Uživatel nepřihlášen

Katalog her na Zingu

F1 2017

F1 2017

Vychází na: PC, PS4, Xbox One  |  Datum vydání: 25. srpna 2017 »

Závody

Micro Machines World Series

Micro Machines World Series

Vychází na: PC, PS4, Xbox One  |  Datum vydání: 30. června 2017 »

Závodní arkáda

DiRT 4

DiRT 4

Vychází na: PC, PS4, Xbox One  |  Datum vydání: 9. června 2017 »

Závody

F1 2016

F1 2016

Vychází na: PC, PS4, Xbox One  |  Datum vydání: 19. srpna 2016 »

Závody

DiRT Rally

DiRT Rally

Vychází na: PC, PS4, Xbox One  |  Datum vydání: 7. prosince 2015 »

Závody

F1 2015

F1 2015

Vychází na: PC, PS4, Xbox One  |  Datum vydání: 10. července 2015 »

Závody

Toybox Turbos

Toybox Turbos

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 11. listopadu 2014 »

Závodní arkáda

F1 2014

F1 2014

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 17. října 2014 »

Závody

GRID: Autosport

GRID: Autosport

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 27. června 2014 »

Závodní arkáda

F1 2013

F1 2013

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 4. října 2013 »

Závodní simulátor, Závodní arkáda

GRID 2

GRID 2

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 31. května 2013 »

Simulátor, Arkáda - Pokračování skvělých závodů Race Driver GRID, které drží hranici mezi arkádou a simulací a nutí hráče, aby u řízení přemýšlel. Samozřejmostí jsou nové okruhy, exkluzivní vozy a osvěžené grafické pozlátko.

F1 2012

F1 2012

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 21. září 2012 »

Závodní simulátor, Závodní arkáda

DiRT Showdown

DiRT Showdown

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 25. května 2012 »

Závodní arkáda

F1 Online

F1 Online

Vychází na: PC, Mac  |  Datum vydání: 1. února 2012 »

Simulátor - Zbrusu nová zdarma hratelná odnož veleoblíbených závodů formulí od Codies. Jedná se o prohlížečovou hru s top-down pohledem zhora. Hráč bude šéfovat vlastnímu týmu, jezdit závody, účastnit se šampionátů a soupeřit s ostatními hráči z celého světa v online žebříčcích.

TOCA: Race Driver 3

TOCA: Race Driver 3

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 24. února 2006 »

Simulátor - V pořadí již třetí díl populární závodní série s upravenými osobními vozy.

F1 2011

F1 2011

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, PSV, 3DS  |  Datum vydání: 23. září 2011 »

Simulátor - Pokračování úspešných závodů formulí F1 v next-gen kabátku od známého studia Codemasters. Čekají nás značná vylepšení z hlediska grafiky i hratelnosti, nové šampionáty i úkoly na trati.

Colin McRae Rally 2005

Colin McRae Rally 2005

Vychází na: PC, PSP, PS2, Xbox  |  Datum vydání: 8. listopadu 2004 »

Simulátor, Závodní arkáda - V těle Colin McRae Rally tluče srdce pravého rally závodníka. Hra totiž nabízí velký smysl pro detail, realistické pojetí závodního světa, reálné turnaje a poháry, licencované vozy a spoustu zábavy na trati. Ale pozor, konkurence je nelítostná.

Colin McRae: DiRT

Colin McRae: DiRT

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 19. června 2007 »

Závodní arkáda - Studio Codemasters započalo dílem DiRT zbrusu novou éru rally závodů Colina McRae. Více dravý, akční přístup k závodění sice odstrašil věrné fandy klasických rally závodů, avšak přitáhl velký zástup nových, prahnoucích po arkádovému ježdění. DiRT nabízí spousty oficiálních závodních událostí po celém světě, včetně licencovaných vozů, řidičů a šampionátů.

Operation Flashpoint: Resistance

Operation Flashpoint: Resistance

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 9. července 2002 »

1st person akce (FPS), Simulátor - Resistance je datadisk, který značně rozšiřuje původní úspěšnou českou hru Operation Flashpoint: Cold War Crisis. Jádro zůstalo zcela zachováno, stejně tak grafika nedozvala žádných velkých úprav. Resistance nabízí zcela novou a hlavně plnohodnotnou kampaň za jiného vojáka – příběh je totiž zasazen do doby před dějem jedničky. Autoři vytvořili zcela nový ostrov nazvaný Nogova, který má přes 100 kilometrů čtverečních. Na něj zaútočila Rudá armáda a hráč se stavá součástí hnutí odporu (odtud název hry). Do editoru misí bylo přidáno několik nových typů vojenské techniky.

Operation Flashpoint: Cold War Crisis

Operation Flashpoint: Cold War Crisis

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 30. srpna 2001 »

1st person akce (FPS), Simulátor - Operation Flashpoint: Cold War Crisis je hra, která se řadí k největším klenotům české herní scény. Jedná se o komplexní válečný titul, který vyniká zejména díky svému zaměření na realističnost. Kampaň je zasazena do roku 1985, kdy je na pokraji vypuknutí třetí světová válka. Ve svých rukou mají vše vojáci NATO, kteří se účastní tajné operace Flashpoint. Hra obsahuje desítky typů vojenské techniky, různé povolání vojáků apod. Velmi lákavý je obsáhlý editor bitev, v němž si můžete vytvořit své vlastní mise. Operation Flashpoint uspěla i v zahraničí.

