilds k Horizon Zero Dawn a zazávodím si v Gran Turismo Sport. Možná se ke mně dostane zpět i PlayStation VR, ale nevím, zda budu riskovat nevolnost s plným břichem řízků, bramborového salátu a cukroví.


Martin Cvrček

Na rozdíl od některých kolegů moc herních plánů na svátky nemám. Během roku trávím hraním tolik času, že vánoční svátky rád využívám jako období, v němž si od nich aspoň trochu odpočinu. Ještě se ale nestalo, že by to byl úplný odpočinek, a letos tomu nejspíš nebude jinak. Během vánočních slev na Steamu určitě upoutá mou pozornost něco lákavého a pak jsou tu různé aktualizace multiplayerových her. Rád bych prožil alespoň dalších několik bitev ve Star Wars: Battlefrontu 2, protože srdce Star Wars fanatika se neptá na chyby a prostě touží dále zkoušet nové mapy a hrdiny. A ty nedávno přidané karty v Gwentu se nejspíš taky nezískají samy. Navíc si pohrávám s myšlenkou na asi stý návrat k původní Mafii. Sice je opět k dostání v rámci digitální distribuce, ale spíše sáhnu mezi krabicovky po některé ze starších verzí.

Nejsou to kdovíjak velkolepé plány, ale Vánoce koneckonců nejsou jen o dohánění herních restů a válčení na singleplayerových i multiplayerových bojištích. Jsou také o klidu, trávení času s nejbližšími, poškrábaných prstech od jehličí při zdobení vánočním stromku a samozřejmě o plnění žaludků cukrovím, bramborovým salátem a dalšími pochutinami, což se s tím hraním her někdy docela dobře slučuje. A já přeju komukoliv, kdo přečetl tohle mé melancholické žvatlání až sem, aby měl toho všeho víc než dost a aby zkrátka prožil co nejpříjemnější svátky.


Ondra Zeman

Abych byl upřímný, o těchto Vánocích se zřejmě hrám moc věnovat nebudu. Prakticky si od nich v následujících dnech a týdnech budu chtít spíše odpočinout, protože jsem jimi jako recenzent fakticky stabilně zavalen. Mimoto mám nyní doma malý poklad, který potřebuje stále mou pozornost, a hry jí prozatím nelákají, takže mám smůlu.

Pokud budu v následujících týdnech hrát, většinou se bude jednat o dílka zaměřená na hru pro více hráčů, v jejíž rámci se opět sejdu s některými virtuálními přáteli, které jsem měl možnost střetnout i v reálném životě. Abych byl přesný, zřejmě se vrhnu na PlayerUnknown's Battlegrounds a Tom Clancy's Rainbow Six Siege, který hrajeme se stále stejnou partičkou bez přestávek již pár let. V případě, že bych měl v průběhu svátků chuť na něco zacíleného na jednotlivce, pravděpodobně si do počítače vložím jednoho z mnoha zástupců série Total War, jejíž hraní si hodně užívám jak sám, tak i přáteli.

Filip Němec

Přestože nemám informace o tom, co napíší kolegové z redakce, jsem si jist, že podobně jako já se budou věnovat především dohánění restů. Těch herních, samozřejmě! Rok od roku vychází snad stále více her, je více platforem, ale den má pořád jen 24 hodin a nedá se hrát úplně vše. Přesto první hrou, kterou si zahraji, bude titul, který jsem už jednou dohrál. Série Uncharted je ale moje srdcovka, takže si chci The Lost Legacy projít ještě jednou. Minimálně.

Hned poté se vrátím zpět do světa Horizon: Zero Dawn, kam čas od času zavítám. Tentokrát se ale vrhnu na DLC The Frozen Wilds, na které se už hodně dlouho těším a které mi uniklo kvůli účasti na letošním ročníku Paris Games Week. A dál? Star Wars: Battlefront 2, Call of Duty: WWII, For Honor, Gravity Rush 2, Mass Effect: Andromeda, Halo Wars 2, South Park: Fractured But Whole… No, je toho zkrátka hodně a už teď jsem si jist, že stejně vše nestihnu. Běda těm, kteří si stěžuji, že nevychází zajímavé hry! Vánoční návštěvy budou dost možná také ve znamení nejrůznějších společenských her pro PlayLink na PS4. Těším se na další společný rok tady na Zingu a přeji vám všem krásné Vánoce a samozřejmě co nejvíce herních dárků pod stromečkem.


