Herní obchod GameLeader
   

Brzy vyjde speciální edice Mafie II s původní hrou a všemi DLC

Úterý 2.11.2010 18:00 - Autor: Michal "Mendys" Maliarov - Rubrika: Novinky - Zdroj: TZ Novinka

Cenega, exkluzivní distributor produktů společnosti 2K v Polsku, České republice, na Slovensku a v Maďarsku, s radostí oznamuje, že na začátku prosince se v obchodech objeví nová Speciální rozšířená edice Mafie II, a to jak ve verzích pro herní konzole Playstation 3 a Xbox 360, tak pro PC.

Bude se skládat ze základní hry a všech oficiálních DLC rozšíření: Betrayal of Jimmy, Jimmy’s Vendetta a Joe’s Adventures. V balení navíc naleznete i čtyři tématické balíčky Vegas, Renegade, Greaser a War Hero!

Mafia II, jež vypráví příběh o temném a nemilosrdném světě organizovaného zločinu v USA poloviny 20. století, byla navržena za použití zbrusu nových technologií. Studio 2K Czech rozvinulo nápady z první Mafie, které se prodalo více jak 2 miliony kopií, aby vytvořilo zralou a adrenalinem nabitou exkurzi do mafiánského světa. Díky enginu nové generace, který vznikl speciálně pro Mafii II, budou mít hráči možnost pozorovat další vývoj série, jež definovala akční hry s gangsterskou tématikou. Přestřelky, pěstní souboje a automobilové honičky budou ukázány v nové uchvacující dimenzi.


Čeká vás hraní za Vita, syna chudého přistěhovalce, který se pokouší uniknout před životem v bídě. Na ulicích se naučil, že respekt a blahobyt může získat pouze tím, že bude pracovat pro gangstery. Nyní obětuje vše, aby mohl, na rozdíl od svého otce, vzít osud do vlastních rukou. Spolu se svým přítelem z dětství, který je zprvu jen nevýznamným pěšákem v organizaci, se bude Vito nořit hlouběji a hlouběji do mafiánské hierarchie. Ale život není tak jednoduchý, jak by se na začátku mohl zdát.

The Betrayal of Jimmy

Rozšíření The Betrayal of Jimmy je takřka arkádovým pojetím zážitku, který Mafie II nabízí. Tým převzal ty nejzábavnější prvky ze hry: střelbu, jízdu, loupení apod. v otevřeném světě, a proměnil je v bodově hodnocené řádění. Všechno se točí kolem krásných aut, vyhazování věcí do povětří, dosahování vrcholných rychlostí a skutečného využívání všech možností rozlehlého města. Pokud Mafia II představuje rozsáhlý příběh, pak The Betrayal of Jimmy zase poskytne okamžité uspokojení – budete získávat body za driftování, řízení ve vysokých rychlostech, střelbu do hlavy, vraždící komba a mnoho dalších věcí. Body vyskakují v arkádovém stylu přímo na obrazovce a obří blikající ikony ukazují na cíle.Jimmy je o dost odlišnější než Vito, hrdina hlavní herní zápletky. Zatímco Vito je dobrák, který se nechá zatáhnout do toho, aby se stal gangsterem, Jimmy si špiní ruce už dlouho. Se svou vyholenou hlavou, černým oblečením a tmavými brýlemi je tím druhem chlápka, před kterým raději přejdete na druhou stranu ulice, abyste se mu vyhnuli. Když se Jimmy stane obětí podrazu a netuší, co se děje, začne přijímat úkoly od různých kriminálních rodin ve snaze odhalit pravdu. Setkáte se zde s několika novými rodinami, ovšem některé z postav se vyskytují ve více příběhových liniích, včetně hlavního protagonisty – nádherného města Empire Bay. Díky 25 rozmanitým misím slibuje The Betrayal of Jimmy vydatné rozšíření herního zážitku.

