Společnost Techland, která se proslavila hrami Dead Island a Dying Light, přestane do konce letošního roku vydávat cizí hry a zaměří se na své tituly. Tato informace je určena zejména pro polské hráče, kde Techland jednotlivé tituly distribuoval. Pro společnost ale distribuce nepředstavovala klíčové příjmy. O práci postupně přijde 13 lidí, dostanou odstupné a bude jim zajištěna podpora při hledání nového zaměstnání.
Nás ale zajímá něco jiného. Techland zároveň ujistil, že vývoj očekávané zombie akce Dying Light 2 jde podle plánu. V nadcházejících měsících máme očekávat nové informace.
Jaké tituly společnost Techland v Polsku vydala? Naposledy to bylo Metro Exodus, ale také DiRT Rally 2.0, Pathfinder: Kingmaker, Conan Exiles, Onrush nebo neslavné Agony.
Zdroj: Gry-online
Doufám že bude součástí těch nových informací datum vydání. A přinejlepším podzim.
„Tato informace je určena zejména pro polské hráče, kde Techland jednotlivé tituly distribuovat.“ Co?
Něco tam chybí.
distribuoval má být. Díky