Uživatel nepřihlášen
 

TimeShift

Na hru Timeshift z vývojářského studia Saber Interactive se pravděpodobně těší především fanoušci klasických FPS (first person shooter). Hra nabídne nově pojatou technologii ovládání času, která umožní hráčům zastavit, zpomalit či obrátit tok času. Bude disponovat jak módem pro jednoho hráče, tak multiplayerem. Timeshift prošel dlouhým vývojem a kromě změny grafiky se vývojáři rozhodli přepsat i původní příběh. Hlavním hrdinou nové dějové linie je fyzik, který se stane nejnovějším členem týmu pracujícího na tajném výzkumném programu pro cestování časem. Až v průběhu hry se dozvídáme, že by hlavní hrdina nemusel být tím, za koho se vydává. Hlavním úspěchem týmu výzkumníků jsou dva obleky umožňující cestování časem. Zatím existují jen dva exempláře. Jedním z nich je již několik let starý alfa oblek, druhým jeho novější prototyp – beta oblek, který již byl speciálně vyvinut pro potřeby armády. Příběh začíná v momentě, kdy se hlavní fyzik doktor Aiden Krone rozhodne zničit celý výzkumný ústav včetně beta obleku a v alfa obleku skočit do jiné časové dimenze. Hlavní hrdina se rozhodne beta oblek z ústavu zachránit a v něm pak honí ve vesmírném časovém kontinuu zrádce. Hrdina se dostává do „změněné minulosti“, která připomíná rok 1939, ale je jasné, že vědecký pokrok je v tomto čase mnohem dál než opravdu v roce 1939 byl. Vše je řízené totalitním diktátorem, jímž je samozřejmě doktor Krone. Protože je beta oblek vybaven umělou inteligencí, spolu s hlavním hrdinou začíná tvořit jeden celek – S.2A.M. a pomáhá mu přizpůsobovat se, učit se a zprostředkovává mu důležité informace. A o to lépe se bude našemu hrdinovi bojovat.

Žánr: 1st person akce (FPS)

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, Xbox
Vydavatel: Vivendi Games
Distributor v ČR: Comgad
Výrobce: Saber Interactive

Datum vydání: 30. října 2007

Hru ohodnotilo 23 čtenářů průměrnou známkou 7.4/10.
Electro (9), matuseka (8), Irandael (6), itomas (8), Kříž (5), brigand cz (7), nero (9), DeCrys (10), FanFan (6), JANSULOVSKY (8), Tesaros (7), Riwal (8), dantegamer (7), japol (8), Andromeda25 (7), NintendoNES (7), Lonewolf (7), Parasit (6), KotOr (8), killjezor (8), Pospec (7), plkCRA (8), RastyK2 (7)
(Pro hodnocení musíte být přihlášen)
Tisk  
TimeShift na PC, PS3, Xbox 360, XboxScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry TimeShift Screenshot ze hry TimeShift Screenshot ze hry TimeShift Screenshot ze hry TimeShift Screenshot ze hry TimeShift Screenshot ze hry TimeShift Screenshot ze hry TimeShift Screenshot ze hry TimeShift

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář ke hře TimeShift
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Andromeda25    mohli ten pribeh vice rozvest , tam vis ze bojues proti nejakemu blaznovi a musis znicit jeho obrovitansky stroj a , zruky mu vythrne nejakou vec asi na ovladani casu a konec , mohli se stim vic vyhrat aspon stim pribehem ale jinak fajne hra :)Andromeda25andromeda2522236    14.10.2013 10:30 Andromeda25

mohli ten pribeh vice rozvest , tam vis ze bojues proti nejakemu blaznovi a musis znicit jeho obrovitansky stroj a , zruky mu vythrne nejakou vec asi na ovladani casu a konec , mohli se stim vic vyhrat aspon stim pribehem ale jinak fajne hra :)

FanFan    je to hlavne odreagovačka nič viacFanFanfanfan12161    14.4.2013 14:30 FanFan

je to hlavne odreagovačka nič viac

Kříž    Není to vysloveně špatná hra. Pěkné hrátky s časem, logické úkoly, pěkně se střílelo... ale... často jsem se musel nutit hrát tu hru, abych ji konečně dohrál. A to hlavne kvůli velmi špatně podanému příběhu. Až do konce hry jsem nevěděl kde jsem, proč tam jsem, kdo sakra jsem a co se stalo. Hlavní postava mi nepřirostla k srdci. (Ono to ani nešlo)
Sakra, Saber Interactive , ani Gordon Freeman nepromluví slovo, skoro nic o něm nevíme, ale i tak ho lidi mají rádi. Kde se tady stala chyba?
Křížkriz1727
    9.9.2011 22:43
Kříž

Není to vysloveně špatná hra. Pěkné hrátky s časem, logické úkoly, pěkně se střílelo... ale... často jsem se musel nutit hrát tu hru, abych ji konečně dohrál. A to hlavne kvůli velmi špatně podanému příběhu. Až do konce hry jsem nevěděl kde jsem, proč tam jsem, kdo sakra jsem a co se stalo. Hlavní postava mi nepřirostla k srdci. (Ono to ani nešlo)
Sakra, Saber Interactive , ani Gordon Freeman nepromluví slovo, skoro nic o něm nevíme, ale i tak ho lidi mají rádi. Kde se tady stala chyba?

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Nejzajímavější a nejdůležitější události týdne - 16. až 22. října

Uzavření Visceral Games a překopání jeho Star Wars hry, launch trailer Wolfensteina 2, odklad Age of Empires: Definitive Edition, Monster Energy…

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 

Deskovkový speciál: DOOM

Speciál - 22.10.2017
 
Deskovkový speciál: DOOM

Základna Lazarus na Phobosu se opět probudila k životu. Odvážíte se prozkoumat zdánlivě opuštěné laboratoře plné démonických monster?

 
 
 
Total War: Arena - první dojmy z bojiště

V minulých dnech nám byla dána možnost otestovat uzavřenou betu Total War: Arena. Líbil se nám nový zástupce slavné značky?

 
Přečíst celý článek»Autor: ThainDegu - Platforma: PC
 
 
Star Wars: Battlefront 2 - vše, co byste měli vědět, na jednom místě

V multiplayeru nás konečně čekají všechny tři éry Star Wars ságy. Těšit se můžeme i na kampaň, v níž se ujmeme velitelky elitní imperiální jednotky.

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Ken Follett’s The Pillars of Earth – stavění katedrály podle knižní předlohy

První část hry „Z popela“ nabízí prolog k rozsáhlému příběhu o stavbě katedrály a o osudech lidí s ní spojenými.

 
Přečíst celý článek»Autor: Ylbirda - Platforma: PC a konzole