Uživatel nepřihlášen
  

L.A. Noire se dočkalo "prvního" traileru

Pátek 12.11.2010 10:00 - Autor: Rosťa "Rosťa" Viktorin - Rubrika: Novinky - Zdroj: GameTrailers Novinka

Mysleli jste, že se zajímavě vyhlížející kriminálky L.A. Noire nikdy nedočkáte? Chyba lávky! Důkazem budiž první regulérní trailer.

Rockstar Games dnes ve spolupráci s tvůrčím studiem Team Bondi pustilo do světa ukázku z dlouhá léta vznikající detektivky, jež dává tušit, že se na jaře příštího roku máme na co těšit. Zvlášť, uvědomíme-li si, že je celý trailer vytvořený v enginu hry.

Pro nzenálky ještě doplníme, že si prostřednictvím L.A. Noire vyzkouší roli detektivů, kteří musí vyřešit sérii vražd, jež sužují Los Angeles. Postup přitom bude záviset do jisté míry jen na vás, neboť vývojáři slibují rozsáhlý otevřený svět.

...
Délka: ...
L.A. Noire - Trailer
Kvalita videa »nízkástřední vysoká
Tisk
L.A. Noire na PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, SwitchScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire
Související novinky
 
L.A. Noire vyjde na PS4, Xbox One a Switch
 

L.A. Noire vyjde na PS4, Xbox One a Switch

Čtvrtek 7.9.2017 15:16 - V přípravě je také speciální VR edice pro HTC Vive, která nabídne 7 vybraných případů z původní hry. Přečíst celý článek »

32 komentářů|PC, PS4, Xbox One, Switch
Přehlídka nepovedených záběrů z L.A. Noire

Přehlídka nepovedených záběrů z L.A. Noire

Pondělí 4.2.2013 13:33 - Stejně jako při natáčení filmu, i Team Bondi se občas nepovedl některý dialog při nahrávání. Technologie snímání pohybuje, včetně obličeje, je jednoduše impozantní. Přečíst celý článek »

33 komentářů|PC, PS3, Xbox 360
PC verze L.A. Noire nově s DirectX 11

PC verze L.A. Noire nově s DirectX 11

Čtvrtek 16.2.2012 19:30 - Rockstar nás potěšil novým updatem pro PC verzi detektivky L.A. Noire, která mimo jiné přidává i podporu DirectX 11. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince L.A. Noire se dočkalo "prvního" traileru
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Playman    Těšil jsem se, to ano ale po shlédnutí nového traileru, mám již smíšené pocity. Je lepší opravdu nic neočekávat a hra vás sama překvapí. :-DPlaymanplayman62    12.11.2010 22:54 Playman

Těšil jsem se, to ano ale po shlédnutí nového traileru, mám již smíšené pocity. Je lepší opravdu nic neočekávat a hra vás sama překvapí. :-D

Radagabi    Wow, tak to vypadá na nějakou opravdovou AAA-čkovou hru.... Rockstar má na tyhle hry prostě talent.Radagabiradagabi1466    12.11.2010 22:21 Radagabi

Wow, tak to vypadá na nějakou opravdovou AAA-čkovou hru.... Rockstar má na tyhle hry prostě talent.

JakER    Ty obličeje, mimika a celkově postavy jsou úchvatné. :-D Na tuhle hru čekám už strašně, strašně dlouho a jsem strašně rád za takovýto trailer. Je totiž vidět že vývojáře na hře stále plnými silami pracují :-)JakERjaker2265    12.11.2010 14:39 JakER

Ty obličeje, mimika a celkově postavy jsou úchvatné. :-D Na tuhle hru čekám už strašně, strašně dlouho a jsem strašně rád za takovýto trailer. Je totiž vidět že vývojáře na hře stále plnými silami pracují :-)

MichalCZ    Na tohle se hooodne moc tesim :)MichalCZmichalcz12    12.11.2010 14:30 MichalCZ

Na tohle se hooodne moc tesim :)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Nejzajímavější a nejdůležitější události týdne - 16. až 22. října

Uzavření Visceral Games a překopání jeho Star Wars hry, launch trailer Wolfensteina 2, odklad Age of Empires: Definitive Edition, Monster Energy…

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 

Deskovkový speciál: DOOM

Speciál - 22.10.2017
 
Deskovkový speciál: DOOM

Základna Lazarus na Phobosu se opět probudila k životu. Odvážíte se prozkoumat zdánlivě opuštěné laboratoře plné démonických monster?

 
 
 
Total War: Arena - první dojmy z bojiště

V minulých dnech nám byla dána možnost otestovat uzavřenou betu Total War: Arena. Líbil se nám nový zástupce slavné značky?

 
Přečíst celý článek»Autor: ThainDegu - Platforma: PC
 
 
Star Wars: Battlefront 2 - vše, co byste měli vědět, na jednom místě

V multiplayeru nás konečně čekají všechny tři éry Star Wars ságy. Těšit se můžeme i na kampaň, v níž se ujmeme velitelky elitní imperiální jednotky.

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Ken Follett’s The Pillars of Earth – stavění katedrály podle knižní předlohy

První část hry „Z popela“ nabízí prolog k rozsáhlému příběhu o stavbě katedrály a o osudech lidí s ní spojenými.

 
Přečíst celý článek»Autor: Ylbirda - Platforma: PC a konzole