Knihy, čtení, kniho...
 

Knihy, čtení, knihovny obecně  

  RSS
tieudaochich@1232
(@tieudaochich1232)
Level 1

ačkoliv tady máme samostatné "podforum" o knihách, diskuze není zrovna objemná. Tak založím vlákno obecně o knihách a čtení. A zkusím nahodit do začátku několik témat.

Papír vs. e-book
Pro mě jednoznačně papír. Ačkoliv jsem technický fanda, studuji informatiku, tak papír pro mě má prostě svoje kouzlo. Prostě není nad to otevřít novou knihu a přivonět k čerstvému inkoustu (či co způsobuje tu typickou vůni).

Online knihovny
Používáte nějakou? Podle mě je to docela zajímavá služba, ať už pro nalezení nových knih skrze doporučování (s tím teda problém zatím nemám, v hlavě mám zatím slušnou zásobu knih, které chci přečíst 🙂 ), pro rúzné statistiky (jako třeba, že když dáte všechny své knihy na sebe, tak sloupec bude větší než Napoleon ale menší než pštros 🙂 ) nebo třeba pro jednoduchou online prezentaci své sbírky.
Já osobně používám Librarythink.com - moje knihovna -  http://www.librarything.com/catalog.php?view=Polarski&collection=-1&shelf=shelf&sort=authorunfli  p">  http://www.librarything.com/catalog.php?view=Polarski&collection=-1&shelf=shelf&sort=authorunflip  .
Nevím jestli je tato služba největší či nejlepší ale byla první na kterou jsem narazil, tak jsem u ní zůstal.

Na konec ještě trochu konkrétnější téma. Znáte někdo Malazskou knihu padlých. Je to vynikající fantasy série (podle legie.info dokonce nejlepší), ale docela neznámá (tedy alespoň v mém okolí). Proto by mě docela zajímal názor někoho dalšího. Takže četl jste to někdo? líbilo se?

Citace
Napsal : 09/01/2020 5:22 am
Share:

Přihlaste se ke svému účtu

Vyplňte formulář níže a vytvořte si účet

Obnovte si heslo

Zapomněli jste své přihlašovací údaje? Uveďte svou přezdívku nebo email a my Vám je připomeneme zprávou zaslanou na emailovou adresu registrovanou k Vašemu účtu na Zingu.

Prosím Přihlásit se nebo Registrace