Aktualizace: Trailer je nyní v HD a dočkali jsme se rovněž prvních obrázků z DLC.
Původní zpráva: Společnost EA a studio DICE dnes ráno zveřejnili první trailer z připravovaného dodatečného balíčku Close Quarters pro Battlefield 3. Ten představuje mapu nazvanou Ziba Tower.
Battlefield 3: Close Quarters vyjde v červnu letošního roku a hráči v něm budou vrženi doprostřed zuřivé pěchotní bitvy. Prostředí ožije díky špičkovému modelu destrukce enginu Frostbite 2 a prakticky vše od nábytku až po omítku půjde rozstřílet na kusy. Hráči naplno pocítí záchvěvy explozí, kolem nich budou padat úlomky zdiva a rozbitých věcí, zatímco těsné prostory a přestřelky na vertikální úrovni poskytnou špičkový soutěžní zážitek. Samozřejmostí jsou rovněž nové zbraně, úkoly a unikátní psí známky, které bude opět možné použít i v základní hře.
Jo možná časem koupím
Já to koupim už jenom kvůli mému milovanemu ACRku
Lidi ale víte že si to kupovat nemusíte že? ! Pokud se vám to nelíbí tak to nekupujte a počkejte si na Armored Kill. Easy as that…
Bude to zajímavý, těším se na tu destrukci. Hlavně si hned dám do oblíbených servery bez exploze, brokovnic, apod.
A nevím co tady pořád řešíte, ten komu se to nelíbí tak ať si to nekupuje a počká si na to další DLC kde budou ty maxi mapy 
Na toto se těším to bude hodně dobrá mapa podle mě a snad mě nezklame. Tady budu mít šanci provětrat brokovnice na plno. Snad se nenajdou blbci s M320 a C4 nalepených na zdi.
Pánové z DICE "NA VELIKOSTI TOTIŽ ZÁLEŽÍ! ! ! " xDDD
Black ops je omyl celé série cod.
Mapy budou 4, možná dobrý (nejspíš al a Grand Bazaar, Metro, atp. ) . Já se těším na Armored Kill . Prázdno mezi tímto DLC vyplní ArmA . Btw. k tématu "pravý Battlefield" : Pro mě je pravý Battlefield dvojka (co si pamatuju tak nejuzavřenější mapa byl Karkand ) , ale samozřejmě pro někoho to je trojka, proti gustu žádný dyšputát
.
battlefield 3 je proste legenda mezi serii battlefield a call of duty black obs je legenda mezi serii call of duty
BF3 v COD style
Ajtak uz ma tie vozidla zacinaju nudit 
Ghostkiller: Prosimtě ty sis ještě nevšimnul co je ten ultimejt za jelito ? Hraje Cod na konzoli a bude tu něco psát o BF3.
Ultimate: A u CoD slibovali 20 DLC. .
zidpane: Nevím jak to myslíš, ale já jak MW3 tak BF3 hrál. Takže vím o čem mluvím. A jen říkám, že tohle prostě nění pravé BF. S EPIC jety, helinami apod.
DeuZ: Nevim o co se snažej. Když si tohle zahraje CoD player tak de blejt. , takže nevim o co se chlapci snažej. A jsem zvědavej kde je těch 9 DLC? Zatim vyšlo jedno
. S timhle tempem to do snad do roku, kdy příde nová generace konzolí snad daj xD.
Racek bež si záhrát cod 8 a pak battlefield 3 a je lepší BF3.
ale strašně se těším na DLC! ! !