Zing je magazín o počítačových a konzolových hrách plný herních novinek, recenzí a preview.
Herní magazín Zing.cz pro Vás připravujeme ve spolupráci s herním obchodem Xzone.cz. Přijďte si vybrat svou hru nebo tričko.
Zing je magazín o počítačových a konzolových hrách plný herních novinek, recenzí a preview.
Herní magazín Zing.cz pro Vás připravujeme ve spolupráci s herním obchodem Xzone.cz. Přijďte si vybrat svou hru nebo tričko.
© 2010-2021 Zing s.r.o.
Krása black ops může jít domů
Warfaryn: taky si myslím zvlášť když v dnešní době trvá projet singl cca za 6 hodin
Už abych to měl doma. Jinak dnes hra není o SP ale o MP
nice
Jojo další střílečka z moderního konfliktu do řady CoD a BF… Co jsem viděl pár videí, tak říkám fakt už ne. A to jsem fanoušek FPS a Medal byl pro mě jedna z nej stříleček (MoH: AA) . Ale tyto nascriptované a v mnoha případech hodně blbě nascriptované střílečky už jsou fakt o ničem. Tento Medal nebude žádná pecka, grafika hry nedělá, i když některým to stačí, aby hned o hře říkali, že to bude hned bomba apod. .
Haku-presně párkrát něco zmáčkneš a hotovo, což dnes nabízí každá druhá hra, a všichni jsou z toho tady odvařený
…i když pravda graficky je to pěkné.
Takhle by měli vypadat nové NFS.
Tady jeden odkaz jak budou vypadat statistiky v battlelogu pro MOH: W [ odkaz ]
Jsou tam vidět i zbraně medaile atd.
woow
těším se 
Těšim se a moc
Beztak to zas bude naskriptovaný, takže zase o ničem… Jen sedíš a koukáš jak ti hra cpe něco, co vlastně ani nechceš.
Nářez! Tak tenhle trailer se mi fakt líbil.
Co to má spoločné s hrama?
Ale nie. . fakt trpim predcasnou ejak…. . AWW CRAAAAP! not again
Pěkné