Uživatel nepřihlášen
 

R.U.S.E.

Real-time strategie R.U.S.E. se odehrává za druhé světové války a podle mnohých jde o velmi reálnou vojenskou strategii. Hra nás zavede do několika významných lokací a válčí se například v Severní Africe, Itálii, Francii, Holandsku, Ardenách a samozřejmě i v Německu. Vybrat si budeme moci několik stran, za které budeme bojovat. Konkrétně se jedná o Spojené státy americké, Itálii, Velkou Británii a Německo.

Žánr: Realtime strategie, Online RTS

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360
Vydavatel: Ubisoft
Distributor v ČR: Playman
Výrobce: Eugen Systems

Datum vydání: 7. září 2010

Oficiální stránky:
http://ruse.uk.ubi.com/

Fan stránky:
http://ruse.herniweb.cz

Redakce hru ohodnotila známkou 8/10.
Hru ohodnotilo také 67 čtenářů průměrnou známkou 8/10.
Radagabi (8), Tomaso (8), Laky (9), Raxlly (9), CiCu (8), Vildanix (8), DreeDex (9), Fildus (8), indi (8), SairusCz (10), Soap MacTavish (10), czdwarf (8), Axon (9), jyb69 (8), Jakub666 (8), Hades47 (3), čikolas1234 (7), tovlasek (9), Strec (8), Exekucnak (9), Houskič (9), mattos (8), Lothar (8), Gopaz (8), Marc Cold (10), Parad!se (8), Infinity (5), gigik (7), Petop.98 (10), Piskot CZ (8), Groon (8), Johnny (9), 1majkl1 (9), Fane18 (10), Gagarin (2), nero (5), Spark (6), Addy (8), Speedy 81 (10), SOPIM (9), Xenus (10), tudiiik (7), Eduardo (9), Paturata (9), SAMES (8), FoxikCZ (6), megajar (8), Assasin (8), Paladin138 (8), Lukkys (8), Pato8 (7), michalin (7), FeedMeGuys (8), Feďa15 (8), japol (6), gumadzus (8), Javo26 (8), ronnie124 (10), Dubisek (6), VaeCortez (9), SgtCepickaCZE (10), Matthew.8 (8), plkCRA (8), Raylo™ (9), predator.cz (8), Martinelz (6), Darkcan (6)
(Pro hodnocení musíte být přihlášen)
Tisk  
R.U.S.E. na PC, PS3, Xbox 360Screenshoty ze hry
Screenshot ze hry R.U.S.E. Screenshot ze hry R.U.S.E. Screenshot ze hry R.U.S.E. Screenshot ze hry R.U.S.E. Screenshot ze hry R.U.S.E. Screenshot ze hry R.U.S.E. Screenshot ze hry R.U.S.E. Screenshot ze hry R.U.S.E.
Články » R.U.S.E.
 
R.U.S.E – desková válka na obrazovce

R.U.S.E – desková válka na obrazovce

Pondělí 27.9.2010 12:00 - Poslední dobou nás media sem tam válcovala hypovanou kampaní na novou strategii R.U.S.E. od Ubisoftu s možností inovativního dotekového ovládání. Podařilo se ji splnit všechna očekávání? Má zaděláno na úspěch? Čtěte dál. Přečíst celý článek »

12 komentářů|PC, PS3, Xbox 360
Dojmy z GamesComu - Playstation Move

Dojmy z GamesComu - Playstation Move

Pondělí 23.8.2010 12:00 - GamesCom je největší herní výstava v Evropě konaná každý rok. Takovou akci jsme si samozřejmě nemohli nechat ujít, a tak vám přinášíme naše živé dojmy z her, jež byly na výstavě volně k vyzkoušení. Samozřejmě by se naše dojmy nevešly do jednoho článku, tudíž jsme se rozhodli je tématicky rozdělit. Jako první vám přinášíme dojmy z pohybového ovládání Playstation Move. To jsme rozhodli proto, že právě Playstation Move bylo vyhlášeno jako nejlepší hardware na GamesComu. Přečíst celý článek »

R.U.S.E. – první dojmy z bety

R.U.S.E. – první dojmy z bety

Úterý 20.7.2010 00:10 - O víkendu byla uvolněná prostřednictvím Steamu víkendová betaverze připravované akční real-time strategie R.U.S.E., za kterou stojí Ubisoft. Hru jsme samozřejmě řádně zahráli a přinášíme vám tak formou preview naše zážitky z hraní. Přečíst celý článek »

Novinky » R.U.S.E.
 
Japonská armáda ve strategii R.U.S.E.
 

Japonská armáda ve strategii R.U.S.E.

Středa 16.2.2011 09:30 - Tvůrčí celkem ze studia Eugen Systems oznámil, že vydal nový dodatečný obsah, který do strategie R.U.S.E. přináší japonskou armádu. Přečíst celý článek »

3 komentáře|PC, PS3, Xbox 360
Vyšlo druhé DLC do R.U.S.E.
 

Vyšlo druhé DLC do R.U.S.E.

Středa 19.1.2011 18:38 - Ubisoft nedávno přes svůj Twitter oznámil druhý dodatečný obsah do R.U.S.E. Před chvilkou jsme se dočkali prvních informací i samotného vydání. Přečíst celý článek »

3 komentáře|PC, PS3, Xbox 360
Bleskovky » R.U.S.E.
 
18. ledna vyjde The Chimera Pack DLC pro R.U.S.E. Více informací brzy. [ 10.1.2011 14:38 ]

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář ke hře R.U.S.E.
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Total War: Arena - první dojmy z bojiště

V minulých dnech nám byla dána možnost otestovat uzavřenou betu Total War: Arena. Líbil se nám nový zástupce slavné značky?

 
Přečíst celý článek»Autor: ThainDegu - Platforma: PC
 
 
Star Wars: Battlefront 2 - vše, co byste měli vědět, na jednom místě

V multiplayeru nás konečně čekají všechny tři éry Star Wars ságy. Těšit se můžeme i na kampaň, v níž se ujmeme velitelky elitní imperiální jednotky.

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Ken Follett’s The Pillars of Earth – stavění katedrály podle knižní předlohy

První část hry „Z popela“ nabízí prolog k rozsáhlému příběhu o stavbě katedrály a o osudech lidí s ní spojenými.

 
Přečíst celý článek»Autor: Ylbirda - Platforma: PC a konzole
 
 
Dungeons 3 – ničte, palte, pleňte, vše je dovoleno!

Už vás nebaví hrdinské chování hlavních postav pohádkových příběhů? Odhalte svou temnou stránku v kůži mladé elfky vládnoucí smrduté kobce!

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 
 
Middle-earth: Shadow of War – velkolepé tažení za záchranou Středozemě

První díl byl darem z nebes pro všechny milovníky Středozemě a akčních her. Dokázal Shadow of War něčím překvapit?

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole