Uživatel nepřihlášen
  

Scénář L.A. Noire má přes 2 tisíce stran

Úterý 16.11.2010 10:00 - Autor: Rosťa "Rosťa" Viktorin - Rubrika: Novinky - Zdroj: Gameinformer Novinka

Rockstar vývoj potemnělé detektivky L.A. Noire zdá se nehodlá podcenit. Po dechberoucím traileru se tak na světlo světa dostala zpráva, že scénář hry čítá několik tisíc stran.

Informace se objevila v preview zahraničního herního magazínu Game Informer, v němž se kromě scénáře objevilo něco málo informací i o samotném vývoji.

Pokud vás kupříkladu zajímalo čím to, že nedávno zveřejněný trailer, údajně kompletně vytvořený v enginu hry, vypadá tak dobře, vězte, že je to proto, že vývojáři přímo pracují s živými herci.

Ti normálně hrají své role, zatímco je u toho natáčí speciální kamery, s jejichž pomocí je následně ihned renderován 3D model. Obdobný způsob využil třeba James Cameron při filmování Avatara.

...
Délka: ...
L.A. Noire - Trailer
Kvalita videa »nízkástřední vysoká

Aby tedy všechno fungovalo tak jak má, muselo být v Austrálii vytvořeno speciální 200 terabytové úložiště, shromažďující a vyhodnocující veškerá data.

"Pár let jsem v Británii zkoumal, jak snímat herce bez použití značek," prozradil ředitel vývoje, Brendan McNamara. "Jinými slovy, snažili jsme snímat jejich vzhled místo jejich kostí. A to se nám podařilo. Můžeme nyní herce klidně posadit na židli, přičemž to co natočíme je okamžitě překonvertováno do 3D. I díky tomu mohou hráči postavám doslova odezírat ze rtů."

Tisk
L.A. Noire na PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, SwitchScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire
Související novinky
 
L.A. Noire vyjde na PS4, Xbox One a Switch
 

L.A. Noire vyjde na PS4, Xbox One a Switch

Čtvrtek 7.9.2017 15:16 - V přípravě je také speciální VR edice pro HTC Vive, která nabídne 7 vybraných případů z původní hry. Přečíst celý článek »

32 komentářů|PC, PS4, Xbox One, Switch
Přehlídka nepovedených záběrů z L.A. Noire

Přehlídka nepovedených záběrů z L.A. Noire

Pondělí 4.2.2013 13:33 - Stejně jako při natáčení filmu, i Team Bondi se občas nepovedl některý dialog při nahrávání. Technologie snímání pohybuje, včetně obličeje, je jednoduše impozantní. Přečíst celý článek »

33 komentářů|PC, PS3, Xbox 360
PC verze L.A. Noire nově s DirectX 11

PC verze L.A. Noire nově s DirectX 11

Čtvrtek 16.2.2012 19:30 - Rockstar nás potěšil novým updatem pro PC verzi detektivky L.A. Noire, která mimo jiné přidává i podporu DirectX 11. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Scénář L.A. Noire má přes 2 tisíce stran
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Playman    2000 stran scenare naprosto o nicem nevypovida. Vyvojari se prirozene snazi o nejaky ten hype, coz se jim s takhle kvalitni hrou snad podari :-) U mafie II byl taky pekne baculaty scenar a taky hra nedopadla nejlepe! Takze : mene hypovani a vice kvality ! Zda bude hra kvalitni a zda "za neco bude skutecne stat" budeme moci rici teprve tehdy, az hru kazdy budeme aktivne hratPlaymanplayman62    16.11.2010 18:58 Playman

2000 stran scenare naprosto o nicem nevypovida. Vyvojari se prirozene snazi o nejaky ten hype, coz se jim s takhle kvalitni hrou snad podari :-) U mafie II byl taky pekne baculaty scenar a taky hra nedopadla nejlepe! Takze : mene hypovani a vice kvality ! Zda bude hra kvalitni a zda "za neco bude skutecne stat" budeme moci rici teprve tehdy, az hru kazdy budeme aktivne hrat

JakER    Konečně nápad který za něco stojí. Já nechápu proč to všichni chtějí mít odbyté a tak prostě označí postavy, klapka, kamera střih. L. A. Noire je prostě úžasné. Je sice složitější vymyslet a uvést do provozu tento systém, ale když už je na světě, několikanásobně to zkrátí vývoj.JakERjaker2265    16.11.2010 18:51 JakER

Konečně nápad který za něco stojí. Já nechápu proč to všichni chtějí mít odbyté a tak prostě označí postavy, klapka, kamera střih. L. A. Noire je prostě úžasné. Je sice složitější vymyslet a uvést do provozu tento systém, ale když už je na světě, několikanásobně to zkrátí vývoj.

Radagabi    Tahle hra mě hodně láká, škoda, že to nebude na PC.... 2000 stran scénáře? Proč ne?Radagabiradagabi1466    16.11.2010 14:00 Radagabi

Tahle hra mě hodně láká, škoda, že to nebude na PC.... 2000 stran scénáře? Proč ne?

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Nejzajímavější a nejdůležitější události týdne - 16. až 22. října

Uzavření Visceral Games a překopání jeho Star Wars hry, launch trailer Wolfensteina 2, odklad Age of Empires: Definitive Edition, Monster Energy…

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 

Deskovkový speciál: DOOM

Speciál - 22.10.2017
 
Deskovkový speciál: DOOM

Základna Lazarus na Phobosu se opět probudila k životu. Odvážíte se prozkoumat zdánlivě opuštěné laboratoře plné démonických monster?

 
 
 
Total War: Arena - první dojmy z bojiště

V minulých dnech nám byla dána možnost otestovat uzavřenou betu Total War: Arena. Líbil se nám nový zástupce slavné značky?

 
Přečíst celý článek»Autor: ThainDegu - Platforma: PC
 
 
Star Wars: Battlefront 2 - vše, co byste měli vědět, na jednom místě

V multiplayeru nás konečně čekají všechny tři éry Star Wars ságy. Těšit se můžeme i na kampaň, v níž se ujmeme velitelky elitní imperiální jednotky.

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Ken Follett’s The Pillars of Earth – stavění katedrály podle knižní předlohy

První část hry „Z popela“ nabízí prolog k rozsáhlému příběhu o stavbě katedrály a o osudech lidí s ní spojenými.

 
Přečíst celý článek»Autor: Ylbirda - Platforma: PC a konzole