Redakce

Své náměty či dotazy nám pište na redakce@zing.cz.

O případných technických problémech a nebo problémech s přihlášením nám napište na wp@zing.cz.

Zing pro vás připravují:

 

Martin Zavřel
Šéfredaktor, Zing.cz
Twitter: @martinzavrel

Psaní o hrách se věnuje od roku 2000, od roku 2004 se podílí také na jejich tvorbě. Jeho doménou jsou hry se silným příběhem a akční tituly, velký důraz přikládá herní hudbě. Kromě toho chodí každý týden do kina, má rád fanouškovské srazy a horské výšlapy.


Michal Jonáš
Zástupce šéfredaktora, Zing.cz
Twitter: @GamesBlogCZ

Jako herní, technologický a motoristický novinář působí od roku 1999, kdy postupně prošel takřka všemi hlavními herními médii: časopisy, rádiem, televizí i weby. Nyní je kromě Zingu redaktorem magazínů Auto Motor a Sport a SCORE, vede si i zavedený herní blog GamesBlog.cz. Žije automobily, motocykly, počítačovými a deskovými hrami, plastikovými modely a vším, co se dotýká techniky.


Daniel Gabriel
Vedoucí video sekce, Zing.cz
Web: www.daniel-g.cz

Daniel je nadšenec do fotografování, natáčení, grafické a video tvorby. Videotvorbě a grafickému designu se samostatně věnuje od roku 2013, k práci s textem a audiem se dostal, ve větším měřítku, až tady na Zingu. Pro Zing vytváří téměř veškerý video obsah, který najdete na YouTube. Je milovníkem RPG her s otevřeným světem, ale také si při dlouhých zimních večerech sedne k zajímavé koridorovce či sportovní hře. V reálném světě hraje závodně fotbal, jezdí na kole a rád cestuje.


Ondřej Partl
Redaktor, Zing.cz
Přezdívka: Hellierer

Hry jsou jeho koníčkem a vášní již od útlého věku, kdy se jako malý špunt klepal před televizí, když jeho táta právě procházel temnými uličkami jako Harry Mason v prvním Silent Hillu. Od té doby tíhne především k východní produkci, ale všeobecně není nijak zvlášť žánrově vymezen. Pokud hra nabízí dobře napsaný příběh či baví zajímavou hratelností, vždycky si ji rád zahraje. Mimo hry si rád přečte dobrou knihu, zhlédne kvalitní film a nebo vyrazí na nějakou tu pěší túru.


Ivan Jeziorek
Redaktor, Zing.cz
Přezdívka: killjezor

Ivan se o hry zajímá od roku 1994, kdy propadl klasickým střílečkám. Postupně se zájem přesunul i na závody, simulace a kvalitní horory. Před pár lety ale zavrhl „západní“ hry a nepohrdne ničím, co se tváří dostatečně japonsky. V uplynulých 10 letech působil jako administrátor diskuzních fór a redaktor na několika herních webech, než zakotvil na Zingu. Miluje maso, knihy, komiksy, kreslené ženy, anime, mangu a posledních pár let hlavně čas, strávený se svou dcerou. Na Zingu se pokouší starat o vše, co jen trochu zavání východem.


David Bernard
Redaktor, Zing.cz
Twitter: @Daraeon

O děj na herní scéně se zajímá již přes dvacet let. Psaní jej baví od studia na střední škole a nyní se tento koníček rozhodl využít na Zingu. Mezi nejoblíbenější žánry řadí MMORPG a looter shootery. Nepohrdne ani kvalitním rpg s otevřeným světem, kooperativními tituly či originálně pojatými indie hrami. Věnuje se také hardwaru, hraní na strunné hudební nástroje, četbě kvalitní fantasy a sci-fi literatury a v neposlední řadě i motorismu.


Gabriela Šuterová
Redaktorka, Zing.cz
Twitter: @xdragunov

Hrám se profesně (s přestávkami) věnuje od roku 2011, od roku 2013 píše na herní weby, od roku 2014 do Levelu. Říká, že k herní branži má vypěstovaný Stockholmský syndrom, a kromě hraní her a psaní o nich pracovala 4 roky v herním publishingu. Už od útlého věku s chutí sahá po závodních titulech, později se přidala RPG, zvlášť ta akční, hack’n’slash, sbírka MMORPG, a s nadšením šíří povědomí o komplexních japonských divnohrách. Když nehraje, tak čte sci-fi, fantasy, nebo komiksy, loví po lesích zvěř (objektivem), píše pokleslou prózu, nebo digitálně čmárá.


Jakub Marušák
Redaktor, Zing.cz
Přezdívka: Jarwin

Hraní her je pro něj životní zálibou už od doby Sega Mega Drive. Od té doby vlastnil každou generaci konzolí a sem tam i nějaké to PC. Dává přednost hrám se silným příběhem, looter shooter titulům a produkci Nintenda. Kromě psaní také pracuje v herním průmyslu a ve volném čase sjíždí kino novinky a staví LEGO modely.


Denis Růžička
Redaktor, Zing.cz
Twitter: @DenisRuzicka_

Denis je vášnivým hráčem videoher již od svého útlého věku, kdy pařil na původním PlayStationu Crashe Bandicoota nebo poletoval s dráčkem Spyrem. Na PC pak hrál převážně Call of Duty 2 a GTA: San Andreas, tehdy na Windows XP. Zkouší hry všemožných žánrů, ale nejraději hraje silné příběhovky, adventury, střílečky, akční a dobrodružné tituly. Dává přednost počítači, ale občas zasedne i za PlayStation 4. Miluje filmy všeho druhu, poslouchá staré pecky, rád sportuje a aktivně hraje stolní tenis. Psaní článků se věnuje od listopadu roku 2018.


Martin Pritula
Redaktor, Zing.cz
Přezdívka: Mart1n02

Martin se zajímá především o moderní technologie, architekturu, grafiku, průmyslový a produktový design. Hry jsou již několik let jeho koníčkem, avšak v herní žurnalistice je nováčkem. Jeho nejoblíbenější žánry jsou silná příběhová RPG, akční adventury, hack’n’slash akce a FPS střílečky.


Jan Horsinka
Redaktor, Zing.cz
Přezdívka: Johnysh

Honza je prostý človíček, jehož zálibami jsou různé technologie a elektronika, počítače, hraní na počítačích, sledování seriálů a filmů, auta osobní, ale i větší, cestování a hlavně poslouchání hudby. Poslední roky strávil nekonečným brouzdáním a komentováním všeho na Redditu, a tím se tak zdokonaloval v cizím jazyce, ale hlavně se aktivně začal starat i o dění okolo her a hraní ve světě. Ačkoliv to vypadá, že hraní je pro něj vším, stále si hledá svůj slot na serveru Život a připravuje se na připojení do úplně jiného druhu hry.


Marek Černý
Redaktor, Zing.cz
Přezdívka: Markst

Marek o sobě nerad mluví, protože ho to zdržuje od hraní. Víc nám neřekl. Na zing píše za účelem zisku pro nákup dalších her.


Marek Vejborný

Marek Tvrdý

Josef Murcek


… a mnoho dalších, kterým tímto děkujeme.

Pokud máte zájem se k nám přidat, můžete nám zkusit poslat ukázku vaší práce na redakce@zing.cz

Naše zprávy můžete sledovat i zde:

  • Populární
  • Komentáře
  • Nejnovější
Steam
CS:GO hrálo milion hráčů současně
Valve vysvětluje, proč stále nemáme Half-Life 3
World War Z, Figment a Tormentor X Punisher zdarma

Přihlaste se ke svému účtu

Vyplňte formulář níže a vytvořte si účet

Obnovte si heslo

Zapomněli jste své přihlašovací údaje? Uveďte svou přezdívku nebo email a my Vám je připomeneme zprávou zaslanou na emailovou adresu registrovanou k Vašemu účtu na Zingu.