Ivan Jeziorek

Letošní Vánoce u mne měly být ve jménu opakovaného hraní. Sice mám zrovna na Vitě rozjeté pokračování série Demon Gaze, které se nachází ve stavu před dohráním, a tak bych jej velice rád co nejdříve připravil pro vydání recenze, ale protože byl tento rok plný hodně kvalitních titulů, měl jsem i jiné plány. Nachystal jsem si pomyslný seznam JRPG, které jsem chtěl prostě projet znovu, jen s větší rozvahou a ve větším klidu.

Na prvním místě samozřejmě stojí takřka dokonalá pátá Persona, ale zároveň jsem si chtěl znovu projít třetí verzi Yo-kai Watch 2 a taky se trochu více věnovat nočním můrám v Mary Skelter, kterou jsem po recenzování hned rozjel znovu. S dcerou se potřebujeme pohnout dál v LEGO Harry Potterovi a sem tam si do toho střihnout před spaním rodinný souboj v Mario Kartu 8 není taky k zahození.

Bohužel byl vládce křemíkového nebe proti, a tak mi před pár dny poslal do cesty služebního auta ne moc kvalitního řidiče. Po pár dnech na traumačce jsem sice doma, vyvázl jsem pouze se zlomenou klíční kostí a několika vnitřními zraněními, ale to bohužel znamená, že jednou rukou nemůžu hýbat vůbec a tou druhou pouze omezeně. Gamepad prostě neudržím, a tak těch pár herních chvilek trávím s telefonem a u logické hříčky ꚙ Loop.

Honza Kalný

Stejně jako každý rok, i letos budu trávit vánoční svátky převážně u počítače naládovaný tolika řízky, že je ani nespočítám. Kupodivu mě ale tenhle rok nečeká tolik restů, které chci dohnat. Vyhlédnutý mám zbytek kampaně druhého Wolfensteina, rád bych strávil nějaký čas v Rainbow Six Siege a Overwatch a stále musím dojet nejnovější epizodu Batmana od Telltale.

Kromě toho mám v plánu hrát spíš jen to, co mi připadne pod ruku, což může být třeba i Watch Dogs 2 (resp. kooperace), a rád bych dohrál ještě The Last of Us na PS4. Pak už záleží jenom na tom, zdali objevím nějaké pěkné slevy. Původně jsem měl vyhlídnuté Shadow of War (hru mám sice k dispozici na PS4, ale PC dávám vždy přednost). Nakonec to tak úplně nevyšlo a je možné, že před tím vším, co jsem nahoře zmínil, dám přednost mému nově pořízenému GTA V a jeho Online složce, ve které už jsem za posledni dva dny strávil 19 hodin.


Kuba Němec

Pro mě bohužel vánoční svátky neznamenají moc klidovou zónu, v níž bych mohl dohánět herní resty. Čeká na mě stoh čtyřiceti seminárek, jejichž přečtení a vyhodnocení se stává mým pravidelným svátečním evergreenem. Přesto budu v rámci chvil volna věnovat svůj čas rodině, takže se možná pustíme do nějaké deskovky, u níž se zabaví více lidí najednou.

Pokud se objeví nějaká časová kapsa, v níž bych mohl strávit čas doplněním herního vzdělání, pravděpodobně to budou první dva díly Metra (když se na nás valí třetí díl), na které pomalu padá prach na mé pracovní ploše. Druhou možností je samozřejmě rozehraná kooperační kampaň v Total War: Warhammer 2, jíž se s Ondrou Zemanem věnujeme ve výjimečných chvilkách volna.

Štěpán Lenk

Nejvíce svátečního času budu zcela určitě věnovat nejnovějšímu dílu napínavé multiplayerové hry „Přežij ve zdraví rodinnou návštěvu”. Navzdory mnohdy nervydrásající hratelnosti se ale u tohoto titulu budu určitě dobře bavit, a to nejen díky značnému množství náhodně generovaného lootu (jídlo, pití, dary) v jednotlivých levelech.

