Herní obchod GameLeader
    

Ubisoft přiblížil konec roku

Středa 30.6.2010 13:08 - Autor: - Rubrika: Novinky - Zdroj: TZ Novinka

Mac verze Splinter Cella, Sherlock Holmes, nový Rayman, Driver: San Francisco, HAWX 2, Michael Jackson: The Game a mnoho dalších her má oficiální datum vydání

Francouzská vydavatelská společnost Ubisoft oznámila své plány na konec letošního roku. Pokud patříte mezi příznivce agenta Sama Fishera a nemůžete se dočkat Mac verze titulu Splinter: Cell: Cinviction, tak se dočkáte přesně 19. října letošního roku.O osmnáct dní dříve, tedy 1. října, se na pulty obchodů přiřítí s prknem na kolečkách Shaun White Skateboarding, a to ve verzích pro PS3, Xbox 360, Wii a PC. Od 15. téhož měsíce bude k dostání Just Dance 2 a očekává se také Sherlock Holmes: The Case of the Silver Earing pro Nintendo Wii.

Listopad odstartuje 12. Raving Rabbids: Travel in Time na Wii a následovat bude Assassin’s Creed: Brotherhood, jenž nabídne multiplayer i singleplayer, a to ve verzích pro PC, PS3 a X360.Koncem roku Ubisoft přislíbil také Driver: San Francisco, HAWX 2, Michael Jackson: The Game a Your Shape: Fitness Evolved pro Kinect (Xbox 360).

Začátek příštího roku plánuje firma zveřejnit Tetsuya Mizuguchi’s Child of Eden a mj. také Ghost Recon: Future Soldier.Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Související novinky
 
Do obchodů bylo dodáno přes 10 milionů kusů Assassin’s Creed 4

Do obchodů bylo dodáno přes 10 milionů kusů Assassin’s Creed 4

Úterý 11.2.2014 09:10 - Tržby Ubisoftu za poslední čtvrtletí jsou 520 milionů eur. O 35,2 procent méně než ve stejném období roku 2012. Přečíst celý článek »

4 komentáře|PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, Wii U
Ubisoft slibuje na Gamescomu odhalení nové značky

Ubisoft slibuje na Gamescomu odhalení nové značky

Pátek 2.8.2013 12:55 - Co co půjde? Krom toho bude prezentovat Assassin's Creed IV, The Crew, Rayman Legends a další. Přečíst celý článek »

Ubisoftu se daří prodávat PC verze svých her
 

Ubisoftu se daří prodávat PC verze svých her

Pondělí 22.7.2013 10:12 - V posledním čtvrtroku má PC platforma u Ubisoftu 20 procentní podíl na tržbách a 8 % meziroční nárůst. Přečíst celý článek »

237 komentářů|PC, PS3, Xbox 360, PSV, Wii U, 3DS

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Ubisoft přiblížil konec roku
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Kvip     17.8.2010 02:49 Kvip

Nová SC byl parádní :-)

Diskuze na fóru

Náhodné myšlenky a události dne (10045 příspěvků), Vše o sběratelských/speciálních/limitovaných edicích her (2887 příspěvků), STEAM -všechno sem (4446 příspěvků), Staré hry (15 příspěvků), Zaklínač 2 - náročná hra na grafiku? (21 příspěvků), NOTEBOOK KU*VA DRÁT ! :D (7 příspěvků), NAT STRICT (6 příspěvků), Diablo III (1559 příspěvků), Ovladač zobrazení přestal pracovat (17 příspěvků), Heroes III (5 příspěvků), The Walking Dead (667 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
MXGP: The Official Motocross Videogame

Vývojáři z Milestone jsou známí svým neumětelstvím a znásilňováním závodních her. Tentokráte do svých spárů dostali oficiální motocrossovou licenci a…

 
Přečíst celý článek»Autor: WoLf-Cz - Platforma: PC a konzole
 
 
Dead Rising 3 – zombie není nikdy dost

Jedním ze dvou startovních titulů pro Xbox One je i třetí pokračování apokalyptické zombie řežby Dead Rising. Jde ale opravdu o next-gen?

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: Konzole
 
 
Murdered: Soul Suspect – smrt je jen začátek

Myslíte si, že smrtí všechno končí? Pokud ano, tak se mýlíte, nebo alespoň ve hře Murdered: Soul Suspect tomu tak není. V tomto chystaném detektivním…

 
Přečíst celý článek»Autor: Fakus - Platforma: PC a konzole

Navštivte také naše partnerské weby

diit.cz CDR CDH.cz - Česká databáze her Webgame, online strategická hra Porse.cz - hry ke stažení zdarma Kdy co vyjde