Uživatel nepřihlášen
   

Rockstar končí s Team Bondi

Úterý 5.7.2011 14:25 - Autor: Rosťa "Rosťa" Viktorin - Rubrika: Novinky - Zdroj: GamesIndustry Novinka

Společnými silami dotlačili na trh nadprůměrný detektivní thriller L.A. Noire, avšak nyní spolupráce lidí z Rockstar a Team Bondi končí.

Na GamesIndustry.biz se objevila zpráva, z níž vyplývá, že nový projekt tvůrčího studia půjde na trh pod hlavičkou jiné společnosti, neboť vztahy mezi oběma firmami nejsou nejlepší.

Ačkoliv jsou Team Bondi vděčni vedení Rockstar za pomoc, především finanční, bez níž by prý L.A. Noire vyšlo přinejlepším o pár let později, další spolupráce je nereálná.

Vývojářům totiž vadil především přístup vydavatelské společnosti - která jednu dobu dokonce uvažovala o akvizici Bondi a vytvoření Rockstar Sydney - jež s nimi údajně jednala jako s onucí.

"Každý máme své dny, nikdy ale nezapomenu, že se ke mně tihle lidé chovali jako ke kusu *****," nechal se slyšet ředitel tvůrčího celku, Brendan McNamara.

Tisk
L.A. Noire na PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, SwitchScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire
Související novinky
 
L.A. Noire vyjde na PS4, Xbox One a Switch
 

L.A. Noire vyjde na PS4, Xbox One a Switch

Čtvrtek 7.9.2017 15:16 - V přípravě je také speciální VR edice pro HTC Vive, která nabídne 7 vybraných případů z původní hry. Přečíst celý článek »

32 komentářů|PC, PS4, Xbox One, Switch
Přehlídka nepovedených záběrů z L.A. Noire

Přehlídka nepovedených záběrů z L.A. Noire

Pondělí 4.2.2013 13:33 - Stejně jako při natáčení filmu, i Team Bondi se občas nepovedl některý dialog při nahrávání. Technologie snímání pohybuje, včetně obličeje, je jednoduše impozantní. Přečíst celý článek »

33 komentářů|PC, PS3, Xbox 360
PC verze L.A. Noire nově s DirectX 11

PC verze L.A. Noire nově s DirectX 11

Čtvrtek 16.2.2012 19:30 - Rockstar nás potěšil novým updatem pro PC verzi detektivky L.A. Noire, která mimo jiné přidává i podporu DirectX 11. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Rockstar končí s Team Bondi
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
JakER    To je škoda. Těšil jsem se na další počin těchto studií. Přeci jen R* umí městské akce nejlépe v oboru a Team Bondi tomu zase dal něco naprosto nového a u Rockstaru nevídaného. Vážně škoda.JakERjaker2265    7.7.2011 20:46 JakER

To je škoda. Těšil jsem se na další počin těchto studií. Přeci jen R* umí městské akce nejlépe v oboru a Team Bondi tomu zase dal něco naprosto nového a u Rockstaru nevídaného. Vážně škoda.

MEN-X    Co je tak sprostýho na slovu hadr, že musí být vyhvězdičkovaný? :-DMEN-Xmen-x262    5.7.2011 22:07 MEN-X

Co je tak sprostýho na slovu hadr, že musí být vyhvězdičkovaný? :-D

LED Lampicka    Tak a LA Noire na PC nebude :-(LED Lampickaled-lampicka6884    5.7.2011 21:14 LED Lampicka

Tak a LA Noire na PC nebude :-(

maiquang    IMHO to Brendan trochu přehnal, ten jeho výrok je ze soukromýho e-mailu (omylem ho poslal všem zaměstnancům) , napsal to jen kvůli tomu, že R* změnil logo L. A. Noire a jemu se to nový logo nelíbilo. R* uvažoval z Team Bondi udělat R* Sydney, ale časem zjistli, že to bude nemožný hlavně kvůli managementu TB.maiquangmaiquang1094    5.7.2011 17:59 maiquang

IMHO to Brendan trochu přehnal, ten jeho výrok je ze soukromýho e-mailu (omylem ho poslal všem zaměstnancům) , napsal to jen kvůli tomu, že R* změnil logo L. A. Noire a jemu se to nový logo nelíbilo. R* uvažoval z Team Bondi udělat R* Sydney, ale časem zjistli, že to bude nemožný hlavně kvůli managementu TB.

Qartter   3x   No tak při takhle velkých projektech člověku ujedou nervi ale , že by se k němu chovali jak pěti hvezdičkovému člověku... :-D To už je něcoQartterqartter6175    5.7.2011 15:53 Qartter

No tak při takhle velkých projektech člověku ujedou nervi ale , že by se k němu chovali jak pěti hvezdičkovému člověku... :-D To už je něco

SweetL.c.King    Hmmmm žadnej problem ne :DSweetL.c.Kingsweetlcking6381    5.7.2011 15:22 SweetL.c.King

Hmmmm žadnej problem ne :D

Al-Muhambad   5x   Při kvalitě L. A. Noire určitě nebudou mít problém s hledáním nového vydavatele... :lala:Al-Muhambadal-muhambad4853    5.7.2011 14:28 Al-Muhambad

Při kvalitě L. A. Noire určitě nebudou mít problém s hledáním nového vydavatele... :lala:

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Nejzajímavější a nejdůležitější události týdne - 16. až 22. října

Uzavření Visceral Games a překopání jeho Star Wars hry, launch trailer Wolfensteina 2, odklad Age of Empires: Definitive Edition, Monster Energy…

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 

Deskovkový speciál: DOOM

Speciál - 22.10.2017
 
Deskovkový speciál: DOOM

Základna Lazarus na Phobosu se opět probudila k životu. Odvážíte se prozkoumat zdánlivě opuštěné laboratoře plné démonických monster?

 
 
 
Total War: Arena - první dojmy z bojiště

V minulých dnech nám byla dána možnost otestovat uzavřenou betu Total War: Arena. Líbil se nám nový zástupce slavné značky?

 
Přečíst celý článek»Autor: ThainDegu - Platforma: PC
 
 
Star Wars: Battlefront 2 - vše, co byste měli vědět, na jednom místě

V multiplayeru nás konečně čekají všechny tři éry Star Wars ságy. Těšit se můžeme i na kampaň, v níž se ujmeme velitelky elitní imperiální jednotky.

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Ken Follett’s The Pillars of Earth – stavění katedrály podle knižní předlohy

První část hry „Z popela“ nabízí prolog k rozsáhlému příběhu o stavbě katedrály a o osudech lidí s ní spojenými.

 
Přečíst celý článek»Autor: Ylbirda - Platforma: PC a konzole