Krátce po oznámení Star Wars: Squadrons jsme se nyní dočkali více informací. Výše se můžete podívat na nový gameplay trailer, který vám přiblíží veškeré herní režimy i celkové zpracování hry.
Hra by neměla obsahovat žádné mikrotransakce a příběh bude vyprávěn z vícero perspektiv. V některých misích budete například součástí letky Vanguard a v jiných zase budete součástí letky impéria.
Na PC a PS4 bude hru možné hrát ve VR.
Star Wars: Squadrons vyjde 2. října pro PC, PS4 a Xbox One. Objednat ji můžete na Xzone.
Totální nezájem, když mám Battlefront 2, kde je téměř to stejné a ještě víc…
No zatím měto moc nenadchlo ale do vydání času dost tak uvidíme
Tak nevim jestli me drive zboznovane Star Wars po poslednich filmovych i hernich pocinech (Jedi Order jsem tedy nehral) uz definitivne nebavi, ale tohle mi prijde opet bez duse, prazdne, sterilni, bez atmosfery a napeti. Asi nejsem vhodny typ hrace pro tento zanr. Jelikoz tohle bezduche behani s vojackem (battlefront) nebo letani raketkou (squadons) mi prijde jak vystrihnout z filmu vsechny bitevni a akcni sceny a pustit je za sebou. U auticek ci fotbalu to chapu, to je sport, ale bitva je preci vygradovani predeslych udalosti a diky tomu ma i atmosferu. Jinak prestoze hraju prevazne singleplayer u techto MP her mi prijde zbytecny (minimalne tak odflaknuty jako BF2). Je to jak hrat v jednom deskovku nebo clovece nezlob se. Ale asi jsem uz zhejckanej z Playstation exklusivit. Rad bych si jednou zahral za pilota Star Wars ve hre s kvalitnim pribehem a atmosferou.
Náhodou současný Battlefront 2 je parádní, já naopak přestal vyhledávat single player hry, kde už mě prostě ty příběhy nudí, ale rači si dám s přáteli nějaký multiplayer a tenhle se určitě povedl.
+ za pokračováni Xwing vs Tie série, ale pořád to působí hrozně lacině. Na PCgameru jsem se dočetl, že kromě mtx a dlc nebude ani season pass. Pořád teda nechápu, jak chtějí hru udržet při životě, když se jedná hlavně o MP titul, protože ta $40 cenovka kravaťákům z EA asi stačit nebude.
Samozřejmě to může opravdu být prostě malá hra, která vyjde v určitém stavu a už tak zůstane. To mi ale v dnešní době přijde jako hrozný zklamání. Snad se hře bude dařit a nějaký DLCčko nebo season pass zvážej. 6 generickejch map a 8 lodí, všechno z ohrané OT éry, je fakt ubohý.
O grafice se ani nemá cenu bavit…
Nebál bych se skinů za prachy. Souhlasím s tím že je to malá hra která prostě WTF? to je jako udělat Assasina a dát ho na ostrov který projdeš za 10 minut
Rebelové vs Imperium už je tak vyždímaný a pořád vychází něco z té éry. Už aby tu byl High republic
Jenom doufat, že High Republic éra nezůstane jenom v knižkách a komiksech, ale dostane se i do video her nebo případně seriálů 🤞
časem snad ano. Kord když se KK distancovala od Staré republiky. Tak nevím jak dlouho jim to ždímání (R vs I) vydrží. Přitom to universum je tak neskutečně obrovský, můžou přijít s čímkoliv a nééé všechno je jen o OG trilogii :/
nevypadá to špatně. rozdhodně z toho mám lepší pocit než z ostatních SW her z poslední doby. ještě počkat na to, jak na tom bude single, jestli celá ta kampaň nebude jen trénink pro multiplayer a zbytek jen „multiplayerové“ bitvy s tupou ai.
Bez mikrotransakcí? Multiplayerová hra? S customizací? Neuvěřím dokud neuvidím.
Upřímně doufám, že tenhle „showcase“ v nudnosti a trapnosti už nikdo nepřekoná. Nikdy.
Sice informační, ale kromě camea postav z knih a seriálu, mě samotnou hrou moc nepřesvědčili. Možna spíš naopak… ;-D