Herní obchod GameLeader
 

Komunita Gran Turisma 5 v detailech

Pondělí 12.7.2010 13:30 - Autor: Michal "Mendys" Maliarov - Rubrika: Novinky - Zdroj: VG247 Novinka

Nejnovější číslo časopisu OPM popsalo v detailech inovované komunitní funkce zvané My Lounge k chystaným závodům Gran Turismo 5.

My Lounge nabídne hráčům přístup ke všem jejich online funkcím a možnostem. Také zde bude nástěnka plná statistik, zpráv a statusů vašich přátel v online komunitě. Kromě toho budete moci navštěvovat i nástěnky vašich přátel, ať už jsou online či offline, a vyzývat je k novým závodům a testům.Jako milý bonus je tu přítomna podpora hlasového chatu až pro 32 lidí najednou, možnost zakládat závody až pro 16 hráčů, dívat se na již probíhající závody a využívat služby GT-TV VOD pro skvělé opakovačky.

Vypadá to solidně a nabušeně. A vůbec to nepřipomíná Autolog z NFS: Hot Pursuit od Criterionu. Teď jen, kdo si od koho vypůjčil nápady?

Tisk
Gran Turismo 5 na PS3Screenshoty ze hry
Screenshot ze hry Gran Turismo 5 Screenshot ze hry Gran Turismo 5 Screenshot ze hry Gran Turismo 5 Screenshot ze hry Gran Turismo 5 Screenshot ze hry Gran Turismo 5 Screenshot ze hry Gran Turismo 5 Screenshot ze hry Gran Turismo 5 Screenshot ze hry Gran Turismo 5
Související novinky
 
Sony z PS Store odstraní všechny DLC pro Gran Turismo 5

Sony z PS Store odstraní všechny DLC pro Gran Turismo 5

Pondělí 24.2.2014 09:06 - Stane se tak v dubnu. Chce Sony tímto přístupem donutit hráče, aby si koupili šestý díl? O měsíc později budou vypnuty servery pro online hraní. Přečíst celý článek »

Nová Corvetta C7 Stingray zítra v Gran Turismo 5

Nová Corvetta C7 Stingray zítra v Gran Turismo 5

Pondělí 14.1.2013 18:00 - Každý majitel Gran Turisma 5 si luxusní automobil bude moci stáhnout zítra, a to zdarma. Přečíst celý článek »

Gran Turismo 5 se pochlubilo vozem Corvette C7

Gran Turismo 5 se pochlubilo vozem Corvette C7

Čtvrtek 29.11.2012 16:00 - Zdarma si můžete stáhnout testovací prototyp Corvette C7, který bude představen v lednu 2013. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Komunita Gran Turisma 5 v detailech
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:

Diskuze na fóru

Náhodné myšlenky a události dne (10018 příspěvků), Vše o sběratelských/speciálních/limitovaných edicích her (2882 příspěvků), STEAM -všechno sem (4440 příspěvků), Ovladač zobrazení přestal pracovat (17 příspěvků), Staré hry (14 příspěvků), Zaklínač 2 - náročná hra na grafiku? (21 příspěvků), NOTEBOOK KU*VA DRÁT ! :D (7 příspěvků), NAT STRICT (6 příspěvků), Heroes III (5 příspěvků), Diablo III (1559 příspěvků), Malý průzkum: Chceme dělat F2P hru a zajímalo by nás... (4 příspěvky)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Dead Rising 3 – zombie není nikdy dost

Jedním ze dvou startovních titulů pro Xbox One je i třetí pokračování apokalyptické zombie řežby Dead Rising. Jde ale opravdu o next-gen?

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: Konzole
 
 
Murdered: Soul Suspect – smrt je jen začátek

Myslíte si, že smrtí všechno končí? Pokud ano, tak se mýlíte, nebo alespoň ve hře Murdered: Soul Suspect tomu tak není. V tomto chystaném detektivním…

 
Přečíst celý článek»Autor: Fakus - Platforma: PC a konzole
 
 
The Elder Scrolls Online – stará série v novém podání

Dvacet let stará série The Elder Scrolls konečně dorazila v dlouho očekávaném MMO kabátku a tak nastal čas na zvídavou, avšak nekompromisní recenzi.

 
Přečíst celý článek»Autor: _Steve_ - Platforma: PC

Navštivte také naše partnerské weby

diit.cz CDR CDH.cz - Česká databáze her Webgame, online strategická hra Porse.cz - hry ke stažení zdarma Kdy co vyjde