Multiplayerová část Grand Theft Auto V byla rozšířena o nový adversary mód pojmenovaný Rhino Hunt. Jde o souboj Davida s Goliášem, tým lovců usedne do bugin (a dalších vozidel) a pomocí lepivých bomb musí zastavit ostatní hráče v tancích. Druhá strana se pochopitelně musí bombám vyhýbat a přežít.
Rhino Hunt můžete hrát na třech různých místech Los Santos, jedním z nich je letiště.
Do 3. března navíc probíhá bonusová akce s dvojitým přídělem zkušenostních bodů a také slev na různé věci ve hře, včetně munice do útočné pušky nebo vybavení pro heisty.
Za posledních 14 dní jsem potkal jenom jednoho … R to konečně začali banovat, údajně byla s nějakým updatem i potají zavedena nová ochrana a banuje lidi na 20 let
Me na PC cheateri nevadi, obcas potkam i vyjimku a nasype par mega na herni ucet. Ale posledni dobou je tech cheateru fakt malo, bylo o hodne hur. I tak jsem se tesil do onlinu ztrestat nejaky lidi stejne jako ted
Ale dneska to bylo zajimave behat jako snehulat s raketou v zadnici xD
A čemu se divíš když si to hrál na PC? Tahle platforma je ráj cheaterů.
Retardi jo, ale rec byla o cheaterech
ps: Hrál jsem na PC
Já na PS4 ještě na žádného nenarazil
Jinak kdo by chtěl zahrát přidejte: TheUndergroundCZ
Na PS4 problem neni
Retardované děti z cheatema dojebali už nejeden online multipl. , bohužel GTA 5 není vyjímkou a nezachrání to nic . Mooooc smutné tak jsem se těšil , předobjednal , koupil a zplakal nad stupiditou některých hráčů . Holt když je někdo obecní blb tak s tím nic neuděláš .
Chesse: Ne xD Ale doufám v to.
Malasnikov vazne tomu veris
?
Chesse: No však to je dobře. Agresivní hráči se vyblbnou v tomhle modu a ve freemodu bude klid.
Vsak tohodle je plny freeroam a ted jim za to R* jeste bude platit
Že by zase po pár měsících důvod to spustit? No uvidíme. A když někdo v bugině umře tak nás to všechny nevrátí do lobby že ne
Ty adversary módy jsou dobrý, takový pěkně kreativní až to občas ani nepřipomíná GTA.
Vcera jsme testovali, je to prdel:D ale chce to vic lidi jinak je to o nicem:)