Jimmy's Vendetta

V doplňku Jimmy’s Vendetta se znovu potkáváme s rázným surovcem Jimmym, který se právě nachází ve vězení. Strávil zde posledních 15 let, neboť byl během jednoho svého kontraktu zrazen zaměstnavatelem. Jimmymu se podaří využít vězeňské vzpoury a uniknout v bedně s prádlem. Když se dostane zpět do Empire Bay, začne pracovat na plánu pomstít se dvěma vůdcům mafiánských rodin, které viní ze zrady. Chce, aby jejich impéria padla!Rozšíření Jimmy’s Vendetta se skládá ze 30 misí a vyznačuje se větší obtížností nežli hlavní hra. Jimmy nemusí bojovat jen s nepřáteli, kteří mají početní převahu, ale také s ubíhajícím časem. Oproti hlavní kampani, v níž musely být všechny mise plněny v daném pořadí, se v Jimmy’s Vendetta může hráč rozhodnout, na který kontrakt chce přistoupit. S postupujícím časem se mění denní a povětrnostní podmínky. Tento DLC představuje také třetí úroveň ladění prováděného v garážích, díky němuž jsou auta ještě rychlejší.

Joe's Adventures

V doplňku Joe’s Adventures může hráč převzít roli Joea Barbara – Vitova přítele. Joe znal Vita od útlého dětství a jejich vztah neměl chybu, než byl ovšem Vito poslán do vězení. Toto rozšíření nabízí odpověď na otázku, co se dělo v Empire Bay, zatímco se Vito nacházel za mřížemi. Hráč se navíc nedozví jen o tom, co Joe dělal během Vitových „ztracených let“, ale odkryje také některá tajemství spojená se Scalettovým odsouzením.Kromě plnění množství misí, které toto rozšíření obsahuje, navštíví hráč také některá dosud nepoznaná místa, jako např. interiéry řady budov, železniční stanici, doky a jezerní oblast. Hra je rovněž obohacena o nové oděvy a sběratelské předměty. Soundtrack byl doplněn o několik skladeb ze 40. a 50. let.

Tisk
Související novinky
 
Evropský parlament zvažuje zákaz Mafie II
 

Evropský parlament zvažuje zákaz Mafie II

Pátek 17.12.2010 19:29 - Právě začíná další bitva ve stylu "politici versus videohry". Tentokrát se ale týká české Mafie II. Přečíst celý článek »

50 komentářů|PC, PS3, Xbox 360
Prvních 20 minut z Joeyho dobrodružství

Prvních 20 minut z Joeyho dobrodružství

Sobota 27.11.2010 13:00 - Studio 2K uvolnilo kousek z nejnovějšího DLC pro gangsterku Mafia 2, kde kraluje sympaťák Joe. Najdete tu tak prvních 20 minut ze hry. Přečíst celý článek »

13 komentářů|PC, PS3, Xbox 360
Mafia 2: Joe's Adventures – cena a datum vydání
 

Mafia 2: Joe's Adventures – cena a datum vydání

Sobota 23.10.2010 13:47 - Vydavatel 2K Games zveřejnil tiskovou zprávu, v níž stojí, kdy a za jakou cenu si budeme moci pořídit dodatečný obsah Joeovo dobrodružství do akce Mafia 2 + nové obrázky. Přečíst celý článek »

27 komentářů|PC, PS3, Xbox 360

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Brzy vyjde speciální edice Mafie II s původní hrou a všemi DLC
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Playman     3.11.2010 07:07 Playman

2K pigs útočí, special pigs edition je tu :-D

GameLeader     2.11.2010 22:24 GameLeader

Mafia II v předprodeji byla za 1098,- Kč + DLC teď za 698,- Kč. To je celkem 1796,- Kč. Pokud si teď koupíte Mafia II Special Extended Edition za 1298,- Kč (v předprodeji od zítra), tak jste ušetřili 498,- Kč, ale zase si hru zahrajete o 3,5 měsíce později a to je pro spoustu lidí věčnost, za kterou si rádi připlatí.

Study     2.11.2010 21:31 Study

Neboj to bude aspon´ 1500

Wojki     2.11.2010 21:30 Wojki

necekl bych kdyby tuto edici vydali za rok, ale neni tomu moc dlouho co to vydali. A nejlepší na tom bude cena! Jestli to bude pod 999,- tak nevim co bych na ty vydřiduchy z 2k už měl řikat...to by teprve byl vrchol

Rosťa     2.11.2010 21:21 Rosťa

Wojki: Opet se ptam, jak tim lidem "nasadili fakace"? Stejne jako ti, co si hru koupili hned na zacatku, i ti co si koupi kompilaci za vse budou muset zaplatit.

Killer-X     2.11.2010 21:19 Killer-X

paráda :-D

Wojki     2.11.2010 21:03 Wojki

tak tedy s prominutím tohle si můžou strčit do prdele! Už jsem sotva rozdejchával zpoplatněná DLC, ale toto mě tak trochu dorazilo. Timhle absolutně lidem co si koupili originalku nasadili slušnýho FAKÁČE. Mám originalku, ale naštěstí jsem to vyhrál v soutěži takže mě peníze neserou.

Deiv     2.11.2010 20:45 Deiv

no tak na cenu jsem vazne zvedavej :gun:

ShardCZ     2.11.2010 20:17 ShardCZ

Mikefiser : Jo vyslo ale jenom na PS3 a potom i na PC amožná i na Xbox? ale ted nevim

Mikefiser     2.11.2010 20:06 Mikefiser

The Betrayal of Jimmy? O tom jsem teda neslyšel :/ to ještě asi nevyšlo,co?? ;-) :-)

Rosťa     2.11.2010 19:58 Rosťa

Uprimne by me zajimalo, proc to rozhorceni? "Plivnuti do obliceje lidem, kteri si hru koupili na zacatku", vazne? Co je na vydani podobne kompilace tak nesmyslneho? Kdyby se prodavala za mene, nebo stejnou cenu jako samotna hra pri launchi tak budiz, ale to je nepravdepodobne.

Kvip     2.11.2010 19:38 Kvip

:-D Počkat se vyplácí :-D

Geoffrey     2.11.2010 19:25 Geoffrey

Plivnutí do obličeje lidem, kterří si hru koupili na začátku... :angry:

Raccon     2.11.2010 19:24 Raccon

JakER: Přesně tak, ale o to je to ještě horší...

Fildus     2.11.2010 19:05 Fildus

Tenhle případ mě odrazuje od dalších předprodejí. :( Ale zase je dobré že to vydali aspoň v takové edici, jen by mě také zajímala ta cena.

morrelo     2.11.2010 19:00 morrelo

Sprostota pro ty, co si Mafii koupili hned. Tohle přeci mělo být už hned při vydání... Já jsem si ale naštěstí počkal a jako dárek k Vánocům určitě dobré :)

Fildus     2.11.2010 18:59 Fildus

Že já jsem si ji předtím kupoval v předprodeji, ale zase mám malou edici s kalendářem a Mafia II lighter kterej sem vyhrál v té soutěži.

JakER     2.11.2010 18:29 JakER

Jestli je toto konečná Speciálka tak nepředpokládám že vyjdou další DLC tudíž tvrdím: Beru zpět když jsem nadával na 2K že ořezali hru DO DLC. Oni totiž (jak se zdá) ořezali hru úplně a pouze malou část narvali do DLC. :angry:

Study     2.11.2010 18:16 Study

Cena?

M4S4CR     2.11.2010 18:05 M4S4CR

Čekal jsem a udělal jsem dobře. Určitě půjdu do tohohle balíčku s DLC a původní hrou.

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Zářijové herní menu 2014

Speciál - 2.9.2014
 
Zářijové herní menu 2014

Destiny, Wasteland 2, The Vanishing of Ethan Carter, Stronghold Crusader 2, FIFA 15, NHL 15, Sherlock Holmes: Crimes & Punishments a další hry.

 
Přečíst celý článek»Autor: Miky - Platforma: PC a konzole
 
 
Diablo 3: Ultimate Evil Edition – ďábel dorazil na nové konzole

Na konzolích nové generace je to teď samý port či remasterovaná edice. Ale v případě třetího Diabla rozhodně není na pořadu dne stěžování si. Tahle…

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: Konzole
 
 
The Walking Dead: Season Two - zvolte si svůj osud

Místo hodnocení jednotlivých epizod jsme se rozhodli shrnout celou druhou sérii The Walking Dead od Telltale Games do jedné recenze. Rozhodně se však…

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole

Navštivte také naše partnerské weby

Pán Hradu - války klanů diit.cz CDR CDH.cz - Česká databáze her Webgame, online strategická hra Porse.cz - hry ke stažení zdarma