Uživatel nepřihlášen
  

Team Bondi si dost možná přičichne k filmům

Čtvrtek 4.8.2011 10:13 - Autor: Rosťa "Rosťa" Viktorin - Rubrika: Novinky - Zdroj: Kotaku Novinka

Tvůrce kritiky i hráči pozitivně hodnocené detektivky L.A. Noire nejspíš čeká akvizice filmovou společností.

„Koluje informace, že firmu Team Bondi čeká sloučení s KMM Studios,“ prozradil anonymní zdroj ze studia Dr D. „Team Bondi je po skandálech se společností Rockstar tak trochu v háji a potřebuje svoje jméno schovat za někoho jiného.“

Zakladatel tvůrčího celku, Brendan McNamara, už byl v Dr D. Studios, kde se v současné době dělá na Happy Feet 2, údajně na návštěvě a akvizice je prý na spadnutí.

Nic ale zatím není potvrzené, natož oficiální, a na konkrétní informace si podle všeho budeme muset ještě nějaký ten pátek počkat. Jakmile se dozvíme něco bližšího, dáme vám vědět.

Tisk
L.A. Noire na PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, SwitchScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire
Související novinky
 
L.A. Noire vyjde na PS4, Xbox One a Switch
 

L.A. Noire vyjde na PS4, Xbox One a Switch

Čtvrtek 7.9.2017 15:16 - V přípravě je také speciální VR edice pro HTC Vive, která nabídne 7 vybraných případů z původní hry. Přečíst celý článek »

32 komentářů|PC, PS4, Xbox One, Switch
Přehlídka nepovedených záběrů z L.A. Noire

Přehlídka nepovedených záběrů z L.A. Noire

Pondělí 4.2.2013 13:33 - Stejně jako při natáčení filmu, i Team Bondi se občas nepovedl některý dialog při nahrávání. Technologie snímání pohybuje, včetně obličeje, je jednoduše impozantní. Přečíst celý článek »

33 komentářů|PC, PS3, Xbox 360
PC verze L.A. Noire nově s DirectX 11

PC verze L.A. Noire nově s DirectX 11

Čtvrtek 16.2.2012 19:30 - Rockstar nás potěšil novým updatem pro PC verzi detektivky L.A. Noire, která mimo jiné přidává i podporu DirectX 11. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Team Bondi si dost možná přičichne k filmům
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
JakER    Raxlly: Ke konci tohoto roku. Ale bůh ví, jestli to ještě neodloží. Vývojáři mají ve zvyku hry ke konci roku odkládat na začátek roku dalšího. Snad se to L. A. Noire vyhne. :)JakERjaker2265    4.8.2011 12:23 JakER

Raxlly: Ke konci tohoto roku. Ale bůh ví, jestli to ještě neodloží. Vývojáři mají ve zvyku hry ke konci roku odkládat na začátek roku dalšího. Snad se to L. A. Noire vyhne. :)

Raxlly    trochu OT ale kdy že má vyjít L. A. Noire na PC? nebo to jenom bylo jako že jednou možná?Raxllyraxlly2811    4.8.2011 12:20 Raxlly

trochu OT ale kdy že má vyjít L. A. Noire na PC? nebo to jenom bylo jako že jednou možná?

JakER    Stejně bych se chtěl dozvědět něco konkrétnějšího, co se týče rozbrojů mezi R* a Team Bondi. Podle dosavadních informací to opravdu bylo něco většího než jedna hádka během vývoje. A jestliže to zasahuje i do výběru investorů, tak už vůbec nevím.JakERjaker2265    4.8.2011 11:29 JakER

Stejně bych se chtěl dozvědět něco konkrétnějšího, co se týče rozbrojů mezi R* a Team Bondi. Podle dosavadních informací to opravdu bylo něco většího než jedna hádka během vývoje. A jestliže to zasahuje i do výběru investorů, tak už vůbec nevím.

Rosťa    Jaker: Je možné, že budou dělat hry dál, jen je bude vlastnit filmové studio. Ale kdo ví. Jinak, s investory má Team Bondi podle všeho velké problémy. L. A. Noire sice bylo povedené a úspěšné, jenže rozepře s vedením Rockstaru byly podle všeho větší než se myslelo.Rosťarosta1969    4.8.2011 11:11 Rosťa

Jaker: Je možné, že budou dělat hry dál, jen je bude vlastnit filmové studio. Ale kdo ví. Jinak, s investory má Team Bondi podle všeho velké problémy. L. A. Noire sice bylo povedené a úspěšné, jenže rozepře s vedením Rockstaru byly podle všeho větší než se myslelo.

JakER    Já bych si tedy daleko radši přál nějaké další výtečné hry od tohoto studia než filmy. Když jim hry tak jdou, tak proč utíkat? Chápu, že bylo těžké najít investora na tak specifický projekt jako byl L. A. Noire a proto jim ostatní studia odpověděli "ne". Ale nyní, když všichni mohou vidět, jaká je L. A. Noire pecka by rozhodně neměli mít problém pochodit u studií jako EA, Ubi či Square Enix. Jen ať zůstanou u her! (hlavně žádné exkluzivity prosím)JakERjaker2265    4.8.2011 11:06 JakER

Já bych si tedy daleko radši přál nějaké další výtečné hry od tohoto studia než filmy. Když jim hry tak jdou, tak proč utíkat? Chápu, že bylo těžké najít investora na tak specifický projekt jako byl L. A. Noire a proto jim ostatní studia odpověděli "ne". Ale nyní, když všichni mohou vidět, jaká je L. A. Noire pecka by rozhodně neměli mít problém pochodit u studií jako EA, Ubi či Square Enix. Jen ať zůstanou u her! (hlavně žádné exkluzivity prosím)

Diskuze na fóru

Sluchátka na občasné hraní (19 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (11989 příspěvků), Trance - TOAO 11 John Askew* (446 příspěvků), South Park: The Fractured But Whole (5 příspěvků), STEAM -všechno sem (7027 příspěvků), Vaše YT (351 příspěvků), Humble bundle -vše sem (555 příspěvků), Vše o sběratelských/speciálních/limitovaných edicích her (4560 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Ken Follett’s The Pillars of Earth – stavění katedrály podle knižní předlohy

První část hry „Z popela“ nabízí prolog k rozsáhlému příběhu o stavbě katedrály a o osudech lidí s ní spojenými.

 
Přečíst celý článek»Autor: Ylbirda - Platforma: PC a konzole
 
 
Dungeons 3 – ničte, palte, pleňte, vše je dovoleno!

Už vás nebaví hrdinské chování hlavních postav pohádkových příběhů? Odhalte svou temnou stránku v kůži mladé elfky vládnoucí smrduté kobce!

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 
 
Middle-earth: Shadow of War – velkolepé tažení za záchranou Středozemě

První díl byl darem z nebes pro všechny milovníky Středozemě a akčních her. Dokázal Shadow of War něčím překvapit?

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole
 
 
Rogue Trooper Redux - dystopický komiks v nové grafice

Po více než deseti letech se vrací kdysi oblíbená komiksová střílečka. Uspěje v remasterované podobě?

 
Přečíst celý článek»Autor: Vakomlok - Platforma: PC a konzole
 
 
The Evil Within 2 - probuzení do nové noční můry

Horor The Evil Within je zpět a jeho tvůrci se pokusili udělat některé věci jinak a lépe. Podařilo se jim to?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole