Studio Realtime Worlds prodalo Project: MyWorld
Neděle 5.9.2010 14:45 - Vedení studia Realtime Worlds prodalo anonymní americké společnosti svůj chystaný a velmi nadějný titul - Project MyWorld. Přečíst celý článek »
Neděle 5.9.2010 14:45 - Vedení studia Realtime Worlds prodalo anonymní americké společnosti svůj chystaný a velmi nadějný titul - Project MyWorld. Přečíst celý článek »
Pátek 20.8.2010 16:00 - Vývojářskému studiu Realtime Worlds v poslední době teklo pořádně do bot. Před pár dny to vypadalo tak, že jej kompletně uzavřou. Žije ovšem naděje, že se tak nestane. Přečíst celý článek »
Pondělí 16.8.2010 10:40 - Po drastických čistkách v řadách vývojářů společnosti Realtime se začalo šuškat, že by firma mohla chtít značku prodat. Máme nejnovější informace. Přečíst celý článek »
Čtvrtek 29.7.2010 11:00 - Autoři masivně multiplayerové akce APB odhalují svůj další projekt, kterým je nevšední online hra s možností stavět budovy, parky a cesty v online žijícím městě. Aby toho nebylo málo, tak se dočkáte také arkádových závodů či chytání ryb. Přečíst celý článek »
Čtvrtek 9.2.2012 14:00 - Trhy kolabují, ACTA děsí internety, existuje ale i několik známek toho, že konec světa se zatím odkládá. Návrat stálice jménem XCOM: Enemy Unknown je jednou z… Přečíst celý článek »
Středa 8.2.2012 15:00 - Prozkoumali jsme království Amalur, abychom zjistili, zda je na dnešní RPG scéně stále místo pro svěží nápady. Přečíst celý článek »
Středa 8.2.2012 12:00 - Zeptali jsme se na pár otázek autorů zajímavě vyhlížející indie hry z českých luhů a hájů. Přečíst celý článek »
Trhy kolabují, ACTA děsí internety, existuje ale i několik známek toho, že konec světa se zatím odkládá. Návrat stálice jménem XCOM: Enemy Unknown je…
Prozkoumali jsme království Amalur, abychom zjistili, zda je na dnešní RPG scéně stále místo pro svěží nápady.
Zeptali jsme se na pár otázek autorů zajímavě vyhlížející indie hry z českých luhů a hájů.
