Uživatel nepřihlášen
 

Brothers in Arms: Earned In Blood

Pokračování první first-person akce Brothers in Arms. Druhý díl navazuje na původní hru, a 101. výsadková bude pokračovat v osvobozování Cherbourgu. Změnila se jenom hlavní postava příběhu a seržanta Bakera, který povýšil, nahradí Joe Harstock. V singleplayerová části najdete dvacet kapitol s rozsáhlejší lokací a zažijete větší množství soubojů a oproti prvnímu dílu se také mnohem více bobuje v ulicích měst a vesnic. Novinkou je také možnost razit si na vyznačených místech vlaszní cestu pomocí výbušnin. Nepřátelé jsou zase chytřejší. Sami se aktivně zapojují do boje, reagují na pohyby hráče a jeho vojáků a oplácejí mu stejnou mincí. Pokud si budete všímat jenom jedné skupiny protivníka a druhou ignorovat, nemusí se vám to vyplatit a váš tým odejde z bojiště nohama napřed. Novinek doznala i multiplayerová část hry a to hlavně v kooperativním Skirmish módu pro dva hráče. Tvůrci nachystali 10 speciálních co-op map, které jsou kratší a mají jasně stanovené cíle. Přibyly nové zbraně jako například německá automatická puška FG42 (Fallschirmjägergewehr 42), nebo americký samopal M3, ovladatelná vozidla jako např. americký stíhač tanků M10 a těšit se můžete i na vylepšenou grafiku.

Žánr: 1st person akce (FPS)

Vychází na: PC, PS2, Xbox
Vydavatel: Ubisoft
Distributor v ČR: Playman
Výrobce: Gearbox Software

Datum vydání: 6. října 2005

Hru ohodnotilo 48 čtenářů průměrnou známkou 8.2/10.
Fildus (8), Javo26 (8), Ironix32 (8), Ajaxis (8), puppet.boy (8), JANSULOVSKY (7), SeanDevline (10), Ados15 (8), Brandy (7), _Immortall- (8), itomas (7), Tux33 (8), midder (6), luxin221 (10), hajnydavid (9), špoula09 (8), Ultimate7th (5), SpriteCZ (8), Tesaros (8), Elli[CZE]k (8), Redpoint1 (9), Fejfi (8), SamFisher (7), Darth Doom (7), japol (8), aio15 (7), -OverLord- (8), SgtCepickaCZE (10), Tarik (6), kubakonek (8), shifty205 (9), Smirnow (8), žemla (10), pohoda (8), Ebolus (8), pepajs95 (8), Raylo™ (9), gambi (9), jelenD (10), Phillios191 (7), Gunslinger (9), šuplík (8), cernejstri1 (10), predator.cz (10), plkCRA (8), Epicek (8), Mighty (10), RastyK2 (8)
(Pro hodnocení musíte být přihlášen)
Tisk  
Brothers in Arms: Earned In Blood na PC, PS2, XboxScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Brothers in Arms: Earned In Blood Screenshot ze hry Brothers in Arms: Earned In Blood Screenshot ze hry Brothers in Arms: Earned In Blood Screenshot ze hry Brothers in Arms: Earned In Blood Screenshot ze hry Brothers in Arms: Earned In Blood Screenshot ze hry Brothers in Arms: Earned In Blood Screenshot ze hry Brothers in Arms: Earned In Blood Screenshot ze hry Brothers in Arms: Earned In Blood

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář ke hře Brothers in Arms: Earned In Blood
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
adamoun   1x   Nejlepší díl série BIA.adamounadamoun20925    24.7.2013 23:40 adamoun

Nejlepší díl série BIA.

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Total War: Arena - první dojmy z bojiště

V minulých dnech nám byla dána možnost otestovat uzavřenou betu Total War: Arena. Líbil se nám nový zástupce slavné značky?

 
Přečíst celý článek»Autor: ThainDegu - Platforma: PC
 
 
Star Wars: Battlefront 2 - vše, co byste měli vědět, na jednom místě

V multiplayeru nás konečně čekají všechny tři éry Star Wars ságy. Těšit se můžeme i na kampaň, v níž se ujmeme velitelky elitní imperiální jednotky.

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Ken Follett’s The Pillars of Earth – stavění katedrály podle knižní předlohy

První část hry „Z popela“ nabízí prolog k rozsáhlému příběhu o stavbě katedrály a o osudech lidí s ní spojenými.

 
Přečíst celý článek»Autor: Ylbirda - Platforma: PC a konzole
 
 
Dungeons 3 – ničte, palte, pleňte, vše je dovoleno!

Už vás nebaví hrdinské chování hlavních postav pohádkových příběhů? Odhalte svou temnou stránku v kůži mladé elfky vládnoucí smrduté kobce!

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 
 
Middle-earth: Shadow of War – velkolepé tažení za záchranou Středozemě

První díl byl darem z nebes pro všechny milovníky Středozemě a akčních her. Dokázal Shadow of War něčím překvapit?

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole