Povedená karetní hra The Elder Scrolls: Legends, které jsme se nedávno věnovali ve speciálu, si našla cestu na další platformu. Svým způsobem. PC verze je k dispozici už dávno, ale dosud byla k dispozici jen prostřednictvím zbytečného, jinak nepříliš využitelného klienta Bethesda.net Launcher. Od včerejšího večera je ale konečně k dispozici i na Steamu, odkud můžete Legends stahovat ve verzi pro Windows i Mac.
Spolu se Steam verzí došlo k vydání finální verze pro tablety s operačním systémem Android. Všude je přitom hra k dispozici zdarma a můžete využívat vaši karetní sbírku, které jste dosáhli na jiných platformách.
The Elder Scrolls: Legends tím pádem následuje free-to-play hříčku Fallout Shelter, která se po vydání na mobilech a tabletech také zprvu objevila jen v nabídce Bethesda.net Launcheru. Později si ale našla cestu na Steam. Důvodů pro využívání klienta od Bethesdy tedy ubývá. Jediné tituly, které jsou momentálně k dispozici pouze přes něj, čítají uzavřenou betu Quake Champions a modovací nástroje Falloutu 4 a remasteru Skyrimu.
A bohužel Gwent ještě pořád není open beta na OS X. .
Odpověď na komentář uživatele
Bonpar
Ale ten není na steamu.
Odpověď na komentář uživatele
Bonpar
já, Zaklínač mě nezajímá, svět TESu naopak jo
No spíš nevím, kdo by tohle hrál, když je teď v open betě Gwent.
Co není na Steamu prakticky neexistuje.
Bethesda Launcher dokonce solidně vytěžuje celou naší domácí síť když přes něj něco stahuji, takto jsem stahoval betu Quake Champions a nikdo nemohl ani odeslat e-mail takže jsem musel vybírat na dobu kdy nebyla využívána, pak se stahoval další 10 GB Update tak jsem se na to vykašlal.
Takhle se mi to líbí, když si člověk může vybrat, přes co chce hru hrát!
Už to pařím, vcelku zábava