Papetura je hra celičká z papíru
Machinarium Novinka Papetura je hra celičká z papíru

Papetura je hra celičká z papíru

Michal Jonáš

Michal Jonáš

2
Platformy Windows PC Apple Mac

Krásná klikací adventura s českou hudbou od FLOEXe.

Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny

Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny

Kdo jste, na čem a co hrajete, jaký obsah konzumujete a jaký vztah máte k AI? Věnujte nám pár minut a jako dárek za vyplnění získáte slevu na nákup a šanci získat také další luxusní ceny.

Reklama

Papetura je atmosférická logická adventura, která je celá ručně animovaná pomocí skládaného papíru. Hra tak používá podobné techniky papírového modelářství jako dřívější dvojice logických dobrodružství Lume/Lumino City. I v Papetuře jsou veškeré exteriéry vyrobeny pouze z obyčejného papíru do tiskáren, nůžek, nože, lepidla a diodového osvětlení.

 

[embed]https://www.youtube.com/watch?v=vpv-Sj95wVw&feature=emb_logo[/embed]

 

Navíc hudbu dodal český skladatel Tomáš FLOEX Dvořák, který jinak dodává muziku pro hry od naší Amanity. Ostatně tvůrci z polského studia Petums zmiňují jako inspiraci Machinarium či plastelínovou plošinovku Neverhood. Papetura by měla vyjít na PC/Macy (Steam) o letošních prázdninách, ovšem již teď si můžete na Steamu vyzkoušet demo.

 

[embed]https://www.youtube.com/watch?v=oRQCKOwOMtQ[/embed]

 


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Reklama
Reklama
Reklama