Dnes jsme se dočkali oznámení hry Resident Evil 3 Remake prostřednictvím traileru spolu s datem vydání. To padlo na 3. dubna 2020, kdy vyjde na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Součástí remaku bude i online spin-off Project Resistance. Po oznámení podobných titulů začnou sběratelé a hráči jásat, jelikož dříve či později padne řeč i na sběratelské edice. Samozřejmě, že i Resident Evil 3 Remake bude mít vlastní sběratelku, kterou si můžete pořádně prohlédnout výše.
Ta bude obsahovat hru v krabičce, digitální soundtrack, oboustrannou mapku, art book a sošku hlavní protagonistky, Jill Valentine. Podobně tomu bylo u remaku druhého dílu, kde byla soška Leona. To všechno dohromady bude zabalené v hnědé bedně jednotky S.T.A.R.S. Pokud si navíc sběratelku přeobjednáte, dostanete bonusy v podobě klasických skinů pro Jill a Carlose. Dle obrázku odhaduji cenu kolem 4000 korun českých.
Běžnou edici zatím můžete předobjednat na Xzone.
Steel book nebude?
Postačí steelbook edice.
Co jsem se dočetl tak ta sběratelka má být pro US a jenom v Game Stopu. U nás by se objevit neměla. Nebo zatím o tom nepadlo ani slovo.
Jo a objevil se nový achievment u RE2Remaku na Steamu.

Co to znamená? Že by nějaké DLC so bude spojovat obě hry?
Tak v traileru na začátku byly vidět záběry z dvojky tak bych se i nedivil. jinak je to škoda, celkem bych i pořídil
Jan Horsinka: Pro tuhle sběratelku bych si jel klidně až do vesmíru, takže US snad nebude problém xD
A to s tím achievementem je zajímavý, hmmm!
1. Veliká škoda, že se OPĚT se*e na PC.
2. Cena bude kolem 6.500 – 7.000 Kč (stejně jako v případě boxu s Leonem)
3. Figurka? Boxík? Už chybí jen sběratelčička… Pls, takhle ne… Díky