Uživatel nepřihlášen
   

Rockstar končí s Team Bondi

Úterý 5.7.2011 14:25 - Autor: Rosťa "Rosťa" Viktorin - Rubrika: Novinky - Zdroj: GamesIndustry Novinka

Společnými silami dotlačili na trh nadprůměrný detektivní thriller L.A. Noire, avšak nyní spolupráce lidí z Rockstar a Team Bondi končí.

Na GamesIndustry.biz se objevila zpráva, z níž vyplývá, že nový projekt tvůrčího studia půjde na trh pod hlavičkou jiné společnosti, neboť vztahy mezi oběma firmami nejsou nejlepší.

Ačkoliv jsou Team Bondi vděčni vedení Rockstar za pomoc, především finanční, bez níž by prý L.A. Noire vyšlo přinejlepším o pár let později, další spolupráce je nereálná.

Vývojářům totiž vadil především přístup vydavatelské společnosti - která jednu dobu dokonce uvažovala o akvizici Bondi a vytvoření Rockstar Sydney - jež s nimi údajně jednala jako s onucí.

"Každý máme své dny, nikdy ale nezapomenu, že se ke mně tihle lidé chovali jako ke kusu *****," nechal se slyšet ředitel tvůrčího celku, Brendan McNamara.

Tisk
L.A. Noire na PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, SwitchScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire
Související novinky
 
Dvě minuty ze Switch verze L.A. Noire

Dvě minuty ze Switch verze L.A. Noire

Pondělí 13.11.2017 15:52 - Zítra vychází detektivka na nové platformy. Ve videu uvidíte, jak se hraje Switch verze v handheld módu. Přečíst celý článek »

3 komentáře|Switch
Trailer přibližuje Switch verzi L.A. Noire

Trailer přibližuje Switch verzi L.A. Noire

Čtvrtek 9.11.2017 16:42 - Povedená detektivka se na konzoli od Nintenda objeví 14. listopadu. Přečíst celý článek »

1 komentář|Switch
Trailer láká na L.A. Noire pro nové platformy

Trailer láká na L.A. Noire pro nové platformy

Čtvrtek 26.10.2017 16:50 - Jedná se o minutový sestřih záběrů, který je k dispozici i v rozlišení 4K. Přečíst celý článek »

35 komentářů|PS4, Xbox One, Switch

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Rockstar končí s Team Bondi
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
JakER    To je škoda. Těšil jsem se na další počin těchto studií. Přeci jen R* umí městské akce nejlépe v oboru a Team Bondi tomu zase dal něco naprosto nového a u Rockstaru nevídaného. Vážně škoda.JakERjaker2265    7.7.2011 20:46 JakER

To je škoda. Těšil jsem se na další počin těchto studií. Přeci jen R* umí městské akce nejlépe v oboru a Team Bondi tomu zase dal něco naprosto nového a u Rockstaru nevídaného. Vážně škoda.

MEN-X    Co je tak sprostýho na slovu hadr, že musí být vyhvězdičkovaný? :-DMEN-Xmen-x262    5.7.2011 22:07 MEN-X

Co je tak sprostýho na slovu hadr, že musí být vyhvězdičkovaný? :-D

LED Lampicka    Tak a LA Noire na PC nebude :-(LED Lampickaled-lampicka6884    5.7.2011 21:14 LED Lampicka

Tak a LA Noire na PC nebude :-(

maiquang    IMHO to Brendan trochu přehnal, ten jeho výrok je ze soukromýho e-mailu (omylem ho poslal všem zaměstnancům) , napsal to jen kvůli tomu, že R* změnil logo L. A. Noire a jemu se to nový logo nelíbilo. R* uvažoval z Team Bondi udělat R* Sydney, ale časem zjistli, že to bude nemožný hlavně kvůli managementu TB.maiquangmaiquang1094    5.7.2011 17:59 maiquang

IMHO to Brendan trochu přehnal, ten jeho výrok je ze soukromýho e-mailu (omylem ho poslal všem zaměstnancům) , napsal to jen kvůli tomu, že R* změnil logo L. A. Noire a jemu se to nový logo nelíbilo. R* uvažoval z Team Bondi udělat R* Sydney, ale časem zjistli, že to bude nemožný hlavně kvůli managementu TB.

Qartter   3x   No tak při takhle velkých projektech člověku ujedou nervi ale , že by se k němu chovali jak pěti hvezdičkovému člověku... :-D To už je něcoQartterqartter6175    5.7.2011 15:53 Qartter

No tak při takhle velkých projektech člověku ujedou nervi ale , že by se k němu chovali jak pěti hvezdičkovému člověku... :-D To už je něco

SweetL.c.King    Hmmmm žadnej problem ne :DSweetL.c.Kingsweetlcking6381    5.7.2011 15:22 SweetL.c.King

Hmmmm žadnej problem ne :D

Al-Muhambad   5x   Při kvalitě L. A. Noire určitě nebudou mít problém s hledáním nového vydavatele... :lala:Al-Muhambadal-muhambad4853    5.7.2011 14:28 Al-Muhambad

Při kvalitě L. A. Noire určitě nebudou mít problém s hledáním nového vydavatele... :lala:

Diskuze na fóru

Vtipné momenty z her (7 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12012 příspěvků), Humble bundle -vše sem (580 příspěvků), ovladač na volant (3 příspěvky), Splitscreen hry (7 příspěvků), Trance - TOAO 12 Darren Porter (455 příspěvků), STEAM -všechno sem (7041 příspěvků), Prodám zlato do Total War Arena (1 příspěvek)

Informace o hře

 

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Rozhovor s Michaelem Dennym o PlayStationu a Paris Games Week

Nejen o chystaných hrách s viceprezidentem SIE Worldwide Studios.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: Konzole
 
 
JCB Pioneer: Mars – dojmy z hraní

Založit kolonii na místě, které není zrovna ideální pro život je oříšek. O to víc je to složitější, když jste na to úplně sami.

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC
 

SpellForce 3

Recenze - 11.12.2017
 
SpellForce 3

Svět Eo je zmítán záhadnou chorobou, z jejíhož šíření jsou obviněni magií nadaní jedinci. Přijdete na kloub původu zhoubného moru?

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC
 

Deskovkový speciál: Tókaidó

Speciál - 10.12.2017
 
Deskovkový speciál: Tókaidó

Hrstka poutníků se vydává pověstnou stezkou podél japonského pobřeží. Přidáte se k jejich pouti?

 
 
 
Nejzajímavější a nejdůležitější novinky z The Game Awards a PlayStation Experience

Trailer Metra Exodus a Death Stranding, nové hry od tvůrců Dark Souls a Firewatch, Bayonetta 3, Witchfire, datum vydání PUBG a A Way Out, gameplay…

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole