Uživatel nepřihlášen
  

Scénář L.A. Noire má přes 2 tisíce stran

Úterý 16.11.2010 10:00 - Autor: Rosťa "Rosťa" Viktorin - Rubrika: Novinky - Zdroj: Gameinformer Novinka

Rockstar vývoj potemnělé detektivky L.A. Noire zdá se nehodlá podcenit. Po dechberoucím traileru se tak na světlo světa dostala zpráva, že scénář hry čítá několik tisíc stran.

Informace se objevila v preview zahraničního herního magazínu Game Informer, v němž se kromě scénáře objevilo něco málo informací i o samotném vývoji.

Pokud vás kupříkladu zajímalo čím to, že nedávno zveřejněný trailer, údajně kompletně vytvořený v enginu hry, vypadá tak dobře, vězte, že je to proto, že vývojáři přímo pracují s živými herci.

Ti normálně hrají své role, zatímco je u toho natáčí speciální kamery, s jejichž pomocí je následně ihned renderován 3D model. Obdobný způsob využil třeba James Cameron při filmování Avatara.

...
Délka: ...
L.A. Noire - Trailer
Kvalita videa »nízkástřední vysoká

Aby tedy všechno fungovalo tak jak má, muselo být v Austrálii vytvořeno speciální 200 terabytové úložiště, shromažďující a vyhodnocující veškerá data.

"Pár let jsem v Británii zkoumal, jak snímat herce bez použití značek," prozradil ředitel vývoje, Brendan McNamara. "Jinými slovy, snažili jsme snímat jejich vzhled místo jejich kostí. A to se nám podařilo. Můžeme nyní herce klidně posadit na židli, přičemž to co natočíme je okamžitě překonvertováno do 3D. I díky tomu mohou hráči postavám doslova odezírat ze rtů."

Tisk
L.A. Noire na PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, SwitchScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire
Související novinky
 
Dvě minuty ze Switch verze L.A. Noire

Dvě minuty ze Switch verze L.A. Noire

Pondělí 13.11.2017 15:52 - Zítra vychází detektivka na nové platformy. Ve videu uvidíte, jak se hraje Switch verze v handheld módu. Přečíst celý článek »

3 komentáře|Switch
Trailer přibližuje Switch verzi L.A. Noire

Trailer přibližuje Switch verzi L.A. Noire

Čtvrtek 9.11.2017 16:42 - Povedená detektivka se na konzoli od Nintenda objeví 14. listopadu. Přečíst celý článek »

1 komentář|Switch
Trailer láká na L.A. Noire pro nové platformy

Trailer láká na L.A. Noire pro nové platformy

Čtvrtek 26.10.2017 16:50 - Jedná se o minutový sestřih záběrů, který je k dispozici i v rozlišení 4K. Přečíst celý článek »

35 komentářů|PS4, Xbox One, Switch

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Scénář L.A. Noire má přes 2 tisíce stran
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Playman    2000 stran scenare naprosto o nicem nevypovida. Vyvojari se prirozene snazi o nejaky ten hype, coz se jim s takhle kvalitni hrou snad podari :-) U mafie II byl taky pekne baculaty scenar a taky hra nedopadla nejlepe! Takze : mene hypovani a vice kvality ! Zda bude hra kvalitni a zda "za neco bude skutecne stat" budeme moci rici teprve tehdy, az hru kazdy budeme aktivne hratPlaymanplayman62    16.11.2010 18:58 Playman

2000 stran scenare naprosto o nicem nevypovida. Vyvojari se prirozene snazi o nejaky ten hype, coz se jim s takhle kvalitni hrou snad podari :-) U mafie II byl taky pekne baculaty scenar a taky hra nedopadla nejlepe! Takze : mene hypovani a vice kvality ! Zda bude hra kvalitni a zda "za neco bude skutecne stat" budeme moci rici teprve tehdy, az hru kazdy budeme aktivne hrat

JakER    Konečně nápad který za něco stojí. Já nechápu proč to všichni chtějí mít odbyté a tak prostě označí postavy, klapka, kamera střih. L. A. Noire je prostě úžasné. Je sice složitější vymyslet a uvést do provozu tento systém, ale když už je na světě, několikanásobně to zkrátí vývoj.JakERjaker2265    16.11.2010 18:51 JakER

Konečně nápad který za něco stojí. Já nechápu proč to všichni chtějí mít odbyté a tak prostě označí postavy, klapka, kamera střih. L. A. Noire je prostě úžasné. Je sice složitější vymyslet a uvést do provozu tento systém, ale když už je na světě, několikanásobně to zkrátí vývoj.

Radagabi    Tahle hra mě hodně láká, škoda, že to nebude na PC.... 2000 stran scénáře? Proč ne?Radagabiradagabi1466    16.11.2010 14:00 Radagabi

Tahle hra mě hodně láká, škoda, že to nebude na PC.... 2000 stran scénáře? Proč ne?

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (48 příspěvků), RAM rada! (43 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12145 příspěvků), Pomoc prosím: Nejdou mi barvy na Windows 10 (8 příspěvků), Rozdávání klíčů! (6 příspěvků), Jaký monitor? (15 příspěvků), Ocenění sestavy z roku 2012 (5 příspěvků), STEAM -všechno sem (7091 příspěvků), HRA - ABECEDA HRANÝCH HER (29 příspěvků), Všeobecný pokec o PC HW, novinky atď. (109 příspěvků), Čeština ve hrách?! (74 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Kingdom Come: Deliverance a jeho easter eggy

Jaké vtípky, zajímavosti a kuriozity se podařilo najít v prvních dnech po vydání očekávaného českého RPG?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Pillars of Eternity II: Deadfire – fotoseriál z bety veľkolepého RPG

Dobrodružná výprava á la Robinson Crusoe.

 
Přečíst celý článek»Autor: romando - Platforma: PC a konzole
 

Andor – deskovka

Speciál - 18.2.2018
 
Andor – deskovka

Hranice Andoru ohrožují temné síly a pouze čtveřice hrdinů může království pomoci.

 
 
 
Resident Evil 7: Gold Edition

Pokud vás minula návštěva bažinatého jihu USA, máte novou příležitost v kompletní edici.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 

Bayonetta 1+2 pro Switch

Recenze - 16.2.2018
 
Bayonetta 1+2 pro Switch

Sexy čarodějka opět vyráží lovit monstra. Tentokrát ale zůstává věrna Nintendo platformě, jen si s sebou přináší možnost dotykového ovládání.

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: Konzole