Redakce

Své náměty či dotazy nám pište na redakce@zing.cz

Zing pro vás připravují

Martin Zavřel
Šéfredaktor, Zing.cz
Twitter: @martinzavrel

Psaní o hrách se věnuje od roku 2000, od roku 2004 se podílí také na jejich tvorbě. Jeho doménou jsou hry se silným příběhem a akční tituly, velký důraz přikládá herní hudbě. Kromě toho chodí každý týden do kina, má rád fanouškovské srazy a horské výšlapy.


Ivan Jeziorek
Redaktor, Zing.cz
Přezdívka: killjezor

Ivan se o hry zajímá od roku 1994, kdy propadl klasickým střílečkám. Postupně se zájem přesunul i na závody, simulace a kvalitní horory. Před pár lety ale zavrhl „západní“ hry a nepohrdne ničím, co se tváří dostatečně japonsky. V uplynulých 10 letech působil jako administrátor diskuzních fór a redaktor na několika herních webech, než zakotvil na Zingu. Miluje maso, knihy, komiksy, kreslené ženy, anime, mangu a posledních pár let hlavně čas, strávený se svou dcerou. Na Zingu se pokouší starat o vše, co jen trochu zavání východem.


Michal Jonáš
Redaktor, Zing.cz
Twitter: @GamesBlogCZ

Jako herní, technologický a motoristický novinář působí od roku 1999, kdy postupně prošel takřka všemi hlavními herními médii: časopisy, rádiem, televizí i weby. Nyní je kromě Zingu redaktorem magazínů Auto Motor a Sport a SCORE, vede si i zavedený herní blog GamesBlog.cz. Žije automobily, motocykly, počítačovými a deskovými hrami, plastikovými modely a vším, co se dotýká techniky.


Ondřej Partl
Redaktor, Zing.cz
Přezdívka: Hellierer

Hry jsou jeho koníčkem a vášní již od útlého věku, kdy se jako malý špunt klepal před televizí, když jeho táta právě procházel temnými uličkami jako Harry Mason v prvním Silent Hillu. Od té doby tíhne především k východní produkci, ale všeobecně není nijak zvlášť žánrově vymezen. Pokud hra nabízí dobře napsaný příběh či baví zajímavou hratelností, vždycky si ji rád zahraje. Mimo hry si rád přečte dobrou knihu, zhlédne kvalitní film a nebo vyrazí na nějakou tu pěší túru.


Martin Cvrček
Redaktor, Zing.cz
Přezdívka: Cvrnda

Martin Cvrček se na Zingu pohybuje už od jeho založení. Ve hrách není příliš vybíravý, nejraději ale vidí pořádný příběh a inteligentní design a mezi jeho nejoblíbenější žánry patří především střílečky, obecně akční hry a RPG. Ačkoliv je ochotný hrát na čemkoliv, zdaleka nejvíce času tráví na PC. Práci, od které někdy utíká do sídel českých herních vývojářů, v nichž se tváří, že pracuje, zpravidla vyváženě rozděluje mezi hry od velkých společností a mezi tituly nezávislých tvůrců. Příležitostně se také zaměřuje na hodnocení herních knih a komiksů, které najdete v sekci Speciály.


Jan Kalný – Honzas4400


… a mnoho dalších, kterým tímto děkujeme.

  • Populární
  • Komentáře
  • Nejnovější

Doporučujeme

Přihlaste se ke svému účtu

Vyplňte formulář níže a vytvořte si účet

Obnovte si heslo

Zapomněli jste své přihlašovací údaje? Uveďte svou přezdívku nebo email a my Vám je připomeneme zprávou zaslanou na emailovou adresu registrovanou k Vašemu účtu na Zingu.