Damnation

Damnation

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 26. května 2009 »

1st person akce (FPS) - Damnation je akční hra, která nabízí otevřené prostředí, akrobatické kousky v bitvách a propracovaný soubojový systém. Velkou roli zde budou hrát velké a těžké zbraně s vysokou kadencí. Ale malé speciální zbraně nezůstanou pozadu. Vývojáři slibují, že ke zdolání každé úrovně bude potřeba minimálně 3 hodin. Ale to lze brát s rezervou, protože hra obsahuje různá vozidla od motorek po těžká obrněná vozidla s několika koly na každé straně. Celý příběh má epický nádech a točí se kolem hlavního hrdiny Rourka. Každý hráč si bude moci vybrat vlastní cestu, jíž se vydá a musí očekávat opravdu tuhý odpor ze stran nepřátel. Součástí hry je i multiplayer.

Operation Flashpoint: Red River

Operation Flashpoint: Red River

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 7. června 2011 »

1st person akce (FPS), Simulátor - Pokračování titulu s českou historií Operation Flashpoint, prošlo po předchozím dílu mnoha úpravami a OF Red River, slibuje skutečně zajímavý vojenský zážitek.  Red River nás zavede do sporu mezi Čínou a USA uprostřed Tádžikistánu a poskytne vypracovanější arzenál, emotivnější prožitek, nekončící akce a především válečný realismus, jak ho neznáte. Mezi Afghánistánem a Čínou se chystá vzplanout další světový konflikt. Údolí, města a hory Tádžikistánu se stanou krvavou frontou sil lidové osvobozenecké armády, povstaleckých bojovníků guerilly a amerických námořních jednotek. Vy a váš fireteam to můžete změnit. Do jaké míry to je na vás. Není to voják s nejdražší zbraní nebo s největším srdcem, který vyhraje na bitevním poli. Je to ten nejchytřejší. Semper Fi, příslušník námořní pěchoty.

Race Driver GRID

Race Driver GRID

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, DS, Mac  |  Datum vydání: 3. června 2008 »

Závodní arkáda - Race Driver Grid jsou akční adrenalinové závody, které jsou postaveny na známém Neon enginu, který pohání Colin McRae: DiRT. Díky němu se ve hře setkáte s next-gen grafikou, která dělá ze závodů opravdový vizuální zážitek a hru si tak vychutnáte mnohem lépe a rádi se k ní budete vracet. Hra je založena na principu čistého závodění, takže žádné vylepšování aut nebo ostatní kravinky nečekejte. Prostě jen Vy, auto, soupeři a silnice. Singleplayer nenabízí ovšem jen pouhé závody, celý kariérní mód, který Vás provede po silnicích celého světa (Evropa, Severní Amerika - San Francisco, Detroit, Long Beach, Washington…). Ze začátku budete obyčejný řidič, který si rád přivydělá v destruction derby a později, až se prosadíte a uděláte si nějaké jméno, si vyzkoušíte závody za nějaký ten tým. Pokud se Vám bude dařit, můžete si založit vlastní tým, najímat řidiče, řešit sponzory atd. Adrenalinovou zábavu Vám přichystá Japonsko, kde se utkáte v nelegálních pouličních závodech (Znáte rychle a zběsile?), vyzkoušíte si i driftování, kde budete hodnoceni převáženě za úhel a rychlost svých skluzů a zajímavý je i mód Touge, který Vás postaví na horský vrchol a cestou dolů budete závodit (jen 2 auta) po klikatých, úzkých, horských serpentinách. Hra vychází kompletně v české verzi s dabingem.

Operation Flashpoint 2: Dragon Rising

Operation Flashpoint 2: Dragon Rising

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 9. října 2009 »

1st person akce (FPS), Taktická akce - Dragon Rising je pokračováním legendární vojenské akce Operace Flashpoint od studia Bohemia Interactive, která sklidila světově neuvěřitelný úspěch. V pokračování se podíváme v kůži různých vojáků na fiktivní bojiště ostrova, na kterém svedou kruté boje armády Japonska, Ruska a Ameriky. O co jiného, než o nerostné bohatství.

Colin McRae: DiRT 3

Colin McRae: DiRT 3

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 24. května 2011 »

Závodní simulátor - DiRT 3 se ve třetím díle vrací ke klasickým rallye závodům v nejrůznějších prostředích od lesních cest, přes horské serpentiny až po stepilé savany. S kompletně novou grafikou stojící na EDGE enginu, který byl použit i v F1 2010 nabízí dokonalý oktanový zážitek.  K dispozici budete mít zbrusu nové, ale i staré automobily, nově vytvořenou arénu Compound pro ty nejbláznivější kousky a především styl „Gymkhana“ nabízející extrémní jízdu s notnou dávkou adrenalinu a nebezpečí.

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
O vývoji nového Zingu: Vylepšení homepage, profily a fórum

Bílá barva zatěžující oči je minulostí. Pojďte se seznámit s vývojem zbrusu nového Zingu.

 
 

Mulaka

Recenze - 22.3.2018
 
Mulaka

Po stope mexického zabijáka modliviek.

 
Přečíst celý článek»Autor: romando - Platforma: PC a konzole
 
 
Final Fantasy XV na počítače je skoro fantazií

Ale jenom skoro. Trvalo to sice rok a půl, ale konečně se dočkali i PC hráči. Stálo to čekání tedy za to?

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC
 

Gravel

Recenze - 21.3.2018
 
Gravel

Jak dopadly nové off-road závody od italského studia Milestone, které často tvoří jen průměrné hry?

 
Přečíst celý článek»Autor: Miky - Platforma: PC a konzole
 

TT Isle of Man

Recenze - 20.3.2018
 
TT Isle of Man

Oficiální hra nejtěžšího motocyklového závodu planety přetéká adrenalinem.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole