Uživatel nepřihlášen
 

Brothers in Arms: Earned In Blood

Pokračování první first-person akce Brothers in Arms. Druhý díl navazuje na původní hru, a 101. výsadková bude pokračovat v osvobozování Cherbourgu. Změnila se jenom hlavní postava příběhu a seržanta Bakera, který povýšil, nahradí Joe Harstock. V singleplayerová části najdete dvacet kapitol s rozsáhlejší lokací a zažijete větší množství soubojů a oproti prvnímu dílu se také mnohem více bobuje v ulicích měst a vesnic. Novinkou je také možnost razit si na vyznačených místech vlaszní cestu pomocí výbušnin. Nepřátelé jsou zase chytřejší. Sami se aktivně zapojují do boje, reagují na pohyby hráče a jeho vojáků a oplácejí mu stejnou mincí. Pokud si budete všímat jenom jedné skupiny protivníka a druhou ignorovat, nemusí se vám to vyplatit a váš tým odejde z bojiště nohama napřed. Novinek doznala i multiplayerová část hry a to hlavně v kooperativním Skirmish módu pro dva hráče. Tvůrci nachystali 10 speciálních co-op map, které jsou kratší a mají jasně stanovené cíle. Přibyly nové zbraně jako například německá automatická puška FG42 (Fallschirmjägergewehr 42), nebo americký samopal M3, ovladatelná vozidla jako např. americký stíhač tanků M10 a těšit se můžete i na vylepšenou grafiku.

Žánr: 1st person akce (FPS)

Vychází na: PC, PS2, Xbox
Vydavatel: Ubisoft
Distributor v ČR: Playman
Výrobce: Gearbox Software

Datum vydání: 6. října 2005

Hru ohodnotilo 49 čtenářů průměrnou známkou 8.2/10.
Fildus (8), Javo26 (8), Ironix32 (8), Ajaxis (8), puppet.boy (8), JANSULOVSKY (7), SeanDevline (10), Ados15 (8), Brandy (7), _Immortall- (8), itomas (7), Tux33 (8), midder (6), luxin221 (10), hajnydavid (9), špoula09 (8), Ultimate7th (5), SpriteCZ (8), Tesaros (8), Elli[CZE]k (8), Redpoint1 (9), Fejfi (8), SamFisher (7), Darth Doom (7), japol (8), aio15 (7), -OverLord- (8), SgtCepickaCZE (10), Tarik (6), kubakonek (8), shifty205 (9), Smirnow (8), žemla (10), pohoda (8), Ebolus (8), pepajs95 (8), Raylo™ (9), gambi (9), jelenD (10), Phillios191 (7), Gunslinger (9), šuplík (8), cernejstri1 (10), predator.cz (10), plkCRA (8), Epicek (8), Mighty (10), RastyK2 (8), KeerGeek (8)
(Pro hodnocení musíte být přihlášen)
Tisk  
Brothers in Arms: Earned In Blood na PC, PS2, XboxScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Brothers in Arms: Earned In Blood Screenshot ze hry Brothers in Arms: Earned In Blood Screenshot ze hry Brothers in Arms: Earned In Blood Screenshot ze hry Brothers in Arms: Earned In Blood Screenshot ze hry Brothers in Arms: Earned In Blood Screenshot ze hry Brothers in Arms: Earned In Blood Screenshot ze hry Brothers in Arms: Earned In Blood Screenshot ze hry Brothers in Arms: Earned In Blood

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář ke hře Brothers in Arms: Earned In Blood
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
adamoun   1x   Nejlepší díl série BIA.adamounadamoun20925    24.7.2013 23:40 adamoun

Nejlepší díl série BIA.

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Battlerite

Recenze - 13.12.2017
 
Battlerite

Tak trochu jiná masivně multiplayerová hra. Uspěje v konkurenci League of Legends a Doty 2?

 
Přečíst celý článek»Autor: EddieCZ - Platforma: PC
 
 
Rozhovor s Michaelem Dennym o PlayStationu a Paris Games Week

Nejen o chystaných hrách s viceprezidentem SIE Worldwide Studios.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: Konzole
 
 
JCB Pioneer: Mars – dojmy z hraní

Založit kolonii na místě, které není zrovna ideální pro život je oříšek. O to víc je to složitější, když jste na to úplně sami.

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC
 

SpellForce 3

Recenze - 11.12.2017
 
SpellForce 3

Svět Eo je zmítán záhadnou chorobou, z jejíhož šíření jsou obviněni magií nadaní jedinci. Přijdete na kloub původu zhoubného moru?

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC
 

Deskovkový speciál: Tókaidó

Speciál - 10.12.2017
 
Deskovkový speciál: Tókaidó

Hrstka poutníků se vydává pověstnou stezkou podél japonského pobřeží. Přidáte se k jejich pouti?