Uživatel nepřihlášen

Katalog her na Zingu

Skylanders: Giants

Skylanders: Giants

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360  |  Datum vydání: 21. října 2012 »

Akční adventura, Dětské - Giants jsou pokračování jedné z nejúspěšnějších dětských sérií na herním trhu. Skylanders jsou zpět a přináší další příběhy, výzvy a především mnohem lepší propojení herního a reálného světa prostřednictvím figurek.

Kirby's Adventure Wii

Kirby's Adventure Wii

Vychází na: Wii  |  Datum vydání: 25. listopadu 2011 »

Arkáda, Plošinovka, Dětské

Kinect Sports: Season Two

Kinect Sports: Season Two

Vychází na: Xbox 360  |  Datum vydání: 28. října 2011 »

Dětské, Party hra, Sportovní - Druhý díl úspěšného sportovního titulu pro Kinect, který slibuje přidat další oblíbené sporty včetně golfu, amerického fotbalu, baseballu a dalších. Vše za využití vašeho těla a přátel na gauči.

The Sims 3: Pets

The Sims 3: Pets

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, 3DS, Mac  |  Datum vydání: 21. října 2011 »

Simulátor, Dětské - Další z přídavků k dlouhotrvající sérii Simíků, který přidává do vínku domácí mazlíčky a možnosti si za ně zahrát. Nové příběhy, sny, motivace a také využití Kinectu povinností.

Disney Universe

Disney Universe

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, Wii  |  Datum vydání: 28. října 2011 »

Akční adventura, Dětské - Disney Universe je multiplayerová akční adventura, ve které se podíváte do šesti různých světů. V nich budete společně s třemi kamarády řešit zapeklité hádanky a chybět nebude ani boj proti bossům. Vžijete se do kůže modrého hrdiny, kterého budete moci upravovat, včetně změny kostýmu - hra by měla nabídnout přes 40 oblečků, přičemž každý z nich bude disponovat speciálními dovednostmi, které vás značně vylepší. Hra vychází v ČR na PC s kompletní českou lokalizací, včetně dabingu.

LEGO Harry Potter: Years 5-7

LEGO Harry Potter: Years 5-7

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, PSP, PSV, Wii, DS, 3DS  |  Datum vydání: 18. listopadu 2011 »

Akční adventura, Dětské - Pokračování jedné z nejúspěšnějších her loňského roku LEGO Harry Potter: Roky 1-4. Ve hře si můžete prohlédnout důležitá místa ve světě čarodějů a čarodějek, včetně příčné ulice, Zapovězeného lesa, Prasinek, a samozřejmě hradu v Bradavicích. Jedná se o největší a nejkomplexnější prostředí, které kdy bylo vytvořeno pro hru Lego. Hrát můžete jako Harry Potter, Ron Weasley, Hermiona Grangerová nebo jiné oblíbené postavy, existuje více než 100 možností. Můžete se účastnit vzdělávacích aktivit, učit se kouzla, připravit lektvary, létat na košťatech,plnit úkoly a získávat body pro vaši kolej.

Tangled: The Video Game

Tangled: The Video Game

Vychází na: PC, Wii, DS  |  Datum vydání: 23. listopadu 2010 »

Akční adventura, Dětské - 3D akční adventura Tangled si bere inspiraci ze stejnojmenného animovaného filmu (u nás pod názvem Na vlásku). Samotná hra je založena především na skákání a sbírání nejrůznějších předmětů a důležitých penízků. Do moci hráčů se střídavě dostane bandita Flynn a princezna Locika, kterou náš hrdina zachránil z vysoké věže, kde byla uvězněna.

Skylanders: Spyro's Adventure

Skylanders: Spyro's Adventure

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, Wii, 3DS  |  Datum vydání: 14. října 2011 »

Akční adventura, Dětské - V akční adventuře Skylanders Spyro's Adventure hráči převezmou kontrolu nad mocným portálem Mistra, s kterým mohou ovládat více než 30 různých postav, včetně milovaného dráčka Spyra. Hráči se pustí na fantastickou cestu úžasným světem, kde budou objevovat tajemné a magické předměty, stejně jako bojovat s hrozivými exotickými bytosti, sbírat zlato, hledat poklady, řešit zajímavé hádanky a také zachraňovat svět před zlem.

Kung Fu Panda 2

Kung Fu Panda 2

Vychází na: PS3, Xbox 360, Wii, DS  |  Datum vydání: 10. června 2011 »

Akční adventura, Akce, Dětské - Pokračování dětské akční adventury Kung Fu Panda nabídne originální příběh, v němž budou muset hráči porazit nebezpečné vlky, silné gorily a barbarské klany, aby zachránili město Gongman a obnovili rovnováhu.

Kung Fu Panda

Kung Fu Panda

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, Wii, DS, Mac, PS2  |  Datum vydání: 27. června 2008 »

3rd person akce (TPS), Dětské - Filmový průmysl plodí stále více a více animovaných filmů, které jsou na špičkové úrovni. Jedním z nich je i Kung Fu Panda, který se dostává nyní i k Vám. Jako i ve filmu, také zde se setkáte s pandou Po, jeho malým mistrem Shifu a s legendární pětkou mistrů Kung Fu – opicí, hadem, tygrem, jeřábem a strašilkou. Spolu budete řešit spoustu záhad, podíváte se do zajímavých prostředí a nakonec musíte porazit obávaného Tai Lunga. Kung Fu Panda je hrou, která přitáhne spoustu hráčů všech věkových kategorií a zažijete s ní jedinečný humor.

Sesame Street: Once Upon a Monster

Sesame Street: Once Upon a Monster

Vychází na: Xbox 360  |  Datum vydání: 14. října 2011 »

Vzdělávací, Adventura, Dětské - Sesame Street: Once Upon a Monster je vzdělávací dobrodužná hra pro děti i rodiče, která je připravena exkluzivně pro Xbox 360 s pohybovým senzorem Kinect. Hráči budou s populárními postavičkami prozkoumávat různé příběhy, hledat nové přátele a samozřejmě také řešit různé problémy, které jim pomohou získat nové zkušenosti. Budete tancovat, skákat a dokonce i létat.

Cars 2: The Video Game

Cars 2: The Video Game

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, Wii, DS, Mac  |  Datum vydání: 24. června 2011 »

Závodní arkáda, Akce, Dětské - Auta 2 hráče přenesou do mezinárodního výcvikového střediska CHROME (velitelství pro operace Recon a motorizované špionáže), kde si vyberou z více než 25 různých automobilů a speciálních tříd, aby se následně stali rozvědkou světové třídy. V rámci mezinárodního školení se hráči budou podílet na simulovaných nebezpečným misí pomocí high-tech technologie, aby mohli zpomalit protivníka a vyhrát.

Jane's Realty 2

Jane's Realty 2

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 31. ledna 2010 »

Dětské, Indie - Jane je zpět a tentokrát se chytá za příležitost zrekonstruovat menší městečko po ničivím zemětřesení. Prověřte své ekonomické a realitní schopnosti a vybudujte městečko k lepšímu.

Jane's Hotel Mania

Jane's Hotel Mania

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 29. ledna 2011 »

Dětské, Indie - Pomozte Jane v tomto dobrodružném businessu a vyšplhejte až na první příčky úspěšných hotelových řetězců. Staňte se hotelovým magnátem a budujte svou impérii.

Farm Mania 2

Farm Mania 2

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 3. února 2010 »

Dětské, Indie - Anna se vrací v tomto novém dobrodružství. Chcete vlastní farmu? Není problém! Pěstujte zeleninu a ovoce, hlídejte si dobytek a zatočte s konkurencí!

Farm Mania: Hot Vocation

Farm Mania: Hot Vocation

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 31. ledna 2011 »

Dětské, Indie - Anna, Bob a babička s dědečkem jsou zpět! Tentokrát se rozhodli vzít dovolenou a účastnit se farmářské soutěže. Cestujte s našimi hrdiny přes Egypt, Čínu a Austrálii a pomozte vyhrát!

Dress Up Rush

Dress Up Rush

Vychází na: PC, Mac  |  Datum vydání: 22. prosince 2008 »

Dětské, Indie - Přáli jste si někdy otevřít svůj vlastní módní salón? Pak máte možnost. Jane se rozhodla udělat si ve světě módy jméno a vy jí k tomu můžete dopomoct.

Dance Juniors

Dance Juniors

Vychází na: Wii  |  Datum vydání: 4. února 2011 »

Hudební, Dětské - Zamilovali jste si populární hudební titul Just Dance? Ubisoft přichází s další verzí, tentokráte pro děti, Dance Junior. Děti milují tanec a nyní mají konečně svou vlastní taneční hru! V podstatě jednoduchá hra, kterou zvládne každý intuitivně ovládat, bláznivé choreografie a oblíbené hity. Dance Junior nabízí více než 40 šílených choreografií od profesionálních tanečníků, nesmrtelné popové hity nahrané přímo dětmi, písně pro vaše nejmladší, na které můžou tančit v teple domova a hity z populárních dětských pořadů.

LEGO Pirates of the Caribbean

LEGO Pirates of the Caribbean

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, PSP, Wii, DS  |  Datum vydání: 13. května 2011 »

Akční adventura, Dětské - Akční dětská adventura LEGO Pirates of the Caribbean je založena na filmové trilogii Piráti z Karibiku a nabídne děj, místa a postavy z posledních třech filmů. Těšit se můžete na více než 20 úrovni, 70 hratelných postav a kooperační kampaň pro dva hráče.

Marvel Super Hero Squad Online

Marvel Super Hero Squad Online

Vychází na: PC, PS3, Xbox 360, Wii, DS  |  Datum vydání: 23. listopadu 2010 »

Online RPG, Dětské - Super Hero Squad je masivně multiplayerová casual série, jež je určena především pro mladší hráče, kteří si chtějí hrát na oblíbené superhrdiny. Chybět tak nebude Iron Man, Hulk, Wolverine, Thor, Fantastic Four, Captain America a mnoho dalších, s nimiž se vydáte do zajímavého kresleného světa.

Wildlife Park 3

Wildlife Park 3

Vychází na: PC  |  Datum vydání: 8. srpna 2011 »

Realtime strategie, Budovatelská strategie, Dětské - Ve Wildlife Park 3 se stanete manažerem zoologické zahrady, budete moc zkrášlit pozemky a výběhy zvířat nejrůznějšími rostlinami (přes 40 druhů rostlin), stejně jako stavět budovy, občerstvení, zábavné atrakce nebo výběhy. V režimu kampaně na vás bude čekat celkem 20 misí, které nabídnou výlety do všech koutů světa a řadu zajímavých a rozmanitých úkolů. Až kampaň projdete, budete si moci postavit vlastní park.

Cars Toon: Mater's Tall Tales

Cars Toon: Mater's Tall Tales

Vychází na: Wii  |  Datum vydání: 2. listopadu 2010 »

Závodní arkáda, Dětské - Vydejte se na nové dobrodružství v dětské akční závodní hře Cars Toon: Mater's Tall Tales, která je inspirovaná stejnojmenným filmem od Disney Pixar. Čeká na vás další porce zábavy s roztomilým smyslem pro humor a chybět nebudou ani oblíbení kamarádi, jako je například odtahové vozidlo.

Paper Mario 3DS

Paper Mario 3DS

Vychází na: 3DS  |  Datum vydání: neznámé »

RPG, Dětské, Arkáda - S dětskou arkádovou RPG hrou Paper Mario 3DS se populární postavička Mario vrací zpět v 2D prostředí.

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Knowledge is Power

Recenze - 25.2.2018
 
Knowledge is Power

Myslíte si, že znáte svět? Prověřte své znalosti ve hře proti svým kamarádům.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: Konzole
 

Metal Gear Survive

Recenze - 23.2.2018
 
Metal Gear Survive

Konami si pro nás připravilo hru, ve které musíte přežít. Nebo lépe řečeno: kterou musíte přežít. Tak snad příště…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Monster Energy Supercross

Recenze - 22.2.2018
 
Monster Energy Supercross

Další do party motokrosové série MXGP změnil rajón a míří za moře.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Fe

Recenze - 21.2.2018
 
Fe

Prozkoumejte v kůži roztomilého tvora všechny záhady podivuhodného pralesa.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole