CoD: Black Ops s neoblíbenějším koncem všech dob, podle Guinnessovy knihy rekordů
Pondělí 13.2.2012 13:38 - Halo: Reach, KotOR, Portal, Ocarina of Time, Final Fantasy VII v první desítce. Přečíst celý článek »
Na zlomení rekordu to sice nestačilo, i přesto si ale nejnovější Call of Duty drží v zemi vycházejícího slunce první příčku s přehledem.
Za poslední týden většina japonských hráčů zatoužila po Black Ops, díky čemuž si gamesa na konto přičetla dalších téměř 170 tisíc prodaných kopií. Necelých 130 tisíc přitom podle očekávání tvořila verze pro třetí Playstation.
Daleko za sebou tak výtvor studia Treyarch nechal i všechny Pokemony, Mario tituly a další JRPG hříčky, které jsou na východě tolik populární. V rámci oficiálního výčtu tedy dodejme, že druhé místo okupuje DS bojovka Super Fossil Fighters, které se prodalo 42 tisíc kusů.
Co se konzolí týče, tam stále vede Wii, pořídilo si ho dalších 40 tisíc lidí, s PS3 v těsném závěsu (30 tisíc prodaných jednotek) a Xboxem 360 pokulhávajícím se 7 tisíci prodanými kusy.
Mezi handheldy drtivě vede PSP, po němž zatoužilo téměř 100 tisíc hráčů, druhé místo patří DSi LL s necelými 22 tisíci prodanými jednotkami a DSi s 20 tisíci na kontě. Na chvostu jsou DS Lite a PSP Go, za které utrácelo své peníze shodně asi 1900 nadšenců.
Pondělí 13.2.2012 13:38 - Halo: Reach, KotOR, Portal, Ocarina of Time, Final Fantasy VII v první desítce. Přečíst celý článek »
Čtvrtek 5.1.2012 18:05 - V pořadu Conana O’briena zavzpomínal americký herec Gary Oldman na svou roli v titulu Call of Duty: Black Ops. Přečíst celý článek »
Středa 9.11.2011 15:00 - Activision se pochlubil, že balíčky map pro Call of Duty: Black Ops zaznamenaly prodeje přes 20 milionů kusů. Přečíst celý článek »
Diablo III (1230 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (5100 příspěvků), Hledám povídkáře (95 příspěvků), STEAM -všechno sem (1409 příspěvků), hokejové okénko (35 příspěvků), ARMA 2 DayZ mod (34 příspěvků), Který díl Assassins Creed je nejlepší? (18 příspěvků), NHL 2009 (18 příspěvků), Vaše modelační (ne)schopnost(i) (13 příspěvků), Doporučte mi závodní hru (21 příspěvků), PC hry (11 příspěvků)
Hráčům strategií přichází nabídka, co se nedá odmítnout. Simulátor mafie od vývojářů Tropico 3 a 4 totiž chce vrátit to nejlepší z žánru.
Více než dva měsíce po počátku hysterie ohledně zakončení Shepardovy trilogie se zamýšlíme, co nám série kromě stovek propařených hodin dala.
Před rokem jsme vám přinesli speciál shrnující všechny změny od data vydání. Nyní navazujeme dalším článkem, jenž pro změnu shrnuje, jak se hra…

Napsat nový komentář
JakER: Jo, to bych se přesně vsadil, že tam něco podonýho maj. To je totiž typicky šikmooká(japonsko-čínská) povaha
Playman: Chtělo yb to nějakého překladatele. Třeba tam je napsáno: "Evropani a Amíci jsou ho...da a proto máme vlastní KVALITNĚJŠÍ verzi"
CoD:BO a sada čínskejch znaků... Souhlasím JakER, pro nás evropany to vypadá jaksi komicky
Kvip: Ne, nejmíň XBox verze
btw: To logo co má pdo sebou tu rozsypanou rejži vypadá...ehm... zajímavě
WOW! Takže 130 kusů pro PS3? Jestli jsem dobře pochopil? Takže určitě nejmíň se prodalo PC verze