Uživatel nepřihlášen
  

Další díl gameplay trailerů L.A. Noire už zítra

Středa 20.4.2011 19:19 - Autor: Michal "Mendys" Maliarov - Rubrika: Novinky - Zdroj: CVG Novinka

Rockstar vnadí třetím brzkým dílem herních záběrů z veleočekávané detektivky L. A. Noire.

To se dle všeho dostane na internet zítra odpoledne a ponese název „Rising through the Ranks“. Jak již název naznačuje, video pořádně ukáže hlavního hrdinu a především způsob, jakým se bude pohybovat v pěti hlavních policejních odděleních.

Jeho LAPD kariéra by měla začít mezi obyčejnými pochůzkáři a vést např. přes dopravní oddělení až po hlavního detektiva oddělení vražd.Team Bondi se nedávno svěřil, že bude moci technologie užitá v L.A. Noire vytvořit takové herní tituly, které se budou směle měřit s filmy či seriály. Alespoň co se realismu týče. Na paty však dle všeho šlape také studio Remedy, které se chlubí svou vlastní technologií. Důkazy máme prozatím jen z jedné strany, tudíž si na soud ještě počkáme.

Tisk
L.A. Noire na PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, SwitchScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire
Související novinky
 
L.A. Noire vyjde na PS4, Xbox One a Switch
 

L.A. Noire vyjde na PS4, Xbox One a Switch

Čtvrtek 7.9.2017 15:16 - V přípravě je také speciální VR edice pro HTC Vive, která nabídne 7 vybraných případů z původní hry. Přečíst celý článek »

32 komentářů|PC, PS4, Xbox One, Switch
Přehlídka nepovedených záběrů z L.A. Noire

Přehlídka nepovedených záběrů z L.A. Noire

Pondělí 4.2.2013 13:33 - Stejně jako při natáčení filmu, i Team Bondi se občas nepovedl některý dialog při nahrávání. Technologie snímání pohybuje, včetně obličeje, je jednoduše impozantní. Přečíst celý článek »

33 komentářů|PC, PS3, Xbox 360
PC verze L.A. Noire nově s DirectX 11

PC verze L.A. Noire nově s DirectX 11

Čtvrtek 16.2.2012 19:30 - Rockstar nás potěšil novým updatem pro PC verzi detektivky L.A. Noire, která mimo jiné přidává i podporu DirectX 11. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Další díl gameplay trailerů L.A. Noire už zítra
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
JakER    Mendys: To jsem též četl. Ale později jsem zase četl jiný, pozdější článek a ten to popřel. Jak je to doopravdy se každopádně dozvíme již brzy. :-)JakERjaker2265    20.4.2011 20:38 JakER

Mendys: To jsem též četl. Ale později jsem zase četl jiný, pozdější článek a ten to popřel. Jak je to doopravdy se každopádně dozvíme již brzy. :-)

Mendys    JakER: Mám pocit že se někde psalo, že máš hlavní příběh ale nic ti nebrání jezdit po městě. Dokonce by měly být nepovinné mise. Jen to prostě nebude takové, jako je GTA. Přecejen hraješ za poldu :)Mendysmendys5    20.4.2011 20:32 Mendys

JakER: Mám pocit že se někde psalo, že máš hlavní příběh ale nic ti nebrání jezdit po městě. Dokonce by měly být nepovinné mise. Jen to prostě nebude takové, jako je GTA. Přecejen hraješ za poldu :)

Pustynia    Jako že myslíš podle toho, že to asi nebude jen tak, když je za to dokonce achiev? :-D Vždyť achievy jsou někdy i za totální banality :-) mě PCčkáři to ale stejně může být fuk... :gun:Pustyniapustynia2385    20.4.2011 20:04 Pustynia

Jako že myslíš podle toho, že to asi nebude jen tak, když je za to dokonce achiev? :-D Vždyť achievy jsou někdy i za totální banality :-) mě PCčkáři to ale stejně může být fuk... :gun:

JakER    Ačkoliv nám R* hru neprezentuje jako sandboxovku s volností pohybu, achievementy nám napovídají něco jiného. Myslíte že se nakonec nějakého pohybu dočkáme? ;-) Například tento: "Star Map - Discover all landmark buildings around the city. "JakERjaker2265    20.4.2011 19:33 JakER

Ačkoliv nám R* hru neprezentuje jako sandboxovku s volností pohybu, achievementy nám napovídají něco jiného. Myslíte že se nakonec nějakého pohybu dočkáme? ;-) Například tento: "Star Map - Discover all landmark buildings around the city. "

Informace o hře

 

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
The Evil Within 2 - probuzení do nové noční můry

Horor The Evil Within je zpět a jeho tvůrci se pokusili udělat některé věci jinak a lépe. Podařilo se jim to?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Gran Turismo Sport – návrat krále motorsportu

Prověřili jsme nové Gran Turismo Sport a nezapomněli ani na srovnání s Project Cars 2 a Forza Motorsport 7.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: Konzole
 

Elex – návrat ke kořenům?

Recenze - 16.10.2017
 
Elex – návrat ke kořenům?

Na sérii Gothic většina hráčů vzpomíná s láskou dodnes. Zapíše se nové RPG z dílen Piranha Bytes v jejich srdcích stejně dobře?

 
Přečíst celý článek»Autor: ThainDegu - Platforma: PC a konzole
 
 
South Park: The Fractured but Whole – superhrdinové útočí

Eric, Stan, Kyle a Kenny se opět vrhají do akce. Přidáte se k nim?

 
Přečíst celý článek»Autor: ThainDegu - Platforma: PC a konzole
 
 
Deskovkový speciál: České RONE

Lidská civilizace padla a o poslední zbytky se přetahují přeživší s mutanty, hybridy a inteligentními stroji. Přežijete déle než pět minut?