Na otázku, zda se dočkáme remasteru legendárního Warcraftu 3 od Blizzardu, se v posledních měsících díky řadě náznaků dalo s relativní jistotou odpovídat kladně. Až nyní jsme se ale dočkali oficiálního potvrzení. Na Blizzconu byl představen projekt Warcraft 3: Reforged, HD předělávka původního Warcraftu 3 s podtitulem Reign of Chaos, stejně jako datadisku The Frozen Throne.
Warcraft 3: Reforged vyjde v průběhu roku 2019 na PC s operačním systémem Windows a Mac. Kromě kompletního obsahu původní hry a jejího datadisku slibuje zejména kvalitnější či dokonce zcela předělané modely a prvky prostředí. Nechybí ani kvalitnější animace nebo podpora 4K. Počítá se také se zahrnutím modovacího nástroje World Editor, online multiplayeru a podporou uživateli tvořených map a zakládání vlastních lobby. Třešničkou na dortu by pak měly být různé změny v oblasti vyvážení hry a úpravy uživatelského rozhraní.
Už nyní si můžete remaster předobjednat na Battle.netu, přičemž máte na výběr mezi standardní verzí (aktuálně za 29,99 euro) a edicí The Spoils of War (39,99 euro). Ta jako již tradičně přináší tematický bonusový obsah do ostatních her Blizzardu, konkrétně jde o Meat Wagon Mounta pro World of Wacraft, rub karet v Hearthstone nazvaný The Third War, čtyři hrdiny Wacraftu 3 hratelné v Heroes of the Storm, peta pro Diablo 3 a zatím nespecifikované bonusy pro StarCraft 2 a StarCraft: Remastered. Čekání na Warcraft 3: Reforged každopádně může zkrátit čerstvý cinematic trailer a dvojice gameplay videí.
Paráda! Jen škoda, že stále je domeček velký, jak postavička.
Ale co je horší, bez toho „Zase práce?!“ To nebude už ono no.
I tak bych to ale i zkusil a rád.
Češtinu ještě mám na starém Warcraftu, když to půjde skloubit, tak proč ne. 
Vypadá to, že dabing asi nebude na ofiko obchodu o češtině mezi dostupnéma jazykama není ani slovo
no tak aspon taková utěcha za to zklamání alá Diablo
stejne to diablo uz nikdo nehral
ja vím je to zvrácené, ale chci si to zahrát na PS4 – nějaká naděje ?
…když už mají diablo na PSku….
a na mobilu
Zvrácenej si dost no, to je skoro na hospitalizaci do bohnic
, ale tam by měla skončit spousta konzolistů.
nebeč, je to prostě pohodlnější ….
On nebrečí.. To ty budeš brečet až to vydají jen na pc.
zase si moc nevěř to rozjede jistě i tvoje babča…
zatím jsem to nikde neviděl oficiálně, tak tady je zatím upravená cz verze traileru
Mohli by dát officilálně Nagy jako hratelnou rasu, když byli v kampani
nagy tam chteli dat snad uz v tbc, akorat problem je ze nemaji nohy a nevedi jakym zpusobem je implementovat na mounty
Málem jsem dostal infarkt, jak to oznámili, protože jsem si to šel hned předobjednat, ale padaly jim stránky, takže to vůbec nešlo.
JOOOOOOO, sakra měl jsem to sledovat živě
to museli všichni padnout kyž to oznámili. W4 víme že nebude kvůli wowku ale tohle bude mega mazec, dodnes když dáváme lanku tak hrajeme CS 1.6 a Warcrafty 3 !!! Těším se až si to zahraju znopvu. Kdyby k tomu použili ten český dabing co k tomu vzniknul kdysi tak by to byla největší nostalgie.
paráda, čekal jsem remaster, novej díl ne, když maj wow tak pochybuju i o tom zda někdy bude, ale tohle je parádní zpráva, bohužel na mě pak přišla studená sprcha jménem diablo mobile
každopádně instabuy
K tomu Diablu….Viděl si ne/reakci z blizconu a nebo ten like button na youtube ?
nebo jak mažou komentáře lidí z youtube :D. Tohle asi nikdo nečekal z blizzardu 
Doba kdy dokázali udělat novou kreativní hru je dávno pryč…..bohužel.
právě že radši ne až dnes ráno jsem na to koukl. Ani se nedivim když kolem toho dělali poprask a pak oznámí něco o co není zájem…ted už vydat Diablo 4 musí jinak to bude pro ně pěkná ostuda
Doufám, že bude k dispozici český dabing.
bojim se toho že tohle asi jako nebude no

Bez něj to nekupuji, pro mě nej věc na poli herního dabingu.
Rozhodně nebude, když i nové aktualizace odstraňují češtinu z původního W3. Možná nějaký fanmade, ale to pochybuju.
A nesmyslně místo češtiny cpe němčinu.
A kdy bude W4?
Toto je sice pěkný, hlavně po technické stránce, graficky se mi to úplně nelíbí, ale kdy bude další díl?
Dokud bude WoW tak nebude W4, to je jednoduché
radši bych chtěl remaster jak StarCraft 1 f2p
remaster sc 1 vyšel cca před rokem ?
remaster SC1 ale nebyl a není zadarmo
řekl bych že myslel že dostaneme remaster ale původní hra bude zadarmo, to se tady asi nestane protože bych řekl že ty hry nebudou propojené
takze Blizzard je dalši nastupce EA a Microsoft
jenze blizzard furt udelal aspon wowko ktery je furt aspon hratelny i po 15 letech
ok, this is epic