Ale vážně, s největší pravděpodobností budu o svátcích střídat Destiny 2, Ježíškem přislíbený WipeOut: The Omega Collection a Star Wars Battlefront 2, který si i přes to mikrotransakční fiasko vcelku užívám. A když volný čas dovolí, rád bych už konečně dohrál Dark Souls 2: Scholar of the First Sin. Ať už ale moje sváteční herní plány dopadnou jakkoli, rád bych vám popřál hezké Vánoce a přilehlé volné dny. A kdo ví, třeba se v nějakém virtuálním světě i potkáme.

Tisk  
Štítky: zing
Další aktuální články
 
Northgard

Northgard

Pátek 23.3.2018 19:00 - Hrdinské příběhy drsného severu v nové variaci. Necháte se zlákat polární září? Přečíst celý článek »

0 komentářů | PC | Autor: barlow
Pure Farming 2018

Pure Farming 2018

Pátek 23.3.2018 00:00 - Z Polska k nám doputoval nadějný zemědělský simulátor nabízející čtyři odlišná prostředí, netradiční plodiny a mnoho dalšího. Uspěl? Přečíst celý článek »

6 komentářů | PC, PS4, Xbox One | Autor: Miky
O vývoji nového Zingu: Vylepšení homepage, profily a fórum

O vývoji nového Zingu: Vylepšení homepage, profily a fórum

Čtvrtek 22.3.2018 13:47 - Bílá barva zatěžující oči je minulostí. Pojďte se seznámit s vývojem zbrusu nového Zingu. Přečíst celý článek »

31 komentářů | Autor: Miky

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář ke článku Co budeme dělat o svátcích
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
NiETa    To je škoda, že si nedohrál jedničku. Přijde mi, že je její znalost pro hraní druhého dílu dost důležitá. :) Mě teda bavil i první díl, ale i kdyby ne, tak bych se jím pro lepší pochopení dvojky nějak "prokousala". :)NiETanieta24629    28.12.2017 01:52 NiETa

@ odpověď na komentář od Miky:To je škoda, že si nedohrál jedničku. Přijde mi, že je její znalost pro hraní druhého dílu dost důležitá. :) Mě teda bavil i první díl, ale i kdyby ne, tak bych se jím pro lepší pochopení dvojky nějak "prokousala". :)

Miky napsal:Jedničku jsem právě nedohrál, ta mě přestala po pár hodinách bavit, ale dvojka vypadá dost nadějně.

to Narw: Uvidím. Záleží, co na to malá dcera a přítelkyně :-)

ElementGamer    Hele a víš, že mám stejný problém? Ve Skyrimu jsem vydržel cca hodinu a půl, v Superhot VR asi hodinu, ve VR Worlds téměř tři hodiny, ale u závodů a RIGS zkrátka nevydržím. :D

to Miky: Já to vzdal zhruba po pěti hodinách. Ve dvojce zatím nehráno zhruba deset hodin a pořád baví. :)
ElementGamerelementgamer13999
    26.12.2017 17:33
ElementGamer

@ odpověď na komentář od DERO:Hele a víš, že mám stejný problém? Ve Skyrimu jsem vydržel cca hodinu a půl, v Superhot VR asi hodinu, ve VR Worlds téměř tři hodiny, ale u závodů a RIGS zkrátka nevydržím. :D

to Miky: Já to vzdal zhruba po pěti hodinách. Ve dvojce zatím nehráno zhruba deset hodin a pořád baví. :)

DERO napsal:Dam jen takovy poznatek ... vsechny hry pohoda dokazu hrat i par hodin v kuse ... ale gran turismo jedna trat a konec .... jedina hra co mi nedela dobre

DERO    Dam jen takovy poznatek ... vsechny hry pohoda dokazu hrat i par hodin v kuse ... ale gran turismo jedna trat a konec .... jedina hra co mi nedela dobreDEROdero8641    26.12.2017 17:10 DERO

@ odpověď na komentář od ElementGamer:Dam jen takovy poznatek ... vsechny hry pohoda dokazu hrat i par hodin v kuse ... ale gran turismo jedna trat a konec .... jedina hra co mi nedela dobreKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

ElementGamer napsal:Jojo, já VR World, Skyrim VR a chystám se na Gran Turismo Sport. :)

Miky člen redakce    Jedničku jsem právě nedohrál, ta mě přestala po pár hodinách bavit, ale dvojka vypadá dost nadějně.

to Narw: Uvidím. Záleží, co na to malá dcera a přítelkyně :-)
Mikymiky3
    26.12.2017 16:13
Miky

@ odpověď na komentář od ElementGamer:Jedničku jsem právě nedohrál, ta mě přestala po pár hodinách bavit, ale dvojka vypadá dost nadějně.

to Narw: Uvidím. Záleží, co na to malá dcera a přítelkyně :-)

ElementGamer napsal:Doporučuji, oproti jedničce výrazný pokus k lepšímu. :)

Narw    Abys to nakonec stihl aspon do Velikonoc :-D Evil within js zatim hrál asi hoďku a vypadá to zatim fakt skvěle!Narwnarw57671    26.12.2017 16:05 Narw

@ odpověď na komentář od Miky:Abys to nakonec stihl aspon do Velikonoc :-D Evil within js zatim hrál asi hoďku a vypadá to zatim fakt skvěle!Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Miky napsal:Já už mám odehráno nějakých 20 hodin, tak uvidíme, zda to stihnu do konce roku dohrát. Na Evil Within 2 se chystám potom, musím si ho koupit.

ElementGamer    Doporučuji, oproti jedničce výrazný pokus k lepšímu. :)ElementGamerelementgamer13999    26.12.2017 15:54 ElementGamer

@ odpověď na komentář od Miky:Doporučuji, oproti jedničce výrazný pokus k lepšímu. :)

Miky napsal:Já už mám odehráno nějakých 20 hodin, tak uvidíme, zda to stihnu do konce roku dohrát. Na Evil Within 2 se chystám potom, musím si ho koupit.

Miky člen redakce   2x   Já už mám odehráno nějakých 20 hodin, tak uvidíme, zda to stihnu do konce roku dohrát. Na Evil Within 2 se chystám potom, musím si ho koupit.Mikymiky3    26.12.2017 15:22 Miky

@ odpověď na komentář od Narw:Já už mám odehráno nějakých 20 hodin, tak uvidíme, zda to stihnu do konce roku dohrát. Na Evil Within 2 se chystám potom, musím si ho koupit.

Narw napsal:Tak to už si nic jinýho o svátcích nezahraješ :-D Já ho taky rozjel včera, dostal jsem ho společně s Evil Within 2 od přítelkyně :-)

Narw   2x   Tak to už si nic jinýho o svátcích nezahraješ :-D Já ho taky rozjel včera, dostal jsem ho společně s Evil Within 2 od přítelkyně :-)Narwnarw57671    26.12.2017 14:25 Narw

@ odpověď na komentář od Miky:Tak to už si nic jinýho o svátcích nezahraješ :-D Já ho taky rozjel včera, dostal jsem ho společně s Evil Within 2 od přítelkyně :-)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Miky napsal:Tak jsem dohrál Wolfensteina 2 a budu pokračovat v AC Origins

Ria Kon   3x   Playsation 4 konečně doma! ! ! :D
Sice se stále držím své PC master race, ale na tenhle stroječek je prostě až moc skvělých exkulzivit! Na poličce už se valí Horizon, Crash, Uncharted série, TLOU a stále mám pár kousků v hledáčku. V poměru počtu her k ceně 5. 200, - za konzoli je to fakt pecka.
Dokonce mě překvapilo, jak relativně lehce se na nový DualShock zvyká. Naposled sem měla v ruce původní DS před 15ti lety a po 2-3 hoďkách hraní se už ve hře pohybuji plynule. Narozdíl od Xboxového ovladače, se kterým neumím ani po celém odehrání Gears of War 2.

Spokojenost :)
Ria Konria-kon11242
    26.12.2017 12:44
Ria Kon

Playsation 4 konečně doma! ! ! :D
Sice se stále držím své PC master race, ale na tenhle stroječek je prostě až moc skvělých exkulzivit! Na poličce už se valí Horizon, Crash, Uncharted série, TLOU a stále mám pár kousků v hledáčku. V poměru počtu her k ceně 5. 200, - za konzoli je to fakt pecka.
Dokonce mě překvapilo, jak relativně lehce se na nový DualShock zvyká. Naposled sem měla v ruce původní DS před 15ti lety a po 2-3 hoďkách hraní se už ve hře pohybuji plynule. Narozdíl od Xboxového ovladače, se kterým neumím ani po celém odehrání Gears of War 2.

Spokojenost :)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Miky člen redakce    Tak jsem dohrál Wolfensteina 2 a budu pokračovat v AC Origins Mikymiky3    26.12.2017 10:41 Miky

Tak jsem dohrál Wolfensteina 2 a budu pokračovat v AC Origins Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

dinss   1x   Jak říkám... Mám toho na dohrání ještě hafo a přemýšlím, že bych se do toho světa pustil znovu. Poprvé jsem v tom nechal asi jen okolo 70hodin a určitě jsem neměl ani 50% vedlejších úkolu. Poměrně nedávno jsem si nainstalovat tu normální edici a ani jsem nevěřil, jak ta hra vypadá. Opravdu nevím... Navíc přemýšlím o DLC do Elite: Dangerous. :( Je toho hodně.dinssdinss71858    26.12.2017 01:53 dinss

@ odpověď na komentář od M1L4N:Jak říkám... Mám toho na dohrání ještě hafo a přemýšlím, že bych se do toho světa pustil znovu. Poprvé jsem v tom nechal asi jen okolo 70hodin a určitě jsem neměl ani 50% vedlejších úkolu. Poměrně nedávno jsem si nainstalovat tu normální edici a ani jsem nevěřil, jak ta hra vypadá. Opravdu nevím... Navíc přemýšlím o DLC do Elite: Dangerous. :( Je toho hodně.

M1L4N napsal:Záleží na tobě jestli na to máš chuť :) , ale na remasteru tolik nezáleží, je spousta modů co udělaj podobnou/lepší práci... Určitě je spousta jinejch her co by se ti líbila, vycházej rychlejš než je člověk stíhá hrát...

Já si třeba takovýhle klasiky nechávam na období kdy jsem bez hlavního pc tak na něčem slabším to rozjedu :) (reklamace, dovolená, ...)

M1L4N    Záleží na tobě jestli na to máš chuť :) , ale na remasteru tolik nezáleží, je spousta modů co udělaj podobnou/lepší práci... Určitě je spousta jinejch her co by se ti líbila, vycházej rychlejš než je člověk stíhá hrát...

Já si třeba takovýhle klasiky nechávam na období kdy jsem bez hlavního pc tak na něčem slabším to rozjedu :) (reklamace, dovolená, ...)
M1L4Nm1l4n46923
    26.12.2017 01:21
M1L4N

@ odpověď na komentář od dinss:Záleží na tobě jestli na to máš chuť :) , ale na remasteru tolik nezáleží, je spousta modů co udělaj podobnou/lepší práci... Určitě je spousta jinejch her co by se ti líbila, vycházej rychlejš než je člověk stíhá hrát...

Já si třeba takovýhle klasiky nechávam na období kdy jsem bez hlavního pc tak na něčem slabším to rozjedu :) (reklamace, dovolená, ...)

dinss napsal:Přemýšlel jsem právě o té remastrované edici ve slevě tak nevím... :nah:

NiETa   1x   O vánočních svátcích si tradičně každý rok zahraju jedničku Mafie ♥ Jinak do Silvestra ještě chci dohrát Black Mirror (což vzhledem k tomu, že už jsem těsně před koncem, stíhám s přehledem) a rozehrát dlc Residentu 7. :thumbup:NiETanieta24629    25.12.2017 23:09 NiETa

O vánočních svátcích si tradičně každý rok zahraju jedničku Mafie ♥ Jinak do Silvestra ještě chci dohrát Black Mirror (což vzhledem k tomu, že už jsem těsně před koncem, stíhám s přehledem) a rozehrát dlc Residentu 7. :thumbup:

ElementGamer   1x   Jojo, já VR World, Skyrim VR a chystám se na Gran Turismo Sport. :)ElementGamerelementgamer13999    25.12.2017 20:15 ElementGamer

@ odpověď na komentář od DERO:Jojo, já VR World, Skyrim VR a chystám se na Gran Turismo Sport. :)

DERO napsal:no já mám vr words, gran turismo, hry z ps+, a určitě se chystám na další pecky je jich ted hodně na PS store v akci + novinka shoooty fruity kterou prostě musím mít :D

dinss    Přemýšlel jsem právě o té remastrované edici ve slevě tak nevím... :nah:dinssdinss71858    25.12.2017 17:12 dinss

@ odpověď na komentář od M1L4N:Přemýšlel jsem právě o té remastrované edici ve slevě tak nevím... :nah:

M1L4N napsal:Do skyrimu bych upřímně nešel, jestli si vyloženě nechceš vyzkoušet nějakej styl boje nebo příběhovou linii :) .

