Uživatel nepřihlášen
 

V Minecraftu brzy začne sněžit

Pondělí 11.4.2011 09:39 - Autor: Rosťa "Rosťa" Viktorin - Rubrika: Novinky - Zdroj: Homepage Novinka

Kostičkoidní megaúspěšný Minecraft se již velice brzy dočká updatu verze 1.5, jenž ho mimo jiné obohatí o efekty počasí.

Abyste měli alespoň zdánlivou představu jak něco takového bude vypadat, objevilo se na Youtube video, jež vám prozradí vše podstatné.

Vločky sněhu, či kapky deště, sice vypadají tak nějak obyčejně, potěší ovšem fakt, že lze sledovat jak výkyvy teploty mění vodu na sníh a led a naopak.

Update 1.5 nicméně nabídne i in-game statistiky a achievementy, přičemž online by měl být někdy v průběhu příštího týdne.

"Jakmile bude hotová práce na statistikách a efekty počasí budou řádně otestovány, pustíme 1.5 do světa. Hádám, že bychom to mohli stihnout někdy příští týden," prozradil Notch.

Tisk
Štítky: minecraft, mojang
Minecraft na PC, PS4, PS3, Xbox 360, PSV, 3DS, iPhone, iPad, AndroidScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Minecraft Screenshot ze hry Minecraft Screenshot ze hry Minecraft Screenshot ze hry Minecraft Screenshot ze hry Minecraft Screenshot ze hry Minecraft Screenshot ze hry Minecraft Screenshot ze hry Minecraft
Související novinky
 
Na 3DS vyšel Minecraft

Na 3DS vyšel Minecraft

Pátek 15.9.2017 09:55 - Kostičkový fenomén je určen pro nové modely handheldu Nintendo 3DS. Přečíst celý článek »

Ve speciálním obchodě se budou prodávat věci do Minecraftu

Ve speciálním obchodě se budou prodávat věci do Minecraftu

Úterý 11.4.2017 14:05 - Prověření tvůrci budou v Minecraft Storu prodávat své výtvory. Zaplatíte jim takzvanými Minecraft Coins. Přečíst celý článek »

4 komentáře|PC, PS4, Xbox One, iPhone, iPad, Android
Minecraft v Unreal Enginu 4? Sny se stávají skutečností

Minecraft v Unreal Enginu 4? Sny se stávají skutečností

Pondělí 7.3.2016 15:52 - Málokdo by tomu kdy věřil, ale kostičkované dobrodružství nebude zase tak zastaralé. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince V Minecraftu brzy začne sněžit
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Linhartik    To snezeni je naprd me se to libilo predtimLinhartiklinhartik2417    21.5.2011 21:33 Linhartik

To snezeni je naprd me se to libilo predtim

Linhartik    Az ted to melo prijit o vanocich XDLinhartiklinhartik2417    11.4.2011 22:24 Linhartik

Az ted to melo prijit o vanocich XD

dusty    to se mi líbídustydusty4291    11.4.2011 16:43 dusty

to se mi líbí

Moonis    Jeste dodavam, ze Notch napsal na twitteru, ze pri bource budou vylezat prisery, jako ve tme. Jeste dodal, ze pokud trefi blesk nejake prase, tak se promeni v "zombie pigman", hraci budou urcite znat. Jinak Indie hra roku to je uz davno predem jasne. Datum vydani je 11. listopadu, lehce se to zapamatuje diky "11/11/11". ;-)Moonismoonis2191    11.4.2011 16:38 Moonis

Jeste dodavam, ze Notch napsal na twitteru, ze pri bource budou vylezat prisery, jako ve tme. Jeste dodal, ze pokud trefi blesk nejake prase, tak se promeni v "zombie pigman", hraci budou urcite znat. Jinak Indie hra roku to je uz davno predem jasne. Datum vydani je 11. listopadu, lehce se to zapamatuje diky "11/11/11". ;-)

JakER    A je to tu! Na tohle jsem čekal. Jeto dobré na dotvoření atmosféry. Jen doufám, že bude sněžit a pršet jednou za čas. Aby to nedopadlo tak, že každých pět minut buď sněží nebo prší. To by bylo krapet přeplácané. :D Kdy že asi má vyjít už plná verze? Tohle bude dost možná kandidát na hru roku. A když né AAA tak alespoň Indie hrou roku to bude určitě!JakERjaker2265    11.4.2011 15:57 JakER

A je to tu! Na tohle jsem čekal. Jeto dobré na dotvoření atmosféry. Jen doufám, že bude sněžit a pršet jednou za čas. Aby to nedopadlo tak, že každých pět minut buď sněží nebo prší. To by bylo krapet přeplácané. :D Kdy že asi má vyjít už plná verze? Tohle bude dost možná kandidát na hru roku. A když né AAA tak alespoň Indie hrou roku to bude určitě!

Prochik    Jako usnadnění cestování by to mohlo stačit. Pokud i někdy přidaj žraloky či jinou vodní/mořskou havěť, tak to bude rozhodně bezpečnější, než plavání.Prochikprochik3047    11.4.2011 14:48 Prochik

Jako usnadnění cestování by to mohlo stačit. Pokud i někdy přidaj žraloky či jinou vodní/mořskou havěť, tak to bude rozhodně bezpečnější, než plavání.

Marrino    ja se hodně těším na achievementy jinak si myslím, že je tam ten déšť a sněžení na dotvoření atmosféry, nejaký zásadní význam mít asi nebude :)Marrinomarrino3722    11.4.2011 14:38 Marrino

ja se hodně těším na achievementy jinak si myslím, že je tam ten déšť a sněžení na dotvoření atmosféry, nejaký zásadní význam mít asi nebude :)

Prochik    Sníh je v MC už dlouho, ale jenom ve formě "dávno" napadané na zem.Prochikprochik3047    11.4.2011 12:21 Prochik

Sníh je v MC už dlouho, ale jenom ve formě "dávno" napadané na zem.

Fatal.Error=XP    V Minecraftu je sníh už teď ne? Zase bych to s těma živlema nepřeháněl. Je dost, že se láva dostává na povrch a ve vodě se můžem utopit. K tomu ještě závěje, a laviny 8-)Fatal.Error=XPfatalerrorxp5036    11.4.2011 11:58 Fatal.Error=XP

V Minecraftu je sníh už teď ne? Zase bych to s těma živlema nepřeháněl. Je dost, že se láva dostává na povrch a ve vodě se můžem utopit. K tomu ještě závěje, a laviny 8-)

Prochik    Chudák Java. Defektu s označením přeplácanost se MC ale asi nevyhne, pokud tam opravdu dají draky a magii. Sice je pěkný, že se snažej vyhovět žádostem hráčů, ale to se tam prostě ani trochu nehodí.Prochikprochik3047    11.4.2011 10:43 Prochik

Chudák Java. Defektu s označením přeplácanost se MC ale asi nevyhne, pokud tam opravdu dají draky a magii. Sice je pěkný, že se snažej vyhovět žádostem hráčů, ale to se tam prostě ani trochu nehodí.

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Total War: Arena - první dojmy z bojiště

V minulých dnech nám byla dána možnost otestovat uzavřenou betu Total War: Arena. Líbil se nám nový zástupce slavné značky?

 
Přečíst celý článek»Autor: ThainDegu - Platforma: PC
 
 
Star Wars: Battlefront 2 - vše, co byste měli vědět, na jednom místě

V multiplayeru nás konečně čekají všechny tři éry Star Wars ságy. Těšit se můžeme i na kampaň, v níž se ujmeme velitelky elitní imperiální jednotky.

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Ken Follett’s The Pillars of Earth – stavění katedrály podle knižní předlohy

První část hry „Z popela“ nabízí prolog k rozsáhlému příběhu o stavbě katedrály a o osudech lidí s ní spojenými.

 
Přečíst celý článek»Autor: Ylbirda - Platforma: PC a konzole
 
 
Dungeons 3 – ničte, palte, pleňte, vše je dovoleno!

Už vás nebaví hrdinské chování hlavních postav pohádkových příběhů? Odhalte svou temnou stránku v kůži mladé elfky vládnoucí smrduté kobce!

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 
 
Middle-earth: Shadow of War – velkolepé tažení za záchranou Středozemě

První díl byl darem z nebes pro všechny milovníky Středozemě a akčních her. Dokázal Shadow of War něčím překvapit?

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole