Herní obchod GameLeader
    

Indian #82 - HALO: Reach vs. Mass Effect 2 DLC

Pátek 24.9.2010 12:45 - Autor: Filip "Fiola" Kraucher - Rubrika: Novinky Novinka

Ve středu se odvysílal další díl Indiana! Tentokrát se kromě nových informací z celé herní scény a vyhlášení soutěže o hru R.U.S.E. mohli diváci podívat na dvě nové akční pecky a srovnat je mezi sebou!

Celý nový díl se nesl v duchu tématu: "Hrajete rádi za dobrou nebo zlou postavu?". V pořadu tak padlo spousta zajímavých názorů na role-playing.

Skvělé hodnocení si odneslo dobře zpracované DLC pro Mass Effect 2: Lair of Shadow Broker s románkem jako bonus. Sci-fi akční střílečka exkluzivně pro Xbox 360 HALO: Reach na tom taky není špatně, což se nedá říct o indie napodobenině hříčky Echoes - Swarm Arena? Největší zklamání však představoval titul Souboj titánů.

Tentokrát vyjímečně Indian připravil dvě preview: Ghost Recon: Future Soldier a PORTAL 2. V novinkách jsme ale probrali inovativní From Dust, shrnuli novinky ohledně Diablo 3 a předvedli si novou nezávislou hru Hydrophobia!

Pokud vám středeční díl utekl, rozhodně doporučujeme tento hodinový pořad zhlédnout. Díl #82 můžete vidět přímo zde na Zing.cz. A pokud máte zájem vidět Indiana živě, není nic jednoduššího než se připravit na příští středu - kdy od 17:00 zde na Zing.cz nebo na INDIAN-TV.cz budeme mít speciální Showtime díl, ve kterém si představíme pořádně PLAYSTATION MOVE!

Tisk
Související novinky
 
První videoblog Indiana z E3

První videoblog Indiana z E3

Neděle 9.6.2013 15:22 - V první epizodě videoblogu z Los Angeles vás Fiola a Baty seznámí s jejich letem do Ameriky. Co je při cestě potkalo. Jak se jim jeví Američané a co všechno zažili za poslední hodiny od příletu. Přečíst celý článek »

Videorecenze BioShock Infinite
 

Videorecenze BioShock Infinite

Pondělí 8.4.2013 12:00 - Nový díl Indiana nabízí recenze BioShock Infinite, LEGO City Undercover a Sniper: Ghost Warrior 2. Podíváte se s námi rovněž do českého muzea LEGA. Přečíst celý článek »

51 komentářů|PC, PS3, Xbox 360, Wii U
INDIAN #22 - online hry vládnou

INDIAN #22 - online hry vládnou

Středa 5.9.2012 10:00 - Již dnes v 15:30 budete svědky vysílání INDIAN #22. Nezapomeňte! Přečíst celý článek »

2 komentáře|PC, PS3, Xbox 360, Wii U, 3DS

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Indian #82 - HALO: Reach vs. Mass Effect 2 DLC
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Cukr     25.9.2010 11:40 Cukr

Co se týče Hydrophobie, tak se trošku bojím, aby se vývojáří nezasekli na místě. Aby prostě dokázali svými nápady hru dotahnout až do zdárného konce a nebyla to jen hra o vodě a o ho... ničem :)

Kvip     24.9.2010 19:24 Kvip

Tak Souboj titánů, byl totální propadák, stál za starou bačkoru podle mě. DLC pro Mass Effect 2: Lair of Shadow Brokes, byla výtečná recenze. Navíc si myslím, že ME 2 a Borderlands, mají nejlepší DLC a taky jich mají nejvíc. From Dust můj favorit spolu s dalšími hrami. HALO Reach jsem si na XBOX 360 koupil a musím říct, že je výtečný. Scripty prostě vše. Navíc jak říkají sami tvůrci: "Toto bylo poslední hra ze série HALO co udělali" Nějak tak to bylo ;). A nakonec Hydrophobia, musím říct, že mě na první dojem zklamala, že když to je hra o "vodě" bude aspoň kvalitněji propracovaná...

JakER     24.9.2010 15:57 JakER

Indian je prostě nejlepší. Co k tomu dodat. 8-)

Kvip     24.9.2010 14:00 Kvip

Souhlas Zingu ;)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Dojmy z bety Destiny – milionová produkce

Na schůzku s osudem, po zuby ozbrojen. Takhle nějak si to představují v Bungie a my s radostí jejich vizi otestovali.

 
Přečíst celý článek»Autor: corfer - Platforma: Konzole
 
 
The Last of Us: Remastered – vybroušený survival thriller

Jedna z nejlepších her pro PS3 se dočkala upravené verze pro PS4. Dokázalo Naughty Dog zaujmout i podruhé?

 
Přečíst celý článek»Autor: Miky - Platforma: Konzole
 
 
O multiplayeru a těžbě v Take On Mars aneb jak finišuje vývoj nadějného simulátoru

Znovu jsme podnikli výpravu do kanceláří Bohemia Interactive na pražském Smíchově, abychom se podívali, jak probíhají poslední fáze vývoje simulátoru…

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC

Navštivte také naše partnerské weby

Pán Hradu - války klanů diit.cz CDR CDH.cz - Česká databáze her Webgame, online strategická hra Porse.cz - hry ke stažení zdarma