Uživatel nepřihlášen
 

V Minecraftu brzy začne sněžit

Pondělí 11.4.2011 09:39 - Autor: Rosťa "Rosťa" Viktorin - Rubrika: Novinky - Zdroj: Homepage Novinka

Kostičkoidní megaúspěšný Minecraft se již velice brzy dočká updatu verze 1.5, jenž ho mimo jiné obohatí o efekty počasí.

Abyste měli alespoň zdánlivou představu jak něco takového bude vypadat, objevilo se na Youtube video, jež vám prozradí vše podstatné.

Vločky sněhu, či kapky deště, sice vypadají tak nějak obyčejně, potěší ovšem fakt, že lze sledovat jak výkyvy teploty mění vodu na sníh a led a naopak.

Update 1.5 nicméně nabídne i in-game statistiky a achievementy, přičemž online by měl být někdy v průběhu příštího týdne.

"Jakmile bude hotová práce na statistikách a efekty počasí budou řádně otestovány, pustíme 1.5 do světa. Hádám, že bychom to mohli stihnout někdy příští týden," prozradil Notch.

Tisk
Štítky: minecraft, mojang
Minecraft na PC, PS4, PS3, Xbox 360, PSV, 3DS, iPhone, iPad, AndroidScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Minecraft Screenshot ze hry Minecraft Screenshot ze hry Minecraft Screenshot ze hry Minecraft Screenshot ze hry Minecraft Screenshot ze hry Minecraft Screenshot ze hry Minecraft Screenshot ze hry Minecraft
Související novinky
 
Minecraft má údajně na kontě 144 milionů prodaných kopií

Minecraft má údajně na kontě 144 milionů prodaných kopií

Pondělí 22.1.2018 17:47 - Alespoň to tvrdí čerstvě jmenovaná šéfka vývoje Minecraftu. Během prosince navíc tvůrci zaznamenali 74 milionů aktivních hráčů. Přečíst celý článek »

1 komentář|PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, 3DS, Switch
Na 3DS vyšel Minecraft

Na 3DS vyšel Minecraft

Pátek 15.9.2017 09:55 - Kostičkový fenomén je určen pro nové modely handheldu Nintendo 3DS. Přečíst celý článek »

Ve speciálním obchodě se budou prodávat věci do Minecraftu

Ve speciálním obchodě se budou prodávat věci do Minecraftu

Úterý 11.4.2017 14:05 - Prověření tvůrci budou v Minecraft Storu prodávat své výtvory. Zaplatíte jim takzvanými Minecraft Coins. Přečíst celý článek »

4 komentáře|PC, PS4, Xbox One, iPhone, iPad, Android

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince V Minecraftu brzy začne sněžit
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Linhartik    To snezeni je naprd me se to libilo predtimLinhartiklinhartik2417    21.5.2011 21:33 Linhartik

To snezeni je naprd me se to libilo predtim

Linhartik    Az ted to melo prijit o vanocich XDLinhartiklinhartik2417    11.4.2011 22:24 Linhartik

Az ted to melo prijit o vanocich XD

dusty    to se mi líbídustydusty4291    11.4.2011 16:43 dusty

to se mi líbí

Moonis    Jeste dodavam, ze Notch napsal na twitteru, ze pri bource budou vylezat prisery, jako ve tme. Jeste dodal, ze pokud trefi blesk nejake prase, tak se promeni v "zombie pigman", hraci budou urcite znat. Jinak Indie hra roku to je uz davno predem jasne. Datum vydani je 11. listopadu, lehce se to zapamatuje diky "11/11/11". ;-)Moonismoonis2191    11.4.2011 16:38 Moonis

Jeste dodavam, ze Notch napsal na twitteru, ze pri bource budou vylezat prisery, jako ve tme. Jeste dodal, ze pokud trefi blesk nejake prase, tak se promeni v "zombie pigman", hraci budou urcite znat. Jinak Indie hra roku to je uz davno predem jasne. Datum vydani je 11. listopadu, lehce se to zapamatuje diky "11/11/11". ;-)

JakER    A je to tu! Na tohle jsem čekal. Jeto dobré na dotvoření atmosféry. Jen doufám, že bude sněžit a pršet jednou za čas. Aby to nedopadlo tak, že každých pět minut buď sněží nebo prší. To by bylo krapet přeplácané. :D Kdy že asi má vyjít už plná verze? Tohle bude dost možná kandidát na hru roku. A když né AAA tak alespoň Indie hrou roku to bude určitě!JakERjaker2265    11.4.2011 15:57 JakER

A je to tu! Na tohle jsem čekal. Jeto dobré na dotvoření atmosféry. Jen doufám, že bude sněžit a pršet jednou za čas. Aby to nedopadlo tak, že každých pět minut buď sněží nebo prší. To by bylo krapet přeplácané. :D Kdy že asi má vyjít už plná verze? Tohle bude dost možná kandidát na hru roku. A když né AAA tak alespoň Indie hrou roku to bude určitě!

Prochik    Jako usnadnění cestování by to mohlo stačit. Pokud i někdy přidaj žraloky či jinou vodní/mořskou havěť, tak to bude rozhodně bezpečnější, než plavání.Prochikprochik3047    11.4.2011 14:48 Prochik

Jako usnadnění cestování by to mohlo stačit. Pokud i někdy přidaj žraloky či jinou vodní/mořskou havěť, tak to bude rozhodně bezpečnější, než plavání.

Marrino    ja se hodně těším na achievementy jinak si myslím, že je tam ten déšť a sněžení na dotvoření atmosféry, nejaký zásadní význam mít asi nebude :)Marrinomarrino3722    11.4.2011 14:38 Marrino

ja se hodně těším na achievementy jinak si myslím, že je tam ten déšť a sněžení na dotvoření atmosféry, nejaký zásadní význam mít asi nebude :)

Prochik    Sníh je v MC už dlouho, ale jenom ve formě "dávno" napadané na zem.Prochikprochik3047    11.4.2011 12:21 Prochik

Sníh je v MC už dlouho, ale jenom ve formě "dávno" napadané na zem.

Fatal.Error=XP    V Minecraftu je sníh už teď ne? Zase bych to s těma živlema nepřeháněl. Je dost, že se láva dostává na povrch a ve vodě se můžem utopit. K tomu ještě závěje, a laviny 8-)Fatal.Error=XPfatalerrorxp5036    11.4.2011 11:58 Fatal.Error=XP

V Minecraftu je sníh už teď ne? Zase bych to s těma živlema nepřeháněl. Je dost, že se láva dostává na povrch a ve vodě se můžem utopit. K tomu ještě závěje, a laviny 8-)

Prochik    Chudák Java. Defektu s označením přeplácanost se MC ale asi nevyhne, pokud tam opravdu dají draky a magii. Sice je pěkný, že se snažej vyhovět žádostem hráčů, ale to se tam prostě ani trochu nehodí.Prochikprochik3047    11.4.2011 10:43 Prochik

Chudák Java. Defektu s označením přeplácanost se MC ale asi nevyhne, pokud tam opravdu dají draky a magii. Sice je pěkný, že se snažej vyhovět žádostem hráčů, ale to se tam prostě ani trochu nehodí.

Informace o hře

 

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Kobky plné chaosu – deskovka

Nechte se zlákat do smrdutých cel, z nichž může vyjít pouze jeden vítěz.

 
 

Ve víru věků – deskovka

Speciál - 16.3.2018
 
Ve víru věků – deskovka

Budujte své impérium a zanechejte odkaz budoucím generacím.

 
 
 
Assassin’s Creed: Origins - Kletba faraonů

Théby a Údolí králů. Přesně tam nás pošle v pořadí druhé DLC pro Assassin’s Creed: Origins. Stojí ale nové dobrodružství za to?

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 
 
Feudal Alloy – dojmy z hraní

Chopte se meče a akvárka, jdou se rozbíjet stroje!

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 
 
Wolfenstein 2: The Freedom Chronicles – The Deeds of Captain Wilkins

Jak se povedl poslední pokus o vytvoření dodatečného obahu pro Wolfenstein 2: The New Colossus?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole