Notifications
Clear all

Rok 2015: RPG  

Stránka 1 / 5
 
Diskuzní fórum 5abe62d930ccc
(@burian)

Konec roku je za dveřmi. Než se s ním rozloučíme, odstartujeme hlasování o hru roku 2015. V redakci jsme se od loňského roku rozhodli k několika úpravám. Zajímavé hry letoška jsme rozdělili do kategorií podle žánru. Každý z vás - musíte být zaregistrováni na Zingu - může hlasovat pro dvě hry z každé kategorie. My potom vezmeme tři nejoblíbenější hry z každé kategorie a vytvoříme novou anketu, z které vzejde kompletní vítěz.

Vybírejte moudře a klidně si dejte na čas. Hlasovat můžete až do 4. ledna 2016. Poté první kolo anket skončí. Krátce na to zveřejníme novou anketu, z které se už dozvíme tři nejlepší hry letoška podle komunity Zing.cz.

V anketě záměrně nejsou remastery a remaky, které nepočítáme jako nové hry.

Zároveň s hlasováním jsme si pro vás připravili soutěž o zajímavé ceny. Do soutěže se může zapojit naprosto každý návštěvník Zingu. Stačí jediné, hlasovat v anketě na našem fóru a napsat komentář jaké hry jste vybrali. Ke svému příspěvku můžete přidat důvody, proč jste si zvolili právě tuto hru nebo tyto hry. Čím hodnotnější komentář, tím máte větší šanci, že právě váš komentář se nám bude v redakci líbit a vybereme ho.

Svou šanci na výhru můžete podpořit tím, že budete hlasovat ve všech kategoriích (musíte napsat i komentář) a poté se zúčastnit i závěrečného hlasování o hru roku 2015.

Vyhrát můžete promo verze her pro PS4, včetně Uncharted: The Nathan Drake Collection, Until Dawn, DriveClub nebo God of War 3 Remastered, figurky Disney Infinity, Gold edici Farming Simulator 15 pro PC a další ceny.

Hlasujte -> viewforum.php?f=35

Citace
Napsal : 28/12/2015 2:45 pm
Diskuzní fórum 5ac0859083ab0 o8w5kysb2ij2b9paiq83melgf6w9pd1wv1z2300yq4
(@maestrodk)

Tak konečně jsem narazil na svoji kategorii a nestačí ani ty dva hlasy. 😀 Hodil jsem tam určitě Bloodborne, protože mezi exkluzivitami na PS4 to je jedna z nejlepších. Ten level design, už klasika ze Souls série. Ten styl grafiky, v žádné jiné hře jsem neviděl atmosféričtější architekturu a levely. Prostě naprosto fenomenální zážitek. Dynamické souboje. Byla to moje vstupní droga do světa Souls her a nemohl jsem začít lépe. V nejbližší době se chystám na DLC, to bude řežba.

Druhá volba je pro mne Zaklínač. I když jsem byl lehce zklamaný, bylo to jen z menších detailů, glitchů, bugů a především z technického zpracování na konzolích. Vývojáři se ale o hru starají každým dnem. Je to konečně za poslední dobu zase pořádné a solidní RPG ze staré školy. Stovky hodin herní doby a navíc další dva datadisky, které ještě budu mít tu čest si zahrát.

OdpověďCitace
Napsal : 28/12/2015 3:14 pm
Diskuzní fórum beb21939f6a5a1e3b48faa2d5eed358a?s=110&d=mm&r=g
 Anonymous
(@Anonymous)

Tady není co dodat - Witcher 3

OdpověďCitace
Napsal : 28/12/2015 3:28 pm
Diskuzní fórum 5ac1354a7c85a
(@fallanga)

Zaklínač 3 je jasným vítězem. Ač to není dokonalá hra, má hromadu bugů, bojový systém je špatně udělaný, ztvárnění Divokého honu je opravdu příšerně a mohl bych pokračovat, tak má tolik kladů, že to je prostě legendární hra a nedám na ni dopustit. No a druhou volbou je Shadowrun, který jsem sice nedohrál, ale na tu malou chvíli, kterou jsem to hrál mne opravdu hodně nadchl.

OdpověďCitace
Napsal : 28/12/2015 3:31 pm
Diskuzní fórum af45fd9376848f37e44b6f54eab12722?s=110&d=mm&r=g
(@Alfajk)

Pillars of Eternity za svoji oldschoolovatost a odhodlani jit proti proudu

Zaklínač 3: Divoký hon...je vubec potreba neco psat? nebal bych se to oznacit za hru desetileti, ne jen tohoto roku, prave tahle hra zvedla standardy rpg nejen v otevrenym svete a prave podle ni ted planuju posuzovat kvality ostatnich rpg her, coz je jeden z duvodu, proc fallout 4 povazuju za spatnej vtip po vsech strankach, at uz je to pribeh a s nim souvisejici dialogy, herni mechaniky, nebo i grafika.

OdpověďCitace
Napsal : 28/12/2015 3:31 pm
Diskuzní fórum 90014af25e842dd8a2e1985ed4cac369?s=110&d=mm&r=g
(@legolas)

Je to tady! Pro mě nejlepší ze všech her ... Zaklínač 3 (samozřejmě má můj hlas :P) hra, která má podle mě jak nejlepší příběh, tak i skvělé grafické zpracování, atmosféra, dobře vymyšlený soubojový systém a celkově nádherný otevřený svět. Jako druhou hru jsem vybral Fallout 4, neboť mě zaujala atmoška po jaderné válce 😛

OdpověďCitace
Napsal : 28/12/2015 3:32 pm
Diskuzní fórum 5b011ae5a777d
 Maty
(@maty)

Tady jednoznačně Zaklínač. Nejenom, že je to pro mě RPG roku, hra roku, ale taky nejlepší hra, co jsem kdy hrál. Žádná jiná mě nebavila víc a celkem dost pochybuju, že někdy v dohledné době narazím na hru, kde je tolik postav, na kterých mi záleží.

OdpověďCitace
Napsal : 28/12/2015 3:35 pm
Diskuzní fórum 5ac25cea4d80a
(@krabath)

Fallout 4 a Zaklínač 3. Proč právě tyto hry, které bude volit pravděpodobně velká většina?

1. Fallout 4 je pokračování série, jež se zapsala do povědomí pravověrných RPG hráčů hlavně svou dovedností vtáhnout pařana do víru postapokalyptického světa, kde nic není zadarmo, a o svůj život musíte bojovat na každém kroku. Čtyřka má vše to, co předchozí díly a přidává do této doby v sérii nevídanou možnost stavění svého vlastního "radioaktivního" bejváku. Sice by to stavění mohlo být lépe dotaženo, ale i tak se jedná o skvělou zábavu.

2. Zaklínač 3 je pro mě další jasnou volbou. Od jedničky procházím jeho svět a snažím se s ním vžít do role, kdy jsem nechtěný, ale potřebný. Poslední díl, tedy 3, je pak dotažena opět skoro k dokonalosti. Svět je obrovský, grafika nádherná, hratelnost velmi dobrá.

OdpověďCitace
Napsal : 28/12/2015 3:36 pm
Diskuzní fórum 5ac0a8c1ee153
(@cajteekanee)

Nejdrřív chci všem popřát hodně štěstí do nového roku a aby jste si všichni užili dny volna ( kdo je má :D). Pro mě jednoznačně nejlepší RPG roku je Zaklínač 3, takovej nářez jako je tahle hra jsem dlouho nehrál, hra má všechno co od hry očekávám. Skvělý příběh s výbornými postavami z mé oblíbené fantasy ságy, výborná hratelnost, nádherný otevřený svět se skvělou grafikou. Hra měla samozřejmě i svě chyby jako menší fps propady a pár bugů, ale nic co by zničilo moje nadčení z této hry. Druhá nejlepší RPG určitě Bloodborne. Pro mě jako nováčka, který nehrál žádnou Souls hru byl začátek trochu krušnější, ale i přesto mě to výborně bavilo.

OdpověďCitace
Napsal : 28/12/2015 3:44 pm
Diskuzní fórum b48a085d4f53ed78d081dded62325307?s=110&d=mm&r=g
(@jinlin)

asně Zaklínač sice je škoda že neznám příběh z knižek. Ale z vyprávění sem se toho dozvěděl dost a když jsem poprvé hrál Zaklínače 3 spadla mi čelist. Obrovský svět který kupodivu funguje dobře a ta rozmanitost questů, grafická stránka hry, Najde se tu spousta bugů a glitchů které, ale neotravují spíš pobaví. =)

OdpověďCitace
Napsal : 28/12/2015 3:46 pm
Diskuzní fórum 34e9c4d93588d7755345f5698e223b6c?s=110&d=mm&r=g
(@skylines)

Tady jsem trefil obě... Není to nic těžkého. Není z čeho vybírat.

OdpověďCitace
Napsal : 28/12/2015 4:13 pm
Diskuzní fórum 5abcfcb3a65ac o8w5kwwmougho1s0tpeuhf2j8f5j9yug6so34g3ra2
(@behavioralista)

Zaklínač 3.Nehrál jsem to a ani nebudu,ale v tomto žánru nic lepšího nevyšlo.

OdpověďCitace
Napsal : 28/12/2015 4:15 pm
Diskuzní fórum 5ac0a84c7a22e o8w5l2jntuo7lpjtwrulwdnasqdqk5gu7kl003ve18
(@elementgamer)

Jednoznačně Zaklínač 3. Tohle univerzum miluju celým srdcem a Z3 jsem vyhlížel již roky. Jako další hru jsem dal Fallout 4, který má sice spoustu chyb a glitchů, ale přesto se jedná o úžasný RPG zážitek. Poslední bych dal Bloodborne, na které se chystám, ale nevystačil hlas. 😀

OdpověďCitace
Napsal : 28/12/2015 4:37 pm
Diskuzní fórum 5abd71f3345ef
(@golema123)

Jednoznačně to u mě vyhrál Zaklínač 3.

OdpověďCitace
Napsal : 28/12/2015 4:50 pm
Diskuzní fórum c1df9eb7d3dad9acff8faf5c6c0c7d48?s=110&d=mm&r=g
(@kajny18)

Ani jednu z her jsem nehrál, ale z recenzí a gameplayů mě nejvíce zaujal Zaklínač 3.

OdpověďCitace
Napsal : 28/12/2015 5:07 pm
Stránka 1 / 5
Share: