Redakce

Své náměty či dotazy nám pište na redakce@zing.cz

Zing pro vás připravují:

 

Martin Zavřel
Šéfredaktor, Zing.cz
Twitter: @martinzavrel

Psaní o hrách se věnuje od roku 2000, od roku 2004 se podílí také na jejich tvorbě. Jeho doménou jsou hry se silným příběhem a akční tituly, velký důraz přikládá herní hudbě. Kromě toho chodí každý týden do kina, má rád fanouškovské srazy a horské výšlapy.


Michal Jonáš
Zástupce šéfredaktora, Zing.cz
Twitter: @GamesBlogCZ

Jako herní, technologický a motoristický novinář působí od roku 1999, kdy postupně prošel takřka všemi hlavními herními médii: časopisy, rádiem, televizí i weby. Nyní je kromě Zingu redaktorem magazínů Auto Motor a Sport a SCORE, vede si i zavedený herní blog GamesBlog.cz. Žije automobily, motocykly, počítačovými a deskovými hrami, plastikovými modely a vším, co se dotýká techniky.


Daniel Gabriel
Vedoucí video sekce, Zing.cz
Web: www.daniel-g.cz

Daniel je nadšenec do fotografování, natáčení, grafické a video tvorby. Videotvorbě a grafickému designu se samostatně věnuje od roku 2013, k práci s textem a audiem se dostal, ve větším měřítku, až tady na Zingu. Pro Zing vytváří téměř veškerý video obsah, který najdete na YouTube. Je milovníkem RPG her s otevřeným světem, ale také si při dlouhých zimních večerech sedne k zajímavé koridorovce či sportovní hře. V reálném světě hraje závodně fotbal, jezdí na kole a rád cestuje.


Ondřej Partl
Redaktor, Zing.cz
Přezdívka: Hellierer

Hry jsou jeho koníčkem a vášní již od útlého věku, kdy se jako malý špunt klepal před televizí, když jeho táta právě procházel temnými uličkami jako Harry Mason v prvním Silent Hillu. Od té doby tíhne především k východní produkci, ale všeobecně není nijak zvlášť žánrově vymezen. Pokud hra nabízí dobře napsaný příběh či baví zajímavou hratelností, vždycky si ji rád zahraje. Mimo hry si rád přečte dobrou knihu, zhlédne kvalitní film a nebo vyrazí na nějakou tu pěší túru.


Ivan Jeziorek
Redaktor, Zing.cz
Přezdívka: killjezor

Ivan se o hry zajímá od roku 1994, kdy propadl klasickým střílečkám. Postupně se zájem přesunul i na závody, simulace a kvalitní horory. Před pár lety ale zavrhl „západní“ hry a nepohrdne ničím, co se tváří dostatečně japonsky. V uplynulých 10 letech působil jako administrátor diskuzních fór a redaktor na několika herních webech, než zakotvil na Zingu. Miluje maso, knihy, komiksy, kreslené ženy, anime, mangu a posledních pár let hlavně čas, strávený se svou dcerou. Na Zingu se pokouší starat o vše, co jen trochu zavání východem.


Jakub Marušák
Redaktor, Zing.cz
Přezdívka: Jarwin

Hraní her je pro něj životní zálibou už od doby Sega Mega Drive. Od té doby vlastnil každou generaci konzolí a sem tam i nějaké to PC. Dává přednost hrám se silným příběhem, looter shooter titulům a produkci Nintenda. Kromě psaní také pracuje v herním průmyslu a ve volném čase sjíždí kino novinky a staví LEGO modely.


Jan Horsinka
Redaktor, Zing.cz
Přezdívka: Johnysh

Honza je prostý človíček, jehož zálibami jsou různé technologie a elektronika, počítače, hraní na počítačích, sledování seriálů a filmů, auta osobní, ale i větší, cestování a hlavně poslouchání hudby. Poslední roky strávil nekonečným brouzdáním a komentováním všeho na Redditu, a tím se tak zdokonaloval v cizím jazyce, ale hlavně se aktivně začal starat i o dění okolo her a hraní ve světě. Ačkoliv to vypadá, že hraní je pro něj vším, stále si hledá svůj slot na serveru Život a připravuje se na připojení do úplně jiného druhu hry.


Denis Růžička

Gabriela Šuterová


… a mnoho dalších, kterým tímto děkujeme.

Naše zprávy můžete sledovat i zde:

  • Populární
  • Komentáře
  • Nejnovější
Cyberpunk 2077 odložen
Epic Games Store i letos přinese hry zdarma
Kingpin: Reloaded oznámen pro PC i konzole
Začíná Sony Experience PlayStation 2020

Přihlaste se ke svému účtu

Vyplňte formulář níže a vytvořte si účet

Obnovte si heslo

Zapomněli jste své přihlašovací údaje? Uveďte svou přezdívku nebo email a my Vám je připomeneme zprávou zaslanou na emailovou adresu registrovanou k Vašemu účtu na Zingu.