M1L4N    Do skyrimu bych upřímně nešel, jestli si vyloženě nechceš vyzkoušet nějakej styl boje nebo příběhovou linii :) .M1L4Nm1l4n46923    25.12.2017 16:58 M1L4N

@ odpověď na komentář od dinss:Do skyrimu bych upřímně nešel, jestli si vyloženě nechceš vyzkoušet nějakej styl boje nebo příběhovou linii :) .

dinss napsal:Má cenu se znovu ponořit do světa Skyrimu? Ještě jsem ani nerozehrál nového AC a jsem zvědav jestli je tak dobrý, jak se říká. Navíc mám resty z Witchera a jeho DLC. Plus si chci zahrát Fallout 4 a v únoru vyjde KC: D. :D Či nevíte náhodou jestli je na Endless Space 2 je čeština? Narazil jsem jen na jednu stránku, která mi odkáže na cracknutou verzi.

DERO    no já mám vr words, gran turismo, hry z ps+, a určitě se chystám na další pecky je jich ted hodně na PS store v akci + novinka shoooty fruity kterou prostě musím mít :DDEROdero8641    25.12.2017 14:14 DERO

@ odpověď na komentář od ElementGamer:no já mám vr words, gran turismo, hry z ps+, a určitě se chystám na další pecky je jich ted hodně na PS store v akci + novinka shoooty fruity kterou prostě musím mít :D

ElementGamer napsal:Taky, taky. :) Zrovna jsem otestoval Skyrim VR a neuvěřitelné. :D

dinss    Má cenu se znovu ponořit do světa Skyrimu? Ještě jsem ani nerozehrál nového AC a jsem zvědav jestli je tak dobrý, jak se říká. Navíc mám resty z Witchera a jeho DLC. Plus si chci zahrát Fallout 4 a v únoru vyjde KC: D. :D Či nevíte náhodou jestli je na Endless Space 2 je čeština? Narazil jsem jen na jednu stránku, která mi odkáže na cracknutou verzi.dinssdinss71858    25.12.2017 11:48 dinss

Má cenu se znovu ponořit do světa Skyrimu? Ještě jsem ani nerozehrál nového AC a jsem zvědav jestli je tak dobrý, jak se říká. Navíc mám resty z Witchera a jeho DLC. Plus si chci zahrát Fallout 4 a v únoru vyjde KC: D. :D Či nevíte náhodou jestli je na Endless Space 2 je čeština? Narazil jsem jen na jednu stránku, která mi odkáže na cracknutou verzi.Komentář byl autorem naposledy upraven 25.12.2017 11:54

Původní verze před úpravami:Má cenu se znovu ponořit do světa Skyrimu? Ještě jsem ani nerozehrál nového AC a jsem zvědav jestli je tak dobrý, jak se říká. Navíc mám resty z Witchera a jeho DLC. Plus si chci zahrát Fallout 4 a v únoru vyjde KC: D. :D

ElementGamer   1x   Taky, taky. :) Zrovna jsem otestoval Skyrim VR a neuvěřitelné. :DElementGamerelementgamer13999    25.12.2017 11:14 ElementGamer

@ odpověď na komentář od DERO:Taky, taky. :) Zrovna jsem otestoval Skyrim VR a neuvěřitelné. :D

DERO napsal:No já si koupil PS VR .... a bomba :D i rodinka z toho byla nadšená a večer bylo o zábavu postaráno ... a asi i v následujících dnech nebude nouze o srandu :D .... fakt parádní věcička ... hlavně pro ty co s tím jako já neměli doteď osobní kontakt :D ... jen tak dál kluci už jen zvýšit rozlišení, pohrát si s grafikou a bude to úplně peklo.

VENUŠE   1x   Mě Jéžišek neskutečně překvapil, přinesl mě Heavy Rain & Beyond Two Souls Collection :-) to byl šok, ale milej :shock: :-) Moje první hra, kterou jsem kdy dostala. Vše co jsem dříve hrála, jsem si půjčovala od přítele.... ale teď mám svoji hru. Takže dost psaní a jdu to rozjed, už se nemůžu dočkat :dance: :-) jupíííVENUŠEvenuse69832    25.12.2017 10:49 VENUŠE

Mě Jéžišek neskutečně překvapil, přinesl mě Heavy Rain & Beyond Two Souls Collection :-) to byl šok, ale milej :shock: :-) Moje první hra, kterou jsem kdy dostala. Vše co jsem dříve hrála, jsem si půjčovala od přítele.... ale teď mám svoji hru. Takže dost psaní a jdu to rozjed, už se nemůžu dočkat :dance: :-) jupííí

DERO   1x   No já si koupil PS VR .... a bomba :D i rodinka z toho byla nadšená a večer bylo o zábavu postaráno ... a asi i v následujících dnech nebude nouze o srandu :D .... fakt parádní věcička ... hlavně pro ty co s tím jako já neměli doteď osobní kontakt :D ... jen tak dál kluci už jen zvýšit rozlišení, pohrát si s grafikou a bude to úplně peklo.DEROdero8641    25.12.2017 07:49 DERO

No já si koupil PS VR .... a bomba :D i rodinka z toho byla nadšená a večer bylo o zábavu postaráno ... a asi i v následujících dnech nebude nouze o srandu :D .... fakt parádní věcička ... hlavně pro ty co s tím jako já neměli doteď osobní kontakt :D ... jen tak dál kluci už jen zvýšit rozlišení, pohrát si s grafikou a bude to úplně peklo.

ElementGamer    To si piš. ;-) Potom mě s tím musíš pořádně naučit. :-DElementGamerelementgamer13999    24.12.2017 21:46 ElementGamer

@ odpověď na komentář od Malasnikov:To si piš. ;-) Potom mě s tím musíš pořádně naučit. :-D

Malasnikov napsal:Hezkej dárek! 8-)

Norbi001   3x   Já Vám všem přeju co nejkrásnější prožití vánočních svátků, plné propařených nocí, podlitých očí od nespaní, spousty achievmentů, nokenečné náboje ve střílečkách, spoustu zlata v RPGčkách, nesčetně tahů ve strategiích a mnoho, mnoho úspěšných odhánění lidí, kteří od Vás během hraní na Vás budou mluvit či nedejbože něco chtít. Spoustu her pod stromečkem. Minimum hádek zde na Zingu pro další rok a stpousty dalších krásných věcí, co do života pařana patří. Šťastné a veselé.Norbi001norbi00117630    24.12.2017 18:17 Norbi001

Já Vám všem přeju co nejkrásnější prožití vánočních svátků, plné propařených nocí, podlitých očí od nespaní, spousty achievmentů, nokenečné náboje ve střílečkách, spoustu zlata v RPGčkách, nesčetně tahů ve strategiích a mnoho, mnoho úspěšných odhánění lidí, kteří od Vás během hraní na Vás budou mluvit či nedejbože něco chtít. Spoustu her pod stromečkem. Minimum hádek zde na Zingu pro další rok a stpousty dalších krásných věcí, co do života pařana patří. Šťastné a veselé.

Malasnikov    Hezkej dárek! 8-)Malasnikovmalasnikov16453    24.12.2017 18:05 Malasnikov

@ odpověď na komentář od ElementGamer:Hezkej dárek! 8-)

ElementGamer napsal:Ještě jednou veselé Vánoce všem! :) Užijte si svátky na maximum, já se rozvalím v posteli s cukrovím a pokusím se konečně dohrát ryze vánoční The Evil Within 2 a okoštuji PSVR, které na mne čeká pod stromkem. :D

Wast    Jo jo uono u každého podobného nákupu chce to přemýšlet i do budoucna a tam je Switch jasnej favorit. Oproti Vitě.Wastwast14199    24.12.2017 15:24 Wast

@ odpověď na komentář od gomental5:Jo jo uono u každého podobného nákupu chce to přemýšlet i do budoucna a tam je Switch jasnej favorit. Oproti Vitě.

gomental5 napsal:Souhlasim s Miky, Vitu mam ale od jejiho pocatku, takze jsem necekala takovy smutny vyvoj. Nicmene je tam par pecek, co za to stoji, ale pokud se rozhodujes mezi Vitou a Switch, investovala bych do Switche.

gomental5    Souhlasim s Miky, Vitu mam ale od jejiho pocatku, takze jsem necekala takovy smutny vyvoj. Nicmene je tam par pecek, co za to stoji, ale pokud se rozhodujes mezi Vitou a Switch, investovala bych do Switche.gomental5gomental571357    24.12.2017 15:19 gomental5

@ odpověď na komentář od dinss:Souhlasim s Miky, Vitu mam ale od jejiho pocatku, takze jsem necekala takovy smutny vyvoj. Nicmene je tam par pecek, co za to stoji, ale pokud se rozhodujes mezi Vitou a Switch, investovala bych do Switche.

dinss napsal:Má cenu si v dnešní době kupovat Vitu nebo rovnou Switch?

ElementGamer   1x   Ještě jednou veselé Vánoce všem! :) Užijte si svátky na maximum, já se rozvalím v posteli s cukrovím a pokusím se konečně dohrát ryze vánoční The Evil Within 2 a okoštuji PSVR, které na mne čeká pod stromkem. :DElementGamerelementgamer13999    24.12.2017 14:51 ElementGamer

Ještě jednou veselé Vánoce všem! :) Užijte si svátky na maximum, já se rozvalím v posteli s cukrovím a pokusím se konečně dohrát ryze vánoční The Evil Within 2 a okoštuji PSVR, které na mne čeká pod stromkem. :D

AdamoK    Pekne proziti Vanocnich svatku, ve zdravi a pohode.AdamoKadamok65115    24.12.2017 12:22 AdamoK

Pekne proziti Vanocnich svatku, ve zdravi a pohode.

dinss    Mám stejný názor. :)dinssdinss71858    24.12.2017 11:00 dinss

@ odpověď na komentář od Miky:Mám stejný názor. :)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Miky napsal:Vitu dle mého ne, málo her, převážně jen japonské, ale Switch rozhodně ano. Nintendo platformu dobře zásobuje a ostatní vydavatelé a indie vývojáři taky.

BlackSheepCZ   1x   Switch ti dnes udělá mnohem lepší službu. Vita by byla super, kdyby jí Sony nepřestalo podporovat, ale i tak si myslím že Nintendo hry v handheld modu jsou geniální.BlackSheepCZblacksheepcz47838    24.12.2017 10:18 BlackSheepCZ

@ odpověď na komentář od dinss:Switch ti dnes udělá mnohem lepší službu. Vita by byla super, kdyby jí Sony nepřestalo podporovat, ale i tak si myslím že Nintendo hry v handheld modu jsou geniální.

dinss napsal:Má cenu si v dnešní době kupovat Vitu nebo rovnou Switch?

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (150 příspěvků), Low FPS a GPU usage 45 - 65% (18 příspěvků), Jaký monitor? (45 příspěvků), PS4 Slim - má někdo na prodej? (6 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12157 příspěvků), STEAM -všechno sem (7099 příspěvků), Trance - Goa + Progressive Mix 44 (466 příspěvků), Všeobecný pokec o PC HW, novinky atď. (115 příspěvků), Hard to be a god (3 příspěvky), PlayStation 4 - An error has occurred (3 příspěvky), Hlučný ventilátor a disk PS4 Pro (9 příspěvků)

Právě vychází

» release list

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Northgard

Recenze - 23.3.2018
 
Northgard

Hrdinské příběhy drsného severu v nové variaci. Necháte se zlákat polární září?

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC
 

Pure Farming 2018

Recenze - 23.3.2018
 
Pure Farming 2018

Z Polska k nám doputoval nadějný zemědělský simulátor nabízející čtyři odlišná prostředí, netradiční plodiny a mnoho dalšího. Uspěl?

 
Přečíst celý článek»Autor: Miky - Platforma: PC a konzole
 
 
O vývoji nového Zingu: Vylepšení homepage, profily a fórum

Bílá barva zatěžující oči je minulostí. Pojďte se seznámit s vývojem zbrusu nového Zingu.

 
 

Mulaka

Recenze - 22.3.2018
 
Mulaka

Po stope mexického zabijáka modliviek.

 
Přečíst celý článek»Autor: romando - Platforma: PC a konzole
 
 
Final Fantasy XV na počítače je skoro fantazií

Ale jenom skoro. Trvalo to sice rok a půl, ale konečně se dočkali i PC hráči. Stálo to čekání tedy za to?

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC