Uživatel nepřihlášen
  

Další díl gameplay trailerů L.A. Noire už zítra

Středa 20.4.2011 19:19 - Autor: Michal "Mendys" Maliarov - Rubrika: Novinky - Zdroj: CVG Novinka

Rockstar vnadí třetím brzkým dílem herních záběrů z veleočekávané detektivky L. A. Noire.

To se dle všeho dostane na internet zítra odpoledne a ponese název „Rising through the Ranks“. Jak již název naznačuje, video pořádně ukáže hlavního hrdinu a především způsob, jakým se bude pohybovat v pěti hlavních policejních odděleních.

Jeho LAPD kariéra by měla začít mezi obyčejnými pochůzkáři a vést např. přes dopravní oddělení až po hlavního detektiva oddělení vražd.Team Bondi se nedávno svěřil, že bude moci technologie užitá v L.A. Noire vytvořit takové herní tituly, které se budou směle měřit s filmy či seriály. Alespoň co se realismu týče. Na paty však dle všeho šlape také studio Remedy, které se chlubí svou vlastní technologií. Důkazy máme prozatím jen z jedné strany, tudíž si na soud ještě počkáme.

Tisk
L.A. Noire na PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, SwitchScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire
Související novinky
 
Dvě minuty ze Switch verze L.A. Noire

Dvě minuty ze Switch verze L.A. Noire

Pondělí 13.11.2017 15:52 - Zítra vychází detektivka na nové platformy. Ve videu uvidíte, jak se hraje Switch verze v handheld módu. Přečíst celý článek »

3 komentáře|Switch
Trailer přibližuje Switch verzi L.A. Noire

Trailer přibližuje Switch verzi L.A. Noire

Čtvrtek 9.11.2017 16:42 - Povedená detektivka se na konzoli od Nintenda objeví 14. listopadu. Přečíst celý článek »

1 komentář|Switch
Trailer láká na L.A. Noire pro nové platformy

Trailer láká na L.A. Noire pro nové platformy

Čtvrtek 26.10.2017 16:50 - Jedná se o minutový sestřih záběrů, který je k dispozici i v rozlišení 4K. Přečíst celý článek »

35 komentářů|PS4, Xbox One, Switch

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Další díl gameplay trailerů L.A. Noire už zítra
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
JakER    Mendys: To jsem též četl. Ale později jsem zase četl jiný, pozdější článek a ten to popřel. Jak je to doopravdy se každopádně dozvíme již brzy. :-)JakERjaker2265    20.4.2011 20:38 JakER

Mendys: To jsem též četl. Ale později jsem zase četl jiný, pozdější článek a ten to popřel. Jak je to doopravdy se každopádně dozvíme již brzy. :-)

Mendys    JakER: Mám pocit že se někde psalo, že máš hlavní příběh ale nic ti nebrání jezdit po městě. Dokonce by měly být nepovinné mise. Jen to prostě nebude takové, jako je GTA. Přecejen hraješ za poldu :)Mendysmendys5    20.4.2011 20:32 Mendys

JakER: Mám pocit že se někde psalo, že máš hlavní příběh ale nic ti nebrání jezdit po městě. Dokonce by měly být nepovinné mise. Jen to prostě nebude takové, jako je GTA. Přecejen hraješ za poldu :)

Pustynia    Jako že myslíš podle toho, že to asi nebude jen tak, když je za to dokonce achiev? :-D Vždyť achievy jsou někdy i za totální banality :-) mě PCčkáři to ale stejně může být fuk... :gun:Pustyniapustynia2385    20.4.2011 20:04 Pustynia

Jako že myslíš podle toho, že to asi nebude jen tak, když je za to dokonce achiev? :-D Vždyť achievy jsou někdy i za totální banality :-) mě PCčkáři to ale stejně může být fuk... :gun:

JakER    Ačkoliv nám R* hru neprezentuje jako sandboxovku s volností pohybu, achievementy nám napovídají něco jiného. Myslíte že se nakonec nějakého pohybu dočkáme? ;-) Například tento: "Star Map - Discover all landmark buildings around the city. "JakERjaker2265    20.4.2011 19:33 JakER

Ačkoliv nám R* hru neprezentuje jako sandboxovku s volností pohybu, achievementy nám napovídají něco jiného. Myslíte že se nakonec nějakého pohybu dočkáme? ;-) Například tento: "Star Map - Discover all landmark buildings around the city. "

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Deskovkový speciál: Scythe

Speciál - 17.12.2017
 
Deskovkový speciál: Scythe

Svět po ničivé válce bojuje o vlastnictví továrny na výrobu bitevních robotů. Bude vítězem tohoto střetu právě vaše civilizace?

 
 
 
Ancestors Legacy – dojmy z hraní

Půl roku před vydáním vypadá tato real-time strategie pro PC a Xbox One více než nadějně!

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole
 
 
Star Wars: Battlefront 2 – The Last Jedi Season aneb krok správným směrem

Co všechno nabízí první várka bezplatného dodatečného obsahu pro Battlefront 2 a co se od vydání stihlo zlepšit?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Deskovkový speciál: Escape Room – úniková hra

Průšvih. Máte 60 minut na vyřešení problému, jinak jste v loji. Uspějete, nebo skončíte v poli poražených?

 
 
 
The Surge: A Walk in the Park DLC

Zatím jediné příběhové DLC The Surge láká na výlet do zábavního parku. Zažijeme akční jízdu na horské dráze, na kterou dlouho nezapomeneme?

 
Přečíst celý článek»Autor: Vakomlok - Platforma: PC a konzole