Uživatel nepřihlášen

Katalog her na Zingu

Frantics

Frantics

Vychází na: PS4  |  Datum vydání: 7. března 2018 »

Party hra

Knowledge is Power

Knowledge is Power

Vychází na: PS4  |  Datum vydání: rok 2017 »

Party hra

Snipperclips

Snipperclips

Vychází na: Switch  |  Datum vydání: 3. března 2017 »

Puzzle, Party hra

1-2 Switch

1-2 Switch

Vychází na: Switch  |  Datum vydání: 3. března 2017 »

Party hra

Mario Party 10

Mario Party 10

Vychází na: Wii U  |  Datum vydání: 20. března 2015 »

Party hra

Mario Party 9

Mario Party 9

Vychází na: Wii  |  Datum vydání: 2. března 2012 »

Party hra - Mario Party 9 je dalším titulem velmi populární řady party her s natolik oblíbenými postavičkami z Houbového království. Jedná se o druhý titul této řady, který vychází pro Wii. V nejnovějším díle řady Mario Party budete vyzváni k mnohem větší soupeřivosti. Bowser ukradl z nebe všechny malé hvězdy a ty nyní musíte získat zpět. Jinak než vítězstvím nad svými protivníky ve více jak 80-ti nových minihrách to nepůjde.

Kinect Disneyland Adventures

Kinect Disneyland Adventures

Vychází na: Xbox 360  |  Datum vydání: 15. listopadu 2011 »

Party hra - V Disneyland Adventures využijete Kinect pro Xbox 360 a vydáte se na dobrodružství v dětských pohádkách. Užijete si atrakcí, zapojíte se do náročných úkolů a dokonce budete také komunikovat s milovanými postavičkami z filmů od Disney.

Pac-Man Party 3D

Pac-Man Party 3D

Vychází na: 3DS  |  Datum vydání: 9. září 2011 »

Party hra - Pac-Man Party 3D přináší rodinou a přátelskou zábavu se soutěžemi, které nabízejí desítky mini-her pro hráče i kolektiv.

Carnival Island

Carnival Island

Vychází na: PS3  |  Datum vydání: 1. října 2011 »

Party hra - Carnival Island vás zavede na výlet do kouzelného světa karnevalu, kde na vás bude čekat přes 35 různých atrakcí. Hra podporuje PlayStation Move.

Kinect Fun Labs

Kinect Fun Labs

Vychází na: Xbox 360  |  Datum vydání: 6. června 2011 »

Party hra - Kinect Fun Labs je sbírka hříček pro všechny uživatele Xbox Lide. Jejím prostřednictvím se můžete kupříkladu sami změnit v avatara (Kinect si vás kompletně naskenuje, včetně účesu a oblečení). Rovněž je možné naskenovat téměř libovolné předměty, jež vám budou následně k dispozici ve virtuálním světě.

Raving Rabbids: Alive & Kicking

Raving Rabbids: Alive & Kicking

Vychází na: Xbox 360  |  Datum vydání: 4. listopadu 2011 »

Party hra - Raving Rabbids: Alive & Kicking vzniká exkluzivně pro Xbox 360 s podporou pohybového ovladače Kinect. Jak už se totiž stalo zvykem, sestává z celé řady menších hříček, jež však nyní mají mnohem větší sociální podtón. Z velké části proto, že vaše "úspěchy" (rozumějte fotky, jež vám milerád poskytne Kinect) budete moci přímo sdílet s přáteli na Facebooku. Logicky se tedy počítá s multiplayerem, jež by měl naplno využít potenciálu zmíněného ovladače a pustit do hry rovnou čtyři lidi.

Just Dance 3

Just Dance 3

Vychází na: PS3, Xbox 360, Wii  |  Datum vydání: 9. prosince 2011 »

Hudební, Party hra, Simulátor - Pokračování známé taneční série od Ubisoftu, která bude po vydání obsahovat 40 skladeb napříč širokou škálou hudebních žánrů, včetně pop, hip-hop, rock, R&B, country, disco, funk a další. Podpora Kinectu a PS Move ja samozřejmostí.

Dance Central 2

Dance Central 2

Vychází na: Xbox 360  |  Datum vydání: 25. října 2011 »

Hudební, Party hra, Simulátor - Pokračování veleúspěšné taneční hry pro Kinect, které nabídne ještě více skladeb, módů a premiérově i multiplayer.

Kinect Sports: Season Two

Kinect Sports: Season Two

Vychází na: Xbox 360  |  Datum vydání: 28. října 2011 »

Dětské, Party hra, Sportovní - Druhý díl úspěšného sportovního titulu pro Kinect, který slibuje přidat další oblíbené sporty včetně golfu, amerického fotbalu, baseballu a dalších. Vše za využití vašeho těla a přátel na gauči.

Raving Rabbids: Travel in Time

Raving Rabbids: Travel in Time

Vychází na: Wii, 3DS  |  Datum vydání: 10. dubna 2011 »

Party hra - V Raving Rabbids: Travel In Time nám vývojáři dovolí cestovat v čase a zažít zajímavé dobrodružství s králíky.

Rio

Rio

Vychází na: PS3, Xbox 360, Wii, DS  |  Datum vydání: 12. dubna 2011 »

Party hra - Vydejte se do herního dobrodružství animovaného filmu Rio. V této multiplayerové party hře budete cestovat přes město Rio, kde právě probíhá karneval. Budete muset přeskakovat fotbalové míče, sbírat tropické ovoce a hledat různé maličkosti na pláži.

Full House Poker

Full House Poker

Vychází na: Xbox 360  |  Datum vydání: 16. března 2011 »

Karty, Party hra - Soutěžte proti svým přátelům na Xbox Live a budujte si jméno ve Full House Poker hře, která je nástupcem zrušené adaptace televizní soutěže 1 vs. 100. Hráče láká především na možnost soupeřit s tisíci hráči z celého světa prostřednictvím služby Xbox Live a zároveň nabízí novou a zábavnou variantu pokeru, jež je plná překvapení.

We Dare

We Dare

Vychází na: PS3, Wii  |  Datum vydání: 11. února 2011 »

Party hra - We Dare dává hráčům možnost výběru ze 40 veselých, inovačních a nepředvídatelných party mini her. Hráči mohou používat ovladače neobvyklými způsoby a vychutnat si jedinečnou hru navrženou výhradně pro použití ovladače Wii a PlayStation Move.  Až čtyři přátelé si mohou vytvořit a přizpůsobit své vlastní drzé avatary od hlavy až k patě, aby odpovídali jejich vkusu a podobě nebo byli osobou, kterou vždycky chtěli být: například Femme Fatale, milenec nebo dívka od vedle…  Až budou hotovi, budou mít možnost nastavit "náladu party" na jedno z navrhovaných témat: Okouzlující, Přesvědčivý, Nezbedný, Dobrodružný nebo Inteligentní.  We Dare nabízí různé jedinečné výzvy, zvoucí hráče do zábavného a bezstarostného prostředí s chytrými postavami, nesmělými mini hrami a celosvětově populárními hudebními hity: jako je Sex Bomb, (I’ve Had The) Time of My Life a mnoho dalších!  Závěrečný vrchol hry končí dohazovacím sezením, kde hráči zjistí, kdo se k nim nejlépe hodí jako kamarád nebo láska.

My Fitness Coach: Club

My Fitness Coach: Club

Vychází na: PS3, Wii  |  Datum vydání: 4. března 2011 »

Sportovní, Simulátor, Party hra - My Fitness Coach: Club je nová fitness hra pro Wii nabízející 6 způsobů jak být fit s programy zaměřenými na Kardio, Rovnováhu, Posilování horní části těla, Posilování dolní části těla, Posilování střední části a Pružnost. Rozděluje celkové běžné postupy fitness do 6 hlavních částí - střed těla, horní část těla, spodní část těla, kardio, rovnováha a pružnost, které vám pomohou zaměřit se na to být fit a dosáhnout vašich cílů. Cvičení bylo vyvinuto zkušenými fitness profesionály, aby zajistilo, že každý pohyb je prováděn správně a efektivně a umožní hráčům maximalizovat jejich trénink následnou zpětnou vazbou od trenéra. Hra s plným využitím PlayStation Move, umožňuje hráčům uploadovat hudbu na jejich PS3 a provádět cviky do rytmu jejich oblíbených písní. PS3 analyzuje váš playlist a navrhuje hudbu, která se hodí do rytmu jednotlivých cviků. My Fitness Coach: Club také nabízí nový stahovatelný obsah pro PlayStation 3 k oživení a zlepšení zážitků ze cvičení. Kompletní obsah zahrnující doplňky přidává 23 až 24 hodin doby cvičení a zahrnuje osobní tréninky, tanci věnované fitness programy a různé kardio a posilovací cvičení ke zvýšení celkového zážitku ze hry. BUĎTE FIT S VAŠÍM OSOBNÍM DOMÁCÍM TRENÉREM.

Hello Kitty Seasons

Hello Kitty Seasons

Vychází na: Wii  |  Datum vydání: 25. března 2011 »

Party hra, Adventura - Hello Kitty Seasons je první Hello Kitty titul pro Nintendo Wii. Jedná se o společenskou adventuru, kde hráči mají za úkol vytvořit unikátní postavičky a vydat se s nimi do barevného městečka. V tom budou budovat komunitu a odemykat nové úrovně, v nichž zažijí nová dobrodružství.

Coraabia

Coraabia

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 10. prosince 2011 »

Ostatní, Party hra - Online sběratelská karetní hra Coraabia sází na komplexní hratelnost a prvotřídní vizuální zpracování, které nabídne kdykoli a kdekoli přímo ve vašem prohlížeči. Hra se opírá o systém dynamických duelů, do nichž každý hráč vstupuje s vybranými kartami ze své vlastní kolekce. Zatímco nováčky osloví především snadnou přístupností, pokročilejší hráči brzy objeví nekonečné taktické možnosti při stavbě balíčků i přímo v soubojích. Každý zde najde svého protivníka a může neomezeně testovat hranice svých strategických schopností.

Your Shape: Fitness Evolved

Your Shape: Fitness Evolved

Vychází na: Xbox 360  |  Datum vydání: 10. listopadu 2010 »

Sportovní, Simulátor, Party hra - Necítíte se na běhání v dešti? Posilovna je pro vás moc daleko? V tom případě je Your Shape právě pro vás. S využitím nejnovějšího pohybového ovládání Kinect vám hra přetvoří váš obývák na posilovnu, park, relaxační kurzy i trénink jógy. Hra využívá moderní technologii pro přenesení vašeho těla do hry, sestavuje kompletní plán tréninku a přizpůsobuje se vašim potřebám. Zda chcete hubnout, trénovat či se jen bavit, Your Shape je tu pro vás.

Oops! Prank Party

Oops! Prank Party

Vychází na: Wii  |  Datum vydání: 7. října 2010 »

Party hra - Chystáte párty a jste majitelem konzole Nintendo Wii? Pak by vaše přátele mohla zabavit hra Oops! Prank Party, v níž naleznete 100 různých her, včetně puzzle hádanek.

Planet Michael

Planet Michael

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 12. srpna 2011 »

Party hra - Planet Michael je masivně multiplayerová sociální hra, jež si klade za cíl atraktivním způsobem seznámit hráče se životem Michaela Jacksona. Vše by mělo být hodně orientováno na interakci hráče a dobrodružství s nejrůznějšími úkoly, v nichž budete muset eliminovat nepřátele, nikoliv však zbraněmi či jakoukoliv jinou násilnou formou, ale tancem. Svět na planetě Michaela bude virtuální a silně inspirován jeho písněmi, jako je například Beat It a Smooth Criminal. Hra je zaměřena na jakéhokoliv hráče od 13 let, může se tedy do hraní pustit nejen nováček, ale i hardcore hráč, a její hraní bude zadarmo a bez všelijakých poplatků, i když… Hra bude disponovat ekonomickým systémem, do kterého můžete investovat a postavit si například nějakou budovu či obchod a následně vydělávat peníze. Něco podobného funguje v titulu Project Entropia.

Start the Party

Start the Party

Vychází na: PS3  |  Datum vydání: 21. září 2010 »

Party hra - Vstupte do animované virtuální reality. Start The Party nabízí interaktivní sociální společenské hry pro celou rodinu s nejrůznějšími mini-hrami. Podporuje sólo hraní, ale také hru více hráčů, která se hodí pro zpestření párty nebo rodinou zábavu. K hraní budete potřebovat kameru Playstation Eye a pohybový ovladač Playstation Move. Oboje můžete zakoupit i dohromady v podobě Playstation Move Starter Packu.

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Far Cry 5 – dojmy z hraní

Preview - 19.3.2018
 
Far Cry 5 – dojmy z hraní

Jaké jsou naše dojmy z několikahodinového hraní open-world střílečky Far Cry 5?

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole
 
 
Kobky plné chaosu – deskovka

Nechte se zlákat do smrdutých cel, z nichž může vyjít pouze jeden vítěz.

 
 

Ve víru věků – deskovka

Speciál - 16.3.2018
 
Ve víru věků – deskovka

Budujte své impérium a zanechejte odkaz budoucím generacím.

 
 
 
Assassin’s Creed: Origins - Kletba faraonů

Théby a Údolí králů. Přesně tam nás pošle v pořadí druhé DLC pro Assassin’s Creed: Origins. Stojí ale nové dobrodružství za to?

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 
 
Feudal Alloy – dojmy z hraní

Chopte se meče a akvárka, jdou se rozbíjet stroje!

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole