Uživatel nepřihlášen

Herní speciály

Need for Speed: Hot Pursuit – dojmy z dema

Need for Speed: Hot Pursuit – dojmy z dema

Pátek 29.10.2010 - Po odbočce směrem k simulátoru NFS: Shift od Slightly Mad Studios blíží se další díl restartované série. Tentokrát pod názvem Hot Pursuit od Criterion. Vybraná volba byla rozhodně sázkou na jistotu, protože studio má za sebou skvělé závody ze série Burnout. Přečíst celý článek »

10 komentářů|PS3, Xbox 360
Představení kariery v NFS: Hot Pursuit

Představení kariery v NFS: Hot Pursuit

Čtvrtek 21.10.2010 - Kariéra a nějaký typický, někdy smysluplný, příběh není to, co by prý nové Need for Speed potřebovalo. Ztracenou zábavu nahradí systém Autolog a vše bude v pořádku. Také máte ten pocit, že to nezní jako recept na povedené znovuzrození jednoho z nejlepších dílů? Přečíst celý článek »

11 komentářů|PC, PS3, Xbox 360
Šalinou na Game Access 2010

Šalinou na Game Access 2010

Neděle 10.10.2010 - O tom, že Brno je centrem herního průmyslu v České republice nemusíme vést spory. Není tedy divu, že první ročník konference Game Access Summit 2010 se odehrával právě v tomto, zajisté malebném, městečku. Náš tým nemohl chybět a přináší vám dojmy a shrnutí z celé akce. Přečíst celý článek »

13 komentářů|PC, PS3, Xbox 360, PSP, Wii, DS, iPhone, iPad, Mac
Medal of Honor – dojmy z multiplayeru

Medal of Honor – dojmy z multiplayeru

Čtvrtek 7.10.2010 - EA Czech opět pořádalo akci, na níž byla možnost zkusit některou z jejich her. Tentokrát šlo o multiplayerovou část Medal of Honor, při jejíž předváděčce v herně Battlezone nechybělo několik blogerů, zástupců komunity, a ani pár zástupců Zingu a Indiana. Pokusíme se vám tedy zprostředkovat dojmy obou zúčastněných redaktorů. Přečíst celý článek »

7 komentářů|PC, PS3, Xbox 360
První pohled do multiplayeru Homefront

První pohled do multiplayeru Homefront

Středa 6.10.2010 - Dlouhodobá bitva na poli stříleček z pohledu první osoby se nedá vyhrát v singleplayeru největším počtem zbraní nebo vozidel. Mezi nejúspěšnější hry se mohou zařadit jen ty, které mají výborně propracovaný multiplayer. Právě proto se v Kaos Studios rozhodli udělat vše proto, aby Homefront uspěl. Přečíst celý článek »

5 komentářů|PC, PS3, Xbox 360
Medal of Honor - dojmy z prezentace

Medal of Honor - dojmy z prezentace

Úterý 21.9.2010 - Vydali jsme se na Pankrác do sídla Electronic Arts, kde si pro nás připravili prezentaci nejnovějšího dílu válečné série Medal of Honor. Bude lepší, než Call of Duty? To se dozvíte z našich dojmů. Přečíst celý článek »

16 komentářů|PC, PS3, Xbox 360
Kinect – dojmy z pražské prezentace + videoblog

Kinect – dojmy z pražské prezentace + videoblog

Čtvrtek 9.9.2010 - S týmem Indian jsme se vydali na Budějovickou, kde v sídle Microsoftu probíhala prezentace pohybového ovládání Kinect. Dozvěděli jsme se příjemné maličkosti a především vyzkoušeli vše na vlastní kůži. A jaké to je? Přečíst celý článek »

12 komentářů|Xbox 360
FIFA 11 a NHL 11 – dojmy z prezentace

FIFA 11 a NHL 11 – dojmy z prezentace

Úterý 31.8.2010 - Již jsme si zvykli na každoroční nadílku sportovních her od společnosti Electronic Arts. Faktem ale je, že jsou až na výjimky pořád stejné, což už nám začíná pěkne lézt na nervy. Současný ročník fotbálku FIFA se velmi povedl a my jsme s nadějí vyhlíželi ten nadcházející, naopak NHL je rok od roku stále stejné a my už tak nějak ztráceli naději. Povedlo se nás překvapit tentokrát? Přečíst celý článek »

17 komentářů|PC, PS3, Xbox 360
Hrozí PC verzím opožděné vydání?

Hrozí PC verzím opožděné vydání?

Neděle 29.8.2010 - Opožděné vydání PC verzí postihlo sérii Assassin's Creed a podle zjištěných informací hrozí v budoucnu i dalším hrám. Budou se konzolisté smát a PC hráči plakat? Přečíst celý článek »

53 komentářů|PC, PS3, Xbox 360
Dojmy z GamesComu - Medal of Honor, Crysis 2 a Dead Space 2

Dojmy z GamesComu - Medal of Honor, Crysis 2 a Dead Space 2

Pátek 27.8.2010 - Pokračujeme v našem seriálu dojmů, ve kterém jsme si pro vás tentokrát připravili hned tři hitovky. Vyzkoušeli jsme si nejnovější Medal of Honor a dva veleočekávaná pokračování - Crysis 2 a Dead Space 2. Stojí za to? Přečíst celý článek »

10 komentářů|PC, PS3, Xbox 360
Dojmy z GamesComu - Need for Speed: Hot Pursuit a F1 2010

Dojmy z GamesComu - Need for Speed: Hot Pursuit a F1 2010

Čtvrtek 26.8.2010 - A máme tu další část seriálového speciálu věnovaného GamesComu. Tentokrát se zaměříme na jednotlivé hry výstavy, které si zaslouží zvláštní pozornost. A že jich bylo. Pojďme se podívat na dva závodní hity, jež nám v blízké budoucnosti počechrají fasádu. Přečíst celý článek »

8 komentářů|PC, PS3, Xbox 360
Dojmy z GamesComu - PS3 exkluzivity

Dojmy z GamesComu - PS3 exkluzivity

Středa 25.8.2010 - Poté, co jsem na GamesComu pečlivě vyzkoušel dva hlavní taháky výstavy - Move pro Playstation 3 a Kinect pro Xbox 360 - jsem usoudil, že je na čase vrhnout se také na hry. Jelikož měla Sony na výstavě zdaleka největší zastoupení zajímavých titulů, rozhodl jsem se celý den na GamesComu obětovat hrám od Sony. Z několika málo minut, jež jsem měl na každý titul jsem si však odnesl mnoho postřehů a dojmů, o které se s vámi samozřejmě podělím. Přečíst celý článek »

Dojmy z GamesComu - Kinect

Dojmy z GamesComu - Kinect

Úterý 24.8.2010 - Poté, co jsme vám přinesli podrobné dojmy z pohybového ovládání Move od Sony samozřejmě nemůžeme zapomenout na zřejmě nejsledovanější objekt celé výstavy - Kinect pro Xbox 360. Přečíst celý článek »

6 komentářů|Xbox 360
Dojmy z GamesComu - Playstation Move

Dojmy z GamesComu - Playstation Move

Pondělí 23.8.2010 - GamesCom je největší herní výstava v Evropě konaná každý rok. Takovou akci jsme si samozřejmě nemohli nechat ujít, a tak vám přinášíme naše živé dojmy z her, jež byly na výstavě volně k vyzkoušení. Samozřejmě by se naše dojmy nevešly do jednoho článku, tudíž jsme se rozhodli je tématicky rozdělit. Jako první vám přinášíme dojmy z pohybového ovládání Playstation Move. To jsme rozhodli proto, že právě Playstation Move bylo vyhlášeno jako nejlepší hardware na GamesComu. Přečíst celý článek »

