Uživatel nepřihlášen
   

Skyrim se brzy dočká nového patche

Pondělí 21.11.2011 15:39 - Autor: Michal "Mendys" Maliarov - Rubrika: Novinky - Zdroj: Eurogamer Novinka

Ten Bethesda prozatím plánuje vydat 28.listopadu letošního roku pro všechny tři platformy.

Pete Hines z Bethesdy poznamenal, že má patch především opravit lagující problém PS3 verze, na který nadává spousta hráčů. V současné době tento bug stále přetrvává a titul je tak prakticky nehratelný.

Naopak Xbox360 verze hry strádá problémem naskakujících textur, který se však objevuje pouze v případě, že hru nainstalujete na disk. Pokud ji spustíte přímo z DVD, všechny textury ve vysokém rozlišení se načítají bez potíží.

Update by tak měl opravit všechny nepříjemnosti a tunu dalších bugů a chyb, ze kterých vychází mnohé vtipné faily, jež jste měli možnost vidět i na Zingu. Váš profil a uložené pozice by měly zůstat nedotčeny.

Tisk
Elder Scrolls V: Skyrim na PC, PS3, Xbox 360, SwitchScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim
Související novinky
 
Vyšel masivní mod Beyond Skyrim: Bruma

Vyšel masivní mod Beyond Skyrim: Bruma

Pondělí 3.7.2017 18:30 - Modifikace přidává do Skyrimu rozlehlý region, nové úkoly, tisíce plně namluvených řádků dialogů nebo zhruba 3 hodiny hudby. Časem vyjde i pro Xbox One. Přečíst celý článek »

8 komentářů|PC, Xbox One
The Elder Scrolls V: Skyrim pro Switch není jen pouhý port

The Elder Scrolls V: Skyrim pro Switch není jen pouhý port

Pondělí 12.6.2017 07:13 - Během hraní můžete využívat pohybové ovládání nebo výbavu inspirovanou sérií The Legend of Zelda. Přečíst celý článek »

Ambiciózní mod Enderal pro Skyrim je konečně venku

Ambiciózní mod Enderal pro Skyrim je konečně venku

Pondělí 15.8.2016 14:40 - Už nějaký čas je k dispozici německá verze, anglická verze ale dorazila až nyní. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Skyrim se brzy dočká nového patche
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
versace186    Dobre, však v pohode! :thumbup:versace186versace1868620    22.11.2011 20:34 versace186

Dobre, však v pohode! :thumbup:

Strec    dex1o (^_^) o: Především pokud vím, tak ty jsi si začal s narážkama ty, ale to je jedno. Oblivion nepřeceňuju, ale jak už jsem psal, týkalo se to jinyho komentu. Kdybych měl sám za sebe říct, tak je Skyrim nejlépe šlapající a zároveň i vypadající RPG této doby (zaklínač taky špica v hratelnosti a grafice, ale do plynulosti to někdy drhlo a tím někdy myslím někdy... jednou to jelo krásně a podruhý stejnej úsek trochu pokulhával. A o šlapání na NB nemluvně Z2 jede na úkor grafiky a Skyrim na vysoky bez cuku) . Vy se strašně zaměřujete jen na to jedno slovo " trochu hezčí" , ale v celku (jako celek, když bych hodnotil hru) je ta hra supr a to jsem taky napsal. A pak z toho vzniká nic neříkající diskuze o tuně textu, kvůli jednomu slovu. Mimochodem, a zase se opakuju, jsem to v druhym komentu poupravil, aby to nebylo chápáno, tak jak jste to pochopili. Ale pohoda.
versace186: Asi tak. Vypadající i hratelně.
Strecstrec4311
    22.11.2011 19:22
Strec

dex1o (^_^) o: Především pokud vím, tak ty jsi si začal s narážkama ty, ale to je jedno. Oblivion nepřeceňuju, ale jak už jsem psal, týkalo se to jinyho komentu. Kdybych měl sám za sebe říct, tak je Skyrim nejlépe šlapající a zároveň i vypadající RPG této doby (zaklínač taky špica v hratelnosti a grafice, ale do plynulosti to někdy drhlo a tím někdy myslím někdy... jednou to jelo krásně a podruhý stejnej úsek trochu pokulhával. A o šlapání na NB nemluvně Z2 jede na úkor grafiky a Skyrim na vysoky bez cuku) . Vy se strašně zaměřujete jen na to jedno slovo " trochu hezčí" , ale v celku (jako celek, když bych hodnotil hru) je ta hra supr a to jsem taky napsal. A pak z toho vzniká nic neříkající diskuze o tuně textu, kvůli jednomu slovu. Mimochodem, a zase se opakuju, jsem to v druhym komentu poupravil, aby to nebylo chápáno, tak jak jste to pochopili. Ale pohoda.
versace186: Asi tak. Vypadající i hratelně.

versace186   1x   Skyrim je vôbec najlepšie vyzerajúce rpg súčastnosti ! Tak by som to uzavrel...versace186versace1868620    22.11.2011 15:18 versace186

Skyrim je vôbec najlepšie vyzerajúce rpg súčastnosti ! Tak by som to uzavrel...

dex1o(^_^)o   1x   " Jinak nechápu proč bych vám měl něco dokazovat co mám za počítač " Tím nenormálním dialogem jsem myslel především tyto části ale nechme toho. Podle mě zkrátka Oblivion moc přeceňuješ, to je celé. Ve Skyrimu je výjmečná grafika, která ještě má potenciál vyniknout i více, pokud se doinstalují některé mody.dex1o(^_^)odex1o-_-o9087    22.11.2011 01:32 dex1o(^_^)o

" Jinak nechápu proč bych vám měl něco dokazovat co mám za počítač " Tím nenormálním dialogem jsem myslel především tyto části ale nechme toho. Podle mě zkrátka Oblivion moc přeceňuješ, to je celé. Ve Skyrimu je výjmečná grafika, která ještě má potenciál vyniknout i více, pokud se doinstalují některé mody.

Strec    Dobře nemusel jsem psát "trochu hezčí", ale tak jak jsem to hrál já (s modama) , tak to zase takovej enormní skok jako třeba od Morrowindu k Oblivionu není. Jasně je to cely krásny, ale ta reakce se týkala jinačiho komentu, kde se právě naráželo na to, že Skyrim není zase takovej " odvaz" , a já na to reagoval, tak že je to prostě o něco hezčí. Nebudu to zase vyzdvihovat do výšin nebeských, když jsem v době psaní nevěděl konfiguraci onoho počítače a na minimum to opravdu může vypadat jako nepřemodovaný Oblivion (na minimum jsem skyrim ještě nezkoušel, tak nevím a porovnat to taky nebude lehky, když jsem oblivion hrál cca před rokem a s velkou úpravou) .

Já normální dialog připouštím, ale tvoje rakce " Aha, takže jsi hru vůbec nehrál ale svůj názor stavíš na základě několika videí? A svojí konfiguraci nechceš napsat, no myslím že jsem ten tvůj " názor" docela prokouknul :lala: . " mi jako normální dialog, nepřipadá, spíš jako nějakou pitomou narážku. Pokud sis i nevšiml, hned v dalším komentu jsem vše uvedl na pravou míru (že je to výrazný skok od klasického oblivionu ke skyrimu) , ale ty sis prostě asi musel rýpnout.
Strecstrec4311
    22.11.2011 01:01
Strec

Dobře nemusel jsem psát "trochu hezčí", ale tak jak jsem to hrál já (s modama) , tak to zase takovej enormní skok jako třeba od Morrowindu k Oblivionu není. Jasně je to cely krásny, ale ta reakce se týkala jinačiho komentu, kde se právě naráželo na to, že Skyrim není zase takovej " odvaz" , a já na to reagoval, tak že je to prostě o něco hezčí. Nebudu to zase vyzdvihovat do výšin nebeských, když jsem v době psaní nevěděl konfiguraci onoho počítače a na minimum to opravdu může vypadat jako nepřemodovaný Oblivion (na minimum jsem skyrim ještě nezkoušel, tak nevím a porovnat to taky nebude lehky, když jsem oblivion hrál cca před rokem a s velkou úpravou) .

Já normální dialog připouštím, ale tvoje rakce " Aha, takže jsi hru vůbec nehrál ale svůj názor stavíš na základě několika videí? A svojí konfiguraci nechceš napsat, no myslím že jsem ten tvůj " názor" docela prokouknul :lala: . " mi jako normální dialog, nepřipadá, spíš jako nějakou pitomou narážku. Pokud sis i nevšiml, hned v dalším komentu jsem vše uvedl na pravou míru (že je to výrazný skok od klasického oblivionu ke skyrimu) , ale ty sis prostě asi musel rýpnout.Komentář byl autorem naposledy upraven 22.11.2011 01:25

Původní verze před úpravami:Dobře nemusel jsem psát trochu hezčí, ale tak jak jsem to hrál já (s modama) , tak to zase takovej enormní skok jako třeba od Morrowindu k Oblivionu není. Jasně je to cely krásny, ale ta reakce se týkala jinačiho komentu, kde se právě naráželo na to, že Skyrim není zase takovej " odvaz" , a já na to reagoval, tak že je to prostě o něco hezčí. Nebudu to zase vyzdvihovat do výšin nebeských, když jsem v době psaní nevěděl konfiguraci onoho počítače a na minimum to opravdu může vypadat jako nepřemodovaný Oblivion (na minimum jsem skyrim ještě nezkoušel, tak nevím a porovnat to taky nebude lehky, když jsem oblivion hrál cca před rokem a s velkou úpravou) .
Já normální dialog připouštím, ale tvoje rakce " Aha, takže jsi hru vůbec nehrál ale svůj názor stavíš na základě několika videí? A svojí konfiguraci nechceš napsat, no myslím že jsem ten tvůj " názor" docela prokouknul :lala: . " mi jako normální dialog, nepřipadá, spíš jako nějakou pitomou narážku. Pokud sis i nevšiml, hned v dalším komentu jsem vše uvedl na pravou míru (že je to výrazný skok od klasického oblivionu ke skyrimu) , ale ty sis prostě asi musel rýpnout.

dex1o(^_^)o   1x   Tvůj názor je tvůj názor, nikdo ti ho nebere. Jenom jde o to, že když nemáš HW na ultra detaily (což mám) tak tu grafiku Skyrimu nemůžeš posoudit na plno, to je celé. A říkat že se grafika Skyrimu posunula málo oproti Oblivionu? To je hovadina.

Někteří nepřipouštějí nějáký normální dialog, což nechápu.
dex1o(^_^)odex1o-_-o9087
    22.11.2011 00:47
dex1o(^_^)o

Tvůj názor je tvůj názor, nikdo ti ho nebere. Jenom jde o to, že když nemáš HW na ultra detaily (což mám) tak tu grafiku Skyrimu nemůžeš posoudit na plno, to je celé. A říkat že se grafika Skyrimu posunula málo oproti Oblivionu? To je hovadina.

Někteří nepřipouštějí nějáký normální dialog, což nechápu.

Strec    Pokud myslíš nehrál jako nedohrál tak to jo, protože mě oblivion přestal bavit někdy po tom co jsem se dostal do té svatině úsvitu nebo co to je + několik vedlejšáků a něco málo v datadisku. Spíš by mě zajímalo na čem jste hráli Oblivion, když se vám zdá až tak moc hnusnej oproti Skyrimu? Musíte brát, že Skyrim je rok 2011 a Oblivion, myslím 2006. A Oblivion s grafickyma úpravama (mody) na to, že je to právě ten rok 2006 vypadá pořád dobře... no teď ho zastínil Skyrim, ale pořád na " svůj věk" vypadá dobře.
A tady vše co jde zapnout v nastavení a launcheru, tak mám zapnuty a necuká se, u Oblivionu jsem musel experimentovat, ale taky jsem v tu dobu neměl HD 6850, tak možná. A video jsem zkouknul teď abych si osvěžil paměť, když tu tak do mě pořád rejete kvůli kravinám.
Prokoukmul jsi leda tak prt a to jde docela lehce, když není vidět :D

Jinak nechápu proč bych vám měl něco dokazovat co mám za počítač nebo jestli to jedu na plny nebo ne, buď mi věříte nebo ne, ale neštvěte se do mě za můj názor. Je pravda, že jsem to mohl do prvního komentu napsat lépe, ale taky jsem nepsal k Vám/tobě, ale k někomu konkrétnímu a kdyby jste si pořádně přečetli komenty možná by ti udělalo cvak.
Strecstrec4311
    22.11.2011 00:25
Strec

Pokud myslíš nehrál jako nedohrál tak to jo, protože mě oblivion přestal bavit někdy po tom co jsem se dostal do té svatině úsvitu nebo co to je + několik vedlejšáků a něco málo v datadisku. Spíš by mě zajímalo na čem jste hráli Oblivion, když se vám zdá až tak moc hnusnej oproti Skyrimu? Musíte brát, že Skyrim je rok 2011 a Oblivion, myslím 2006. A Oblivion s grafickyma úpravama (mody) na to, že je to právě ten rok 2006 vypadá pořád dobře... no teď ho zastínil Skyrim, ale pořád na " svůj věk" vypadá dobře.
A tady vše co jde zapnout v nastavení a launcheru, tak mám zapnuty a necuká se, u Oblivionu jsem musel experimentovat, ale taky jsem v tu dobu neměl HD 6850, tak možná. A video jsem zkouknul teď abych si osvěžil paměť, když tu tak do mě pořád rejete kvůli kravinám.
Prokoukmul jsi leda tak prt a to jde docela lehce, když není vidět :D

Jinak nechápu proč bych vám měl něco dokazovat co mám za počítač nebo jestli to jedu na plny nebo ne, buď mi věříte nebo ne, ale neštvěte se do mě za můj názor. Je pravda, že jsem to mohl do prvního komentu napsat lépe, ale taky jsem nepsal k Vám/tobě, ale k někomu konkrétnímu a kdyby jste si pořádně přečetli komenty možná by ti udělalo cvak.Komentář byl autorem naposledy upraven 22.11.2011 00:45

Původní verze před úpravami:Pokud myslíš nehrál jako nedohrál tak to jo, protože mě oblivion přestal bavit někdy po tom co jsem se dostal do té svatině úsvitu nebo co to je + několik vedlejšáků a něco málo v datadisku. Spíš by mě zajímalo na čem jste hráli Oblivion, když se vám zdá až tak moc hnusnej oproti Skyrimu? Musíte brát, že Skyrim je rok 2011 a Oblivion, myslím 2006. A Oblivion s grafickyma úpravama (mody) na to, že je to právě ten rok 2006 vypadá pořád dobře... no teď ho zastínil Skyrim, ale pořád na " svůj věk" vypadá dobře.
A tady vše co jde zapnout v nastavení a launcheru, tak mám zapnuty a necuká se, u Oblivionu jsem musel experimentovat, ale taky jsem v tu dobu neměl HD 6850, tak možná. A video jsem zkouknul teď abych si osvěžil paměť, když tu tak do mě pořád rejete kvůli kravinám.
Prokoukmul jsi leda tak prt a to jde docela lehce, když není vidět :D

dex1o(^_^)o    Aha, takže jsi hru vůbec nehrál ale svůj názor stavíš na základě několika videí? A svojí konfiguraci nechceš napsat, no myslím že jsem ten tvůj " názor" docela prokouknul :lala: .dex1o(^_^)odex1o-_-o9087    22.11.2011 00:19 dex1o(^_^)o

Aha, takže jsi hru vůbec nehrál ale svůj názor stavíš na základě několika videí? A svojí konfiguraci nechceš napsat, no myslím že jsem ten tvůj " názor" docela prokouknul :lala: .

Strec    No tak teď jsem se díval na videa z Oblivionu a je tam znatelnej rozdíl, ale pořád to je vylepšenej Oblivion. Taky nesmíte brát hned doslova, že o něco hezčí je jako, že to je jen o 1% hezčí. Prostě ty roky vývoje tam jsou vidět. Neberte tady hned všechno doslovně! ! ! Jako celek je to úchvatny, ale když si rozkouskuju určity části, hned vidím oblivion (některé animace, skalky, hradby...) - ovšem že oblivion s grafickyma modama, ne ten původní, ten jsem ani nehrál. Možná jsem to i trochu špatně původně napsal, ale nemyslel jsem, že to je hnusny.Strecstrec4311    22.11.2011 00:14 Strec

No tak teď jsem se díval na videa z Oblivionu a je tam znatelnej rozdíl, ale pořád to je vylepšenej Oblivion. Taky nesmíte brát hned doslova, že o něco hezčí je jako, že to je jen o 1% hezčí. Prostě ty roky vývoje tam jsou vidět. Neberte tady hned všechno doslovně! ! ! Jako celek je to úchvatny, ale když si rozkouskuju určity části, hned vidím oblivion (některé animace, skalky, hradby...) - ovšem že oblivion s grafickyma modama, ne ten původní, ten jsem ani nehrál. Možná jsem to i trochu špatně původně napsal, ale nemyslel jsem, že to je hnusny.

dex1o(^_^)o    Strec: Byl by jsi tak hodný a napsal konfiguraci tvého PC? Tipuju si, že nejedeš v ultra nastavení grafiky... :-)dex1o(^_^)odex1o-_-o9087    22.11.2011 00:03 dex1o(^_^)o

Strec: Byl by jsi tak hodný a napsal konfiguraci tvého PC? Tipuju si, že nejedeš v ultra nastavení grafiky... :-)

Strec    versace186: Když se pořádně podíváš tak je to hodně vylepšený Oblivion, ale pořád je tam ten "oblivion" vidět. Jen je to lépe optimalizovany (asi, protože se mi to vůbec necuká na max) a lepší vykreslování, efekty. Prostě pokrok od Oblivionu tam je velkej, ale že by to byla " jiná hra"/jiná dimenze, tak zas tak až to ne. Nesmíš to brát hned doslova, kdyby to bylo opravdu jen trochu hezčí, tak bych se divil co tam dělali ty roky. Ale je to jen tvůj a můj subjektivní pocit.
A co víc, baví mě to mnohem víc než Oblivion
Strecstrec4311
    21.11.2011 23:50
Strec

versace186: Když se pořádně podíváš tak je to hodně vylepšený Oblivion, ale pořád je tam ten "oblivion" vidět. Jen je to lépe optimalizovany (asi, protože se mi to vůbec necuká na max) a lepší vykreslování, efekty. Prostě pokrok od Oblivionu tam je velkej, ale že by to byla " jiná hra"/jiná dimenze, tak zas tak až to ne. Nesmíš to brát hned doslova, kdyby to bylo opravdu jen trochu hezčí, tak bych se divil co tam dělali ty roky. Ale je to jen tvůj a můj subjektivní pocit.
A co víc, baví mě to mnohem víc než OblivionKomentář byl autorem naposledy upraven 21.11.2011 23:57

Původní verze před úpravami:versace186: Když se pořádně podíváš tak je to hodně vylepšený Oblivion, ale pořád je tam ten " oblivion" vidět. Jen je to lépe optimalizovany (asi, protože se mi to vůbec necuká na max) a lepší vykreslování, efekty. Prostě pokrok od Oblivionu tam je velekj, ale že by to byla " jiná hra" /jiná dimenze, tak zas tak až to ne. Nesmíš to brát hned doslova. Ale je to jen tvůj a můj subjektivní pocit.

versace186    Chlapec ked je to podla teba trochu hezčí než oblivion tak si lsepý, alebo si dávno nevidel oblivion, lebo u mňa na pc je to iná dimenzia oproti oblivionu! :lala:versace186versace1868620    21.11.2011 22:11 versace186

Chlapec ked je to podla teba trochu hezčí než oblivion tak si lsepý, alebo si dávno nevidel oblivion, lebo u mňa na pc je to iná dimenzia oproti oblivionu! :lala:

Strec    arnysimilar: nevím jak konzole, ale já na PC nemám žádný problém a vypadá to k světu... Trochu hezčí než Oblivion, ale pořád se mi to líbí a jede to bez seku a to i na NB. Nahráno mám 23 hodin na PC a nevím kolik na NB (cca 5) . Za mě paráda.
Jinak teď jak jsem si přečetl tvou sestvu, tak ji máš o něco lepší než já, v některých ohledech o dost, tak v HW to asi nebude, je možný že ti to ser... steam, taky se mi stalo a patche nepomohli. Dnes mi to jen vyhodilo na steamu chybku "hra není k dispozici", musel jsem zase přeinstalovávat (podobně jako na NB Dead Island) . - neví někdo čím to je?
Strecstrec4311
    21.11.2011 22:00
Strec

arnysimilar: nevím jak konzole, ale já na PC nemám žádný problém a vypadá to k světu... Trochu hezčí než Oblivion, ale pořád se mi to líbí a jede to bez seku a to i na NB. Nahráno mám 23 hodin na PC a nevím kolik na NB (cca 5) . Za mě paráda.
Jinak teď jak jsem si přečetl tvou sestvu, tak ji máš o něco lepší než já, v některých ohledech o dost, tak v HW to asi nebude, je možný že ti to ser... steam, taky se mi stalo a patche nepomohli. Dnes mi to jen vyhodilo na steamu chybku "hra není k dispozici", musel jsem zase přeinstalovávat (podobně jako na NB Dead Island) . - neví někdo čím to je?Komentář byl autorem naposledy upraven 21.11.2011 22:06

Původní verze před úpravami:arnysimilar: nevím jak konzole, ale já na PC nemám žádný problém a vypadá to k světu... Trochu hezčí než Oblivion, ale pořád se mi to líbí a jede to bez seku a to i na NB. Nahráno mám 23 hodin na PC a nevím kolik na NB (cca 5) . Za mě paráda.
Jinak teď jak jsem si přečetl tvou sestvu, tak ji máš o něco lepší než já, v některých ohledech o dost, tak v HW to asi nebude, je možný že ti to ser... steam, taky se mi stalo a patche nepomohli. A taky mi to vyhodilo na steamu chybku " hra není k dispozici" (právě dnes) , musel jsem zase přeinstalovávat (podobně jako na NB Dead Island) .

versace186    Tak ja tam žiadnu nemám... ;-)versace186versace1868620    21.11.2011 21:26 versace186

Tak ja tam žiadnu nemám... ;-)

arnysimilar    Komentár upravíš tak, že klikneš na ikonu ceruzky vedľa dátumu vpravo hore.arnysimilararnysimilar9230    21.11.2011 20:55 arnysimilar

Komentár upravíš tak, že klikneš na ikonu ceruzky vedľa dátumu vpravo hore.

RyanGame    Tak jsem si vyloženě popěvoval, že mi hra nepadá a ono prd. . padá, sice málo, ale vždy v naprosto nevhodný okamžik :DRyanGameryangame9302    21.11.2011 19:18 RyanGame

Tak jsem si vyloženě popěvoval, že mi hra nepadá a ono prd. . padá, sice málo, ale vždy v naprosto nevhodný okamžik :D

versace186    ten samozrejme ináč ako sa dá upravit komentár?versace186versace1868620    21.11.2011 17:41 versace186

ten samozrejme ináč ako sa dá upravit komentár?

versace186    Napíš Johnymu depovi tým s nima spravý poriadok! :-Dversace186versace1868620    21.11.2011 17:40 versace186

Napíš Johnymu depovi tým s nima spravý poriadok! :-D

arnysimilar    Moja zostava: Intel I7 3, 6 GHz, hdd WD VelociRaptor, grafika Ati HD 5850 1GB, 6GB RAM, Windows 7 64bit. Keď nastavím využitie viac ako 2GB RAM, tak mi napíše Steam chybu 51 a skončil som. Takže piráti zas vyhrali. :(arnysimilararnysimilar9230    21.11.2011 17:38 arnysimilar

Moja zostava: Intel I7 3, 6 GHz, hdd WD VelociRaptor, grafika Ati HD 5850 1GB, 6GB RAM, Windows 7 64bit. Keď nastavím využitie viac ako 2GB RAM, tak mi napíše Steam chybu 51 a skončil som. Takže piráti zas vyhrali. :(

Marigold    To je docela vtipná situace. Bethesda se sama nechala slyšet, že některé vtipné bugy ve hře schválně nechala a teď je chce odstranit? :-D :lala:Marigoldmarigold5573    21.11.2011 17:35 Marigold

To je docela vtipná situace. Bethesda se sama nechala slyšet, že některé vtipné bugy ve hře schválně nechala a teď je chce odstranit? :-D :lala:

versace186    Tým čo majú slabšie pc to určite pomože, iný moc problemov nemajú, takže pri idealnej zostave je to dobre optimalizované...versace186versace1868620    21.11.2011 17:13 versace186

Tým čo majú slabšie pc to určite pomože, iný moc problemov nemajú, takže pri idealnej zostave je to dobre optimalizované...

Kratas    Už aby to bylo. Hra mě pada snad každých 20 minut+- někdy aj 3x po sobě (i v menu) tak doufam, že se to patchem zlepší nebo budu muset sehnat silnejší prášky :shock:Krataskratas6799    21.11.2011 17:11 Kratas

Už aby to bylo. Hra mě pada snad každých 20 minut+- někdy aj 3x po sobě (i v menu) tak doufam, že se to patchem zlepší nebo budu muset sehnat silnejší prášky :shock:

versace186    Však už je ten turtorial si neskúšal, čo využíva 2GB naviac.versace186versace1868620    21.11.2011 17:10 versace186

Však už je ten turtorial si neskúšal, čo využíva 2GB naviac.

Dr.Killjoy    Právě že s těma vtipnýma bug failama je to zábavnější, některé mě doslova rozsekaly. Jinak mohli by udělat na PC patch, který by aj trochu pošteloval optimalizaciDr.Killjoydrkilljoy9151    21.11.2011 17:01 Dr.Killjoy

Právě že s těma vtipnýma bug failama je to zábavnější, některé mě doslova rozsekaly. Jinak mohli by udělat na PC patch, který by aj trochu pošteloval optimalizaci

versace186    Chyba neni iba na strane betshedy, to si treba uvedomiť!versace186versace1868620    21.11.2011 16:47 versace186

Chyba neni iba na strane betshedy, to si treba uvedomiť!

versace186    Ja som ešte nenarazil na žiadnu chybu po 35 hodinách hratia ale som ešte na začiatku, takže nechcem to zakriknút! :-Dversace186versace1868620    21.11.2011 16:45 versace186

Ja som ešte nenarazil na žiadnu chybu po 35 hodinách hratia ale som ešte na začiatku, takže nechcem to zakriknút! :-D

Chcankki   1x   adamiskos: přesně tak, hlavně že to není další Rage, osobně mě hra naprosto uchvátila (i když mi už asi dvakrát spadla)Chcankkichcankki2305    21.11.2011 16:35 Chcankki

adamiskos: přesně tak, hlavně že to není další Rage, osobně mě hra naprosto uchvátila (i když mi už asi dvakrát spadla)

adamiskos   2x   arnysimilar: Jenže musíš brát hlavně v potaz, že rozhodně není snad ani jedno RPG, které by vyšlo bez chyb. Navíc vytvořit takhle kvalitní a rozsáhlou hru už vůbec není lehké. Mě se spíše líbí postavení Bethesdy, která se snaží bugy eliminovat co nejrychleji.adamiskosadamiskos299    21.11.2011 16:08 adamiskos

arnysimilar: Jenže musíš brát hlavně v potaz, že rozhodně není snad ani jedno RPG, které by vyšlo bez chyb. Navíc vytvořit takhle kvalitní a rozsáhlou hru už vůbec není lehké. Mě se spíše líbí postavení Bethesdy, která se snaží bugy eliminovat co nejrychleji.

Finch182   1x   ja zase hram odkedy to je vonku a okrem " homerunov" od obrov som nic zleho nenasielFinch182finch1826496    21.11.2011 15:47 Finch182

ja zase hram odkedy to je vonku a okrem " homerunov" od obrov som nic zleho nenasiel

Mr.Triboni    Pápá létající koně. Pápá rocket man. Pápá další hříčky, které mě rozesmívaly :-(Mr.Tribonimrtriboni6895    21.11.2011 15:44 Mr.Triboni

Pápá létající koně. Pápá rocket man. Pápá další hříčky, které mě rozesmívaly :-(

Diskuze na fóru

Všeobecný pokec o PC HW, novinky atď. (86 příspěvků), Roblox + Just Cause 3 (13 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12097 příspěvků), STEAM -všechno sem (7083 příspěvků), Humble bundle -vše sem (607 příspěvků), Trance - TOTY - Top 10 (460 příspěvků), Good Old Games | GOG.com (55 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Total War: Warhammer 2 – Rise of the Tomb Kings

Pod písečnými dunami začíná být nezdravě neživo. Do bojů na Novém kontinentu se zapojili králové kobek.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC
 
 
Dojmy z otevřené bety Metal Gear Survive

Věřte tomu nebo ne, ale ono to není zase tak špatné.

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Inis – deskovka

Speciál - 21.1.2018
 
Inis – deskovka

Postaví se do čela keltské země právě váš kmen?

 
 
 
Představujeme zbrusu nový Zing.cz

Spustili jsme veřejnou betu nové verze vašeho oblíbeného herního magazínu. Pojďte se seznámit s novým Zingem.

 
 

The Deer God

Recenze - 17.1.2018
 
The Deer God

Při lovu jelenů si musíte dát pozor nejen na nástrahy přírody, ale taky na stará božstva. Mohlo by se vám zabíjení nevinných zvířátek vymstít.

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: PC a konzole