Uživatel nepřihlášen

Představujeme zbrusu nový Zing.cz

Pátek 19.1.2018 12:34 - Autor: "Redakce" - Rubrika: Speciály Speciál Představujeme zbrusu nový Zing.cz

Spustili jsme veřejnou betu nové verze vašeho oblíbeného herního magazínu. Pojďte se seznámit s novým Zingem.

Vážení čtenáři, vážené čtenářky, je nám velkou ctí vám oznámit, že jsme právě spustili veřejnou testovací verzi zbrusu nového Zingu. Na novém Zingu jsme pracovali dlouhé měsíce a dá se říci, že jsme o jeho podobě přemýšleli už několik let. Až dnes se nám ale vše podařilo zrealizovat. Nová verze se od té staré, která světlo světa spatřila již v červnu 2010, radikálně liší.

Nová verze Zingu přináší - podle nás - svěží, přehledný a moderní vzhled, který není zatížen grafikou a běží totožně na všech zařízeních. Zing.cz si tak můžete nově bez problémů prohlížet na počítači, notebooku, mobilu nebo tabletu a využívat všechny jeho možnosti, což ve staré mobilní verzi bohužel nebylo možné.

Než se pustíte do objevování nového webu, je nutné zmínit ještě několik věcí. Beta je pouze základním kamenem nového Zingu. Tyhle základy budeme postupně vylepšovat/upravovat.

Abychom vám přechod na novou verzi co nejvíce usnadnili a aby měl každý čas si na změny zvyknout, rozhodli jsme se, že nová verze poběží na adrese beta.zing.cz, kde ji společně s námi můžete testovat a postupně vylepšovat. Starý Zing tak bude stále tím hlavním, a to minimálně po dobu jednoho měsíce, ale obsah bude totožný na obou verzích. Až budeme s novou podobou spokojeni, tak starý Zing vypneme a vy budete moci naše novinky a články číst a komentovat už jen na nové verzi. Mějte tak s námi trpělivost, některé věci na novém Zingu nemusejí fungovat tak, jak si představujeme a chceme.

Než se pustíte do objevování nového webu, je nutné zmínit ještě několik věcí. Beta je pouze základním kamenem nového Zingu. Tyhle základy budeme postupně vylepšovat/upravovat.

Proč se nemůžu přihlásit?

Všem registrovaným čtenářům Zingu přenášíme do nové databáze profily. Hesla jsou ale zakódována z důvodu bezpečnosti. Je tak nutné, abyste si vytvořili nové heslo pro váš stávající profil. Tím se budete přihlašovat na betě. V e-mailové schránce byste měli mít žádost o vytvoření nového hesla. Pokud e-mail ještě nepřišel, tak je to z důvodu, že stále probíhá import uživatelů. Za sedm let je to přes 30 tisíc profilů, což chvilku trvá. Vydržte prosím a prosím neregistrujte se znovu.

V e-mailové schránce byste měli mít žádost o vytvoření nového hesla. Pokud e-mail ještě nepřišel, tak je to z důvodu, že stále probíhá import uživatelů.

Kde je fórum, blogové články a další sekce?

Ve veřejné betě v současné době nenaleznete diskuzní fórum, blogové články nebo sekci s nejnovějšími komentáři. Na těchto třech a dalších důležitých věcech pracujeme a chystáme je spustit s finální verzí nového Zingu. Rovněž komentáře budeme přenášet až se spuštěním ostré verze.

Zjednodušené profily

Nový Zing stavíme od samotného začátku. To má bohužel vliv i na možnosti vašich profilů. V současné verzi si nemůžete přidat kamarády, zvolit i platformy, na kterých hrajete, hodnotit hry nebo posílat soukromé zprávy. Budeme se snažit tohle všechno a mnohem víc postupně do nové verze magazínu přidat.

Co je nového?

Připravili jsme několik vylepšení. Oblíbené Jednohubky k snídani jsme zakomponovali přímo do magazínu, naleznete je v pravém menu a budeme je přidávat v průběhu celého dne, abyste nepřišli o žádné zajímavosti z herního světa. Díky tomu nebudete muset čekat do rána, abyste si krátké zprávičky mohli přečíst. Navíc jsou jednohubky propojeny s hrami, kterých se týkají, naleznete je tak i na kartě dané hry. Doporučujeme vám jednohubky číst v jejich sekci.

Dalšími novinkami jsou panely pro nejdiskutovanější články, které můžete třídit (týden, měsíc a vše), dále nejlépe hodnocené hry, nový formát pro krátké novinky s videem, jiný vzhled článků, přehlednější tabulka s hodnocením hry v recenzi a s ní spojené barvičky pro jednotlivá čísla. Červenou barvou označujeme hodnocení 1-4, oranžovou 5/10, zelenou 6-9 a zlatou barvu má 10/10.

Po dlouhé diskuzi jsme se rozhodli přestat třídit obsah na jednotlivé platformy a minimalizovat méně využívaný katalog her. Ze statistik jsme totiž zjistili, že tyto dvě věci na staré verzi webu byly málo využívány – jen několika procenty návštěvníků – a raději jsme se zaměřili na jiné věci. Katalog her je tak na nové verzi ve formě štítků, kde naleznete všechny články týkající se dané hry, a u nových titulů časem i potřebné informace, včetně data vydání, platforem nebo lokalizace.

Na všech štítcích naleznete RSS kanál, který si můžete přidat do své čtečky, aby vám neunikla žádné novinka/článek o vaší oblíbené/sledované/očekávané hře.

S novou verzí Zingu se rozhodně nemění náš přístup. Navážeme na naší sedmiletou práci a budeme vám i nadále přinášet spoustu recenzí na očekávané tituly i méně známé hry, včetně těch nezávislých, v průběhu dne novinky z herního světa, soutěže o hry a tematické předměty a spoustu dalších zajímavostí, včetně našich dojmů, souhrnů s informacemi o daných hrách, speciálů o deskovkách a herních knihách a komiksech a mnoho, mnoho dalšího. Doufáme, že u toho budete s námi.

Těšíme se na vaše komentáře, postřehy a názory na novou verzi Zingu. Je nám jasné, že ne každému se budou změny líbit. Věříme ale, že si časem zvyknete a budete i nadále součástí komunity Zing.cz, číst novinky a články a komentovat. Jste to totiž právě vy, čtenáři, díky kterým Zing.cz existuje.

Doufáme, že se vám nová verze Zingu bude líbit. S dalšími novinkami z vývoje se přihlásíme za pár týdnů, ale už teď můžeme prozradit, že pracujeme na nočním režimu, aby se vám nový Zing dobře četl i ve tmě. To je jedna z věcí, po které jste v poslední době hlasitě volali.

Budeme rádi, když nás upozorníte na případné chyby a problémy, které souvisí s betou nového Zingu. Děkujeme.

Za redakci Zing.cz
Michal Burian
šéfredaktor

Tisk  
Štítky: zing
Další aktuální články
 
Monster Energy Supercross

Monster Energy Supercross

Čtvrtek 22.2.2018 14:00 - Další do party motokrosové série MXGP změnil rajón a míří za moře. Přečíst celý článek »

9 komentářů | PC, PS4, Xbox One, Switch | Autor: Michal Jonáš
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Středa 21.2.2018 18:18 - Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání stálo za to. Přečíst celý článek »

13 komentářů | PC, PS4, Xbox One | Autor: Honzas4400
Fe

Fe

Středa 21.2.2018 14:00 - Prozkoumejte v kůži roztomilého tvora všechny záhady podivuhodného pralesa. Přečíst celý článek »

2 komentáře | PC, PS4, Xbox One, Switch | Autor: barlow

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář ke článku Představujeme zbrusu nový Zing.cz
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Miky člen redakce    Tak si na betě o něj prosím zažádej. Poté by ti měl dorazit. Těch emailů bylo přes 10 tisíc, tak je možné, že se některé "zatoulaly. " Oba dva máte profily přeneseny.

Případně se podívej do spamu, kde mohl klidně skončit.
Mikymiky3
    21.2.2018 09:43
Miky

@ odpověď na komentář od Behavioralista:Tak si na betě o něj prosím zažádej. Poté by ti měl dorazit. Těch emailů bylo přes 10 tisíc, tak je možné, že se některé "zatoulaly. " Oba dva máte profily přeneseny.

Případně se podívej do spamu, kde mohl klidně skončit.

Behavioralista napsal:Mě stále nedorazil ten potvrzovací mejl na nové heslo. Mejl: Behavioralista@seznam. cz

Behavioralista    Mě stále nedorazil ten potvrzovací mejl na nové heslo. Mejl: Behavioralista@seznam. czBehavioralistabehavioralista34565    21.2.2018 09:20 Behavioralista

Mě stále nedorazil ten potvrzovací mejl na nové heslo. Mejl: Behavioralista@seznam. cz

Miky člen redakce    Musíš si vytvořit nové heslo. Psali jsme to v článcích. Máme oddělené databáze a nelze přenést vaše hesla ze starého Zingu.Mikymiky3    21.2.2018 08:49 Miky

@ odpověď na komentář od minihasis:Musíš si vytvořit nové heslo. Psali jsme to v článcích. Máme oddělené databáze a nelze přenést vaše hesla ze starého Zingu.

minihasis napsal:Proč se mi na nové verzi Zing nejde přihlásit? To si musím založit nový účet či co?

minihasis    Proč se mi na nové verzi Zing nejde přihlásit? To si musím založit nový účet či co?minihasisminihasis23838    21.2.2018 00:19 minihasis

Proč se mi na nové verzi Zing nejde přihlásit? To si musím založit nový účet či co?

Groo   1x   Jsem rád, že to bereš takhle v pohodě. Progres myslím, že od spuštění jsem nezaznamenal větší změnu, právě až na ty velikosti obrázků a článků, nebo velikosti tlačítek. Určitě se v pozadí událo hodně, ale to člověk na první pohled nepozná, to chápu. Mně to prostě až na kosmetické úpravy přijde vizuálně téměř shodné jako po spuštění. Tady se X let budoval herní web, který se postupem času stal v mých očích (a určitě nejen v mých) tak trochu unikátní svým vzhledem i obsahem, oproti šedé konkurenci, která je nudná a nezajimavá jak vzhledem, tak obsahem. Dlouhé roky jsem sem chodil bez registrace, potom jsem se i připojil do komunity aktivněji. Mně se prostě tenhle starý vzhled líbí a přirostl mi k srdci. Já totiž v životě často plavu proti proudu, rád vybočuji z řady a tohle jsem citil i z tohoto webu, že si jde svou cestou a ne se stádem. Naopak nový Zing mi přijde jako prefabrikát, který můžeš natřít jakoukoliv barvou, ale pořád to bude jen ten prefabrikát, bez duše. Ne vše moderní musí nutně být super.
Chápu ale, proč jste se rozhodli vytvořit nový Zing, ono se opravovat staré vyplatí jen do určité doby, potom už je to neekonomické. Ale pokud třeba musím zbořit starý, něčím vyjímečný dům, tak mám dvě možnosti, buď postavím na jeho místě nový, který bude ten vyjímečný vzhled starého domu vyzdvihovat a připomínat, nebo postavim unisex modernu která bude mít s původním shodnou leda barvu fasády.
To je můj názor, jsem oproti většině návštěvniků Zingu o dost starší, tak se můj názor může lišit, ale takhle já to prostě vnímám, že mi někdo bere (byť z dobrých důvodů) něco co mám rád a snaží se mi to nahradit něčím, co se mi nelíbí a nesedí mi.
Radit Vám jak na to si fakt netroufám, jednak nejsem kompetentní a jednak jsem soudný, takže vím, že to určitě není žádná sranda, vytvořit takový projekt. Ale třeba mne dost udivilo, že jste ztrávili pilováním vzhledu komentů cca týden, když pro začátek bohatě stačily základní fce jako napsat, editovat, reagovat, na které jsme beztak všichni zvyklí a ostatní řešit až bude hlavní práce hotová, lidi by určitě pochopili, že to musí počkat.
Odvedli jste velký kus práce, uznávám, jen to prostě vypadá úplně jinak, než jsem doufal...
Groogroo29858
    17.2.2018 11:02
Groo

@ odpověď na komentář od Miky:Jsem rád, že to bereš takhle v pohodě. Progres myslím, že od spuštění jsem nezaznamenal větší změnu, právě až na ty velikosti obrázků a článků, nebo velikosti tlačítek. Určitě se v pozadí událo hodně, ale to člověk na první pohled nepozná, to chápu. Mně to prostě až na kosmetické úpravy přijde vizuálně téměř shodné jako po spuštění. Tady se X let budoval herní web, který se postupem času stal v mých očích (a určitě nejen v mých) tak trochu unikátní svým vzhledem i obsahem, oproti šedé konkurenci, která je nudná a nezajimavá jak vzhledem, tak obsahem. Dlouhé roky jsem sem chodil bez registrace, potom jsem se i připojil do komunity aktivněji. Mně se prostě tenhle starý vzhled líbí a přirostl mi k srdci. Já totiž v životě často plavu proti proudu, rád vybočuji z řady a tohle jsem citil i z tohoto webu, že si jde svou cestou a ne se stádem. Naopak nový Zing mi přijde jako prefabrikát, který můžeš natřít jakoukoliv barvou, ale pořád to bude jen ten prefabrikát, bez duše. Ne vše moderní musí nutně být super.
Chápu ale, proč jste se rozhodli vytvořit nový Zing, ono se opravovat staré vyplatí jen do určité doby, potom už je to neekonomické. Ale pokud třeba musím zbořit starý, něčím vyjímečný dům, tak mám dvě možnosti, buď postavím na jeho místě nový, který bude ten vyjímečný vzhled starého domu vyzdvihovat a připomínat, nebo postavim unisex modernu která bude mít s původním shodnou leda barvu fasády.
To je můj názor, jsem oproti většině návštěvniků Zingu o dost starší, tak se můj názor může lišit, ale takhle já to prostě vnímám, že mi někdo bere (byť z dobrých důvodů) něco co mám rád a snaží se mi to nahradit něčím, co se mi nelíbí a nesedí mi.
Radit Vám jak na to si fakt netroufám, jednak nejsem kompetentní a jednak jsem soudný, takže vím, že to určitě není žádná sranda, vytvořit takový projekt. Ale třeba mne dost udivilo, že jste ztrávili pilováním vzhledu komentů cca týden, když pro začátek bohatě stačily základní fce jako napsat, editovat, reagovat, na které jsme beztak všichni zvyklí a ostatní řešit až bude hlavní práce hotová, lidi by určitě pochopili, že to musí počkat.
Odvedli jste velký kus práce, uznávám, jen to prostě vypadá úplně jinak, než jsem doufal...

Miky napsal:V pohodě. Můžeš napsat, jaký progres? Ono se toho v pozadí děje opravdu hodně a spousta věcí není ještě vidět. Co vidět je, tak je změna velikosti novinek/článků, jiný top5 nahoře nad výpisem nového obsahu. Už máme pomalu hotové řazení obsahu podle platforem a soustředíme se na profily uživatelů a diskuzní fórum. Spousta z vás psala, že jsou pro ně profily důležité a chtějí tam mít podobné možnosti jako zde na starém Zingu, proto jsme se na ně teď zaměřili.

Já chápu, že spousta návštěvníků je zvyklá na tuto verzi Zingu, ale ta se bohužel postupně dost rozpadá a kdybychom ji chtěli opravit a zmodernizovat, tak to bude stát mnohem více peněz - z důvodu toho, že se nikdo nevyzná v redakčním systému a musel by se nejprve se vším seznámit, což by stálo hromadu času a peněz. Proto jsme se rozhodli postavit úplně nový Zing a postupně ho budeme upravovat a vylepšovat.

Jinak ty soukromé zprávy byly hotovy vcelku hned. To nám nezabralo moc času. Ale klidně napiš, na co bychom se podle tebe měli zaměřit.

Miky člen redakce    V pohodě. Můžeš napsat, jaký progres? Ono se toho v pozadí děje opravdu hodně a spousta věcí není ještě vidět. Co vidět je, tak je změna velikosti novinek/článků, jiný top5 nahoře nad výpisem nového obsahu. Už máme pomalu hotové řazení obsahu podle platforem a soustředíme se na profily uživatelů a diskuzní fórum. Spousta z vás psala, že jsou pro ně profily důležité a chtějí tam mít podobné možnosti jako zde na starém Zingu, proto jsme se na ně teď zaměřili.

Já chápu, že spousta návštěvníků je zvyklá na tuto verzi Zingu, ale ta se bohužel postupně dost rozpadá a kdybychom ji chtěli opravit a zmodernizovat, tak to bude stát mnohem více peněz - z důvodu toho, že se nikdo nevyzná v redakčním systému a musel by se nejprve se vším seznámit, což by stálo hromadu času a peněz. Proto jsme se rozhodli postavit úplně nový Zing a postupně ho budeme upravovat a vylepšovat.

Jinak ty soukromé zprávy byly hotovy vcelku hned. To nám nezabralo moc času. Ale klidně napiš, na co bychom se podle tebe měli zaměřit.
Mikymiky3
    17.2.2018 08:35
Miky

@ odpověď na komentář od Groo:V pohodě. Můžeš napsat, jaký progres? Ono se toho v pozadí děje opravdu hodně a spousta věcí není ještě vidět. Co vidět je, tak je změna velikosti novinek/článků, jiný top5 nahoře nad výpisem nového obsahu. Už máme pomalu hotové řazení obsahu podle platforem a soustředíme se na profily uživatelů a diskuzní fórum. Spousta z vás psala, že jsou pro ně profily důležité a chtějí tam mít podobné možnosti jako zde na starém Zingu, proto jsme se na ně teď zaměřili.

Já chápu, že spousta návštěvníků je zvyklá na tuto verzi Zingu, ale ta se bohužel postupně dost rozpadá a kdybychom ji chtěli opravit a zmodernizovat, tak to bude stát mnohem více peněz - z důvodu toho, že se nikdo nevyzná v redakčním systému a musel by se nejprve se vším seznámit, což by stálo hromadu času a peněz. Proto jsme se rozhodli postavit úplně nový Zing a postupně ho budeme upravovat a vylepšovat.

Jinak ty soukromé zprávy byly hotovy vcelku hned. To nám nezabralo moc času. Ale klidně napiš, na co bychom se podle tebe měli zaměřit.

Groo napsal:Hm, to je věc názoru. SZ jako taková (ve formě jaká je na tomhle Zingu) není sociální síť, to máš pravdu, ale SZ co připomínají chat a zveš do nich ostatní už podle mne sociální síťí smrdí.
Ale jak píšu, je to věc názoru, stejně jako někomu přijde důležité jaké tlačítko bude v komentářích, nebo jestli má palec nahoru správně zastřižený nehet a jinému přijde důležitější informační hodnota nového Zingu.
Neber to jako útok na tvoji osobu, jen jsem použil kapku ironie, protože mé původní nadšení z vaší práce na novém Zingu mi za tu dobu trochu zkyslo v puse, když vidím ten progres, který ukazuje na pilování maličkostí na úkor užitečných věcí. Dost mi to připomíná dětský balónek, je krásně pomalovaný, ale uvnitř nic není. Omlouvám se za svůj možná trochu drsnější názor, ale mně je mnohem bližší starý Zing a na novém zatím není nic, co by mne oslovilo...

Groo   2x   Hm, to je věc názoru. SZ jako taková (ve formě jaká je na tomhle Zingu) není sociální síť, to máš pravdu, ale SZ co připomínají chat a zveš do nich ostatní už podle mne sociální síťí smrdí.
Ale jak píšu, je to věc názoru, stejně jako někomu přijde důležité jaké tlačítko bude v komentářích, nebo jestli má palec nahoru správně zastřižený nehet a jinému přijde důležitější informační hodnota nového Zingu.
Neber to jako útok na tvoji osobu, jen jsem použil kapku ironie, protože mé původní nadšení z vaší práce na novém Zingu mi za tu dobu trochu zkyslo v puse, když vidím ten progres, který ukazuje na pilování maličkostí na úkor užitečných věcí. Dost mi to připomíná dětský balónek, je krásně pomalovaný, ale uvnitř nic není. Omlouvám se za svůj možná trochu drsnější názor, ale mně je mnohem bližší starý Zing a na novém zatím není nic, co by mne oslovilo...
Groogroo29858
    16.2.2018 21:03
Groo

@ odpověď na komentář od Miky:Hm, to je věc názoru. SZ jako taková (ve formě jaká je na tomhle Zingu) není sociální síť, to máš pravdu, ale SZ co připomínají chat a zveš do nich ostatní už podle mne sociální síťí smrdí.
Ale jak píšu, je to věc názoru, stejně jako někomu přijde důležité jaké tlačítko bude v komentářích, nebo jestli má palec nahoru správně zastřižený nehet a jinému přijde důležitější informační hodnota nového Zingu.
Neber to jako útok na tvoji osobu, jen jsem použil kapku ironie, protože mé původní nadšení z vaší práce na novém Zingu mi za tu dobu trochu zkyslo v puse, když vidím ten progres, který ukazuje na pilování maličkostí na úkor užitečných věcí. Dost mi to připomíná dětský balónek, je krásně pomalovaný, ale uvnitř nic není. Omlouvám se za svůj možná trochu drsnější názor, ale mně je mnohem bližší starý Zing a na novém zatím není nic, co by mne oslovilo...

Miky napsal:Soukromé zprávy nepovažuji za sociální síť. Za sociální síť považuji spíše možnost psát si příspěvky na svém profilu, uvádět různé detaily o sobě apod. Ale ne soukromé zprávy. Soukromé zprávy jsou i tady a rozhodli jsme se, že budou součástí fóra na nové verzi Zingu.

Miky člen redakce    Na novém Zingu funguje vše. Jen profily nejsou tak detailní jako tady - chybí kupříkladu platformy, ale ty si můžete dát do popisku. Ještě řešíme, abyste si tam mohli dát YouTube videa, to asi nebude hned při startu. A obrázky budou omezené na určitý počet, ať z toho zase není nástěnka.Mikymiky3    16.2.2018 20:42 Miky

@ odpověď na komentář od Playman:Na novém Zingu funguje vše. Jen profily nejsou tak detailní jako tady - chybí kupříkladu platformy, ale ty si můžete dát do popisku. Ještě řešíme, abyste si tam mohli dát YouTube videa, to asi nebude hned při startu. A obrázky budou omezené na určitý počet, ať z toho zase není nástěnka.

Playman napsal:Ten systém... Snad to celé bude fungovat lépe na novém zingu. (oprava neúspěšná - má vlastní) úprava profilu dnes zing. cz /10/10 :lala: Mike.

Miky člen redakce    Soukromé zprávy nepovažuji za sociální síť. Za sociální síť považuji spíše možnost psát si příspěvky na svém profilu, uvádět různé detaily o sobě apod. Ale ne soukromé zprávy. Soukromé zprávy jsou i tady a rozhodli jsme se, že budou součástí fóra na nové verzi Zingu.Mikymiky3    16.2.2018 20:34 Miky

@ odpověď na komentář od Groo:Soukromé zprávy nepovažuji za sociální síť. Za sociální síť považuji spíše možnost psát si příspěvky na svém profilu, uvádět různé detaily o sobě apod. Ale ne soukromé zprávy. Soukromé zprávy jsou i tady a rozhodli jsme se, že budou součástí fóra na nové verzi Zingu.

Groo napsal:No nevím, Miky, píšeš: "Nechceme mít ze Zingu sociální síť" a o příspěvek níž: "Na novém Zngu budou soukromé zprávy, dokonce fungují mnohem lépe, připomínají spíše chat, do něhož můžete pozvat ostatní uživatele Zingu".
Tohle mi smrdí víc sociální sítí, než nějaké narozeniny. ;-)
Ale souhlasím s tebou, je to zbytečnost, na herním webu tyhle věci zavádět.

Playman    Ten systém... Snad to celé bude fungovat lépe na novém zingu. (oprava neúspěšná - má vlastní) úprava profilu dnes zing. cz /10/10 :lala: Mike.Playmanplayman62    16.2.2018 20:03 Playman

Ten systém... Snad to celé bude fungovat lépe na novém zingu. (oprava neúspěšná - má vlastní) úprava profilu dnes zing. cz /10/10 :lala: Mike.

Groo    No nevím, Miky, píšeš: "Nechceme mít ze Zingu sociální síť" a o příspěvek níž: "Na novém Zngu budou soukromé zprávy, dokonce fungují mnohem lépe, připomínají spíše chat, do něhož můžete pozvat ostatní uživatele Zingu".
Tohle mi smrdí víc sociální sítí, než nějaké narozeniny. ;-)
Ale souhlasím s tebou, je to zbytečnost, na herním webu tyhle věci zavádět.
Groogroo29858
    16.2.2018 20:01
Groo

@ odpověď na komentář od Miky:No nevím, Miky, píšeš: "Nechceme mít ze Zingu sociální síť" a o příspěvek níž: "Na novém Zngu budou soukromé zprávy, dokonce fungují mnohem lépe, připomínají spíše chat, do něhož můžete pozvat ostatní uživatele Zingu".
Tohle mi smrdí víc sociální sítí, než nějaké narozeniny. ;-)
Ale souhlasím s tebou, je to zbytečnost, na herním webu tyhle věci zavádět.

Miky napsal:Chystáme nové profily, které jsou ve výstavbě a v současné době zamknuté. Proto nefungují ani obrázky. Na featurky typu upozornění na narozeniny apod. teď opravdu nemyslíme. Pro nás je v současné době důležité dodělat to hlavní, spustit betu v ostrém provozu a poté můžeme za pár měsíců nebo let vymýšlet tyto maličkosti :-) Z mého pohledu je ale upozornění na narozeniny zcela zbytečné. Nechceme mít ze Zingu sociální síť.

Obsah do bety byl zastaven z důvodu třídění podle platforem. Dokud nebude systém hotov, tak nebudeme přidávat další obsah.

Rivers25    Aha to jsem nevěděl. Doufám, že se aspoň to písmo zvětší. Jinak ty narozeniny byly jenom nápad. Od toho je tahle diskuze.Rivers25rivers2519181    16.2.2018 19:09 Rivers25

@ odpověď na komentář od Miky:Aha to jsem nevěděl. Doufám, že se aspoň to písmo zvětší. Jinak ty narozeniny byly jenom nápad. Od toho je tahle diskuze.

Miky napsal:Chystáme nové profily, které jsou ve výstavbě a v současné době zamknuté. Proto nefungují ani obrázky. Na featurky typu upozornění na narozeniny apod. teď opravdu nemyslíme. Pro nás je v současné době důležité dodělat to hlavní, spustit betu v ostrém provozu a poté můžeme za pár měsíců nebo let vymýšlet tyto maličkosti :-) Z mého pohledu je ale upozornění na narozeniny zcela zbytečné. Nechceme mít ze Zingu sociální síť.

Obsah do bety byl zastaven z důvodu třídění podle platforem. Dokud nebude systém hotov, tak nebudeme přidávat další obsah.

Miky člen redakce    Chystáme nové profily, které jsou ve výstavbě a v současné době zamknuté. Proto nefungují ani obrázky. Na featurky typu upozornění na narozeniny apod. teď opravdu nemyslíme. Pro nás je v současné době důležité dodělat to hlavní, spustit betu v ostrém provozu a poté můžeme za pár měsíců nebo let vymýšlet tyto maličkosti :-) Z mého pohledu je ale upozornění na narozeniny zcela zbytečné. Nechceme mít ze Zingu sociální síť.

Obsah do bety byl zastaven z důvodu třídění podle platforem. Dokud nebude systém hotov, tak nebudeme přidávat další obsah.
Mikymiky3
    16.2.2018 19:01
Miky

@ odpověď na komentář od Rivers25:Chystáme nové profily, které jsou ve výstavbě a v současné době zamknuté. Proto nefungují ani obrázky. Na featurky typu upozornění na narozeniny apod. teď opravdu nemyslíme. Pro nás je v současné době důležité dodělat to hlavní, spustit betu v ostrém provozu a poté můžeme za pár měsíců nebo let vymýšlet tyto maličkosti :-) Z mého pohledu je ale upozornění na narozeniny zcela zbytečné. Nechceme mít ze Zingu sociální síť.

Obsah do bety byl zastaven z důvodu třídění podle platforem. Dokud nebude systém hotov, tak nebudeme přidávat další obsah.

Rivers25 napsal:Proč mi nefunguje nástěnka na beta zingu? Klikám na svoji přezdívku a nic se neděje. Dřív se aspoň ukázala fotka. Další připomínka k nové verzi je, že se mi moc nelíbí jak je jméno uživatele strašně malý a není už vidět obrázek. K čemu nám jsou monitory s vysokým rozlišením a velkou úhlopříčkou, když je všechno čím dál menší. Abych si vzal lupu a problém s očima nemám. Uvítal bych kdyby se tohle změnilo případně bylo možné rozkliknout fotku a podívat se na ni ve větším rozlišení. Taky mě napadá, třeba upozornění, když má někdo s přátel narozeniny.

Rivers25    Proč mi nefunguje nástěnka na beta zingu? Klikám na svoji přezdívku a nic se neděje. Dřív se aspoň ukázala fotka. Další připomínka k nové verzi je, že se mi moc nelíbí jak je jméno uživatele strašně malý a není už vidět obrázek. K čemu nám jsou monitory s vysokým rozlišením a velkou úhlopříčkou, když je všechno čím dál menší. Abych si vzal lupu a problém s očima nemám. Uvítal bych kdyby se tohle změnilo případně bylo možné rozkliknout fotku a podívat se na ni ve větším rozlišení. Taky mě napadá, třeba upozornění, když má někdo s přátel narozeniny.Rivers25rivers2519181    16.2.2018 18:59 Rivers25

Proč mi nefunguje nástěnka na beta zingu? Klikám na svoji přezdívku a nic se neděje. Dřív se aspoň ukázala fotka. Další připomínka k nové verzi je, že se mi moc nelíbí jak je jméno uživatele strašně malý a není už vidět obrázek. K čemu nám jsou monitory s vysokým rozlišením a velkou úhlopříčkou, když je všechno čím dál menší. Abych si vzal lupu a problém s očima nemám. Uvítal bych kdyby se tohle změnilo případně bylo možné rozkliknout fotku a podívat se na ni ve větším rozlišení. Taky mě napadá, třeba upozornění, když má někdo s přátel narozeniny.

Miky člen redakce   2x   to Rivers25 a SteveHood: Není důvodu se bát. Na novém Zngu budou soukromé zprávy, dokonce fungují mnohem lépe, připomínají spíše chat, do něhož můžete pozvat ostatní uživatele Zingu. Stejně tak budeme mít třídění obsahu podle platforem. Jediné, co zatím není, tak je možnost upravovat si rozsáhlé profil s přidáváním oblíbených her (s hodnocením) , obrázky a videa na profil, ale vše ostatní je a bude :-)Mikymiky3    25.1.2018 22:08 Miky

to Rivers25 a SteveHood: Není důvodu se bát. Na novém Zngu budou soukromé zprávy, dokonce fungují mnohem lépe, připomínají spíše chat, do něhož můžete pozvat ostatní uživatele Zingu. Stejně tak budeme mít třídění obsahu podle platforem. Jediné, co zatím není, tak je možnost upravovat si rozsáhlé profil s přidáváním oblíbených her (s hodnocením) , obrázky a videa na profil, ale vše ostatní je a bude :-)

Miky člen redakce    Dobrý postřeh - podíváme se na to. V současné době si své palce můžeš prohlédnout ve svém profilu. Buď u svého komentáře klikneš na i (vpravo nahoře u tvého komentáře) nebo najedeš myší u komentáře na svůj avatar a vyjdete si nabídka pro profil.Mikymiky3    25.1.2018 22:06 Miky

@ odpověď na komentář od hRDLA:Dobrý postřeh - podíváme se na to. V současné době si své palce můžeš prohlédnout ve svém profilu. Buď u svého komentáře klikneš na i (vpravo nahoře u tvého komentáře) nebo najedeš myší u komentáře na svůj avatar a vyjdete si nabídka pro profil.

hRDLA napsal:Teď jsem se tak rychle kouknul a nevím jestli to už někdo nepsal, ale když dám někomu v komentáři palec dolů nebo nahoru, tak by možná bylo dobré udělat aby ta ikonka palce zezelenala/zčervenala abych viděl že jsem už u toho komentu hlasoval.

Miky člen redakce    Budeme mít nový systém hodnocení/bodů uživatelů, trochu jiný/vylepšený. Jakmile se přenese vaše aktivita do bety, tedy komentáře, příspěvky z fóra, tak to bude mít vliv na nový systém hodnocení uživatelů, tedy přičtou se příslušné body a vzroste vám level :-)Mikymiky3    25.1.2018 22:05 Miky

@ odpověď na komentář od Rivers25:Budeme mít nový systém hodnocení/bodů uživatelů, trochu jiný/vylepšený. Jakmile se přenese vaše aktivita do bety, tedy komentáře, příspěvky z fóra, tak to bude mít vliv na nový systém hodnocení uživatelů, tedy přičtou se příslušné body a vzroste vám level :-)

Rivers25 napsal:Nevím jestli to bylo už někde zmíněno ale bude do nové verze přenesen LEVEL (hodnocení uživatele) , který jsem několik roků zvyšoval?

SteveHood   1x   Souhlasím s tebou, my bruddah! :DSteveHoodstevehood46767    25.1.2018 21:58 SteveHood

@ odpověď na komentář od rawneox:Souhlasím s tebou, my bruddah! :D

rawneox napsal:"Zjednodušené profily
Nový Zing stavíme od samotného začátku. To má bohužel vliv i na možnosti vašich profilů. V současné verzi si nemůžete přidat kamarády, zvolit i platformy, na kterých hrajete, hodnotit hry nebo posílat soukromé zprávy. Budeme se snažit tohle všechno a mnohem víc postupně do nové verze magazínu přidat. "

To je to co mě tady drží. . když to nebude, tak, bohužel, zing pro mne ztrácí význam. . a nebudu sám. Takovejch stránek je pak tady 12 do tuctu

CzechNeverEnd   1x   Tak sem se kouknul na komentáře a moc se mi líbí to vyhledávání. To by mě vůbec nenapadlo a přitom by se mi to docela často hodilo :) . Jenom sem se chtěl zeptat, jak to bude fungovat s oznámením, když se odpovědi neobjevují jako tady, ale jako podkomentáře? Díky :) .CzechNeverEndczechneverend21707    25.1.2018 21:37 CzechNeverEnd

Tak sem se kouknul na komentáře a moc se mi líbí to vyhledávání. To by mě vůbec nenapadlo a přitom by se mi to docela často hodilo :) . Jenom sem se chtěl zeptat, jak to bude fungovat s oznámením, když se odpovědi neobjevují jako tady, ale jako podkomentáře? Díky :) .

hRDLA   1x   Teď jsem se tak rychle kouknul a nevím jestli to už někdo nepsal, ale když dám někomu v komentáři palec dolů nebo nahoru, tak by možná bylo dobré udělat aby ta ikonka palce zezelenala/zčervenala abych viděl že jsem už u toho komentu hlasoval.hRDLAhrdla20497    25.1.2018 21:27 hRDLA

Teď jsem se tak rychle kouknul a nevím jestli to už někdo nepsal, ale když dám někomu v komentáři palec dolů nebo nahoru, tak by možná bylo dobré udělat aby ta ikonka palce zezelenala/zčervenala abych viděl že jsem už u toho komentu hlasoval.

Rivers25   1x   Nevím jestli to bylo už někde zmíněno ale bude do nové verze přenesen LEVEL (hodnocení uživatele) , který jsem několik roků zvyšoval?Rivers25rivers2519181    25.1.2018 20:51 Rivers25

Nevím jestli to bylo už někde zmíněno ale bude do nové verze přenesen LEVEL (hodnocení uživatele) , který jsem několik roků zvyšoval?

Rivers25   1x   Přesně tak naprosto s tebou souhlasím.Rivers25rivers2519181    25.1.2018 20:43 Rivers25

@ odpověď na komentář od rawneox:Přesně tak naprosto s tebou souhlasím.

rawneox napsal:"Zjednodušené profily
Nový Zing stavíme od samotného začátku. To má bohužel vliv i na možnosti vašich profilů. V současné verzi si nemůžete přidat kamarády, zvolit i platformy, na kterých hrajete, hodnotit hry nebo posílat soukromé zprávy. Budeme se snažit tohle všechno a mnohem víc postupně do nové verze magazínu přidat. "

To je to co mě tady drží. . když to nebude, tak, bohužel, zing pro mne ztrácí význam. . a nebudu sám. Takovejch stránek je pak tady 12 do tuctu

Groo    Ok, děkuji za odpověďGroogroo29858    25.1.2018 19:59 Groo

@ odpověď na komentář od Miky:Ok, děkuji za odpověď

Miky napsal:Máme v plánu udělat ty odpovědi lépe viditelnější, případně budou komentáře jako na starém Zingu. Budeme to ještě testovat.

Soukromé zprávy ještě nejsou dodělané, proto jsou skryté, stejně tak fórum ještě neukazujeme. Vyčkej prosím. Zítra sepíšu, co je na betě nového a poskytnu obrázky :-)

Miky člen redakce    Máme v plánu udělat ty odpovědi lépe viditelnější, případně budou komentáře jako na starém Zingu. Budeme to ještě testovat.

Soukromé zprávy ještě nejsou dodělané, proto jsou skryté, stejně tak fórum ještě neukazujeme. Vyčkej prosím. Zítra sepíšu, co je na betě nového a poskytnu obrázky :-)
Mikymiky3
    25.1.2018 19:28
Miky

@ odpověď na komentář od Groo:Máme v plánu udělat ty odpovědi lépe viditelnější, případně budou komentáře jako na starém Zingu. Budeme to ještě testovat.

Soukromé zprávy ještě nejsou dodělané, proto jsou skryté, stejně tak fórum ještě neukazujeme. Vyčkej prosím. Zítra sepíšu, co je na betě nového a poskytnu obrázky :-)

Groo napsal:Ahoj, koukal jsem, komentáře jsou fakt vymazlený, snad jen to Zobrazit odpovědi bych zvýraznil, klidně jako tlačítko podbarvené Zing barvou a s tučnějším písmem, takhle to děsně zaniká a při skrolování je snadno k přehlédnutí. A ještě malý dotaz, asi jsem slepý, nebo nevidím, ale kde najdu ty soukromé zprávy na BetaZingu?

Groo   1x   Ahoj, koukal jsem, komentáře jsou fakt vymazlený, snad jen to Zobrazit odpovědi bych zvýraznil, klidně jako tlačítko podbarvené Zing barvou a s tučnějším písmem, takhle to děsně zaniká a při skrolování je snadno k přehlédnutí. A ještě malý dotaz, asi jsem slepý, nebo nevidím, ale kde najdu ty soukromé zprávy na BetaZingu?Groogroo29858    25.1.2018 18:48 Groo

@ odpověď na komentář od Miky:Ahoj, koukal jsem, komentáře jsou fakt vymazlený, snad jen to Zobrazit odpovědi bych zvýraznil, klidně jako tlačítko podbarvené Zing barvou a s tučnějším písmem, takhle to děsně zaniká a při skrolování je snadno k přehlédnutí. A ještě malý dotaz, asi jsem slepý, nebo nevidím, ale kde najdu ty soukromé zprávy na BetaZingu?

Miky napsal:V současné verzi = v betě. Mohu potvrdit, že soukromé zprávy jsme dnes úspěšně spustili, dost jsme vylepšili komentáře (troufám si tvrdit, že takové možnosti v komentářích žádný cz/sk web nemá) a chystáme další věci. Ostatně proto jsme novou verzi spustili v betě a odděleně, abychom mohli vše vychytat a připravit/vylepšit společně se čtenáři Zingu.

Již brzy novinky představím v článku.

Miky člen redakce   1x   V současné verzi = v betě. Mohu potvrdit, že soukromé zprávy jsme dnes úspěšně spustili, dost jsme vylepšili komentáře (troufám si tvrdit, že takové možnosti v komentářích žádný cz/sk web nemá) a chystáme další věci. Ostatně proto jsme novou verzi spustili v betě a odděleně, abychom mohli vše vychytat a připravit/vylepšit společně se čtenáři Zingu.

Již brzy novinky představím v článku.
Mikymiky3
    25.1.2018 16:46
Miky

@ odpověď na komentář od rawneox:V současné verzi = v betě. Mohu potvrdit, že soukromé zprávy jsme dnes úspěšně spustili, dost jsme vylepšili komentáře (troufám si tvrdit, že takové možnosti v komentářích žádný cz/sk web nemá) a chystáme další věci. Ostatně proto jsme novou verzi spustili v betě a odděleně, abychom mohli vše vychytat a připravit/vylepšit společně se čtenáři Zingu.

Již brzy novinky představím v článku.

rawneox napsal:"Zjednodušené profily
Nový Zing stavíme od samotného začátku. To má bohužel vliv i na možnosti vašich profilů. V současné verzi si nemůžete přidat kamarády, zvolit i platformy, na kterých hrajete, hodnotit hry nebo posílat soukromé zprávy. Budeme se snažit tohle všechno a mnohem víc postupně do nové verze magazínu přidat. "

To je to co mě tady drží. . když to nebude, tak, bohužel, zing pro mne ztrácí význam. . a nebudu sám. Takovejch stránek je pak tady 12 do tuctu

rawneox   2x   "Zjednodušené profily
Nový Zing stavíme od samotného začátku. To má bohužel vliv i na možnosti vašich profilů. V současné verzi si nemůžete přidat kamarády, zvolit i platformy, na kterých hrajete, hodnotit hry nebo posílat soukromé zprávy. Budeme se snažit tohle všechno a mnohem víc postupně do nové verze magazínu přidat. "

To je to co mě tady drží. . když to nebude, tak, bohužel, zing pro mne ztrácí význam. . a nebudu sám. Takovejch stránek je pak tady 12 do tuctu
rawneoxrawneox17681
    25.1.2018 16:16
rawneox

"Zjednodušené profily
Nový Zing stavíme od samotného začátku. To má bohužel vliv i na možnosti vašich profilů. V současné verzi si nemůžete přidat kamarády, zvolit i platformy, na kterých hrajete, hodnotit hry nebo posílat soukromé zprávy. Budeme se snažit tohle všechno a mnohem víc postupně do nové verze magazínu přidat. "

To je to co mě tady drží. . když to nebude, tak, bohužel, zing pro mne ztrácí význam. . a nebudu sám. Takovejch stránek je pak tady 12 do tuctu

Miky člen redakce   1x   Opět stačí jen číst: Starý Zing tak bude stále tím hlavním, a to minimálně po dobu jednoho měsíce, ale obsah bude totožný na obou verzích. Až budeme s novou podobou spokojeni, tak starý Zing vypneme a vy budete moci naše novinky a články číst a komentovat už jen na nové verzi.Mikymiky3    24.1.2018 22:11 Miky

@ odpověď na komentář od Playman:Opět stačí jen číst: Starý Zing tak bude stále tím hlavním, a to minimálně po dobu jednoho měsíce, ale obsah bude totožný na obou verzích. Až budeme s novou podobou spokojeni, tak starý Zing vypneme a vy budete moci naše novinky a články číst a komentovat už jen na nové verzi.

Playman napsal:"rozhodli jsme se, že nová verze poběží na adrese beta. zing. cz, kde ji společně s námi můžete testovat " Až starou verzi vypneme, bude verze nová. Ale nikde jsem se nedočetl kdy? Za měsíc? Za dva? Až bude tak bude. Jdu číst dál...

Miky člen redakce    Ano jde, ale systém už je dost rozbitý a občas to zlobíMikymiky3    24.1.2018 22:09 Miky

@ odpověď na komentář od Rivers25:Ano jde, ale systém už je dost rozbitý a občas to zlobí

Rivers25 napsal:Všiml jsem si ale na aktuálním Zingu to taky jde nebo ne?

Playman    "rozhodli jsme se, že nová verze poběží na adrese beta. zing. cz, kde ji společně s námi můžete testovat " Až starou verzi vypneme, bude verze nová. Ale nikde jsem se nedočetl kdy? Za měsíc? Za dva? Až bude tak bude. Jdu číst dál...Playmanplayman62    24.1.2018 21:27 Playman

"rozhodli jsme se, že nová verze poběží na adrese beta. zing. cz, kde ji společně s námi můžete testovat " Až starou verzi vypneme, bude verze nová. Ale nikde jsem se nedočetl kdy? Za měsíc? Za dva? Až bude tak bude. Jdu číst dál...

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (53 příspěvků), Jaký monitor? (22 příspěvků), RAM rada! (43 příspěvků), Pomoc prosím: Nejdou mi barvy na Windows 10 (8 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12145 příspěvků), Ocenění sestavy z roku 2012 (5 příspěvků), STEAM -všechno sem (7091 příspěvků), HRA - ABECEDA HRANÝCH HER (29 příspěvků), Čeština ve hrách?! (74 příspěvků), Rozdávání klíčů! (6 příspěvků), Humble bundle -vše sem (614 příspěvků)

Právě vychází

» release list

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Monster Energy Supercross

Recenze - 22.2.2018
 
Monster Energy Supercross

Další do party motokrosové série MXGP změnil rajón a míří za moře.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Fe

Recenze - 21.2.2018
 
Fe

Prozkoumejte v kůži roztomilého tvora všechny záhady podivuhodného pralesa.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 

The Station

Recenze - 20.2.2018
 
The Station

Nová, tajuplná adventura The Station nás zavede do nedaleké budoucnosti. Jak moc se tento výlet na orbitální stanici povedl, se dočtete v dnešní…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole
 
 
Kingdom Come: Deliverance a jeho easter eggy

Jaké vtípky, zajímavosti a kuriozity se podařilo najít v prvních dnech po vydání očekávaného českého RPG?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole