Herní obchod GameLeader
 

Komunita Gran Turisma 5 v detailech

Pondělí 12.7.2010 13:30 - Autor: Michal "Mendys" Maliarov - Rubrika: Novinky - Zdroj: VG247 Novinka

Nejnovější číslo časopisu OPM popsalo v detailech inovované komunitní funkce zvané My Lounge k chystaným závodům Gran Turismo 5.

My Lounge nabídne hráčům přístup ke všem jejich online funkcím a možnostem. Také zde bude nástěnka plná statistik, zpráv a statusů vašich přátel v online komunitě. Kromě toho budete moci navštěvovat i nástěnky vašich přátel, ať už jsou online či offline, a vyzývat je k novým závodům a testům.Jako milý bonus je tu přítomna podpora hlasového chatu až pro 32 lidí najednou, možnost zakládat závody až pro 16 hráčů, dívat se na již probíhající závody a využívat služby GT-TV VOD pro skvělé opakovačky.

Vypadá to solidně a nabušeně. A vůbec to nepřipomíná Autolog z NFS: Hot Pursuit od Criterionu. Teď jen, kdo si od koho vypůjčil nápady?

Tisk
Gran Turismo 5 na PS3Screenshoty ze hry
Screenshot ze hry Gran Turismo 5 Screenshot ze hry Gran Turismo 5 Screenshot ze hry Gran Turismo 5 Screenshot ze hry Gran Turismo 5 Screenshot ze hry Gran Turismo 5 Screenshot ze hry Gran Turismo 5 Screenshot ze hry Gran Turismo 5 Screenshot ze hry Gran Turismo 5
Související novinky
 
Sony z PS Store odstraní všechny DLC pro Gran Turismo 5

Sony z PS Store odstraní všechny DLC pro Gran Turismo 5

Pondělí 24.2.2014 09:06 - Stane se tak v dubnu. Chce Sony tímto přístupem donutit hráče, aby si koupili šestý díl? O měsíc později budou vypnuty servery pro online hraní. Přečíst celý článek »

Nová Corvetta C7 Stingray zítra v Gran Turismo 5

Nová Corvetta C7 Stingray zítra v Gran Turismo 5

Pondělí 14.1.2013 18:00 - Každý majitel Gran Turisma 5 si luxusní automobil bude moci stáhnout zítra, a to zdarma. Přečíst celý článek »

Gran Turismo 5 se pochlubilo vozem Corvette C7

Gran Turismo 5 se pochlubilo vozem Corvette C7

Čtvrtek 29.11.2012 16:00 - Zdarma si můžete stáhnout testovací prototyp Corvette C7, který bude představen v lednu 2013. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Komunita Gran Turisma 5 v detailech
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:

Diskuze na fóru

STEAM -všechno sem (5030 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (10305 příspěvků), Vše o sběratelských/speciálních/limitovaných edicích her (3331 příspěvků), Český dabing ve hrách (52 příspěvků), The Walking Dead (688 příspěvků), Zaklínač 2-problém textury (9 příspěvků), Čínské telefony a obchody - zkušenosti (106 příspěvků), Vylepšenie PC (26 příspěvků), Creative - forum pro kreativní lidi (480 příspěvků), Vaše oblíbené  filmy! (58 příspěvků), Survarium (30 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Dojmy z bety Destiny – milionová produkce

Na schůzku s osudem, po zuby ozbrojen. Takhle nějak si to představují v Bungie a my s radostí jejich vizi otestovali.

 
Přečíst celý článek»Autor: corfer - Platforma: Konzole
 
 
The Last of Us: Remastered – vybroušený survival thriller

Jedna z nejlepších her pro PS3 se dočkala upravené verze pro PS4. Dokázalo Naughty Dog zaujmout i podruhé?

 
Přečíst celý článek»Autor: Miky - Platforma: Konzole
 
 
O multiplayeru a těžbě v Take On Mars aneb jak finišuje vývoj nadějného simulátoru

Znovu jsme podnikli výpravu do kanceláří Bohemia Interactive na pražském Smíchově, abychom se podívali, jak probíhají poslední fáze vývoje simulátoru…

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC

Navštivte také naše partnerské weby

Pán Hradu - války klanů diit.cz CDR CDH.cz - Česká databáze her Webgame, online strategická hra Porse.cz - hry ke stažení zdarma