Mafia – mody

Mafia – mody

Neděle 22.8.2010 - Nestačí vám základní hra? Pak můžete sáhnout po jedné z mnoha uživatelských modifikací, které dokážou první Mafii dost oživit. Přečíst celý článek »

Mafia – Přehled postav

Mafia – Přehled postav

Neděle 15.8.2010 - Připomeňme si nezapomenutelné postavy Mafie a jejich nezapomenutelný český dabing. Přečíst celý článek »

Mafia 2 - dojmy z dema

Mafia 2 - dojmy z dema

Sobota 14.8.2010 - Po dojmech z preview verze jsme pro vás důkladně proklepli demoverzi nejočekávanější české hry a nyní vám přinášíme naše první dojmy a postřehy ze samotného hraní. Má Mafia 2 šanci uspět nejenom v Česku, ale i v zahraničí? Přečíst celý článek »

29 komentářů|PC, PS3, Xbox 360
Hráli jsme Mafii 2: dojmy + videoblog

Hráli jsme Mafii 2: dojmy + videoblog

Čtvrtek 12.8.2010 - Redakce Zing a Indian měla unikátní možnost vyzkoušet si v dílnách Cenegy preview verzi veleočekávané pecky Mafia 2, navíc v nerušeném prostředí a s dostatečným časovým limitem. Přinášíme vám tedy naše dojmy a pocity z prvního pořádného hraní, a k tomu videozáběry z našich pokusů přežít. Přečíst celý článek »

35 komentářů|PC, PS3, Xbox 360
Mafia - Extrémní jízda

Mafia - Extrémní jízda

Neděle 8.8.2010 - Přinášíme vám druhý článek o první Mafii. Po recenzi následuje speciál o Extrémní jízdě, v němž vám popíšeme všechny úkoly, poradíme v řešení těch těžkých a podíváme se také do tajemné jeskyně. Přečíst celý článek »

Zaklínač 2 – Postavy

Zaklínač 2 – Postavy

Úterý 3.8.2010 - Základem Zaklínače 2 by měl být příběh. A základem příběhu jsou samozřejmě postavy. Už v prvním dílu bylo postav více než dost, ovšem díl druhý zajde ještě dál. Pojďme si tedy rozebrat postavy, které během hraní Zaklínače 2 určitě potkáme. Přečíst celý článek »

14 komentářů|PC, PS3, Xbox 360
Rozhovor s producentem NFS: Hot Pursuit

Rozhovor s producentem NFS: Hot Pursuit

Sobota 31.7.2010 - Producent očekávané závodní hry společnosti Electronic Arts, Hamish Young, si udělal čas na rozhovor ohledně nového dílu série Need for Speed s podtitulem Hot Pursuit. V rozhovoru se dozvíme jak základní, tak i rozšiřující informace o novém NFS. Přečíst celý článek »

4 komentáře|PC, PS3, Xbox 360, Wii
Hráli jsme FIFU 11

Hráli jsme FIFU 11

Pátek 30.7.2010 - Jako jedni z mála šťastlivců jsme měli unikátní příležitost vidět alpha verzi chystaného pokračování fotbalového simulátoru FIFA 11, které tentokrát razí cestu next-genu i na PC! Přečíst celý článek »

6 komentářů|PC, PS3, Xbox 360
Spec Ops: The Line - rozhovor s hlavním designérem Cory Davisem

Spec Ops: The Line - rozhovor s hlavním designérem Cory Davisem

Sobota 17.7.2010 - Na oficiálním serveru 2K Games se objevil zajímavý rozhovor s hlavním designérem hry Spec Ops: The Line, Cory Davisem. Ten se rozvyprávěl o hře samotné a představil nám některé zajímavé herní prvky. Přečíst celý článek »

1 komentář|PC, PS3, Xbox 360
Rozhovor s  Hudsonem z BioWare o Mass Effect

Rozhovor s Hudsonem z BioWare o Mass Effect

Čtvrtek 8.7.2010 - S příchodem posledního DLC do akčního sci-fi Mass Effect 2 si dnes producent Casey Hudson udělal čas, aby si popovídal o tom, jak je na tom série a prozradil několik detailů, jakým směrem se bude směřovat dále. Pozor, pokud jste nehráli Mass Effect 2, mohli byste zde najít několik spoilerů. Přečíst celý článek »

2 komentáře|PC, Xbox 360
Exkluzivní rozhovor: Mikoláš Tuček o hrách, internetu, a tak vůbec

Exkluzivní rozhovor: Mikoláš Tuček o hrách, internetu, a tak vůbec

Čtvrtek 1.7.2010 - Po live rozhovoru ve včerejším pořadu Indian tu pro vás máme exkluzivní rozhovor s Mikolášem Tučkem na Zingu, kde jsme si podrobně rozebrali nejen Zing, ale i Mistrovství světa, FRAG a mnoho dalšího. Přečíst celý článek »

Představujeme Vám Zing.cz

Představujeme Vám Zing.cz

Středa 23.6.2010 - S vervou, nadšením, elánem a odhodláním spouštíme Zing. Jako každý nový projekt je i Zing pro čtenáře něčím novým a neokoukaným. Pro pohodlí a rychlou orientaci jsme si pro Vás připravili krátký přehled všeho, co byste mohli chtít o našem portálu vědět. Přečíst celý článek »

E3: Press konference Microsoftu

E3: Press konference Microsoftu

Pondělí 14.6.2010 - Od 19:30 v Los Angeles probíhá press konference společnosti Microsoft. Aby vám nic neuniklo, připravili jsme si pro Vás tento speciál, který budeme postupně aktualizovat. + Kanály, kde můžete sledovat přímý přenos. Přečíst celý článek »

1 komentář|Xbox 360
PlayStation Move – sleduj ten pohyb

PlayStation Move – sleduj ten pohyb

Neděle 21.3.2010 - Zamávejte Gemu, pošlete Arc do kopru, přichází PlayStation Move, konečný oficiální název nového pohybového ovládání pro PS3, kolem kterého se bude točit tento článek. Někteří příjmou Move jako nový krok PS3 v herním průmyslu, jiní jej označí za prachsprostou kopii WiiMote. To však nemění nic na tom, že to vypadá zajímavě, takže se jdeme zavrtat do podrobností. Přečíst celý článek »

Právě vychází

» release list

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Hob – kamenná pěst v akci

Recenze - 23.10.2017
 
Hob – kamenná pěst v akci

Zákeřná nemoc požírá vaši domovinu. Jen vy ji můžete vyléčit svým důvtipem a robotickou paží.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 
 
Assassin’s Creed: Origins - vše, co byste měli vědět, na jednom místě

Po roční pauze se série Assassin’s Creed vrací, aby nás přesvědčila, že má ještě pořád co nabídnout a nepatří do starého železa.

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 
 
Nejzajímavější a nejdůležitější události týdne - 16. až 22. října

Uzavření Visceral Games a překopání jeho Star Wars hry, launch trailer Wolfensteina 2, odklad Age of Empires: Definitive Edition, Monster Energy…

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 

Deskovkový speciál: DOOM

Speciál - 22.10.2017
 
Deskovkový speciál: DOOM

Základna Lazarus na Phobosu se opět probudila k životu. Odvážíte se prozkoumat zdánlivě opuštěné laboratoře plné démonických monster?

 
 
 
Total War: Arena - první dojmy z bojiště

V minulých dnech nám byla dána možnost otestovat uzavřenou betu Total War: Arena. Líbil se nám nový zástupce slavné značky?

 
Přečíst celý článek»Autor: ThainDegu - Platforma: PC