Uživatel nepřihlášen
   

Team Bondi se topí v dluzích

Pátek 7.10.2011 16:11 - Autor: Rosťa "Rosťa" Viktorin - Rubrika: Novinky - Zdroj: EDGE Novinka

Na světlo světa vyplavaly konkrétní částky, které nebyly vyplaceny vývojářům geniálního L.A. Noire.

Podle zprávy organizace ASIC (Australian Securities And Investments Commission) se dlužná částka vyšplhala k závratnému 1,5 milionu australských dolarů.

Zakladatel studia, Brendan McNamara, se kupříkladu marně dožadoval 102 tisíc dolarů, generální manažerka, Vicky Lord, zase 99 tisíc.

Hlavní designér detektivky, David Hieronymus, pak postrádal 43 tisíc dolarů a jeden z běžných vývojářů, Charles Lefebvre, 19 tisíc.

Bezkonkurenčně nejvíc pozadu, 145 tisíc, ale zůstalo studio DepthAnalysis, založené McNamarou, na jehož technologii snímání byl celý titul postavený. Další peníze pak studio dluží ještě účetním a lidem, kteří s vývojem jako takovým neměli v podstatě nic společného. I to je tak jedním z důvodů, proč se ve firmě objevili likvidátoři, aby pomohli s jejím uzavřením.

Tisk
L.A. Noire na PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, SwitchScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire Screenshot ze hry L.A. Noire
Související novinky
 
L.A. Noire vyjde na PS4, Xbox One a Switch
 

L.A. Noire vyjde na PS4, Xbox One a Switch

Čtvrtek 7.9.2017 15:16 - V přípravě je také speciální VR edice pro HTC Vive, která nabídne 7 vybraných případů z původní hry. Přečíst celý článek »

32 komentářů|PC, PS4, Xbox One, Switch
Přehlídka nepovedených záběrů z L.A. Noire

Přehlídka nepovedených záběrů z L.A. Noire

Pondělí 4.2.2013 13:33 - Stejně jako při natáčení filmu, i Team Bondi se občas nepovedl některý dialog při nahrávání. Technologie snímání pohybuje, včetně obličeje, je jednoduše impozantní. Přečíst celý článek »

33 komentářů|PC, PS3, Xbox 360
PC verze L.A. Noire nově s DirectX 11

PC verze L.A. Noire nově s DirectX 11

Čtvrtek 16.2.2012 19:30 - Rockstar nás potěšil novým updatem pro PC verzi detektivky L.A. Noire, která mimo jiné přidává i podporu DirectX 11. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Team Bondi se topí v dluzích
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
bedikk    RUDY: Ať je to jak chce, tak za hloupost se platí a v dnešní době nemá firma se špatným managementem na trhu co dělat.bedikkbedikk25    9.10.2011 23:42 bedikk

RUDY: Ať je to jak chce, tak za hloupost se platí a v dnešní době nemá firma se špatným managementem na trhu co dělat.

XTad    Jake z toho plyne ponauceni? Delejte mainstreamove hry u velkych studii, ve kterych vsechno alespon trikrat vybuchne, nebo pronese hlasku " hell yeah" .XTadxtad1988    8.10.2011 23:47 XTad

Jake z toho plyne ponauceni? Delejte mainstreamove hry u velkych studii, ve kterych vsechno alespon trikrat vybuchne, nebo pronese hlasku " hell yeah" .

RUDY    kraken-Podla tvojho komentu usudzujem, ze ty nam to rad vysvetlis. Tu ide o kvalitne vyvojarske studio, ktore ma pravo dostat druhu sancu za to aku dobru hru prespikovanu najmodernejsimy technologiamy na snimanie pohybu tela a svalou na tvari vytvorilo pre Rockstar. Za to by im mohli podat pomocnu ruku. Vetsinu penazi zobral asi Rockstar ked TB sa topi v dlhoch a L. A. Noire je obchodna znacka Rockstar, takze kto zhrabol asi tak vetsinu money zo zisku? Odpoved si nakresli.RUDYrudy3807    7.10.2011 19:23 RUDY

kraken-Podla tvojho komentu usudzujem, ze ty nam to rad vysvetlis. Tu ide o kvalitne vyvojarske studio, ktore ma pravo dostat druhu sancu za to aku dobru hru prespikovanu najmodernejsimy technologiamy na snimanie pohybu tela a svalou na tvari vytvorilo pre Rockstar. Za to by im mohli podat pomocnu ruku. Vetsinu penazi zobral asi Rockstar ked TB sa topi v dlhoch a L. A. Noire je obchodna znacka Rockstar, takze kto zhrabol asi tak vetsinu money zo zisku? Odpoved si nakresli.

kraken7   1x   Rudy: Ty určitě pracuješ v managentu Team Bondi a byl jsi při podepisování smluv, že tak přesně víš, jaké jsou spory mezi Rockstar a TB a kdo shrábl peníze.kraken7kraken77989    7.10.2011 19:08 kraken7

Rudy: Ty určitě pracuješ v managentu Team Bondi a byl jsi při podepisování smluv, že tak přesně víš, jaké jsou spory mezi Rockstar a TB a kdo shrábl peníze.

Bobestom    Za dobrotu na žebrotu.Bobestombobestom2796    7.10.2011 18:57 Bobestom

Za dobrotu na žebrotu.

sk8mancj    Škoda , to už asi opravdu nebude propacované LA NOIRE2sk8mancjsk8mancj1759    7.10.2011 16:43 sk8mancj

Škoda , to už asi opravdu nebude propacované LA NOIRE2

KIŁŁER ZOMBII   4x   RUDY: práví znalec...TVŮJ KOMENT MĚ UCHVÁTIL A TAKÉ POUČIL :thumbup:KIŁŁER ZOMBIIkiller-zombii8347    7.10.2011 16:36 KIŁŁER ZOMBII

RUDY: práví znalec...TVŮJ KOMENT MĚ UCHVÁTIL A TAKÉ POUČIL :thumbup:

RUDY   17x   Tak nech im slavné štúdio Rockstar pomože. :gun: Prachy za hru zobrat to hej, ale už zaplatit ludom, ktorý ju vytvorili to nie a ešte teraz zhrábnú peniaze za PC verziu.RUDYrudy3807    7.10.2011 16:30 RUDY

Tak nech im slavné štúdio Rockstar pomože. :gun: Prachy za hru zobrat to hej, ale už zaplatit ludom, ktorý ju vytvorili to nie a ešte teraz zhrábnú peniaze za PC verziu.

Trololol   5x   :(Trolololtrololol6742    7.10.2011 16:25 Trololol

:(

Rambo   7x   To je škoda, tak dobré studio :-(Ramborambo4005    7.10.2011 16:22 Rambo

To je škoda, tak dobré studio :-(

Marigold   8x   Sad story.Marigoldmarigold5573    7.10.2011 16:12 Marigold

Sad story.

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Nejzajímavější a nejdůležitější události týdne - 16. až 22. října

Uzavření Visceral Games a překopání jeho Star Wars hry, launch trailer Wolfensteina 2, odklad Age of Empires: Definitive Edition, Monster Energy…

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 

Deskovkový speciál: DOOM

Speciál - 22.10.2017
 
Deskovkový speciál: DOOM

Základna Lazarus na Phobosu se opět probudila k životu. Odvážíte se prozkoumat zdánlivě opuštěné laboratoře plné démonických monster?

 
 
 
Total War: Arena - první dojmy z bojiště

V minulých dnech nám byla dána možnost otestovat uzavřenou betu Total War: Arena. Líbil se nám nový zástupce slavné značky?

 
Přečíst celý článek»Autor: ThainDegu - Platforma: PC
 
 
Star Wars: Battlefront 2 - vše, co byste měli vědět, na jednom místě

V multiplayeru nás konečně čekají všechny tři éry Star Wars ságy. Těšit se můžeme i na kampaň, v níž se ujmeme velitelky elitní imperiální jednotky.

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Ken Follett’s The Pillars of Earth – stavění katedrály podle knižní předlohy

První část hry „Z popela“ nabízí prolog k rozsáhlému příběhu o stavbě katedrály a o osudech lidí s ní spojenými.

 
Přečíst celý článek»Autor: Ylbirda - Platforma: PC a konzole