Close
Detaily profilu

Něco o mně
V civilním životě jsem studentem oboru Geografie a kartografie na PřF UK. Jsem milovník sci-fi a fantasy ve všech formách - hry, knihy, filmy, komiksy. Kromě toho je i píši (zatím jsou z toho dvě vydané knihy, na třetí právě pracuji), třebaže se jedná spíše o amatérskou tvorbu, která mi umožňuje si na chvíli oddechnout od každodenních starostí. Mimo to se věnuji druhoválečnému reenactingu, modelářství, sportu (konkrétně vodnímu slalomu) a sbírání figurek - jednak všemožných hrdinek a rovněž různých figurek draků - což je mimochodem mé nejoblíbenější zvíře.
Já a hry
Hraji již přes deset let a mezi mé nejoblíbenější žánry patří RPG a RTS. Začínal jsem na strategiích jako byl Tzar a Real War, poté jsem se dostal k prvnímu Call of Duty a po nějakém čase jsem si pořídil Gothic 3 - to bylo moje první RPG, u něhož jsem setrval po další tři roky a které mě přivedlo k tomuto žánru, na který nedám dodnes dopustit. Pak už to šlo celkem rychle a já vystřídal spoustu různých her a žánrů. Za všechny musím zcela jednoznačně jmenovat Mass Effect trilogii, která mi zcela změnila život.
V současné době hraji Heroes of the Storm, Battlefield 1 a Rainbow Six: Siege. Mimo to si občas pustím i Overwatch či Starcraft II: LotV. Kromě toho hraji i spoustu dalších her, hlavně v rámci natáčení na YT.
V příštím roce napjatě očekávám nový Mass Effect: Andromeda!
Oblíbené herní série
Mass Effect, Zaklínač, Gothic, Starcraft, Dragon Age
Odkazy na YT, Twitch a FB
Trochu nečekaně jsem se v poslední době začal věnovat tvorbě na YT a občasnému streamování na Twitchi. Pohnutky k tomu byly různé, každopádně v současnosti mě to vcelku baví (jak točení, tak editace), občas se někdo podívá a zatím ani nepřišel žádný extra hate, takže já osobně jsem spokojen. Kdyby měl někdo zájem mojí tvorbu zkouknout, tak zde jsou všechny důležité odkazy:
https://www.youtube.com/channel/UC1t7qVbKjHzKNCVEarQqfQg
https://www.twitch.tv/atramil
https://www.facebook.com/atramil/
Na čem hraji
Operační systém: Windows 7 Home Premium 64bit
Zdroj: SEASONIC S12II-620 - 620W
Deska: GIGABYTE GA-B85-HD3 - Intel B85
Procesor: Intel Xeon E-1241 v3 (3.5 GHz)
Operační paměť: Kingston HyperX Blu 16GB (2x8GB) DDR3 1866 MHz
Grafická karta: ASUS GeForce GTX 1060 DUAL, 3GB GDDR5

Pevný disk: 2 x Seagate Barracuda 7200.14 - 1TB
Skříň: BITFENIX Merc Beta, černá

Troufám si tvrdit, že s touhle mašinou mám na pár let vystaráno!
 
A proč mám na profilovce zrovna Novu? Holt mám pro tuhle slečnu strašnou slabost 🙂

 

 
A jak hodnotím hry? Vždy mi jde především o to si danou hru užít a odnést si z ní pořádný zážitek. Největší důraz kladu na příběh, zasazení a prostředí, postavy, dialogy a hratelnost. Grafika pro mě není až tolik rozhodující, neboť i hry s horším grafickým kabátem mohou nabídnout jedinečný zážitek. Co se týče číselných hodnot a mojí stupnice, tak ta je následující:
10 - jedinečná a dokonalá hra, která si mě naprosto získala a nemám k ní žádných výtek - těchto her je pouze několik a jsou to moje srdcovky
9 - skvělé hry, u kterých mi vadily pouze nějaké ty drobnosti, které však nijak nekazily celkový dojem
8 a 7 - dobré hry, které mě bavily, avšak už se zde vyskytovaly některé vážnějí nedostatky nedostatky (bugy, chyby, špatný příběh atd.)
5 a 6 - průměrné hry, které jsem spíše dohrál z povinnosti či donucení - velké zastoupení nedostatků a chyb, otřesný příběh atd.
4 a níže - jedná se skutečně o špatné hry, které hraji pouze ve vyjímečných případech
 
No a kdo by měl zájem si něco zahrát, může si mě klidně přidat:
Battle.net: Atramil#2409
Steam: Atramil

Sociální profily
Popis a obrázky
Detaily účtu