Uživatel nepřihlášen

Katalog her na Zingu

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

Vychází na: PS4, Xbox One  |  Datum vydání: 4. dubna 2018 »

Akční adventura

Rune

Rune

Vychází na: PC, Mac, PS2  |  Datum vydání: 15. listopadu 2000 »

Akční adventura, 3rd person akce (TPS) - Rune je akční adventura z pohledu třetí osoby, která se inspirovala u norské mytologie. Ve hře se vžijete do mladého Vikinga, jenž se snaží odhalit tajemství kolem nedávného útoku na vesnici.

Grand Theft Auto: Vice City Stories

Grand Theft Auto: Vice City Stories

Vychází na: PS3, PSP, PS2  |  Datum vydání: 3. listopadu 2006 »

3rd person akce (TPS) - Prequel k legendárnímu GTA: Vice City, sledující příběh Victora Vance, bratra jedné z hlavních postav původního VC. Kromě příběhu nabízí hra v podstatě totéž, co původní hra. Nechybí tedy prosluněné město Vice City, jedna přestřelka za druhou doplněná automobilovými honičkami, a samozřejmě nechybí ani hromada úkolů pro spoustu gangsterů.

Grand theft Auto: Liberty City Stories

Grand theft Auto: Liberty City Stories

Vychází na: PS3, PSP, PS2  |  Datum vydání: 25. října 2005 »

3rd person akce (TPS) - Další kapitola série slavné série GTA, která se opět odehrává v ikonickém Liberty City. Tentokrát však ještě před událostmi GTA III, kdy přijíždí do nejprohnilejšího města Ameriky mafián Tony Cipriany. V okamžiku, kdy ho přivítá hlava místní zločinecké organizace, začíná klasický mafiánský příběh plný rozličných postav, aut, přestřelek a hromady zbraní.

Grand Theft Auto: Chinatown Wars

Grand Theft Auto: Chinatown Wars

Vychází na: PSP, DS, iPhone, iPad  |  Datum vydání: 20. března 2009 »

3rd person akce (TPS) - Další přírůstek do rozsáhlé rodiny GTA. Příběh sleduje číňana jménem Huang Li, jenž přijíždí do Liberty City kvůli smrti svého otce a předání starožitného meče do rukou čínských triád. Postupem hrou plní Huang úkoly právě pro čínskou mafii, přičemž nechybí akční přestřelky a zběsilé automobilové honičky. To všechno z izometrického pohledu a v kulisách věrně zpracovaného Liberty City. Tentokrát hrají velkou roli různé minihry, dodávající hře větší pocit uvěřitelnosti.

NBA 2K12

NBA 2K12

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 4. října 2011 »

Sportovní

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V

Vychází na: PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 17. září 2013 »

3rd person akce (TPS), Akční adventura - V pořadí již páté pokračování kultovní pouliční akce od studia Rockstar, které, stejně jako v případě předchozích dílů, slibuje rozsáhlý otevřený svět, nekonečnou akci a nakousnutí spousty kontroverzních témat.

Hidden & Dangerous 2: Sabre Squadron

Hidden & Dangerous 2: Sabre Squadron

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 21. října 2004 »

3rd person akce (TPS), Taktická akce - Sabre Squadron je datadisk k úspěšnému druhému pokračování Hidden & Dangerous. Nabízí devět nových misí, které vás zavedou do Afriky, Sicílie a Francie. Žádné velké změny v hratelnosti se nekonají, lehce byla vylepšena umělá inteligence spolubojovníků i protivníků. Největší novinkou je kooperativní mód, díky němuž si kampaň můžete projít s přáteli. Rozšíření také přineslo několik nových zbraní.

Hidden & Dangerous 2

Hidden & Dangerous 2

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 24. října 2003 »

3rd person akce (TPS), Taktická akce - Druhé pokračování Hidden & Dangerous přineslo řadu úprav menšího i většího charakteru, které značně vylepšily koncept této taktické válečné akce. Stejně jako v jedničce hráč dostává na starost skupinu čítající čtyři elitní vojáky patřící ke speciálním britským jednotkám SAS. Kdykoliv si mezi nimi můžete přepínat a stačí, když misi dokončíte pouze s jedním. Hra obsahuje celkem šest operací, které jsou rozkouskovány na několik menších misí. Nepříteli se postavíte ve sněhem pokrytém Norsku, horké africké pušti, rakouských Alpách a závěrečnou kapitolu strávíte v České republice. O vývoj se opět postaralo české studio Illusion Softworks (dnes 2K Czech) a hra slavila velký úspěch i mimo Českou republiku. Celkově se prodalo kolem jednoho milionu kopií.

Hidden & Dangerous

Hidden & Dangerous

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 29. července 1998 »

3rd person akce (TPS), Taktická akce - Hidden & Dangerous pocházející z dílen českého studia Illusion Softworks (nyní 2K Czech) je proslaveno především důrazem kladeným na realističnost. Hra se odehrává v druhé světové válce a hráč se ujímá skupiny elitních vojáků patřící k britským speciálním jednotkám SAS. Rambo styl při hraní Hidden & Dangerous neuplatníte. Hra vyžaduje taktizování, přičemž postup vpřed si musíte řádně promyslet. Lehkomyslnost může znamenat rychlou smrt. Klíčem k úspěchu je využívání všech předností, které máte k dispozici. Společnost vám dělají další vojáci, které lze ovládat pomocí taktického módu.

Tropico: Paradise Island

Tropico: Paradise Island

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 6. února 2002 »

Budovatelská strategie - Vítejte na ostrově Paradise, který do budovatelské strategie Tropico přináší tento datadisk. Kromě nového ostrova se můžete těšit na 23 nových scénářů, 2 nové budovy, 4 nová turistická lákadla, nové přírodní katastrofy, včetně bouří a různých nemocí, nebo na nové diktátorské atributy. To vše a mnohem víc přináší datadisk Paradise Island do Tropico.

Tropico

Tropico

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 5. dubna 2001 »

Budovatelská strategie - Staňte se diktátorem karibského ostrova. Stavte farmy, bytové jednotky, hospody a kostely. Veďte svůj ostrov, jak nejlépe umíte. V budovatelské strategii Tropico si můžete vybrat, zda budete lákat turisty nebo svůj tropický ráj podřídíte a budete vydělávat z těžby dřeva a dalších nerostných surovin. Práci vám budou stěžovat nejrůznější katastrofy a také občané. Ti mají svou hlavu, a buďte připraveni, že se jim nějaká vaše rozhodnutí nebudou líbit. Své vztahy budete muset budovat také s USA a SSSR. V opačném případě se připravte na válku.

Tropico 2: Pirate Cove

Tropico 2: Pirate Cove

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 25. dubna 2003 »

Budovatelská strategie - Tropico 2: Pirate Cove je pokračování zábavné budovatelské strategie. Tentokrát se stanete pirátem a bude právě na vás, jak zachránit ekonomiku svého ostrova. Jako správný pirát zvolí nejsnadnější cestu, a tou je loupení bohatých obchodních lodí v zátoce. Postupně si budete moci vytvořit vlastní pirátský ostrov, kterému budete velet, a ostatní vás budou poslouchat, jak si respekt sjednáte je pouze na vás.

BioShock Infinite

BioShock Infinite

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 26. března 2013 »

1st person akce (FPS)

Stronghold Crusader

Stronghold Crusader

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 30. září 2002 »

Realtime strategie - Druhé pokračování úspěšné středověké strategie Stronghold. V díle Crusader budete budovat své panství, starat se o obyvatele, dobývat nepřátelské hrady a samozřejmě se také bránit v arabské zemi. V této nové lokalitě podniknete legendární křížovou výpravu do arabské země, v níž poznáte statečné bojovníky a nové zbraně.

Stronghold

Stronghold

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 19. října 2001 »

Realtime strategie - První díl úspěšné středověké strategie, v níž budujete své panství, staráte se o obyvatele, dobýváte nepřátelské hrady a samozřejmě se také bráníte. Stronghold vám dovolí detailně dohlížet na své poddané nebo je různě rozmazlovat či dokonce mučit.

Mafia

Mafia

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 6. září 2002 »

3rd person akce (TPS) - LOSTHEAVENSKÝ KURÝR je oficiálním hlasem typického amerického města 30. let. Města ovládaného mafií. Dvě soupeřící rodiny a organizovaný zločin dominují každodennímu životu. Bohatství a úspěch, korupce a násilí určují pravidla podsvětí. Tommy Angelo býval řidičem taxi, ale osud si pro něj připravil něco mnohem zlověstnějšího. Stal se mafiánským gangsterem – váženým rodinou, obávaným nepřáteli a připraveným řešit věci po svém. Následujte Tommyho v tomto výpravném gangsterském dobrodružství, sledujte jeho vzestup na zločineckém žebříčku nejznámější zločinecké organizace – MAFIE.

Agent

Agent

Vychází na: PS3  |  Datum vydání: neznámé »

1st person akce (FPS) - Akci Agent připravuje studio Rockstar Games, autoři série Grand Theft Auto či Manhunt. Bude se jednat o špionážní akci odehrávající se po celém světě během sedmdesátých let.

Red Dead Redemption

Red Dead Redemption

Vychází na: PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 21. května 2010 »

3rd person akce (TPS), Akční adventura - Studio Rockstar již několikrát dokázalo, že kvalitní hry prostě dělat umí. Stačí se podívat na oblíbenou sérii Grand theft Auto či Max Payne. Jim však tyto dvě série nestačí a pouštějí se do další. Tou bude protentokrát westernová nadílka s názvem Red Dead Redemption. V té se vžijeme do role Johna Marstona, reformovaného trestance a psance, jenž bude nejenom ničit mosty, pomáhat jednotlivcům, nýbrž také poskytovat léky (například opium), hledat uprchlé vězně apod. Nebude chybět ani občasná nahota a nevhodné dialogy.

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Kobky plné chaosu – deskovka

Nechte se zlákat do smrdutých cel, z nichž může vyjít pouze jeden vítěz.

 
 

Ve víru věků – deskovka

Speciál - 16.3.2018
 
Ve víru věků – deskovka

Budujte své impérium a zanechejte odkaz budoucím generacím.

 
 
 
Assassin’s Creed: Origins - Kletba faraonů

Théby a Údolí králů. Přesně tam nás pošle v pořadí druhé DLC pro Assassin’s Creed: Origins. Stojí ale nové dobrodružství za to?

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 
 
Feudal Alloy – dojmy z hraní

Chopte se meče a akvárka, jdou se rozbíjet stroje!

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 
 
Wolfenstein 2: The Freedom Chronicles – The Deeds of Captain Wilkins

Jak se povedl poslední pokus o vytvoření dodatečného obahu pro Wolfenstein 2: The New Colossus?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole