Zing je magazín o počítačových a konzolových hrách plný herních novinek, recenzí a preview.
Herní magazín Zing.cz pro Vás připravujeme ve spolupráci s herním obchodem Xzone.cz. Přijďte si vybrat svou hru nebo tričko.
Zing je magazín o počítačových a konzolových hrách plný herních novinek, recenzí a preview.
Herní magazín Zing.cz pro Vás připravujeme ve spolupráci s herním obchodem Xzone.cz. Přijďte si vybrat svou hru nebo tričko.
© 2010-2021 Zing s.r.o.
hm…tak to vypada moc dobre. . uz se na ni tesim
Sakra tahle hra mě dostává víc a víc.
jen v pritomnosti to nebude hra by mela sledovat 1000 let drakulovy existence kdo pozorne sledoval predesle trailery tak mu to doslo
Nemá to smysl teď nějak hodnotit. Mně osobně se líbí i to temný město. A určitě tam toho bude víc. A není to to nejdůležitější, já hlavně doufám v podobně silnej příběh jako v jedničce, kde i ta slza ukápla na konci.
Budeme se moc přesouvat v čase do " přítomného času" a minulého. ( Budoucnost a minulost) .
Skallagrim tak proti jedničce, kde byla úžasná škála scenérii, tak ty ukázky na mě působí jako chudý příbuzný.
No. Pokud vím, tak hra je pokračováním. Odehrává se několik desítek let (ne-li stovek) po prvním díle, takže to asi v minulosti nebude, no. A jednotvárný mi to teda nepřijde vůbec.
Tak podle toho videa je to docela jednotvárné a předchozí ukázky jsou taky v tomhle stylu…
Co kdybyste si pustili to video a podívali se, jaký lokace tam tak jako budou, omg? Oo
Silchas Zmar: Doufám že vtípkuješ? Já doufám, že tam budou stejně tak rozmanité a krásné lokace jako v jedničce. Ale ted‘ nevím co si mám myslet.
silchas zmar- nejak jsem moc nesledoval videa , ale s tim ze to bude jen v budoucnosti si me prekvapil! To jako fakt?
Doufam ze zachovaji nadprumernou delku jednicky, jinak uz se hafo tesim lord of shadow je podle me jedna z nejlepsich her co jsem na ps3 dohral.
Teď sem to dohrál asi po třetí, poprvé na pc+sweetFx a paráda. Ale z toho videa to vypadá, že to bude jen v budoucnosti, což je škoda…
Paráda! ! ! Chci si ještě jednou zahrát jedničku, než to vyjde, ale sakra… mám toho teď všeho tolik, že nevím, kam dřív.